Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

Venus - Andi interjú

létrehozva: 2004. 12. 13.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 05. 06. 2:44
Ez a honlap mitől olyan nagy szám? Az nem honlap, ami kizárólag internet explorerből működik.
Nincs mute gomb a kezdőlapon, nem működik rendesen a scroll, három üres gomb van, némelyik menü erőltetett és nemigen lehet visszalépni a főmenübe. Szerintem igencsak amatőr a cucc, bár az ötlet jó. Egy sokat fizető cég úgy dobná vissza ezt a honlapot, hogy csak úgy laffanna.
Vendég 2005. 06. 05. 21:21
Szép napot! Keresek egy igazi rajongót! Érdekes feladat, különleges lehetőség!!!!! Titkos, de ha bevállalós vagy te lehetsz a szerencsés!! Mondjuk minél előbb!!!! írj!
emil: tehát még1x!!!!
Venus rajongók hajrá!!!
Jelentkezzetek! üdv: andrea
Vendég 2005. 06. 04. 0:23
Nekem tetszik ez a Venus is, remélem a szövegek a következő albumon tényleg egy kicsit keményebbek lesznek, mert abban egyetértek Andival, hogy mostanában (sem) jön be ez a fajta stílus, még ha becsülendő is. A Venus is akkor futott a legjobban, amikor Zsuzsa oda-oda mondogatós szövegei domináltak. Meghallgattam most az egyik régi Vénusz albumot és az újat is, nem merném kijelenteni, hogy sokkal jobb lenne Zsuzsa hangja, inkább úgy fogalmaznék, hogy másabb. Kinek ez jön be, kinek az.... én szeretem mind a kettőt
Jöjjön az új Vénusz album, jöjjön az új Varga Zsuzsa album... aztán majd meghallgatjuk... :)
Vendég 2005. 05. 26. 19:03
Ez itt egy vénusz cikk volt. Az, hogy mindenki Varga Zsuzsáról és honlapjáról dumcsizik inkább, egyértelműen megmutatja, hogy ebben a zenekarban az égvilágon semmi érdekes nem maradt.
Vendég 2005. 04. 08. 18:51
Azért Zsuzsa szólózása sem nagy szám. A honlapja tényleg érdekes lett és szórakoztató is viszont az Animával készített albuma nem szólt nagyot és koncertek is ritkán vannak. Én továbbra is szurkolok érte mert nagyon tehetségesnek tartom de a Priegerék producerkedésétől sokkal többet vártam.
Vendég 2005. 04. 02. 1:48
Szerintem Zsuzsának sokkal jobb a hangja, jobbak a szövegei, és ezért is igényesebb zenét játszik.A Venus is igényesnek számított annak idején, de most az új számokban a szövegekkel és Andi hangjával...tényleg egy kicsit tingli-tangli lett a zenekar...a zene továbbra is jó, de hiányzik belőle az a régi lendület, ami magával ragadott engem is.
Vendég 2005. 03. 07. 13:07
sziasztok! kíváncsi lettem, bevallom! de nem a Vénusz-ra, hanem a zsuzsi honlapjára!:-) tényleg király, nagyon eredeti! annak a titokzatos zseninek nagy nagy RESPECT! ja, és láttam, csüt Szeged-konci! tuti ott leszek!
Vendég 2005. 03. 07. 9:48
Érdekes volt ez a cikk:-))) A Varga Zsuzsa honlapjában Varga Zsuzsa és egy nagyon kedves ismerősöm keze/agya van,aki bármihez nyúl, mindig arany lesz belőle-mindenki tudja aki ismeri, hogy valóban egy kibaszott zseni a kis piszok:-))
Vendég 2005. 02. 25. 21:40
Topicot tévesztettek nemde????? (A Varga Zsuzsi tényleg istennő és az honlap valóban Q jó! :-)
Vendég 2005. 02. 25. 12:17
Nem tudom honnan szedted de egy kezdő nem kreál ilyen kompozíciót.És az a site nem "csak" grafikusan erős.A tehetség nagy ajándék de Flashanimok programozásához nem elég!Tényleges tudás nélkül nem születtek volna azok a trükkös prog megoldások amiket látván profi webesek is vakargathatják a fejüket.Ha mégis igazat beszélsz akkor az animátor a grafikus és a programozó nem gógyis jó szakember hanem egy-egy kibaszott zseni!Zsuzsának nem tudom melyik lehet a szerepe a teamben de ha ilyen actionscripteket ír akkor tényleg istennő;)
Vendég 2005. 02. 24. 23:44
A Zsuzsa honlapját speckó tehetséges, ám kezdő csapat készítette, hozzáteszem ebben a teamben Zsuzsa is dolgozik. Lé vagy gógyi. Ha van gógyid, lét spórólsz.
Vendég 2005. 02. 23. 23:53
Hehe..Azt írod jó a siteja a Zsuzsának. Nem vetted észre még hogy itt magyaroknál halott ügyeket nincs miből finanszírozni? Ilyen kaliberű sitera nem lenne lé, ha nem menne a szekér.
Vendég 2005. 02. 18. 20:49
csak rajtad múlik. ;-))
Vendég 2005. 02. 18. 16:12
Rmxverseny kirrrály és legalább történik valami viszont új számokat nem találtam. Örülök,h zsűri lesz a tehetségvadászatban de az nem a Zsuzsa koncertje,a B.E.P. előtti fellépéséhez gratulálok de az sem igazi Zsuzsa koncert.Nehogy azt hidd,hogy szemétkedek én csak el szerettem volna menni egy koncertre.Azt hittem vannak gyakrabban. Menjek Vénuszra?
Vendég 2005. 02. 17. 17:28
És a honlapján nem olvastál a remix-versenyről, a tavaszi turné első állomásairól, tehetségvadászat nevű rendezvényről, BlackEyedPeas-konci előtti vargazsuzsa-koncertről? És az új számokról? Le vagy maradva.
Vendég 2005. 02. 17. 0:20
Régen bírtam őket. Mostani Vénusz lemez popnak túl gitáros,rocknak tingli-tangli:nagy nulla az egész.Kár hogy Varga Zsuzsának a projektje sem eget rengető. A tehetségét nem vonom kétségbe,de a szólólemeze a nagy Animával nem lett elég erős,hamar feledhető. Fellépni sem szokott vagy nem tudok róla.Van egy honlapja azt ennyi.Az legalább tényleg jó.
Vendég 2005. 02. 08. 17:35
Hjaj Andi..azért veled is sántít valami..azt nem birnád, ha a dalszövegeid más szájába kellene adni,de te nagyon lazán eldanolod a Zsuzsa szövegeit.. Andi,ha hallanád,hogy milyen rosszul,akkor nem csinálnád még marketingből se nem...énekelgesd csak az új saját szövegeidet bogarakról,szerelemről, nagyon kedvesek.
Elég erős odamondások vannak itt ebben az interjúban és ilyen tüskés valószínűleg nem alaptalanul lesz egy ilyen kedves lány, de nekem nem a barátnősködésük a fontos, hanem hogy a Vénusz zenekar most gyenge:-(
Vendég 2004. 12. 28. 12:29
A Venus egy jó banda! Csináljátok amíg kedvet éreztek hozzá! Mi meg majd rajongunk! :)
Vendég 2004. 12. 27. 16:59
Varga Zsuzsa tényleg tudhat valamit, ha ennyi ember tízéves (?) munkáját tudta tönkretenni távozásával! :-)
Elég szánalmas, hogy évek után még mindig ez az egyetlen téma a Vénusz-interjúkban. Igaz, miről beszélnének..
Csak egyet nem értek: hogyan forrhatnak ilyen negatív indulatok Andiban?
Zsuzsa távozása tette lehetővé, hogy egy énekesi pályára soha nem készülő ember ölébe pottyanjon egy frontember-szerep.
Én megköszönném neki...
Vendég 2004. 12. 21. 17:10
Aranyos lány, de a hangja pocsék, sajnos :(
Vendég 2004. 12. 15. 12:33
Tetszik ez az interjú! Őszinte, nyílt "beszélgetés". Gratulálok a zenekarnak az újrakezdéshez, és az albumhoz, és a klipekhez! Csak így tovább! Még legalább 1000x ennyit! Sok sikert, és kitartást!
Vendég 2004. 12. 14. 13:27
Szerintem tök jó.Andi legalább megosztja a rajongóival,
hogy Zsuzsával milyen volt,pláne, hogy Zsuzsa már nem
a Venus zenekar tagja,és elmondja hogy milyen tervei vannak a jövőt illetően.
fkriszta 2004. 12. 13. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok