Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

kotta és szöveg keresés

létrehozva: 2004. 12. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Paul Green 2016. 08. 27. 7:56
Szüksége van egy sürgős hitel? Adunk ki üzleti hitelek, személyi kölcsönök, diákhitel, Autó hitelek E.t.c, Ha érdekel, lépjen kapcsolatba velünk:
dudus 2016. 07. 21. 12:55
Én hitelek személyes

Én hitelek személyes kezdve 2.000 € 70.000.000€ névleges kamatláb 2%, függetlenül az összeget. Kérjük, adja meg a hitelkérelmek a pontos összeget, amit szeretne, majd a visszafizetés idotartama.További példa keressen meg

közvetlenül az én e-mail címe :
dudus 2016. 07. 21. 12:54
Én hitelek személyes

Én hitelek személyes kezdve 2.000 € 70.000.000€ névleges kamatláb 2%, függetlenül az összeget. Kérjük, adja meg a hitelkérelmek a pontos összeget, amit szeretne, majd a visszafizetés idotartama.További példa keressen meg

dudus 2016. 07. 21. 12:53
Én hitelek személyes

Bishop 2016. 07. 11. 9:34
Helló,
Én Bishop t, d Jakes, egy privát kölcsön hitelező, aki életet ad időt lehetőséget hitelek. Szüksége van egy hitel sürgősen ki fizeti az adósságait, vagy szüksége van egy kölcsön, hogy fokozza az üzleti? Meg kellett volna utasítani a bankok és más pénzügyi intézmények? Szüksége van egy konszolidációs hitelt vagy jelzálog? keres többet, mert azért vagyunk itt, hogy minden pénzügyi problémák a múlté. Mi pénzt adnak kölcsön az rászoruló személyek pénzügyi támogatás, hogy van egy rossz hitel, vagy szükségük van a pénz a számlák befizetése, hogy fektessenek be az üzleti egy 2% -os. Szeretném használni ezt a médiumot tájékoztatni arról, hogy mi az a megbízható és a kedvezményezett segítséget, és lesz hajlandó felajánlani a hitel. Így kapcsolatba velünk még ma e-mail címen:
()
elizabeth 2016. 06. 30. 21:53
Keres egy üzleti hitel, személyi kölcsön, lakáshitel, autó
hitel, diákhitel, adósság konszolidációs hitelt, fedezetlen hitel, kockázati
tőke, stb .. Vagy voltál megtagadják a kölcsönt a bank vagy pénzügyi
intézmény egy vagy több reasons.You a megfelelő helyen
a hitel megoldások! Én egy privát hitelező, adok hitelt a
cégek és magánszemélyek egy alacsony és megfizethető kamatláb
2%. Kamat. Kérjük, forduljon hozzánk e-mailben
elizabeth 2016. 06. 30. 21:52
Keres egy üzleti hitel, személyi kölcsön, lakáshitel, autó
hitel, diákhitel, adósság konszolidációs hitelt, fedezetlen hitel, kockázati
tőke, stb .. Vagy voltál megtagadják a kölcsönt a bank vagy pénzügyi
intézmény egy vagy több reasons.You a megfelelő helyen
a hitel megoldások! Én egy privát hitelező, adok hitelt a
cégek és magánszemélyek egy alacsony és megfizethető kamatláb
2%. Kamat. Kérjük, forduljon hozzánk e-mailben
Williams 2016. 06. 17. 18:03
keres sürgősen hitel? Van egy jó hírünk! Kínálunk hitelek kezdve € 5000 € 30.000.000 2% -os kamatláb per semmisítse meg. Hitelek üzletfejlesztési, személyi kölcsön, auto hitel, stb, Mi hitelesített, megbízható, megbízható, hatékony, gyors és dinamikus, lépjen kapcsolatba velünk e-mail:
Kloet Ingrid 2016. 05. 08. 6:44
Hi, A nevem Kloet Ingrid én Rio Rancho, Új-Mexikóban. Már keresik a valódi hitel cég az elmúlt 2 hónapban, és minden kaptam csomó csalók, akik engem bízott bennük, és a végén, elvitték a pénzt, anélkül, hogy bármit cserébe, minden reményem elveszett, i összezavarodott, és csalódott, én meg nagyon nehéz a takarmány családom, mert a férjemnek volt egy baleset, és nem működött. Soha nem akartam, hogy bármi köze hitel vállalatok nettó, így mentem kölcsön egy kis pénzt egy barátom, mondtam neki mindazt, ami történt, és ő azt mondta, tud segíteni, hogy ő tudja a hitel cég, amely segít én, hogy ő csak kapott egy üzleti hitel tőlük, ő irányított engem, hogyan kell alkalmazni a hitel, én alkalmazott és én soha nem hittem, de én próbáltam, és legnagyobb meglepetésemre kaptam kölcsön 24 órán belül megvan a kölcsön $ 35,000.00 azt kérte nem tudtam elhinni, ezért vagyok itt, hálát adott Istennek, hogy az ilyen hitel cég (WILEY KNIGHT hitel cég) is léteznek erre csalások az egész hely, kérjük, azt tanácsolom mindenkinek, akik ott van szükségük hitel megy a WILEY KNIGHT hitel cég. Kapcsolat őket ma e-mailben a Weboldal: http://wileyknightloancom.wix.com/wileyknightloans
mrs zonat 2016. 04. 30. 16:40
Jó napot mindenkinek

Szüksége van egy hitel 2% -os kamat, vagy válás kezdete, mert a pénzügyi nehézségek vagy a pénzügyi rendetlenség, és meg kell forrásokat a saját vállalkozás, vagy meg kell kedit a tartozást fizetni vagy fizet, hogy rendezze a számlát, lépjen kapcsolatba velünk ma 2% -os kamatláb az e mail címre () töltse ki az alábbi űrlapot, és visszatér hozzánk.

Adós REGISZTRÁCIÓ:

Név:
Lakcim :
Ország:
Foglalkozás:
Hitel összege Szükséges:
A kölcsön célja:
Havi bevétel :
Telefon:
Hitel időtartama:
SCAN másolatát ID:
Kedvünkbe a mi e-mail vissza ()
(Üdvözlet)
CEO / Mrs.Zonat.
Igazgató / vezérigazgató: Mrs.Zonat.
marek haval 2016. 04. 24. 13:52
van szüksége sürgős hitel kezdeni az életet, és fektessenek be az üzleti is rendezze a tartozást, írjon nekünk most:
Mr Jan 2016. 03. 22. 0:52
Ezúton értesítjük a lakosságot, hogy Mr. Jan HITELEK CÉG
megnyitotta a lehetőséget, hogy minden egy rászoruló pénzügyi segítséget. Mi
adja ki kölcsön az egyének és a vállalatok vállalat szerint világos és
érthető szabályait és feltételeit. Azt is működik a rövid és hosszú
lejáratú hitelek egy nagyon alacsony kamatláb 2%.

Felhívjuk figyelmét, hogy ez az ajánlat nyitva van minden komoly gondolkodású egyének, cégek és vállalatok, akik kíván szerezni egy kölcsön, hogy megoldja a pénzügyi problémákat, mint új üzleti, újra megteremtve a régiek, vagy fizetni tartozás stb

Fel velünk a kapcsolatot e-mailben:
Információ megadása nélkül.

Szükséges mennyiség HITEL :.
CÉLJA KÖLCSÖN :.
Kölcsön időtartamát :.
Teljes nevét :.
LAKCIM:.
ORSZÁG:.
TELEFONSZÁM:.
SZEX:.
CSALÁDI ÁLLAPOT:.
KOR:.

Üdvözlettel.
E-mail:

alkalmazni sürgős kölcsön []
Mrs. Hernandez Stella 2016. 02. 27. 5:16
jó napot uram / asszonyom

Én Hernandez Stella főigazgatója Wal mat hitel cég, bejegyzett és hitelesített hitel hitelező. adunk ki kölcsönök 3 százalékos kamat a rászorulók Loan.We ad ki mind személyi kölcsönök és az üzleti Loans.We adja ki személyi kölcsönök, a tartományban a $ 5,000.00 a $ 100,000.00 míg üzleti hitelek adják ki a tartományban a $ 100,000.00 a $ 100,000,000.00.interested személy fel a kapcsolatot velünk e-mail címen

el az alábbi információkat.

Teljes név:...................
Személyes Telefonszám: ....
Mobil szám......
Ország:...................
Lakcim:...................
Állami:......................
Szex:.........................
Kor.......
Családi állapot:..............
A hitel összege szükség: ..........
Hitel Időtartam ................
Foglalkozás:..................
Havi bevétel:.......................

Az érdekelt person`should kapcsolatba velünk a lehető leghamarabb ma e-mailben
.

Kösz

Mrs. Hernandez Stella
bar.johnharmony@gmail.com 2016. 01. 17. 13:59
Figyelem,
Alkalmazza a gyors és kényelmes kölcsönt fizeti ki számláit, Xmas kölcsönt,
Jelzáloghitel, konszolidációs hitelt, és hogy egy új üzleti vagy
refinanszírozási a projektek egy legolcsóbb kamatláb 2%.
Ne lépjen kapcsolatba velünk ma via ) a hitel
szükséges összeget. Mi hitelesített, regisztrált és legitim hitelező.
Akkor lépjen kapcsolatba velünk ma, ha érdekelt abban, hogy ez a kölcsön, lépjen kapcsolatba velünk
További információkat a hitel folyamat, folyamat, mint a hitelfeltételek
feltételekkel és hogyan a hitel kerül át neked. Szükségünk van a sürgős
válasz, ha érdekel.
Először információkat kell ismerni: You:

Teljes nevek: ............
Szükséges összeg a Hitel: ......... ..
Telefonszám:…………
Időtartam: ............
Ország:………….
Állam / tartomány: ...............
Havi bevétel:……….
Családi állapot:………..
Életkor / nem: ............ ..
A kölcsön célja: ............ ..

Megjegyzés: Minden válasz továbbítani kell
a gyors feldolgozást.
Köszönöm.
PENDELIS 2016. 01. 13. 10:31
Fejezze be a pénzügyi gondok

Fejezze be a pénzügyi gondokat most: Kínálunk minden típusú Hitel új év hitel, személyi kölcsön, ingatlan, üzleti terv, felújítás, infrastrukturális, Hotel, Beruházási Hitel ETC alacsony kamatláb 3%. lépjen kapcsolatba velünk további információkért

Fejezze be a pénzügyi gondok
Mr Anderson 2015. 12. 23. 12:07
Keres egy üzleti hitel? személyi kölcsön, ház hitel, autó hitel, diákhitel, adósság konszolidációs hitelt, fedezetlen hitelek, kockázati tőke, stb .. Vagy voltál megtagadják a kölcsönt a bank vagy pénzügyi intézmény bármely okból. Én Dakany Endre, egy privát hitelező, hitelezés vállalkozások és magánszemélyek alacsony és megfizethető kamatláb 2% -os kamatláb. ha érdekel? Írjon nekünk ma, a (), és kap a hitel még ma

Hitel ajánlat
Dékány. 2015. 12. 23. 8:53
Szüksége van egy személyes vagy üzleti hitel stressz nélkül és gyorsan jóváhagyása? Szüksége van egy sürgős hitel ma? Lépjen kapcsolatba velünk e-mailben ()

Hitel ajánlat
Mr Richard 2015. 12. 23. 8:46
Van szüksége sürgős hitelt kínálunk világszerte kölcsönt, akik szükséget lejárta az üzleti lehetőséget, érzed, hogy keres itt újra. írjon nekünk most: ()
ERICK 2015. 11. 19. 9:41
Xmas hitel ajánlat .... Jelentkezz most

Van szüksége a biztos megfizethető kölcsön? Ha igen Apply velünk, és kap a gyors
jóváhagyási ma. Írjon nekünk ma a

Megjegyzés: Válasz legyen benne, hogy ez a nagyon mail címe:
marek 2015. 11. 17. 6:24
Mit kell a kölcsön 2% -os ráta ajánlatot, írjon nekünk most:
James Wilson 2015. 11. 13. 13:03
Jó napot,

Én vagyok Mr. James Wilson hitel Investment, a tulajdonos
James Wilson, te egy üzletember vagy
nő? Ön bármely pénzügyi stressz? Vagy
pénzre van szüksége, hogy elkezdheti felépíteni saját üzletét? Tetszik
Van egy kis hitel pontszám, és meg fogja találni azt
nehéz hitelhez a helyi bankok és más
pénzügyi intézmények az országot?
megoldást a pénzügyi probléma Szolgáltatásaink
többek között a következő:

Személyi kölcsönök
Adósság konszolidációs hitelek. Lehetőség
Üzleti Hitelek
Oktatás Hitelek
Jelzálog
Kínálunk hitelek 3% -os mértékű éves.

Kínálunk hitelek rászoruló emberek pénzügyi
asszisztens alacsony kamatláb 3%.
Annak érdekében, hogy a hitel ezzel a céggel, akkor
megmondani a pontos összeget a hitel van szüksége, és a
időt, amely akkor fizeti vissza a kölcsönt .NOTE:
Kérjük, hogy írjon nekünk a;
és vannak
nincs díj, és van még nyerhet a szerzés
kölcsönt cégünk és Isten áldja meg a
kapsz vissza hozzánk.

James Wilson BEFEKTETÉSI LIMITED.
Mr Anderson 2015. 11. 03. 11:24
Szüksége van finanszírozza, hogy hozzanak létre saját üzletét, vagy befektetni? Szüksége van hitel elvégzésére nagy projektek? Szüksége van személyi kölcsön? Van szüksége támogatást egyéb különböző célokra? Szüksége van Iszlám kölcsönt? kapcsolatba velünk e-mailben kap hitelt a lehető leghamarabb: ()

Hitel ajánlat
Mr Richard 2015. 11. 03. 11:18
Helló

Én vagyok Mr. Richard, saját pénzt kölcsönadó

Keres Személyes / üzleti hitel? Kínálunk hitel nélkül szóváltás vagy faxon. Ahhoz, hogy a kívánt hitelösszeg, forduljon Ronnie Fin támogatás révén: (), és kap a hitel szankcionált 24 órán belül.

Hitel ajánlat
berry 2015. 10. 29. 10:02
Hello, jó reggelt, hogy ityeg, am affinitás Bank, mi ad kölcsönt, alacsony inerest mértéke 3 %, ha szüksége van egy hitel fizetni a számlákat, vagy egy üzleti vagy befektetni lépjen kapcsolatba velem most, Ön egy üzletember vagy nő? Ön bármilyen pénzügyi probléma vagy akkor kell pénzt, hogy elkezdheti felépíteni saját üzletét? Ha szüksége van egy hitel fizetni adósságait vagy fizet számlázik, jövedelmező vállalkozást indítani? Van egy kis hitel pontszám, és ez kemény érted-hoz kap a tőke, a hitel, a helyi bankok és más pénzügyi intézmények? Meg kell hitel vagy finanszírozási bármilyen okból? Kínálunk kölcsön alacsony kamat 3 %-os, és nem a hitel ellenőrizze, kínálunk személyi kölcsönök, adósság konszolidációs hitelek, kockázati tőke, üzleti hitelek, oktatási hitelek, jelzálog vagy hitelek bármilyen okból, kezdve az euro1, 000 euro500, 000, 000,00. írjon nekünk most:
Joyce 2015. 10. 27. 0:09
Ahhoz, hogy akire tartozik,

My Name is Mrs. Joyce Whitley, Én jelenleg kínál magán és kereskedelmi hitelek esetében a minimális éves kamatát olyan alacsony, mint 3% belül 1 év és 20 év törlesztési futamidő bármely része a világ. Azt, hogy ki hitelállományon belül a tartomány legalább 1000 $ a maximum $ 1,000,000,00, én hitelek jól biztosított, a maximális biztonság az én prioritás, én küldetésem, hogy felfedezze a nyerő megoldás minden pénzügyi problémák, adok hitelt az emberek a rossz hitel, vagy kell a pénz a számlák befizetése, hogy fektessenek be az üzleti. Szeretném használni ezt a médiumot tájékoztatni arról, hogy én, hogy egy megbízható hitel támogatást, hitelkérelmi alkalmazható minden mind a magánszemélyek és a vállalatok. Érintett személyeket, forduljon hozzánk további információért via E-mail
Chad Michael 2015. 10. 22. 17:10
Szia barátok !!!

A nevem Chad Michael. Azt akarom, hogy bizonyságot tegyen az a jó hitel hitelező, aki megmutatta könnyű nekem, miután már csalás 3 különböző internetes nemzetközi hitelező, mind megígérem, hogy nekem egy jelzálog miután nekem fizetni egy csomó díjat, amelyet így semmi, és elérte a semmilyen pozitív eredményt. én elvesztettem a nehéz pénzt keresni, és ez volt összesen 4.560.000 €. Egy nap, amikor böngészve találtam az interneten keres csalódott, amikor rábukkantam egy vallomást nő, aki szintén csalás és végül kapott kapcsolódik egy legit jelzálog nevű cég Deborah Jones Loan Company és e-mail () ahol végre megkapta jelzálog, ezért úgy döntöttem, hogy kapcsolatba ugyanazon jelzálog társaság, és akkor azt mondta nekik a történetet, hogy hogyan én már csalás a 3 különböző hitelezők, akik nem tett semmit, hanem természetesen nekem több fájdalmat. Elmagyarázom, hogy a társaság postán és minden amit mondott nekem, hogy sírni többé, mert én is megkapom a jelzálog a társaság, és tettem a jobb választás a kapcsolatot velük. Én töltötte a jelzálog jelentkezési lapot, és folytatta mindazt, amit kért tőlem, és én sokkot kaptam a jelzálog összege 60,000.00 euró ez a nagy cég (Deborah Jones Loan Company} asszony vezetésével Deborah Jones egy istenfélő nő és itt vagyok ma boldog, mert ez a cég adta nekem a jelzálog tehát én megfogadtam, hogy inkább magam, hogy én folyamatosan bizonyságot az interneten, hogyan én kaptam jelzálog. Szüksége van egy jelzáloghitel sürgősen? kedvesen és gyorsan kapcsolatba Ez nagy cég most a jelzálog-mailben: ő kedves buzdít.

Én továbbra is Chad Michael ............
Mr Diego Carlos 2015. 10. 20. 23:54
Alkalmazza a karácsony Hitel @ 2% -os kamatláb, segítünk Önnek bármilyen összeget, amit kell Tudod megháláld .Ez általános bejelentést a nyilvánosság számára. Mi egy jó hírű és törvényes hitel hitelező Adunk ki minden típusú hitelek, mint például a személyi kölcsönök, kereskedelmi hitelek, üzleti hitelek, beruházási hitelek, stb További info fel velünk a kapcsolatot () És neked Xmas hitel gyorsan és egyszerűen.
Dakany 2015. 10. 14. 5:41
Keres egy üzleti hitel? személyi kölcsön, ház hitel, autó hitel, diákhitel, adósság konszolidációs hitelt, fedezetlen hitelek, kockázati tőke, stb .. Vagy voltál megtagadják a kölcsönt a bank vagy pénzügyi intézmény bármely okból. Én Dakany Endre, egy privát hitelező, hitelezés vállalkozások és magánszemélyek alacsony és megfizethető kamatláb 2% -os kamatláb. ha érdekel? Írjon nekünk ma, a (), és kap a hitel még ma

Hitel ajánlat
tomjerryloans@hotmail.com 2015. 10. 13. 7:56
Érdekli a sürgős hitel?

Szüksége van egy gyors kölcsön, hogy megoldja a pénzügyi igényeit, kínálunk
hitelek kezdve minden pénzösszeget, amit keres, már megbízható,
hatékony, gyors és dinamikus, 100% -os garantált, mi is adnak le
hitelek bármilyen pénznemben. Az alkalmazott kamatláb 2%, ha érdekel, hogy vissza hozzánk ezen keresztül e-mailben ().

Töltse ki az alábbi információkat:

A teljes neved .................
Országod ...................
Az Ön címe ..................
A Korod .......................
Személyes száma ................
Foglalkozásod ................
Ön családi állapota ...........
Szex ............................
Szükséges összeg ..................
Futamidő (év) ..............
Havi Bevétel .................

Köszönöm.

Andre Solange

james 2015. 10. 10. 3:57
Mik a pénzügyi igényeit?
Szüksége van egy hatalmas tőke elindul az üzleti javaslatot, illetve bővítése, vagy exmass hitel? Elvesztette a remény és úgy gondolja, nincs kiút, és a pénzügyi terheket is fennáll?
Fáradt keres kölcsönök és jelzáloghitelek, már akkor már elutasították
folyamatosan az Ön bankok és más pénzügyi intézmények, kínálunk bármilyen
formájában kölcsön az egyének és a vállalati szervezetek alacsony kamat rate.If érdekli vesz kölcsön, bátran forduljon hozzánk ma, ígérjük, hogy felajánlja a legjobb szolgáltatásokat ever.Just adjanak nekünk egy esélyt.
Szüksége van egy üzleti hitel?
Szüksége van egy személyi kölcsön?
Szeretné refinanszírozására?
Szüksége van egy jelzáloghitel?
Ne yo szeretné, hogy fizesse ki a tartozást? Ac
Választ kell küldeni a e-mail címét
Tisztelettel.
E-mail:
VENDÉG 2015. 09. 13. 12:40
..))
Loredana Beretta 2015. 09. 13. 2:01
Én Loredana Beretta egy privát kölcsön hitelező, aki teheti másfajta hitelek International Országok sürgősen 3% -os kamatláb, ha az érdekelt, kérjük vegye fel velem e-mailben:

Mottó: A boldogság Elégedettségi

Élünk a mottónk, mi segítünk
VENDÉG 2014. 04. 10. 10:21
........
VENDÉG 2014. 04. 09. 18:59
............!
VENDÉG! 2013. 02. 26. 5:00
mp3skull.com/mp3/show_me_love_robin_s_classic.html
VENDÉG! 2013. 02. 26. 4:59
gitartab.hu/hu/tab/demjen-ferenc/honfoglalas/1760
szabina! 2013. 02. 02. 7:34
http://www.youtube.com/watch?v=9QrcBRcJO18
szabina 2013. 02. 01. 20:02
honfoglalasd-furulya
Vendég 2012. 12. 15. 6:26
http://www.youtube.com/watch?v=F-4wUfZD6oc
Yiruma 2012. 12. 11. 16:28
River Folows in you
Tündi! 2012. 09. 11. 7:19
http://www.youtube.com/watch?v=n56zIff3ENk
Tündi! 2012. 09. 11. 7:17
http://www.gitartabok.hu/gitarkotta/megasztar-bucsudal-gitartab
Tündi 2012. 09. 10. 20:19
Megasztár 3 búcsúdalának meg van valakinek a gitár kottája?? Fontos lenne!!
Előre is köszönöm!
Macs! 2012. 08. 21. 4:20
myviolinsite.com/index.php/?page=834
Macs! 2012. 08. 20. 17:02
http://www.youtube.com/watch?v=_Ust8yVFwbE
http://www.youtube.com/watch?v=2HM0Uux-mDc
Macs! 2012. 08. 20. 17:02
PROBÁLOK SEGITENI NEKED ÉS ÖRÜLNI KELL, HOGY VALAKI SEGIT NEKED!
Macs 2012. 08. 20. 11:15
Arról az oldalról csak megvenni lehet.Vki küldött egy csomó oldalt, azok sem jók mert onnan is vagy megvenni lehet,vagy meghallgatni.Nekem nem mp3 formátum kell,nem youtube videó,hanem Kotta.De valószínű,ha én ennyi keresgélés után angol oldalakon nem találtam, akkor ti sem fogjátok megtalálni.Már tudom miért utálom a magyar fórumokat....Meg sem nézitek mit küldtöki el, csak küldtök valami szart,de ahogy viszaolvastam mindenkinek hülyeségeket linkeltetek(tiszt kiv.)Ugyhogy gratula, magyar fórum,magyar emberekkel,ehez aztán nagy ész kell...-.-
Macs! 2012. 08. 20. 6:45
http://www.musicnotes.com/sheetmusic/mtd.asp?ppn=MN0087534
Macs 2012. 08. 19. 19:39
Sziasztok!Valakinek nincs meg, vagy nem tudja honnan lehet letölteni Brian Crain Field of daisies című kottát?Ha valakinek megvan itt a címem: megköszönném ha elküldené^^.
chikíta! 2012. 08. 12. 16:32
data.hu/get/2384406/Oroszlankiraly-kotta.pdf.html
chikíta 2012. 08. 12. 12:29
Sziasztok! Az oroszlánkirály 2 fináléjának a kottáját keresem, ha valaki tudja akkor elküldené az e-mailemre: köszönöm.
maya 2012. 06. 10. 14:54
még egy éjszaka
Lola! 2012. 05. 04. 16:36
http://www.gitartabok.hu/gitarkotta/celine-dion-titanic-gitartab
Lola 2012. 05. 04. 11:57
Sziasztok azt szeretnem megkerdezni hogy tudja e valaki a titanik kottajat,ha igen el e kuldene az e-mailomra . kosszikeB-)
Vendég 2012. 03. 10. 9:22
http://www.youtube.com/watch?v=yEpqhuJn3hA
Vendég 2012. 03. 10. 9:22
flippy!

