Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Balkan Fanatik: Survivor a Nyóckerből

létrehozva: 2004. 12. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 04. 05. 20:06
szerintem mindentol fuggetlenul aprilis 22en a38 hajo balkan fanatik. en mindenesetre bekeszulok, hogy asztan elkeszuljek ettol a jo kis zenetol!!!most lattam az uj klippet. hat baszod !!!!kvjo!!
Vendég 2005. 02. 02. 19:27
szerintem ez nem arrol szol hogy lekezeli a kozonseget de gondolj bele hogy mindenki akar belole egy darabot amikor is mas dolgok,terhek lehetnek a vallan egy produkcio soran...nem ez az alkalamas ido hogy egy embert valaki megkozelitsen, butasag elvarni hogy valaki olyankor jo fej legyen. mindenki mashogy dolgozza fel ezeket a dolgokat. nezd meg a jorgoszt, o a masik veglet. allandoan haverkodik minden egyes rajongojaval :)
Vendég 2005. 01. 30. 19:38
Hi!
Salnos igazat kell hogy adjak az elkeseredett hozzászólóhoz...Én egy koncertjük után próbáltam lepével beszélni és hihetetlenül lekezelő,lenéző,bunkó módon viselkedet velem annak ellenére hogy idegen voltam és még nem találkoztunk.Nem ezt vártam tőle,ezentúl nem tisztelem meg a jelenlétemmel.....Nem értem miért kezeli le a közönségét???????
Vendég 2005. 01. 26. 19:50
:(a dec.i elkeseredett hozzaszolohoz:
erthetetlen miert hord itt ossze hetet havat az aki nem is ismeri a lepet...aki ismeri az tudja hogy o nem ilyen!
Vendég 2005. 01. 14. 23:46
Lepe hazánk legtehetségesebb szinti virtuóza, a többi tuc-tuccos noxos,mümahyer fasz a közelébe sem érhet,ráadásul méltatlanul nem kapta őket fel a közönség,de a fanatik bombája elöbb-utobb robbanni fog,ahogy valami pénz éhes bibsi üzletet szagol bennük,és nagyobb kampányt kapnak,,mert hogy tehetségük megkérdőjelezhetetlen,
Vendég 2005. 01. 05. 22:01
Ja!
Vendég 2004. 12. 29. 21:27
Én meg arra jöttem rá hogy utálom a lepét,mert ÖNZŐ!!!Szeretni lehet őt,de nem érdemes,mert csak elvesz adni meg sajna elfelejt...Ja és maximálisan használja ki a körülötte jévő embereket.A lányokat főleg!!Tőle nem kapsz mást csak a nagy semmit!!Abbból viszont sokat.Ez van.Na ö a híres "lepe"!!!Bocsi,sok naív leperajongó!!!A jövő csalódottai:-)!
Vendég 2004. 12. 10. 2:16
:DDDDDDDDDDDDD
Vendég 2004. 12. 08. 17:58
rájöttem hogy szerelmes vagyok lepébe.
SZERETLEK GABÓCA
bocsi mindenkitől
Vendég 2004. 12. 07. 8:16
hogy imádom őket. de inkább lepét.
fkriszta 2004. 12. 06. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek