Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Black Eyed Peas: PeCsa, 2005.01.26.

létrehozva: 2004. 12. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

gaba 2006. 06. 14. 18:52
zu
Vendég 2006. 05. 31. 14:57
jgfiurowgt
Vendég 2006. 04. 29. 20:48
R4RTDREZTUIFR65EU8TI
Vendég 2006. 04. 29. 20:47
naluk nincs jobb
Vendég 2006. 03. 17. 18:22
http://www.yahoo/music/blackeyedpease.com
Vendég 2006. 02. 16. 20:00
Nagyon király a black eye pease.
Ők a legjobbak ezen a téren
Vendég 2006. 02. 04. 18:23
KIRÁLYOK!!!!!! EGYSZERŰEN ŐK A CSÁSZÁROK!!! pUSZI MINDENKINEK!!!
Vendég 2005. 12. 08. 11:24
Írjatok már nekem olyían címet amin lehet hallgatni
Black Eyed Peas zenét.Köszcsi!:) Vinya
Vendég 2005. 11. 11. 15:05
Szivesen!!!...
puszi, Tami
Vendég 2005. 11. 11. 15:04
Amúgy a google keresőbe beírod, hogy Black Eyed Peas Dalszövegek!!!
És a: http://www.mp3000.net-ről tudtok letölteni zenéket!!!!!!!!
Vendég 2005. 11. 11. 15:02
A google-ban!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 10. 12. 12:26
Hali Nem tudtok valami helyet, ahol le tudok tölteni BEP zenéket?
Légyszi írjatok hamar Köszi! :)Cesar
Vendég 2005. 10. 12. 12:25
A Hey Mama a legjobb! Király a BEP!

Cesar
Vendég 2005. 09. 28. 17:21
Sziasztok!Hol lehet dalszövegeket leszedni a NET-ről?
Vendég 2005. 04. 29. 18:30
a Black Eyed Peas a legjob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 27. 9:54
Szerintem tök jó zenét csinálnak!
Vendég 2005. 04. 22. 14:09
ők a legjobbak! Minden számuk jó!
Vendég 2005. 04. 13. 17:38
Lencsi
ki mkonta,h 1ik számuk se jó???!!!:[
sztem ők a legjobbak!!!:)
(hallottátok már a régebbi albumaikat?:bridging the gap
behind the front)
Vendég 2005. 04. 11. 19:08
Sirályok!
Vendég 2005. 04. 11. 7:19
Nagyon szeretem őket !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 09. 15:03
Alig van jó számuk
Vendég 2005. 04. 08. 8:28
Szerintm egyik pasi se néz ki jól de azért jófejek lehetnek. Simon Blue az ISTEN!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 04. 10:07
aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Vendég 2005. 04. 03. 0:37
Én is szeretem őket!
Nézzetek b ide:
http://www.black-eyed-peas.atw.hu
Vendég 2005. 04. 01. 20:29
Sziasztok...
Én is szeretem a Black Eyed Peas...
Szeretnék velük talizni és autogrammot kérni tőlük...
Vendég 2005. 04. 01. 18:28
Imádom a matyi és a hegedűst!és titeket is csajok szétbosznám a fejeteket.na csáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Vendég 2005. 04. 01. 18:26
És még valami tényleg van közöttetek néger?Hát az tök jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
Vendég 2005. 04. 01. 18:19
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Sziasztok!én is nagyon szeretem a Black Eyed Peas-t!!na csá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
bius 2005. 03. 26. 21:43
én is naon-naon szeretem őket!!!!!!!!!!!!már rongyosra hallgattam a mostani albumukat!:)És igen,a Dirty Dancing2-ben is van számuk!!!!És az sztem naon páva!!!!!!Az az egyik nagy kedvencem mind közül!!!!Csak ennyit akartam!Na,pussz mindenkinek!!!
Vendég 2005. 03. 26. 15:00
ayxadeatgjkudrkir7klr7iklt7i95lki95tpl7gé89
Vendég 2005. 03. 22. 17:26
tök jó ez a csapat, ez a kedvencem, imádom a zenéjét, minden lemeze megvan
egy őrült rajongó
Vendég 2005. 03. 21. 11:34
a Dirty dancing 2 zenéjéből is énekelnek!!!NAgyon jó!
gabi 2005. 03. 19. 15:27
király kösz rájöttem én is...............................
Vendég 2005. 03. 19. 14:43
8ou68lli7
Vendég 2005. 03. 15. 18:32
igen ezek
gabi 2005. 03. 15. 12:21
HŰ EZ AZ A BEP AMIRE GONDOLOK? ŐK ÉNEKLIK A SHUT UP-OT????????????
Vendég 2005. 03. 12. 9:22
Szerintem jó pasik a négerek!!!!!!!!
Vendég 2005. 03. 11. 12:32
jó van már, ne rázd azt az igy is kevés agyadat!
Vendég 2005. 03. 09. 17:55
Mi a Bajod a Negerekkel szetbaszom a pofad kocsog
Vendég 2005. 03. 09. 17:54
En is FEka vagok komcsi!
KIralyok vagytok
Vendég 2005. 03. 09. 17:44
Basszátok meg én néger vagyok!
Vendég 2005. 03. 08. 16:33
Hajrá Black eyed peas
éljen a funky
Vendég 2005. 03. 08. 16:29
hello meg van valakinek a legujabb albuma
Vendég 2005. 03. 08. 14:03
szerintem zsírak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nekem az összes cd-jük megvan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hahaha
Vendég 2005. 03. 05. 16:45
let's get it started!
Vendég 2005. 03. 05. 16:45
Nekem az Elephunk cd van meg, állati a cd!
Vendég 2005. 03. 05. 16:43
Hello! Mégegyszer kösz, Annamari! A koncert állati volt!
Vinky 2005. 02. 27. 16:27
Akinek van tőle album az irjon ide:
Vendég 2005. 02. 26. 15:21
hajrá
Vendég 2005. 02. 26. 12:40
nagyon jó a Black Eyed Peas
Vendég 2005. 02. 26. 9:38
hey mama
Vendég 2005. 02. 23. 19:51
Én Most ki vok nem mehettem el!=( Sírtam is!=( De most bepet hallgatok!=)
Vendég 2005. 02. 22. 23:49
Helló!
Húúú, ha van felvétel, azt feltétlenül tedd fel!
Nagyon jó volt a koncert!!!
Vendég 2005. 02. 16. 18:43
Vendég 2005. 02. 16. 18:43
Szia! Fotóztatok is? Küldj lécci képeket!
Vendég 2005. 02. 13. 13:07
A Hawerom felvette videóra és most próbálom áttranszportálni a gépre nehéz mert videókazin van
mihelyst meglessz felrakon egy weboldalra és ide elküldöm a címet.
kívánjatok sok szerencsét plz... szükségem lessz rá.
Vendég 2005. 02. 07. 18:12
Hát igen, szuper volt!!!!!!! BEP forever!
Vendég 2005. 02. 05. 10:48
nagyon de nagyon imádom a bep-t nagyon jók ÉS ÉN NEM MENTEM EL A KONCERTJÜKRE MERT LYEN IDIÓTA VAGYOK!! BISZTOSAN JÓ VOLT
ádee 2005. 02. 03. 13:11
Írjatok nekem :
(de csak lányok!!!)
ádee 2005. 02. 03. 13:05
Hellóka imádom a bep kár hogy nem mentem el a koncertre most azóta is büntudATOM VAN ádee 15
Vendég 2005. 02. 02. 15:36
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy hol lehet megnézni a neten az újságírók által készített bep koncert képeket?
SEGÍTSETEK!!
sok sok puszi
andi
ja! és király volt a koncert!!!!
Vendég 2005. 01. 31. 19:58
hello! 12 év körüli BEP rajongók írjanak e-mailt, ha levelezni akarnak!
Vendég 2005. 01. 31. 17:20
Hello!
Írjatok Bep rajongók! (főleg fiúk)
Üdv: Veronika, 13 éves.
Vendég 2005. 01. 31. 15:13
honnan lehet zenét letölteni????
segitsetek, imádom őket!!!!
előre is kössz!!!
Vendég 2005. 01. 30. 14:32
hello!Ha valakinek van képe vagy videoja a koncertről,küldje el nekem!!Köszi,
Vendég 2005. 01. 30. 9:15
Én is olyan oldalt keresek.
Vendég 2005. 01. 29. 17:56
tudtoh jó zeneletöltés oldalt???
Vendég 2005. 01. 29. 16:55
Szerintem egyhamar nem jön megint a BEP, de a koncertjük maradandó élményt nyúljtott!
Vendég 2005. 01. 29. 16:54
Sziasztok!
Én ott voltam a koncerten, Annamari jóvoltából, aki sajnos nem tudott elmenni, de tQle vettük a jegyet, és mégegyszer nagyon köszönöm, és sajnálom azért, hogy nem tudott eljönni, mert szuper volt! Írjatok Bep rajongók! holyka&freemail.hu mindenkinek válaszolok!
BEP forever ! Veronika
Vendég 2005. 01. 28. 19:32
Tudja valaki,h mikor jön legközelebb a bep???
Vendég 2005. 01. 28. 19:32
Megint én vagyok.a képeket vagy a videokat erre a cimre küldjétek lécci:
Vendég 2005. 01. 28. 19:28
sziasztok!!!
Én nagyon ott akartam lenni,de nem sikerült jegyet szereznem:(Nagyon megköszönnék bármilyen képet vagy videot a koncertről!!!kérek mindenkit,ha már nem lehettem ott,legaláb egy kicsit hagy örüljek a képeknek!elöre is köszönöm...
Vendég 2005. 01. 28. 16:01
Hello!

Nagyon jó volt a koncert!
Black eyed Peas a király! És a Latin Girls! Meg a let's get it started! meg a Shut up! meg a Where is the love! Meg a Hey mama! meg mindegyik!
Vendég 2005. 01. 28. 11:23
Sziasztok!
Sajna én nem voltam a koncerten! Mert éjszakás voltam
azon a napon! De megvan a cd-jük ugyhogy itthon hallgatom őket!!
Vendég 2005. 01. 28. 7:29
varga zsuzsa volt az előzenekar?
Vendég 2005. 01. 27. 16:03
Én is voltam tegnap a koncerten!!! naggyon jjó voltttttttt!!:)))))
Vendég 2005. 01. 27. 15:18
Basszátok meg,tegnap volt???
Vendég 2005. 01. 27. 14:54
Hello!
Tök király volt a koncert! Tök édi volt Fergie azzal a két copfal, de mindannyian nagyon jók voltak, igaz, nekem egy kicsit rövid volt. Csak az a Varga Zsuzsa ne lett volna! BEP forever! And Where is the love?
Ezúton is köszönöm Annamarinak a koncertjegyeket!
Remélem még találkozunk!
Vera, 13 éves, Dunakeszi.
Vendég 2005. 01. 27. 14:10
tök király volt a koncert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 27. 13:11
A koncert tegnap - Aaah... :) Hihetetlen élmény volt! Akkora showt tudtak csinálni - a tömeg tombolt :)) Hihetetlen emberkék, egyszerűen imádom őket :)Egyébként tudok pár pletykát: állítólag eredetileg már szeptemberben jöttek volna, de a májusban megjelenő új albumuk miatt tolódott aq konci. És hogy miért nem a gigantikus sportarénában volt - azt hallottam a belső emberektől, hogy ők kérték, hogy kisebb helyen legyen, mert így sokkal közvetlenebb showt, és pörgősebb hangulatot tudnak csinálni! Egyébként tud valaki valamit az afterpartyról? Ha jól láttam, lényegében attól függött, hogy kapsz-e meghívót, hogy "mellesleg" milyen vagy... Dorianne
Vendég 2005. 01. 26. 15:16
Hello! Van valakinek 3 db koncertjegye 10.000 alatt? Nagyon kéne, és Budapest körüli legyen lehetőleg.
vagy 06209778957
Vera.
Vendég 2005. 01. 26. 13:20
Sziasztok! Érdekel még vkit 4 db BEP jegy? sajna nem tok felmenni ,mert elkésnék a vizsgáim miatt! ha valakit, akkor irjon, vagy hagyjon smst. 06-30-670-81-88
Vendég 2005. 01. 25. 21:57
Ja ! Tényleg kicsi a Pecsa! Bár azt mondták a managereik ,hogy azért van ott mert későn szóltak ,hogy akarnak koncertezni!Sis
Vendég 2005. 01. 25. 12:44
Van két eladó jegyem a Black Eyed Peas koncertre. Sajnos úgy alakult, hogy nem tudok elmenni. Akit érdekel írjon.
Vendég 2005. 01. 25. 11:27
Hello!én is imádom a BEP-T!EGYSZERŰEN FANTASZTIKUSAK!nagyon örülök,hogy jönnek Budapestre!csao JUDI
Vendég 2005. 01. 24. 17:01
lesznek jegyüzérek?
Vendég 2005. 01. 23. 21:33
Én is imádom a BEP-t (bár már kreálhatnának egy új, ugyan ilyen fantasztikus kis albumot ;) és nagyon várom már a koncertet is, de nem lesz a PeCsa egy kicsit kicsi?! Olyanok leszünk, mint a szardíniák a konzervdobozban.. :/ Dorianne
Vendég 2005. 01. 23. 19:39
Szeretem az együttest meg minden, de mikor Fergiet az MTV-n élöbe hallottam kicsit meglepödtem mert Fergienek szörnyü hangja volt!!!!!!!!!
szkuunk 2005. 01. 23. 12:12
sziasztok!!!!Továbbra sem adom fel!!!szerda este 8ig, vásárolnék 2bep jegyet!!!!
Vendég 2005. 01. 21. 16:57
Hello!
Vendég 2005. 01. 21. 9:18
ha valakinek van elado 2bep jegye irjon:
Vendég 2005. 01. 20. 19:03
Segítség!! Dalszövegeket keresek eredeti nyekvan a BEP-től!! Ha tudjátok,hogy hol lehet találni,lécci írjátok már meg!!! ELőre is köszi!!!
Vendég 2005. 01. 20. 19:01
Amúgy bocsi,de nekem sincs jegyem,és azt sem tudom,hogy hol lehet szerezni!!
Vendég 2005. 01. 20. 19:00
lécci írjátok már meg!!
Vendég 2005. 01. 20. 19:00
hali. BEP dalszövegeket hol lehet találni eredeti nyelven az interneten??
Vendég 2005. 01. 20. 10:35
hi mindenkinek!ha valaki nem tud mitcsinálni 2 black eyed peas jeggyel,én megsajnálom és megvenném tőle!!!
Vendég 2005. 01. 20. 10:29
Helló! Ha valakinek van 4 db eladó jegye a Black Eyed Peas koncertre kérem írjon
Vendég 2005. 01. 20. 10:03
hi mindenkinek!!!!Tudom h 26.án lesz bep,a helyszínt is tudom,de h jegyet hol veszek azt nem tudom!!!:(Valaki ha észre vesz segítsen,mert én se hagynám ki!!!!Lehet-e még rendelni és hol?A helyszínen mennyi jegyet osztanak szét?!köszi (ha irtok)szkuunk
Vendég 2005. 01. 17. 13:07
bettergroup. bittersweet.
blackeyedpeas is cool.
Vendég 2005. 01. 15. 10:03
ákllm

Fórum » MUSIC.HU » Hírek