gitartab.hu/hu/tab/hungaria/csavard-fel-a-szonyeget/1770
flippy 2012. 01. 03. 16:08
Sziasztok. ha valakinek meg van a "csavard fel a szonyeget" zongorakottaja lenne olyan kedves es elkuldene az alabbi cimre nagyon megkoszonem neki. tovabbi szep napot
Vendég 2012. 01. 01. 18:51
Sziasztok! Nagyon nagy szükségem lenne a Rihanna-We found love kottája. Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.
Vendég 2011. 12. 28. 15:09
Buek 2012!
Vendég 2011. 12. 16. 19:48
SZUPER AZ OLDAL.GRATULA!
Vendég 2011. 10. 05. 16:50
Nagyon jó az oldal!Gratulálok!
Vendég 2011. 06. 22. 6:16
http://beemp3.com/download.php?file=9115957&song=Csavard+fel+a+szõnyeget
http://www.4shared.com/audio/q7zWjTso/Feny_Mikls_-_Csavard_Fel_A_Szn.html
http://www.youtube.com/watch?v=yEpqhuJn3hA
http://www.youtube.com/watch?v=EoMrXBlFsbo
http://www.gitartabok.hu/gitarkotta/hungaria-csavard-fel-a-szõnyeget-gitartab
Vendég 2011. 06. 21. 9:50
kellene a csavard fel kottája zongorára nagyon fontos előre köszi
Vendég 2011. 04. 16. 6:11
http://ingyenletoltesek.com/videos/265
http://www.kottaletolto.hu/images/com_adsmanager/ads/92a.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=cRtKlRhEMf0
http://www.youtube.com/watch?v=_hpq4xY22qk
http://www.karaoke-lyrics.net/lyrics/lola/titokban-almodoztunk-176593
http://www.youtube.com/watch?v=LQSkPzmoKSM
http://www.youtube.com/watch?v=xZwklf-wkjg
Vendég 2011. 04. 15. 20:56
Szijasztok .. Létcives ha valaki tudna segitteni... Most vasárnap koncertom lesz lolátol fogom énekelni a titokban álmodoztunk dallt es kellene nekem vagy kotta vagy instrument nagyon fontos vollna ha valaki valamit tudd akkor leccives emailre kuldjetek el nagyon fontos volna ez nekem koszike elore is ...
Vendég 2011. 04. 08. 7:38
http://hangtarnok.klog.hu/2008/01/12/zongorakottak/
http://hangszer.network.hu/blog/hangszer-klub-blogja/gitar-kottak-zongora-kottak
http://gitartab.hu/hu/tab/demjen-ferenc/honfoglalas/1760
http://www.youtube.com/watch?v=v_FrDGDyHCs
http://www.sheetmusictrade.com/tabs/562173/Demjen_Ferenc-Honfoglals.html
http://www.google.hu/search?q=Titanic+kotta&hl=hu&client=firefox-a&hs=EYk&rls=org.mozilla:hu:official&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=kp6eTdquI9H3sgbf-9DrAQ&ved=0CC4QsAQ&biw=1280&bih=610
http://www.kotta.info/hu/product/HL00316075/Disney-Hits-For-Easy-Piano
http://torrentkereso.hu/torrent/%F6sszes-disney-kott%E1ja-torrent-1046079.html
http://kottaletoltes.hu/kotta/142-Rihanna---Take-a-bow
http://gitartab.hu/hu/tab/rihanna/unfaithful1/53753
http://gitartab.hu/hu/tab/rihanna/only-girl/53754
http://gitartab.hu/hu/tab/rihanna/russian-roulette-acoustic/53576
http://gitartab.hu/hu/tab/rihanna/cry/34628
Vendég 2011. 03. 14. 6:18
http://www.youtube.com/watch?v=KrnJDBeYpA8
Vendég 2011. 03. 14. 6:18
http://www.youtube.com/watch?v=Bfd-UOsbGcw
Vendég 2011. 03. 14. 6:17
http://www.youtube.com/watch?v=d5PZgO82k1g
Vendég 2011. 03. 14. 6:16
http://www.songo.hu/42474/29025/3/Havasi_Balazs/Zeneletoltes.aspx
Vendég 2011. 03. 14. 6:14
http://www.youtube.com/watch?v=0xOLmmTb42k
Vendég 2011. 03. 14. 6:13
http://www.youtube.com/watch?v=94zzAIDB4wE
Vendég 2011. 03. 14. 6:13
http://www.mp3ster.com/havasi-balazs-mp4-video-download-1.html
Vendég 2011. 03. 14. 6:12
http://www.ultimate-guitar.com/tabs/s/split_enz/i_see_red_crd.htm
Vendég 2011. 03. 14. 6:12
Gabi!

http://www.mediafire.com/?jf2kg8lk7ivnckz
Gabi 2011. 03. 13. 15:34
Sziasztok!
Havasi Balázs kottákat keresek zongorára, főleg a The Storm és a See Red érdekelne. Ha valakinek megvan az egyik kotta, az légyszi írjon és küldje el nekem! előre is köszönöm ! ---> ide kérem küldeni, akinek megvan :):)
Vendég 2011. 02. 12. 4:54
http://www.words3music.ph/sheets-pop2.html
Vendég 2011. 02. 12. 0:28
hi! engem hegedűn érdekelne Rihannától az Unfathfull kotta. Ha tudtuk címet,adjatok(vagy küldjétek át) az Köszi :)
Vendég 2011. 01. 23. 8:00
http://www.youtube.com/watch?v=1SNakJ5JXp4
Vendég 2011. 01. 23. 7:59
http://www.youtube.com/watch?v=wbBd7X4UyPA
Vendég 2011. 01. 22. 18:39
Sziasztok!
Nagyon fontos lenne, hogy a Honfoglalás kottáját megkapjuk. A lányom a nagyapja temetésén játszaná el furulyán.
Kérlek, ha megvan valakinek, küldje ide:
Vendég 2011. 01. 22. 18:36
Sziasztok!
A Honfoglalás kottáját szeretném kérni, ha megvan valakinek. A lányom furulyán szeretné eljátszani.
Vendég 2011. 01. 15. 9:39
http://indavideo.hu/video/Karib-Tenger_Kalozai_focimdal_gitaron/
http://karibtenger_kalozai.mindenkilapja.hu/html/18260630/render/letoltesek-extrak
http://forum.krwetatnt.net/hu/thread305954.html
Vendég 2011. 01. 15. 9:38
http://www.filestube.com/a/a+karib+tenger+kal+zai
http://karibkalozai.mindenkilapja.hu/html/18032857/render/dvd-es-cd-boritok
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin.hot?m_id=17397&h_id=65685
Vendég 2011. 01. 15. 9:37
http://www.youtube.com/watch?v=jMhSQOea_I8
Vendég 2011. 01. 15. 9:37
http://www.youtube.com/watch?v=mq_AqxiAqlI
Vendég 2011. 01. 14. 16:02
haliiss.^^
gitározni tanulok,és nagyon megtetszett a Karib Tenger Kalózai c. film betétdala.Láttam,hogy többen is eljátszották már gitáron.valaki le tudná írni az akkordjait?(e-mail: ) köszi előre is :$
Vendég 2011. 01. 02. 16:11
http://www.youtube.com/watch?v=ZOqUFqF_ZwM
Vendég 2011. 01. 02. 16:10
http://www.youtube.com/watch?v=zQME-ChSwNM
Vendég 2011. 01. 02. 16:10
http://www.youtube.com/watch?v=rhN7SG-H-3k
Vendég 2011. 01. 02. 16:09
http://www.yourchords.com/161705/Yiruma/River-Flows-In-You-Tab/
http://www.musicnotes.com/sheetmusic/mtd.asp?ppn=MN0073222
http://hangszer.network.hu/video/hangszeres_virtuoz/yirumariver_flows_in_you_bellas_lullaby_in_twilight
Vendég 2011. 01. 02. 16:08
http://www.youtube.com/watch?v=Qs4v6UN99MY
Vendég 2011. 01. 02. 16:08
http://www.zeneszoveg.hu/lyrics.php?lc=5754
Vendég 2011. 01. 02. 16:07
http://www.4shared.com/file/30887491/3f4d5780/09_Demjn_Ferenc_-_Szerelem_els_vrig.html?dirPwdVerified=2917082d

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer