Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Divatrock és divatrockerek

létrehozva: 2004. 12. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 04. 09. 10:01
!
Vendég 2008. 04. 09. 10:00
éljenek a divattrógerek
Vendég 2008. 04. 09. 9:59
az olyen állatok valójában állatarcú állatok
Vendég 2008. 04. 02. 22:48
az ilyen emberek valójában emberarcú állatok
Vendég 2008. 04. 02. 20:35
Divatrock és divatrockerek
a lét nagy kérdése...
irígylem azokat az embereket akiknek ez a legnagyobb problémájuk meg az emo
Vendég 2008. 03. 19. 16:46
Basszátok meg.
Vendég 2006. 04. 21. 14:08
Bocs de az előbb nem kérdeztem meg a nagyérdeműt, hogy ki emlékszik még egy Dance nevű rock bandára? Csak ha már a Hooligans-röl esett szó. (amit én se komálok)
Vagy volt valami Sing-Sing nevű banda is, amibe valami Abaházi Csabi volt. Ismerős a név?
Nem ítélkezem. Nem is nézem le őket. Tették amit tenni kellett.
Vgy mi van a Black Sabbath-os Ozzy-val? Eladta magát mert bigbrothert csinált az életéből. Aki begyepesedett az azt mondja, hogy ja, a szemét áruló, aki meg fiatal, az meg azt sem tudta talán, hogy ez a szerencsétlen vén kuki a világ talán legnagyobb rockbandájának az énekese volt.

Jó nagy hülye voltam, hogy én is belementem ebbe a témába, amikor nem is akartam.
Ennek nincs értelme. Csináljatok inkább egy olyan szobát, ahol nem a fikázás megy, meg a "fedettpályáskianagyobbrocker" verseny.

Barracuda
Vendég 2006. 04. 21. 13:50
Szasztok.
Látom itt már nagyon komoly a vita. A frankót én sem tudom megmondani persze, és igazságot tenni sem akarok, de nem is tudok. Mindenesetre szinte mindenki írt igazságokat a témával kapcsolatban. Én kölyök korom óta járok rockkoncertre, mert a tíz évvel időssebb bátyám vitt magával. Ebben nőttem fel. Nekem is volt seggig érő hajam, bőr nadrágom, dzsekim, meg az összes varázskellék. De mára már kinőttem belőle. Az igazi változást a katonaság hozta. Ott lett rövid a hajam, és ott nőtt be a fejem lágya. Hiába nem öltözök már feketébe, és nem úgy nézek ki mint Kalapács Józsi 84-ben, attól még a mai napig Def Leppard-ot, Mötley Crüe-t, Alice Coopert, AC/DC-t, Twisted Sister-t hallgatok. Szarok rá, hogy ki a rocker, és ki nem, és fölösleges is ezzel foglalkozni. Én annak tartom magam, de nem attól lesz vki rocker, mert ossian pólóban fetreng a PECSA előtt a saját hányásában. (pedig ilyesmi már velem is történt asszem) A mai zenéket meg annyira nem ismerem, de már a stílusokat sem tudom beazonosítani (goth, emo, nu). Fingom sincs, hogy mik ezek. Mondjuk annyira nem is érdekel. De mindenesetre nem húzom le őket. Ha valaki ezt szereti, akkor szeresse. A divatra visszatérve meg ha éppen az a mondjuk 16 éves lány, fiú azt hiszi, hogy ő attól lesz keményebb hogy mittomén vámpírnak öltözik, vagy, szelídmotorosnak akkor tegye. Az ilyenek 2-3 év múlva már úgy is máshol lesznek. Én se mondtam sok okosat, meg újat.

Köszi

Barracuda
Vendég 2006. 04. 20. 22:43
Én kb. ugyanezt írtam le, csak röviden. Mindekinek meg kell találnia neki mi a legjobb. Csak sajnos valaki(a többség) ezt elsem kezdi.
Kvasir
Vendég 2006. 04. 20. 16:27
Igen, sok helyesírási hiba lett benne, mert nem olvastam vissza. Szóval bocs! :)
V.
Vendég 2006. 04. 20. 16:22
"Rockernek lenni valójában egy fejlődési folyamat volna??....nah ezért nem vallom magam rockernek...mert ennyi idióta van, akik képesek ilyet leírni!!?...Linkinpark kezdetnek???...minek a kezdete ha szabad kérdeznem???..egy leépülési folyamatnak?...én még életemben nem hallgattam magamtól Lp-t...ez ugye csak vicc??" Hihi...:D Hát ja, ez így van szerintem is! Leírjam, hogy miért nem tartom magam rockernek!? (Költői kérdés, a válasz magától értetődően igen :) )
Szóval az egy dolog, hogy divat lett rockernek lenni, kitűnni a tömegből. Hogy trendi lett a tornacipő, a szakadt farmer és a szegecses öv. Hogy akik pár éve még Britneyt hallgattak és rózsaszín picsacucuccokban jártak, azok ma már 'nagyon kemény rockerek'. Ez van, tény, hogy divat lett. Ma már rockernek lenni (a nagy többségnél---tisztelet a kivételnek) nem azt jelenti, hogy szereted a zenét, átéled és megtalálod benne önmagadat. Sokkal inkább arról, hogy kinek milyen bakancsa (stb...), mennyire 'hardul' néz ki és hogy milyen kemény is ő valójában. Meg a divat már ne tudott mivel beújítani, hát rászállt erre a rocker témára. Ez szar, ezért sok a kibaszott divatember, aki olyan egyedinek hiszi magát a rózsaszín tornacipőjével. Őket el kéne égetni!!! *bocs, kicsit felhúztam magam...*
És azért nem tartom/nevezem magam rockernek (noha rockot hallgatok és nem gúdsárlott szintűt, meg bakancsom is van :D és hasonlók) , mert mára a rocker már igencsak skatulyának számít, ami szinte csak a külsőségeken múlik. Persze szerencsére még vannak úgymond 'eredeti' rockerek is. De a köztudatban a rocker elnevezés egy skatulyává alakult át, amit sok egyéniségtelen, önmagát vállalni képtelen ember előszeretettel húz magára. És akkor ő egyedi, mert kitűnik. Mert más. Közben meg egy csomóan belül nem különböznek a plázapi.csáktól.
Ők valóban kinövik a rockerséget. Csak addig rockerek, amíg tombol ez a divat. Utána ismét ráállnak a következő trendre. És lesznek punkok, gothok vagy emok, ami éppen trendi lesz. Persze kb annyira fognak azonosulni ezekkel a stílusokkal, mint amennyire Britney metal. Szóval semennyire. Az ok: ma mindenhol az sulykolják belénk, hogy legyél egyedi, különleges, térj el az átlagtól. Ez mind szép és jó, csakhogy ehhez egyéniség is kellene... Nem akarok nagyképű meg túl pesszimista lenni, de a nai emberek 70%-a selejt. Úgy, ahogy mondom/írom: SELEJT. Lehet, hogy én is az vagyok, lehet, hogy te is... De a lényeg, amiért it koptatom a billentyűzetet: Aki csak divatból szeret/csinál/hallgat... valamit, azt mélységesen megvetem. Mindenki találja meg önmagát, azt tegye/hallgassa,,, amit valóban szeret, amiben megtalálja önmagát. És lehet, hogy egy diszkós kur.va abban találja meg önmagát, amilyen. Megvetm, de legalább ő már megtalálta önmagát. És a divatrockerekból /divatpunkokból.../ pont ez hiányzik. Nem a saját egyéniségét muatja ki, mert gyenge ember, hanem felvesz egy maszkot, hogy ő milyen kemény, egyedi. És lehet, hogy nála az az álca a rockerség.
Persze nem azt mondom, hogy minden rocker maszkot visel. De sajnos ma már több az ilyen, mint az eredeti. És ez a mai sz-ar világ hibája....

Nah ennyi lenne, bocs sok lett. Lehet utálni emiatt, én akkoris ezt gondolom. További szép napot mindenkinek! :)

Vanília*
Vendég 2006. 04. 20. 15:20
OMEGA FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ashlar 2006. 04. 20. 11:39
előző én voltam...
Vendég 2006. 04. 20. 11:39
Rockernek lenni valójában egy fejlődési folyamat volna??....nah ezért nem vallom magam rockernek...mert ennyi idióta van, akik képesek ilyet leírni!!?...Linkinpark kezdetnek???...minek a kezdete ha szabad kérdeznem???..egy leépülési folyamatnak?...én még életemben nem hallgattam magamtól Lp-t...ez ugye csak vicc??
Vendég 2006. 04. 19. 21:11
Sanyi és a Jani
Vendég 2006. 04. 19. 12:30
AnettMadden:az uj bandák nem számitanak diwat rocknak cs újak!EGY IDÖ UTÁN BEFOGNAK FUTNI és olyanok lesznek mint az AC/DC,nirvana stb.......csak hinni kell a sikerükben!!!
Csabi 2006. 04. 10. 21:48
Vagy most az volt a vicc?
Legalább írjátok oda, hogy Mittomén..Béla, Kázmér, vagy esetleg Leokádia...:)
Csabi 2006. 04. 10. 21:47
Jó lenne, ha nevet is adnátok magatoknak, mert rohadtul nem lehet érteni semmit. Ki volt az a hülye, aki azt írta, hogy "az a rocker, aki ossziján polót hord, tornacipőt, szakadt fekete farmert, szegecses nyakörvet, és karkotőt. esetleg, de ez nem fontos, láncot! - a zene csak másodlagos szempont."?
Hát, neked sem lehet sokkal több az IQ-d, mint a lábméreted...
Vendég 2006. 04. 09. 8:25
mivaaaaaaaaaan?
Vendég 2006. 04. 08. 22:27
igen? akkor most megijedtem
Vendég 2006. 04. 08. 22:19
mi van? én komolyan gondoltam
Vendég 2006. 04. 08. 22:17
jaj én csak vicceltem
Vendég 2006. 04. 08. 22:15
miért?
Vendég 2006. 04. 08. 22:14
cinikus bunkó
Vendég 2006. 04. 08. 21:28
az a rocker, aki ossziján polót hord, tornacipőt, szakadt fekete farmert, szegecses nyakörvet, és karkotőt. esetleg, de ez nem fontos, láncot! - a zene csak másodlagos szempont.
Vendég 2006. 04. 08. 11:18
Nemtudom ki számít annak, én nem mondom magam rockernek, ugyanis amit hallgatok nagyon nagyon távol áll a rock zenétől.
Kezdetnek talán nem, mondom, addig amíg ránem jösz neked mi a legjobb(bár ehhez nem szükséges a Linkin park.. nagyon nem).

Kvasir
anita 2006. 04. 08. 7:21
szerintem a linkinpark kezdetnek tök jo... (amugy csak 1kérdés közbe.. nálatok pontosan ki számit rockernek? aki hallgatja a zenét és néha koncertre jár, aki minden reggel felveszi a fekete cuccát meg a szegecseket vagy...?) szóval vissza a linkinparkra... kezdetnek jo aztán utána tovább lehet fejlődni :P
Vendég 2006. 04. 07. 19:47
DrususNero
'Belegondoltál abba, hogy valaki nem azért hallgatja a Hooliganst, a Linkin Parkot, stb mert divatrokker, hanem egyszerűen csak SZERETI???'

Nos, eme ritkaság is megeshet. De legtöbben azért hallgatják ezt a műfajt, zenét vagy minek nevezzem, mert sokkal könnyebb a népeket(médiát) követni, mint rájönni arra neked mi a legjobb. És ez bizony elég nagy probléma, ugyanis az emberek beszűkűlnek, és így történik meg az,(ami most van) hogy egyfolytába nyomják ezeket a megasztáos fosokat. És bizony így a színvonal rohamosan csökken.(és Mo.-n /pill ez van!)

Üdv mindekinek, Kvasir.
anita 2006. 04. 07. 17:27
hejhoo mindenki :)
Vendég 2006. 04. 07. 17:23
arra amelyik felgyujtotta rómát?:P
DrususNero 2006. 04. 07. 14:31
Szia
Köszi az elismerést. De melyik Nerora gondoltál a sok közül???

Petronius Drusus Nero
Vendég 2006. 04. 07. 14:28
neeeeeeeeeeee hát Néró közismerten egy géniusz volt
Vendég 2006. 04. 07. 13:37
Ezt vegyem sértésnek??? (-:
Vendég 2006. 04. 07. 13:35
épp olyan okos vagy, mint Néró császár
DrususNero 2006. 04. 07. 13:07
Üdv Mindenkinek!

Guest, Drága Gyermekem! Gratulálok a matek eredményedhez, de a Hoolingans keresztre szögelését hagyd meg nekünk rómaiaknak. (-: Komolyra fordítva a szót, nem az észt osztom, csak a véleményemet nyilvánítottam. Ezért van a fórum, vagy mifene. Lehet hogy gunyorosnak tűnik, de dühít az ilyen kategorizálás.
Ha valaki divatrokker, ám legyen. Belegondoltál abba, hogy valaki nem azért hallgatja a Hooliganst, a Linkin Parkot, stb mert divatrokker, hanem egyszerűen csak SZERETI??? Ezért írtam, hogy a zenéhez is fel kell nőni.
No mindegy! Ani, Csabi! Én köszönöm a visszajelzéseket. Csak így tovább!
Üdvözlettel: Petronius Drusus Nero
U.i.: Guest! Akkor ugorj neki a többi tantárgynak, hogy jó legyen az átlagod. (-: De szemét vagyok igaz??
Csabi 2006. 04. 07. 10:59
Az avatarom?
Britney egy nagy monoklival, és mellé van írva, \\\\\\\\\\\\\\\" Hi t me baby one more time\\\\\\\\\\\\\\\"
Aniko 2006. 04. 06. 17:31
Nero, koszonom ;)
Csabi, mi az az avatarodon?!?!
Vendég 2006. 04. 06. 16:29
jaj nagy papi gyere és osszad aZ észt. képzeld matekból 5ös vagyok és szeretem a rockot.. most mit tegyek? amugy a hooliganst én is megfesziteném nálam annak semmi köze a rockhoz :P
Csabi 2006. 04. 06. 11:28
Nah. 1 nap alatt tüzet-vizet kaptam. Tanulni még sokat kell...
De azért köszi, főleg Nero-nak
DrususNero 2006. 04. 06. 9:21
Hoppá!
Elnézést kérek. Még egy normál ember írt ebbe a fórumba. Az Ani. (-:
Üdv: Petronius Drusus Nero
DrususNero 2006. 04. 06. 9:02
Üdv Mindenkinek!

Végigolovastam ezt a fórumot, és csak egy értelmes hozzászólást találtam. A Csabiét.
Kedves fiatalok! Ahelyett, hogy egymást gyaláznátok, a matek leckével foglalkozzatok inkább. A zenével később is ráértek, majd ha felnőttök. (-:
Csabi!! Én is levágattam a hajam. Éljenek a rövidhajúundogrunddivatrokkerek!!!!!! Mint mi. (-:
Baráti üdvözlettel:
Petronius Drusus Nero
Vendég 2006. 04. 05. 23:25
én raper vagyok. nincs bajom a rockkal, de a hooliganst egyszer megfeszítem
Vendég 2006. 04. 05. 23:11
talán elismerés...
Metalonos 2006. 04. 05. 22:56
Most szoljatok le tudatlanságomért, de mit jalant az hogy ,,respect''?
Vendég 2006. 04. 05. 21:56
a valamit el lehet adni, és a mindenképpen eladásra gyártani között azért van különbség. szerintem.
Vendég 2006. 04. 05. 19:14
mert ha vmit el lehet adni az mar sz@r?!?
Csabi, veled mag NAGYON egyetertek :)
Ani
Vendég 2006. 04. 05. 16:51
Csabi abba már belegondoltál, hogy a hulígensz+depresszió+nem tudom még milyen zenekarok, azért játsznak dallamos, slágeres, nyál zenét, hogy minnél könyebben el tudják adni, minél hamarabb találjanak egy kiadót aki pénzeli őket, és, hogy megszedjék magukat?
Ezért tartom ezeket divatnak, ezek csak a kis tinilányoknak, és a pénztárcáiknak zenélnek, esetenkén hakniznak.
Vendég 2006. 04. 05. 13:49
respekt Csabi! hogy ennyi időd van ilyen mértékű töménytelen baromság kitalálására és leírására
Csabi 2006. 04. 05. 11:58
Hűbasszki, hogy milyen hüllyék tudnak lenni az emberek...
Legalábbis eme fórum hozzászólóinak egy része. Én is, mert egyáltalán megpróbálok valamiféle békességet találni a divat-nem divat közt... Bár hüllyeség.
Az ember először is legyen őszinte magához.
A zenének annyi a lényege, hogy kikapcsolódj, zórakozz, megnyugtasson.
A rockzene ennél több, kinek mi, de mindenképp van szuggesztív mondanivalója.
Naszóval...
Van pofája annak ítélkezni, aki egy Gép-koncerten üvölti a többiekkel, hogy \"...teszek rá, ilyen vagyok..\", meg a többi, most sajna nem jut eszembe több.
Divatzenének nevezitek az olyan zenét, ami dallamos, meg megy a tévében, meg a médiában, meg sokat koncerteznek.
Azon egyikőtök sem gondolkozott el, hogy az az igazi \"divatrocker\" ennyi erővel, aki elmegy egy koncertre az épp kedvenc együttes pólóban, és jólesik neki utálni azt, aki nem olyan, nem úgy öltözködik, mint ő.
Én levágattam két éve a hajamat, akkor kezdett feltűnni a közönség érdekesebbnél érdekesebb tagjainak, hogy trapézgatyát hordok, meg nem csak együtteses pólót, hanem mondjuk egy kendőt, meg valami fassza színű pólót. Összesúgtak a 14-15 évek gyerekek, hogy divatrocker, meg minden. Én meg röhögtem rajtuk.
Rockernek lenni underground-divat szerintem.
Példának okáért a legtöbb haverom utálja az általatok is annyira gyűlölt divatzenét, a Linkin Parkot.
Tulajdonképp én sem szeretem, de van egykét szám, ami igenis, jó.
Ja, meg voltam egy Hooligans koncerten, az is jó volt, de ti csak a királylányt, meg ezeket a fosokat ismeritek (tisztelet a kivételnek), úgyhogy nem is érdekel senkit, a lényeg az, hogy ez alapján divat. Meg a depresszió, meg folytathatnám.
Az én érzésvilágomnak ez ugyanolyan divatos, mint mondjuk a U2, Iron Maiden, Kula Shaker, Children of Bodom, Echo of dalriada, In flames, Led Zeppelin, Black Sabbath stbstbstb....
Nem érdekel, hogy ki mit mond, hogy divat, nem divat.
Légy önnmagad, csak az az egy a fontos, csak így találsz boldogulást. A hatvanas-hetvenes években nagy divatja volt a Rocknak amerikában. A rendszer miatt itthon egykét zenekartól eltekintve csak nagyon under-kultúra volt. Sajna, ezt a fikázódást elnézve, így is maradt. Szomorú...
Ha nektek divat az, hogy az egyik kiadó felkarol egy zenekart, mert tetszik neki, segíti őt anyagilag(befektet) a híressé válásban, és elfogadja az, akkor csak féltékenyek vagytok. Mindenesetre ennek minden zenész örülne. Én is...
Huh, ezt kiveséztem. Várom a vitapartnereket
Vendég 2006. 04. 04. 17:27
A TCS jobb a Metallicánál? ESZEDNÉL VAGY??

Edd
Vendég 2006. 04. 04. 15:30
Mi bajotok a Metallica-val??? Szerintem király!!! Mondjuk a Tcs. jobb......
Vendég 2005. 11. 05. 19:57
Jaja.
Vendég 2005. 11. 05. 19:43
Mondjuk én visszasirom a Régi rockereket és ti ?
Vendég 2005. 11. 05. 17:06
BUSTED4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 11. 05. 13:59
Szerintem is..kb annyira.......
Vendég 2005. 11. 05. 13:58
A linkin park annyira rock mint a Britney
Vendég 2005. 11. 05. 13:57
Elég....nem is tom milyen a Metallicát a Linkinnel összehasonlítani. Az M. AZ EGYIK LEGJOBB ÉS LEGISMERTEBB ROCKBANDA, A L. PEDIG EGY RAPPER DIVATSZAR!!!!!! De az igaz, h az ST. ANGER szar...
Vendég 2005. 11. 05. 13:50
nem nevezhetjük!!!!!!!! SZAR!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 11. 05. 13:49
Mondjuk utálom az uj nyálas rockot
Vendég 2005. 11. 05. 13:48
jobb mint a liknin park (ha nevezhetjük rocknak)
Vendég 2005. 11. 05. 13:46
???????
Vendég 2005. 11. 05. 13:43
Mérsékelten..
Vendég 2005. 11. 05. 10:07
Az újabb Metallica nagyon szar... Nem?
Vendég 2005. 11. 05. 10:06
"METallika"...... Hajrá!!!
Vendég 2005. 11. 04. 21:14
az soHHa
Vendég 2005. 11. 04. 21:13
A METallika az nem divatrock ugye????
Vendég 2005. 11. 04. 21:12
Nem tom, a SOAD nagyon "menő", de szerintem tök jó. Nem biztos, hogy minden rossz, amit sokan szeretnek... Bár a legtöbb kedvencem olyan, hogy sok mindenkinek 3x kell elmondjam, mert még soha nem hallotta... De a "divatos" zenék is lehetnek jók, és aki nem rajongó, az úgyis csak az Mtvben játszott számokat ismeri (általában azok a legszarabbak)...
Szerintem divatrock a Rasmus, de nekik is van 1-2 jó számuk.. SZERINTEM...
Vendég 2005. 11. 04. 20:37
Divatrockerekkel az a baj hogy nincs stílusuk amit szeretnének csak minddíg menneka média után...hogy mit titulálnak a tinimagazinok rock zenének.Ők ezt követik... de a legnagyobb baj az hzogy ezek a nagy "rockerek" még zenélni sem tudnak..ott szorongatják a gitárokat és mit csinálnak... nem hogy 3 de még 2 egyszerű akkordot sem tudnak kicsikarni :DD... mert minek is..a divatrockerek botfülüek.
Azt hogy gitárszóló nem is ismerik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pedig anélkül nincs rockzene!!!!!!!!
Vendég 2005. 11. 04. 19:34
én nem vok divetrocker!basszus!egy csaj a sulimban(már elballagott,hála)2 évig hordta az evriles polóját!olyan egy aribanc
Vendég 2005. 11. 04. 12:46
de mi nem tetszik rajta? indokold meg légyszíves
Vendég 2005. 11. 04. 12:23
Hol írtam ilyet, hogy másik három?
A Killswitch Engage album címét nem tudom, Every Time I Die:Burial Plot Bidding War, As I lay Dying:Frail Words Collapse .
Vendég 2005. 11. 04. 12:16
nincs kedvem.. az állítólag "bekeményített" one nation underground is full lágy szar lett. nem az én stílusom ez a pop-metál.
Vendég 2005. 11. 04. 12:15
különben meg másik három.. mivel 6-ot írtam.. látom matekból is zseni vagy :) mondd már meg, hogy melyik albumokat hallottad tőlük és hoyg mi nem tetszett pontosan és hogy melyik műfajba tartoznak, erre is kíváncsi lennék :-Ö
Vendég 2005. 11. 04. 12:15
Frankón arról az albumról az a legrosszab szám.. De, ha veszed a fáradtságot és nem csak klippet nézel, mondjuk a Revolution/Revolucion albumról igazán meghallgathatnál pár számot. Lehet, hogy esetleg tetszenének..
Vendég 2005. 11. 04. 12:14
VÁHÁHÁHÁHÁÁHÁHÁÁHÁÁÁ :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

otthon vagy a témában látom ... :))) a napalm death mint death metál.. ez votl az év poénja.. bleheehe.. elküldöm a hammernak, hátha leközlik, mint a hónap poénját.. ha nem tudnád a napalm death volt a grindcore stílus megalapítója és leghíresebb együttese. a többi stílust is sorold be kérlek, hadd röhögjek :)
Vendég 2005. 11. 04. 12:12
Őszinte leszek: az első háromból vam is CD, bár csak párszor hallgattam meg őket. a Killswitch Engage -ben nagyon nem jön be az énekes hangja, de a zene nem rossz. A másik kettő számomra unalmas..
Napalm Death-ről hallottam, hogy jó kis death t nyomnak. A másik kettőt nem ismerem.
Vendég 2005. 11. 04. 12:10
gondolom igen.. az mtvn pl rengetegszer láttam estefelé a klippjeit, pedig csak véletlenül kapcsoltam oda.. á szerintem nem jók.. ott van pl when it cuts című szám.. mindenki azt isteníti, pedig tök lágy.. az hogy írnak egy riffet, amely elviszi az egész számot, attól még nem lesz jó zene.
Vendég 2005. 11. 04. 12:08
Már, ha menni akarsz..
Amúgy az a gond, hogy mert nekem TETSZIK az ill nino, szerinted a tvből szedem a zenét délutánra.
Vendég 2005. 11. 04. 12:08
Killswitch Engage
Every Time I Die
As I Lay Dying
Heaven Shall Burn
Napalm Death
Brutal Thruth

pl.. kíváncsi vagyok, hányat ismersz ezek közül.. :D
Vendég 2005. 11. 04. 12:06
Még akkor búcsuzóul had halljam, hogy szerinted ki játszik zenét?
Vendég 2005. 11. 04. 12:06
mert.. én nem fogom hozzánemértő gyökerekkel vitatkozni pláne nem élőben.. szarok rájuk.. higyjék azt, hogy az mtvzenéikkel ők a megaigényes, menő, jófej arcok :D
Vendég 2005. 11. 04. 12:04
Miért nem mész oda minden emberhez az utcán és mondod meg neki, hogy egy nagy szardarab, mert nem azt szereti amit te? Lehet, hogy megnyugodnál..
Vendég 2005. 11. 04. 12:03
igen, a zene az, amiben vannak gitárszólók... minden zenekartag mestere a hangszerének és nem olyan háromakkordos szarok, mint az ill nino meg ezek.. okoska.. nagyon értesz hozzá, jók az érveid :DDD dehát minek vitatkozom egy vivarockerrel... have fun az ócska szar médiazenéidhez :)
Vendég 2005. 11. 04. 12:01
Mert Te aztán tudod, hogy mi A zene és, hogy mi A szar.
Vendég 2005. 11. 04. 11:58
ja, persze.. sezrinted divat metalcoret hallgatni okoskám.. hallgassad csak az mtv rock zenéket, azok valók neked.. amúgy egysszerűen nem tudom elviselni a nyálas szar populáris nu metál zenét annyira lágy hoy bántja a fülemet.. na meg annyira szar is... de a viva megawattban biztos jól szórakoztok a fos háromakkordos igénytelen, szólótlan nu metál zenéken...
Vendég 2005. 11. 04. 11:57
Úgy értettem, hogy azért nem tetszik, mert sokan szeretik vagy nem jön be a stílus?

Az az igazság, hogy fölöslegesen kérdezgetem, mert, ne haragudj, de ide szaglik, hogy egy egysíku ember vagy és nem veszed észre, de te is egy divatot követsz ezzel a "Mindegy, hogy milyen, de, ha sokan szeretik biztos, hogy szar" hozzáállással.
Vendég 2005. 11. 04. 11:49
NU METÁL = POPULÁRIS METÁL
Vendég 2005. 11. 04. 11:45
Most azért utálod, mert populláris vagy mert nu-metal?
Az Ákos mondta valahol, hogy nem érti, hogy ami üzletileg sikeres miért ne hordozhatna értékeket..
Vendég 2005. 11. 04. 11:33
nem tom de sok f.asz nem is tudja mi az a rock.csak pofáznak meg minden és nem vesszik észre mennyire szánalmasak....................nem a ruha teszi az embert:))

tinka
Vendég 2005. 11. 04. 11:31
azért divat mert NU METÁLT nyomnak, mint a slipknot. vagyis populáris szart. utálom őket
Vendég 2005. 11. 04. 11:21
hali! bocs, hogy így bepofátlankodok, de hallgattál te már ill nino albumot? Szerinted azért szar, mert sokan szeretik? Azok a srácok isten zenét nyomnak, mondjuk az új album nem jön be, de a töbi nagyon odabasz. Ugyan ez a helyzet a Slipknottal.
hotrod 2005. 11. 04. 9:59
Modjuk ezek a mai fekete rokkerek már bosszantoak a jó régi rockerek voltak az igaziak
néha már bosszantanak melankolikus f-a-s-z-o-k lettek :( (akinek nem inge ne vegye magára wazze)
Vendég 2005. 11. 04. 9:56
divatkoksz
hotrod 2005. 11. 04. 9:53
Én is szeretem a rockot de nem járkálok rocker cuccokban...!
Vendég 2005. 11. 03. 23:40
Én sulimban a legtöbb az idióta diszkós,repper.Aztán ott vannaka divatrockerek!!MÉg hírdetik is...grín déjes meg gudsárlottos póló!!!!!!!!!!!! undorító!!És rockernek hiszik magukat!!!
Vendég 2005. 11. 03. 20:13
nem azt mondom hogy odavoka gnr-ért de azért ez már gáz!!!!
Vendég 2005. 11. 03. 20:13
hali!az én sulimban is van egy pár divatrocker.azt hiszik hogy attól lesznek nagy rockerek ha Avrilt meg godd charlottot.meg green dayt halgatnak.ja és még azt sem tudják hogy kell mondani azt hogy.:Guns 'n' roses!tiszta libák!!!
hotrod 2005. 11. 03. 18:05
Hello mindenki.....!
Divatrokkerek az én sulimban van egy csomo...!
Sokan azt hiszik, aki Bakkancsban meg xy együteses poloba járkál csak az halgat (rock) zenét .
Mondjuk én Metallicát Slayert + ilyesmiket halgatok de nem csak rockot/metalt...
Vendég 2005. 11. 03. 9:15
szerintem meg ez a divatrock:

Slipknot
Disturbed
ill Nino
System Of A Down

stbstb
Vendég 2005. 11. 02. 23:31
Az igazi rockerek általában zeneszerető emberek akik értenek is a zenéhez és szeretnek minden igényes zenét

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal