Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

szar rap

létrehozva: 2004. 11. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 09. 21:00
nem szabad elfeledkezni arról, hogy nagy szar az egész
Vendég 2006. 01. 26. 13:07
Az összes?vagy nem?
herby 2006. 01. 23. 10:38
http://www.herby.pokol.hu Na itt van szar rap....:)
Vendég 2006. 01. 18. 11:00
joh az higgyétek el.minek léptek föl erre az oldalra ha csak fikázni tudtok mindent
Vendég 2005. 12. 27. 14:55
ÉLJEN A RAP, A BREAK, ILLETVE A GRAFITI!
Vendég 2005. 11. 10. 15:52
Pest Getto lenne ....? Bandaháboruk nélkül..?
Vendég 2005. 11. 10. 15:51
Én oda fujjok ahova akarok
Vendég 2005. 11. 07. 20:00
pest is geto
ha hiszed ha nem én is ott élek tudd meg! nem tul boldog ésnem is tul rosz de azért lehettne boldogab
! Nekem itt a gép de másnak enek nincs afele sem a negyede (hogy sub bass monster-böl idézek)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Monee 2005. 08. 08. 10:29
Helloka!80sforever teljesen igazad van. Tavaly sikerült kijutnom Párizsba és Londonba is, és tényleg nagyon szigorúan veszik az ilyesmit. Azt hallottam, h bizonyos helyeken még külön falakat is kijelöltek, amiken a graffisek kiélhetik magukat, de az illegalitás jobban vonzza őket. Nem értem az ilyen embereket, én is bírom a zenét + még 1 csomó embera környezetemben, mégse firkantjuk össze a közelben lévő városok falait. Na mind1. Nemtudom mitől térnének észhez ezek az emberek, de jó lenne, ha +történne...csak ennyit akartam.

PEACE
80sforever 2005. 07. 28. 15:13
Mondom nem a hip-hop a bajom, hanem, hogy butuskák vagytok, és bezzeg még régen arra hivatkoztatok, hogy azért firkálgattok mert Nyugatoni s ez van!!!Ló...fazt van ez. Voltam Párizsba is, amire azt mondták még durvább mint Budapest!!!!Hát az is hazugság volt, mint minden szó ebben a gerinctelen országba!!!!!Párizs se volt úgy összebarmo..lv mint Budapest, vagy az a kis \\amúgy szép\\ Szeged...ha nem barm..oltátok volna azt is össze!!!Én Seszták Ágnesnek szabad kezet adnék a ti kiv..égzéseitekre, na jó...legyen csak botozás , mint szingapúrba!!!!:):):)):Ott megbecsülik a fejlődést!!!!Sajnos azoknak kell igazat adnom , akik szerint ebben az országban vagy komm...unizmus, vagy fas..izmus kell, mert másképp elszabadul a p..okol!!!!


Mit beszélsz te???Olvastam valamit???Ott éltem fél évet, saját szememmel láttam a dolgokat!!!! Meg milyen pénzéhes nyugatról beszélsz??????Ezek az új-kapitalista országok sokkal embertelenebbek, mint a nyugati országok!!!!Gyerek ülj már fel Münchenbe a metróra,ott mindenki nevetgél, beszélget. Pesten meg idegen emberek ordibálnak egymással, mindenki savanyú, belefáradtak ebbe a hazug „álkapitalizmusba”!!!!Mit küldesz te engem Londonba???Az pont nem 1 tipikus nyugodt firka mentes város, bár Fa..ttyas Budapesttől még mindig jobb!!!!De hogy eláruljak még valamit itt a keleti blokkba se mindenhol divat ilyen mértékbe ez az állatkodás!!!Prágába már évek óta bekeményítettek a firkászok ellen, most meg Szlovákiába is!!!!Egyedül talán 1-2 dél-amerikai országba vannak hasonló állapotok!!!!De hogy felidegessítselek benneteket, Japánba meg Szingapúrba még bírósági határozattal kiszabott botozás is jár a firkálásért, pedig oda is betört a sz..ar amerikai életforma, ami azt jelenti, hogy a nyugat nem azt jelenti amit ti gondoltok!!!!Én csak azért vagyok mérges , mert amikor itt elkezdődött a firkálgatás (93 körül) arra hivatkoztatok, hogy mert nyugaton is ez a trend!!!!Hát a ló..aszt!!!!!Nem igaz ezt ti találtátok ki!!!Értsétek már meg a 70-es évek pu.tris New Yorkja már a múlté!!!Ahogy te írtad, rendőr és fegyelem minden utca sarkon, csakúgy mint Münchenbe!!!!!Tehát az a nyugat, és nem ez!!!A müncheni spannjaim kivoltak akadva, hogy még itt a nagy vidéki városok (főleg Szeged, Miskolc)is összevannak bar.molva!!!!Azt mondták ez az ország meg se érdemli a fejlődést!!!!Ja és ők is azt mondták, hogy itt most sokkal pénzéhesebb, embertelenebb világ van mint NYUGATON!!!!!Tudtommal mi nyaljuk Bush se....gét nem pedig Schröderék!!!Milyen 190 centis szőkét akarok én sz.opni???Ha már ilyen bu.zi témánál tartunk, úgy hallottam, hogy Berlinbe még b.uzi firkász brigádok is vannak!!!Na sebaj, remélem Merkel eltakarítja majd Berlin liberalista-bu.zi polgármesterét!!!!Ja, te drága Tüsy, mivel hazánkba ku..rva nagy demokrácia van (nektek), ezért engem semmilyen normális országba nem fogadnak be…azt mondják Magyarország 1 jó hely menjek vissza!!!!Meg különben is, nem nagyon szeretik az új-kapiatlista országokat a normális demokráciákban!!!!De tudjátok mit!!!Ti el...takarodtok Brazilíába firkálgatni, utána 2 hónap és úgyis éhen halltok, nekem meg intézzétek a német államolgárságot!!!!!Ja, a CDU nem fas..iszta párt!!!!Nektek már mindenki az, aki kordába tart benneteket, vörös di.sznók!!!De nem kell félnetek az MDF fenyítésétől, mert ha itt jövőre újra Fidesz-MDF koalíció lesz, ők se fognak veletek foglalkozni, mert itt még a keresztény is csak rabol, meg hazudozik!!!!Na látod ezért utálnak minket nyugaton!!!!Fogjátok már fel, hogy a nyugat, meg a demokrácia azt jelenti, hogy minden „bűnös cselekedet” súlyos jogi következményeket von maga után!!!!!!
Bezzeg arra senki nem írt semmit, hogy Berlinbe valami kis f..aszok megtámadták a bácsit az S-bahnon, mert az hívni akarta a rendőröket!!!!Sebaj ott most majd négy évre mennek a barátaitok szappanért hajolgatni a dutyiba!!!A zöldek nagyon tiltakoznak ellene, de mivel még Schröder is támogatja a szigorítást, ezért elmehettek a f...aszba Brazilíába firkálgatni!!!!Persze ott is van akit elkapnak és azt még néha le is lövik…..Vegyétek már észre csak itt nálunk van ilyen, hogy mindenki azt csinál amit akar!!!!!Köszönet ezért Antaltól kezdve gyurcsányig az összes f...sznak!!!!Bezzeg ilyenkor már szidjátok a Nyugatot, mikor kiderűl, hogy ez a f..szság, amit csináltok ott nincs díjazva!!!!!Európa szégyenei vagytok!!!Horn Gyulával, Torgyánnal meg a többy f...sszal együtt. Nem véletlenül tiltott le majdnem minden ország minket a szabad munkavállalás elől!!!Ez az ország a csalók, meg a vandálok országa!!!Tehát ne gyere nekem azzal, hogy a nyugat pénzhajhász!!!!A mi országunkba most sokkal durvább az élet mint NYUGATON!!!Na intézzétek a német állampolgárságomat, ha már a szabad munkavállalásnak keresztbe tettetek!!!
Symon 2005. 07. 27. 21:54
Csak annyit kérek gondoljato bele!!!
MÁR AZ ŐSEMBER IS ÖSSZEFIRKÁLTA A FALAT!!!
80sforever lajikus vagy te nem vágod az egészet.
Ne írkálj ide a Hip-Hop részlegbe ha nem szereted a RAP-et, ilyen egyerű!
Tüsy 2005. 07. 25. 11:08
80sforever
Szerintem te se tudod mit beszélsz!!
Te milyen zenét hallgatsz?
Peace!
Tüsy 2005. 07. 23. 12:19
BOLDOG NÉVNAPOT!
Peace!
Babyboy 2005. 07. 22. 18:50
& most mindenki!!!
BOLDOG NÉVNAPOT MAGDINAK!!!
Babyboy 2005. 07. 21. 19:45
hááát... őszinte részvétem...
Boccs, több, sajna, nemtellik... ;(
Magdi 2005. 07. 21. 16:10
BabyBoy:Álambácsi csunya és valoban nem adot semit még azt is elvete ami van:akisfiamat vete el:5éve a hajléktalan szálon nem lehet velem a gyerek :30.000:ft:a megélhetéshez kevés az éhenhaláshoz meg sok öszesen van enyi jövedelmem :7:orás munkát elválalnék de még nem találtam ez nem azt jelenti hogy nem is keresem
Babyboy 2005. 07. 19. 18:52
És, nempróbáltál ideoda, ilyenolyan kérvényt adni??
Tudom, állam bácsi- csúnya... D, talán, mégis...
Magdi 2005. 07. 19. 16:48
SAJNOS BABY BOJ NEHEZEN BIROM EZT AROKONAIM HIÁBA GAZDAGOK NEM FOGADNAK BE AZ OSZTÁJTÁRSAIM SEM FOGADNAK BE MÁR SOKSZOR FEKÜDTEM ÖNGYILKOSÁG MIAT PSZIHIÁTRIÁN AGYEREKEM APJA LELÉPET NEM FIZET SEMIT MERT MINDIG ABÖRTÖNBEN VAN MERT BÜDÖS NEKI A MELO HA HISZED HA NEM 20.000ft-BOL +NAPI:1000-azaz:30.000-BÖL KEL GAZDÁLKODNI A :10000NEM IS BIZTOS MINDIG HA ESIK AZ ESÖ NEM MEGY AZ UJSÁGNEM SZÁMITHATOK SENKIRE CSAk magamra én meG MÁR KEVÉSBÉ BIROM
Babyboy 2005. 07. 18. 20:31
és, rokonok?? vagy, réégi barátok- pl. általánosból?? és, bocsi, hogy rákérdezek: a kisfiad apja... ő... lelépett?? nemkapsz valami járulékot, vagy vmit?? te... ezt, hogy bírod??
Magdi 2005. 07. 18. 15:18
SAJNOS BABY BOY SENKIBEN NEM BIZHATOK MEG MERT ALKOHOLISTÁKAL VAGYOK KÖRULVÉVE ASZÁLON AKIK LOPKODNAK A MÁSIK SZEGÉNY EMBERTÖL PEDIG EZT NEM KELENE ÉN SOHA NEM FOGOM MAGAM AZ ALKOHOLAL ROMBOLNI MERT VAN EGY14ÉVES FIAM AKIT VISZA AKAROK KAPNI HA ALKOHOLIZÁLNÉK NEM ADNÁK SOHA VISZA A FIAMAT BABYBOY BARÁTOKAT EGY FEDÉLNÉLKÜLI ÁRUS NEM BIZTOS HOGY KAP
Magdi 2005. 07. 18. 15:08
ÉN IS A MOSZKVATÉREN ÁRULOK UJSÁGOT DE NEM VAGYOK ALKOHOLISTA TISZTA VAGYOK ÉS ÁPOLT ÉS NINCSENEK BARÁTAIM SAJNOS BABYBOY ASZEGÉNY HAJLÉKTALAN BARÁTSÁGA SENKINEK NEM KEL
Babyboy 2005. 07. 17. 22:25
sztem, getto, az amit a filmekben látni...
Mo-n nincs ilyen!!
vaRGha 2005. 07. 17. 16:54
hallod sted mi a gettó? ha nem a csövesség a sok cigány meg minden- szted a gettó az a városnak a kivirágzó elitnegyede, szted mi a getto te kulafightarrr?
Babyboy 2005. 07. 17. 11:39
Boccs, de nemtom elképzelni, hogy páran összeálltok, és albérlet...
sok jó ember kis helyen is elfér ;)
Vagy, nincsenek barátaid?? nincs kikben megbíznod?? egyedül vagy, magadra hagyva?? bocsi, nemgondoltam, hogy ennyire durva... Csak... Mosqa-tériek jutottak elsőre eszembe, és azok naggyon szánalmasak, ahogy tökreteszik életüket...
Bocsi!!
De, viszont, szerintem, továbbra se gettó, ami MOn van... Ki hogy látja...
Magdi 2005. 07. 16. 15:47
SZIA TÜSI: KÖSZ AZ EGYÜTÉRZÉST:A KARTEL RAJTAM NEM SEGIT DE OJAN MEGTÖRTÉNT DOLGOKROL REPELNEK AMI SAJNOS IGAZ AZ EMBEREK A NŐK SOKSZOR AGYEREKÜK SORSÁROL DÖNTENEK ROSZUL:PL:EZ A KUKÁBA TETE A KÖJKÉT MERT NINCSEN PÉNZE KETÖRE! ÉS EZ AZ ÉLETBEN IS MEGTÖRTÉNT HALLJUK A TV-BEN A RÁDIOBAN MAGAMON NEKEM KEL HOGY SEGITSEK ÉS SEGITEK IS AHOGY TUDOK DE EZ SAJNOS NEM EGYSZERÜ DOLOG
Magdi 2005. 07. 16. 15:34
BABABOJ:NEM VAGYOK K:GANXTA SZERINT CSAK VANAK KURVÁK DE NEM MINDEN NŐ :K :AHAJAM BARNA :ROKANT NYUGDIJAS VAGYOK ÉS DOLGOZOM UJSÁGOT ÁRULOK CSAK A LÉTMINIMUM ALAT KERESEK ERÖL NEM ÉN TEHETEK :A ROKANT NYUGDIJAS CSAK KORLÁTOZOT DOLGOKBHAN :PL :MOZGÁSBAN EZT VEDD BABABOY TUDOMÁSUL A SOSOMBA-MÁS IS BELE TUD SAJNOS NYULNI ÉN NEM KERESEK ANYIT HOGY ALBÉRLETET TUDJAK FIZETNI A SZÁLOROL MEG AKOR RUGJÁK KI AZ EMBERT AMIKOR CSAK AKARJÁK MINDEN OK NÉLKÜL URALKODNAK AZOK AKIKNEK AFENEKÜK ALAT VEZETÖI SZÉK VAN A SZEGÉNY EMBEREN EZ BOCSI DE GETO
Babyboy 2005. 07. 13. 23:25
Getto nincs M.o.-n!
szegénység az egész!!
egyik ember átveri a másikat- ezt már ovodában csinálják a gyerekek!!!
ha hajléktalan vagy, menj dolgozni, pénzt keresni, lakást bérelni...
mindenki a saját maga sorsának az ura!!!
Tüsy 2005. 07. 13. 18:34
Nagyon sajnálom ha hajléktalan vagy! ( öszintén! )
De Getto akkor sincs M.o.-n!
Amit te így hívsz azt csupán szegénységnek nevezik!
Azt meg, hogy egyik ember átveri a másikat azt máshol is megkapod.
Máshol is vannak hajléktalanok, az én kis városomban is.
Akkor ök is Gettóban élnek?
És szerinted rajtad segít a Kartel?
Én is utálom a kormányt! ( bár ez senkit nem érdekel )
Peace!
Magdi 2005. 07. 13. 18:19
SZIA PLANK:GANXSTA:TUDOM HOGY IGY IRJÁK TÜSI MEG TE SEM TUDTOK SEMIT AROL MI VAN AGETOBAN LEGALUL AGETO A KEGYETLENSÉGE MIAT GETO:ITT A GETOBAN A MINDENAPOKÉRT MENEK A HARCOK HOGY ENED MEG FEDELED LEGYEN A FEJED FELET MI EZÉRT KELL SZO SZERINT HARCOLNI MERT A VEZETÖ BEOSZTÁSBAN LEVÖ SZÁLO VEZETÖKET NEM ÉRDEKLI AHAJLÉKTALANOK SORSA ÖK UTÁNUNK MEGKAPJÁK ALOVÉT ÁLAMBÁCSITOL FÉRÖHEJENKÉNT:MAGDI
Magdi 2005. 07. 13. 18:05
A GETO AZ HOGY SZARBAN NÖSZ FEL AZ T UGY KELL ÉRTENI HOGY NEM TÖRÖDNEK AZ EMBEREL AMIG GYEREK TÜSI AGETO AZ AHOGY AZ EGYIK SZEGÉNYEMBER TÖNKRETESZI A MÁSIK SZEGÉNYEMBERT:SAJNOS VAN ILYEN ÉS NINCS SZÁMITOGÉPEM A MILENÁRIS PAK OKTATÁSÜGYI MINISZTÉRIUM ÁLTAL FENTARTOT TERMÉBÖL NETEZEK A GYÖZIKÉT NEM SZERETWEM!!!!!!!! HAJLÉKTALAN BETEG EMBER VAGYOK ÉS EZ NEM VICCES SOKAN HAJLÉKTALAN ÉS HAJLÉKTALAN KÖZÖT NEM TESZNEK KÜLÖMBSÉGET PEDIG VAN KÜLÖMBSÉG ENGEM AZÉRT ENGEDNEK BE A NETEZÖ HEJRE MERT NEM GONDOLJA SENKI HOGY HJLÉKTALAN VAGYOK MERT NEM ISZOM ALKOHOLT NEM VAGYOK KOSZOS NEM DROGOZOM NEM DOHÁNYZOM MAGDI
Tüsy 2005. 07. 13. 11:10
Babyboy!
Mit vársz olyanoktól akik 8 - osztályt végeztek 12 - év alatt?
Bár a második világháborút 8 - osztályba tanítják!
Peace!
Babyboy 2005. 07. 12. 18:38
Nem is beszélve arról, hogy nem vagy tisztában, a GETTÓ szó igazi jelentésével!!
Tüsy 2005. 07. 11. 22:06
Ja! Ha a szegénységet Gettonak nevezik akkor az emberiség kb.: 40% - a Gettoban él?!
Vagy nem?
Miért csak a nyocker meg az angyalföld nektek a Getto, vagy még esetleg Pest?
De szerintem baromi szegény leány lehetsz ha van számítógéped meg interneted!
Azt se tudod mit beszélsz!!
Elöbb gondold végig mit is írsz le!
Akkor szerintetek hol van a legnagyobb getto a világon?
Mert ezek szerint amit itt leírtál, Afrikánál nagyobbat biztos nem találsz a földön.
Peace!
Magdi 2005. 07. 11. 16:40
A GETO ONAN KEZDÖDIK:½A SZARBAN NÖSZ FEL ÉS NINCS MIT ENED
Babyboy 2005. 07. 09. 22:45
és tudtommal, Ganxsta szerint minden csaj csak kur-va...
Te is az vagy??
Tüsy 2005. 07. 09. 11:38
Kedves Magdi!
Nem akarlak megbántani de te hol láttál Magyarországon Gettót?
A Kartel összes tagjából egy sem Rapper ezt ök be is vallották!
Öreg Rockerek akik meg akarnak élni belöletek, mert büdös nekik a meló!
És hát meg is tudnak belöletek élni elég szépen, mert tömitek a zsebeiket a megvett albumokkal!
A Dopeman mondta:
,, Neked a Rap zene szerelem
Nekem bizony üzlet"
Asszem ezt nem kell kommentálni, magáért beszél ez a kis szövegrész!
Ez a szöveg így szolna az én számból:
Nekem a Rap zene szerelem
S nincsen benne üzlet!
Peace!
Plank 2005. 07. 09. 9:15
Magdi!
Ha annyira oda vagy Zolee-ért, akkor miért nem tudod leírni a nevét? így kell: GANXSTA!!!!
Tüsy-vel kb. egyet értek.
peace
Babyboy 2005. 07. 07. 21:15
Drágalátos Magdika!!!
Miért írod alá??
Tudjuk, h TE vagy az...
Milyen színű a hajad??
Magdi 2005. 07. 07. 16:46
Szia tüsi kösz atanácsot. DE ki mit szeret az magánügy .Ganxt-át kedvelem ez igy marad és van geto mert agetto az legalul van senkinek semi köze hozá de legalul vagyok én is segitek magamon ahogy tudok de nagyon nehéz Gangxtának ebben van igaza ezért kedvelem gangxtát Magdi
Tüsy 2005. 07. 05. 9:17
Kedves Magdi!
Ha elküldöd a számokat JoNes - nek az tuti a kukában köt ki ,, Nyitottam a zenei struktúrán az underground és magyar hiphop felé is, de kevés a mai magyar csapatokról az ismeretem. Szeretnék segítséget nyújtani kezdő, vagy nem propagált csapatoknak "
Elmagyarázzam ez mit jelent?
Mert nem igazán a Kartelt!
A véleményem a Ganxstárol, elolvashatjátok a Ganxasta - Zolee topicban , mert azóta sem változott!!!!! ( és nem is fog valószínüleg ).
Szerintem az elég gáz ha Gangster Rapröl beszélsz és a Kartel jut eszedbe, söt az is gáz, hogy a Rapröl a Kartel jut eszedbe!
És te akarod megvédeni a Rappet a fikázásoktól.
Te se tudsz róla többet mint aki fikázza!
Kéregess csak autógrammot a sok majom ,, Startól " De Gyözikét ki ne felejtsd!
Magyarországon nincs Getto!!!! És nincs Gangster Rap!!!!!!!
Aki ezt nem fogja fel az nem ismeri a Stylet!
Peace!
Magdi 2005. 07. 04. 16:37
SZIA JONES amagyar zene sok értékes gyöngyszeme hever a sárban ijen irányzat a gengszter rapp ijen csapat a KARTEL AGANXTA ZOLEE&KARTEL nagyon hiányzik a kartel arádiokbol én telefonszámokal is tudok neked segiteni mert kevesen tugyák hogy a kartel tagjai jofejek nem azért mondom mert rajongo vagyok nekem fontos a szeméjes találkozokor abeszélgetés elsö 30 másodperc beszélgetés benyomása nagyon jo véleményel vagyok a KARTEL-röl MAGDI:2005.07.04
Magdi 2005. 07. 04. 16:17
SZerintem a repp jo zene modhat bárki bármit mert a gengszter repp igen is nagyon jo akkor volt a legjobb amikor GAGXTA ZOLEE&DOPMEN együt nyomultak jo a kartel DOPMEN nélkül sem rossz söt nagyon jo a GANXTA ZOLEE AZ ÉLETBEN BESZÉLTEM VELE IGEN IS NAGYON JO FEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Amit a GANXTA ZOLEE reppel sok igazság van bene csak sokan látatlanban fikázza a GANXTA ZOLEE_t elmondhatom akartel többi tagja is nagyon jo fej autogramot is szivesen adtak elsöre ez kiráiy!!!!!!!!!!!!!!!!
Séf 2005. 07. 01. 15:15
Csatlakoznék az elöttem szólóhoz. Fölös beleugatni olyanba, amihez nincs közötök. Ez nem egy zene, ez egy életforma. Márakinek.. Mindenkit be lehet sorolni valahova, mindenki egy "divatot" követ. Szal a fekete ruha, és a bakancs is divat.. Jah, és a rap nem Eminemből meg 50centből áll. Ja és nem is majkából :) Jó ez megy a TV-ben Ti azt látjátok hogy ez a rap. Namindegy csak arra akarok kilyukadni, hogy olyan dolgokkal majomkodtok, amiről semmit sem tudtok. Asszem ennyi

out
Tüsy 2005. 06. 21. 9:35
Ennek a Topicnak semmi értelme!
Mi aszt mondjuk Rap , a másik azt mondja Pop, és így tovább.
Mindenki mást szeret ezért nem érdemes összeveszni!
+ Szerintem egy Rapper se szidja a más müfajt ( legalábbis a normálisa ) kedvelöket.
Ti se tegyétek!!!!
Fölleg úgy, hogy nem benne forogtok, szóval nem tudtok az egészröl semmit!
Peace!
Monee 2005. 06. 20. 14:27
Hello.Nemtudom, mennyire gondoljátok komolyan ezt az oldalt, 1szerűen nevetséges. Szerintem bármelyikőtök tud éneklés helyett úgy nyökörögni bármilyen klipben, mint pl:Britney, de +nézném azt a drága rapfikázó okostojást, aki ugy rappel, mintpl:HŐSÖK v. Snoop Dogg, esetleg pár egyedi ötlettel áll elő, nem a sablon "Szeretlek, miért hagytál el?" és "Erős vagyok, kibírom, nem kellesz" szövegekkel nyomulnak. Ha nem tetszik a műfaj, ok. De töltsd ki máson a frusztrációdat v. igyál kevesebb kávét. Köszy
Sziasztok.

PEACE
DaDuKe 2005. 03. 23. 14:36
Igen, Eminem, kiment a divatból, szerencsére. Nem az ilyen kis kecseg szpídes tüccereknek való }:)
De kíváncsí lennék mit csinálnátok, ha adnék egy mikrofont. Ez a topic eleve baromság... Ennyi erővel lehetne bármilyen műfajt leszarozni...
Vendég 2005. 02. 17. 21:58
Szevasztok!

Segítséget kérek és adok!

Jones vagyok, soud desingger, kreátor, hangszerelő, hangmérnök(43 magyar, 5 külföldi lemez) a Rádió Extrém egyik vezetője és műsorvezetője. Nyitottam a zenei struktúrán az underground és magyar hiphop felé is, de kevés a mai magyar csapatokról az ismeretem. Szeretnék segítséget nyújtani kezdő, vagy nem propagált csapatoknak, előadóknak zenei és hangmérnöki tudásommal és a mögöttem álló Rádió Extrém 94.2-vel. Szeretném ha felvennétek velem a kontaktot.



Üdv: JoNeS
Vendég 2005. 02. 17. 20:42
jézusom ilyenen vitatkoztok szidjátok egymást mert más zenét hallgattok hát hova fajul a világ.
Mc-k rokkerek és más műfajban kiváló emberek akik fakek hallgatják vagy mások mindoglesznek.
De azért még nem kell szidni egymás anyukáját mert értelme nincs.És nem a rock nem a "rapp"
szar hanem ti vagytok szarok.ÚGY HOGY FUCK NEKTEK.köcsögök
"ReMeDy"
Vendég 2005. 01. 19. 21:45
Britney rossz zenét?Menj el fülmosásra!
Vendég 2004. 12. 08. 12:43
mamár sokkal jobbak a magyar rappek!!!!föleg a flegmadogs és a dynasztija!!!
Vendég 2004. 12. 05. 10:52
Halgattál már életed be rapot????
Vendég 2004. 12. 03. 21:10
Aki nem raper az fogja a pofáját! Hallgasson inkább Lajcsit! A rap örök! A rock az ami szar! :)
Vendég 2004. 12. 03. 9:39
Csitri Szpírsz álljon össze fred dörsztel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nagyon szar a zenéd baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zita, Dia Komlóról
Vendég 2004. 12. 03. 9:36
Eminem nagyon kiment a divatból!Inkább hallgatok Bódi Gusztit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;mint az ő nyekergését!(egyébként lehúzhatja magát a klotyón 50cent-el együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop