Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

VERA a mindenttudó ocsmányszájú nagyokos

létrehozva: 2005. 01. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 06. 04. 12:41
Ha írsz egy mail címet, elküldöm szívesen...
Vendég 2005. 05. 29. 9:52
hol lehet megnézni a képet?
Vendég 2005. 05. 18. 12:17
JÓL ELTŰNT...
Vendég 2005. 04. 26. 8:54
Szerintem igen.
Amikor azt bizonygatta, hogy ő is van olyan szép mint Linda, még biztosan nem gondolta volna, hogy ki fog derülni ki is ő valójában...kint van a tablóképe is és ez alapján már a blg honlapján lévő osztályképen is be lehet azonosítani...aki nem hiszi járjon utána! ;)
Vendég 2005. 04. 24. 10:10
Olvasd végig a fórumot, nem nehéz a megoldás.
Vendég 2005. 04. 23. 23:28
Igen?? Naés mi a teljes neve? Ő a Hervai Vera? Vagy más????
Vendég 2005. 04. 23. 19:38
A topic címére utalva jelezném hogy Kanizsán már kint van a tabló...meg lehet nézni (akit érdekel) hogy tényleg mennyivel szebb ő Lindánál mint ahogy állította!
(Bár ez nekem nem jött le a fényképe alapján...de mindegy!)
Azért jó poén volt ez tőle lássuk be!
Vendég 2005. 04. 11. 21:58
Ez az itt Lindát kell utálni és mindenkit aki szereti már ha van olyan!Szegény anyja!
Vendég 2005. 03. 22. 13:13
Ha szerinted is lejárt akkor te mi a fenét keresel még mindig itt?!
Vendég 2005. 03. 17. 17:00
hát mondom én h tiszta lejárt ez a lindás dolog,de nem érteik meg=DDD
hát igen.....ebből is látszik,h nincs minden rendben náluk
Vendég 2005. 03. 15. 15:50
nem gondolkoztatok még el azon, h mennyire szánalmasok vagytok!!!!!??????
Ha nem akkor most megtudtátok!
Am meg télleg elég uncsi már ez a Lindás Tma!!
De ha ti még mindig ezen akartok rágódni, csak tessék!
Vendég 2005. 03. 15. 12:04
nem kell.mert nem az a topic címe!
és nem 10 éves vagyok,csak te azthiszed h nagymenő leszel azzal h mindenkit leszólsz,pedig ezzel magadat minősíted
Vendég 2005. 03. 14. 20:25
Amúgy is itt Lindát kell utálni....:D
Vendég 2005. 03. 14. 20:24
Kicsim...hát ha írsz ide te takony...akkor megjelenik...ennyi ész...vmi pisis 10 éves lehetsz..aki nem tudja, h akkor mutatja, h ide új üzenet érkezett-.......látszik, h csak észnélküli segg lehetsz....
Vendég 2005. 03. 14. 9:22
csak azért nem akarod h újra írjanak ide,mert nem bírsz el azzal a sereggel,akik utálják verát!!!
Vendég 2005. 03. 14. 9:21
te meg ha nem ide senki minek nézed az üres topicot?mert azt nem tudhattad h én írok majd ide!
És neugassá..azthiszed ezzel nagymenő vagy..szánalmas kis hülye
Vendég 2005. 03. 13. 22:32
Pedi linda egy szánalmas hazug senki!Mindenkit kihasznál a pénzre hajt gonosz mindenkivel összefekszik stb,,
Utálom!
Vendég 2005. 03. 13. 17:08
Te meg minek pofázol...senki nem ír már ide..akkor te minek ugatsz? Hogy újra írjanak...kis dilis!!!!
Úgy nézz ki te nem birod veszekedés nélkül!!! Segglyuk!!!
Vendég 2005. 03. 13. 0:05
NEM KELL ITT VESZEKEDNI,ANNYI AZ EGÉSZ H VERA FÉLTÉKENY LINDÁRA!!!

NEM ÉRTEM H MÉRT TÉMA EZ MÉG MINDIG,ECCER ELMONDA H UTÁLJA..OK..DE MÉRT KELL EZT 1 ÉLETEN ÁT MONDOGATNI????

LEHET H NEM TETT LE AZ ASZTALRA SEMMIT LINDA,DE VERA,TE MÉG ANNYIT SE!
Vendég 2005. 03. 02. 19:10
kedves Vera/Lajos, megint nagy a pofád...én visszavennék...kell még ip? otthoni érdekel?
Vagy nyomjam ki a címedet akkor bekussolsz kis nulla ?
Vendég 2005. 03. 02. 15:40
Inkább ki nem?!
Hát én nem mutogatnám azt a tablóképet...veszélyes játékba ment bele!
Vendég 2005. 03. 02. 9:27
Érik Verának már egy fejbelövés...Ki vállalja?
Vendég 2005. 02. 28. 21:43
Igen, részegen szoktam ide beirogatni...másképp nehéz lenne röhögés nélkül végigolvasni az epés hozzászólásaidat...foglalkozz inkább a saját fejeddel!
Vendég 2005. 02. 28. 21:14
V ! Te piálgatsz amikor írni próbálsz ?
Vendég 2005. 02. 28. 20:17
Nem volt szép arca..de aki csak 17 éves kora ismeri..vagy csak emailen keresztül...meg tvből..az aztán nagyon tudja, h milyen feje volt...pl 9 évesen...nevettséges vagy....Abszolút nem volt vmi nagy szám feje....ami jó volt rajta...az a haja volt...más aligha...de mondtam..mivel érdektelen feje volt...a ha sem állt rajta nagy durranás ként...

V
Vendég 2005. 02. 27. 19:55
Elég összefüggéstelenek a mondataid akárhogy is nézem...
Nem értem minek kell így fikázni, kiskorában is szép arca volt mégha belesárgulsz akkor is. De ha te annyira szép vagy, akkor neked nem mindegy milyen volt/lesz stb...miért foglalkozol ennyit vele??
Vendég 2005. 02. 27. 18:30
Ne magyarázkodj, hülyeséget írtál. Linda kiskorában is szép volt barna hajjal és szép arccal. Izlésficamod van. Sokat képzelsz magadről. Ovis vagy Vera, egy durcás ovis.
Vendég 2005. 02. 25. 18:40
Ja..amúgy a fogalmazással semmi baj..csak te nem tudsz olvasni...írtam, h a haja szép volt..de mivel a feje nem volt érdekes..ezért a haja sem állt neki érdekesen.....de aki nem tud olvasni...az igy jár....

V
Vendég 2005. 02. 25. 18:39
Igen..igen ez a lényeg...ez egy büdös számító dög..és amig ki nem lép a nyílvánosság szeme elé..adig ez is lesz...meret egy mocskos szajha.....
Vendég 2005. 02. 25. 7:41
Látom nem tudsz fogalmazni:
"kiskorában meg abszolút nem volt érdekes feje...szal a haj sem egészen úgy állt a fején, mint most...."

Ott a probléma, hogyha te azért gyűlölöd Lindát, mert mindenkit kihasznál stb...ok , legyen! Viszont a külseje nem tudom ezzel miért van összefüggésben! Már a magasságától elkezdve a hajáig minden volt szidva, de ezeknek a dolgoknak semmi köze ahhoz hogy ő milyen ember! Úgy néz ki az egész, mintha mindegy lenne minden, ha a Lindáról van szó, akkor szidni, szidni, szidni kívülről-belülről mindenhogy...
Vendég 2005. 02. 24. 13:57
ehh...látom nem tudsz olvasni.....nekem a mostanival van bajom.....nem a 12 éves koraira....és pont, h ő olyan ember, aki a saját érdekeit nézi...kis szuka....csak kihasznál mindenkit.....ribi....

Vera
Vendég 2005. 02. 24. 11:56
Majd ha felnősz akkor rájössz, hogy az élet sajnos nem így működik! Lindától függetlenül mondom, hogy a emberek ott csesznek ki a másikkal ahol csak tudnak a saját érdekükben...
(Azt írtam, hogy kisebb korában szép, hosszú, sötétbarna haja volt! Nem nagyon értem, hogy ezzel mi a problémád. Nemcsak az lehet jó, ami feltűnő...)
Vendég 2005. 02. 23. 21:57
Hát ha olyan szép..akkor ő nyert volna...és nem őt rondáztam le...hanem a szuka Lindát...aki spec nem szélp....ezért írtam, h eltom képzelni, h milyen lehetett a többi..ha ez az undormány nyert mellette....bár lehet sokkel szebb mint ez a szuka..hisz ő csak megvette a zsűrik szavazatát...szegény barátnőd meg biztos nem.....Nyerte volna meg inkább ő.....nem ez a picsa a pénzével....

Á szívesen..máskor is leírom....de te nem azt írtad, h kiskorában tetszett a barna haja!!!! Ezért írtam, h érdekes...kiskorában meg abszolút nem volt érdekes feje...szal a haj sem egészen úgy állt a fején, mint most....bár most bénább..de hát nem lehet mit tenni...az ember arca 1 idő után...az ő esetében már 6 év..nem csoda, h szétroncsolódott...mert tavaly...mikor jött Gimibe....alapsminkben...ritka pattanásos...és marha brutál ronda volt!!!!!

Te meg rohadt nagyot mondtál kisanyám..erre a ribancra nem vagyok féltékeny..mert egy normális dolgot "nem tett le az asztalra" amit irigyelnem kellene tőle...pedig szerinte sokat lettett.....nevetséges....a MEGVESZTEGETETT SZÉPSÉGVERSENYEk...azok tényleg nagy dolgok....ammennyi pénzt letett rájuk....

Vera
Vendég 2005. 02. 23. 20:57
nem látta a csajt, ezért nem tudja melyikről beszéltem, szal nem érdekel ha lerondázta, mert igenis szép csaj a bnőm, és az egyszer tuti, h szebb verácskánál, erről ennyit... azért fikázza a szép csajokat, mert irigy rájuk....:D
Vendég 2005. 02. 23. 19:39
Kedves Vera! Nem csak te laksz Kanizsán és nem csak te ismered Lindát, így légyszíves ne oktassál már ki! Ha ott laksz te is a Telekiben és elvileg láttad nap mint nap, akkor tudnod kellene, hogy Lindának kiskorában barna haja volt és sokáig növesztette is! Köszi, hogy leírtad mikor hogyan változott a hajszíne, de mint írtam nemcsak a szomszédban lakott hanem én is abba a gimibe jártam ahova te még jársz...szerintem ezt nem kell tovább ragozni!
Az meg elég ronda dolog volt, hogy lerondáztad azt a másik miss bikinin induló lányt...elég bunkó dolog volt!
Vendég 2005. 02. 23. 18:41
A Platán sori ABC-ben a Mező gimivel szemben lehetett látni hosszú barna hajjal és akkor, amikor mondtad .
Nagyon jól állt neki az is , pedig 14 éves volt.
Ági
Vendég 2005. 02. 23. 17:28
Hát kétem...ehhe jó ronda barátnőd lehet, ha ez a ronda liba szebbnek bizonyúlt nála...ráadásúl úgy, h megvolt bundázva...ritka csúnya a csaj...de nézzd meg a neten a Találkozások vidijét...összepisiled magad, h milyen rodba feje van....
Amúgy nem tom, h hol láttad te Nagykanizsai a Lindát hosszú barna hajjal...az igen csak ritka régen volt....mert már 14 éves korában világosbarna...válig érő haja volt....vagy vkibel igencsak összekevered....hisz 15,5 éves kora óta szőke.....1x volt neki 3 napig barnára festve...de úgy nem hasonlított kellő képp a Csitrire..és visszafestette....
És igenis megbántott...és nem csak engem....és egy szemét köcsüg disznó.....és ezzel fél BLG egyetért....
De ha te a szomszédja voltál...akkor ezt nagyon jól tudod....bár azt sem tudod, h mikor volt neki hosszú barna haja....:O

Vera
Vendég 2005. 02. 23. 16:45
Csak Verácska hiszi azt h ő szarta a spanyol viaszt.....
Am a miss bikinin a bnőm is részt vett és szerinte is nagyon szép Linda és azt mondta h megérdemelte... Nah mind1, neked túl nehéz felfogásod van ahhoz h iyeneket megérts!!!!
Vendég 2005. 02. 23. 13:54
Szia kedves Vera!
Végigolvasva a hozzászólásaidat csak ámulok! Ennyire gyűlölni valakit...nagyon rosszat tehetett veled Linda, ha így beszélsz róla! Igaz, ez csak az én véleményem és mindannyian tudjuk, hogy a szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik, de véleményem szerint Lindának alapvetően szép arca van smink nélkül is! Nekem nagyon tetszett régebben a hosszú barna haja is!
Én is mellette laktam amíg el nem költözött Érdre, de minden áldott nap azért nem futottam össze vele (max. a suliban), pedig szinte szomszéd volt! Viszont amikor láttam vagy beszéltem vele kisebb korában is, velem mindig kedves volt, a szomszédokkal is mindig udvariasan viselkedett!
Ti tudjátok mit csináltok, de én személy szerint nem sok értelmét látom ennek a topicnak ilyen formában ahogy itt sokan előadják a véleményüket és úgy osztják az észt, mintha ők sz*rták volna a spanyol viaszt...
Vendég 2005. 02. 22. 20:26
De én láttam smink nélkül...és szörnyű látvány volt.....

Vera
Vendég 2005. 02. 22. 20:25
Ja sminkben igen....
Vendég 2005. 02. 22. 18:12
A ronda libától fényévekre van!
Vendég 2005. 02. 22. 18:06
Na...ezt mondom én is, h ez a ribanc nagyon bizik magában...ezért lefizeti a szépségversenyeket...hisz egy ronda liba...másképp sajna nem tudna nyerni...csak protekcióval...

Vera
Vendég 2005. 02. 22. 16:44
Egyre inkább kíváncsi vagyok 'Veránk' tablóképére...olyan szinten osztja nemcsak Lindát de mostmár Kefírt is...! Ez akkor sem lenne szép dolog, ha egy nagyon-nagyon szép lány lenne, de ahogy azt a fényképet elnéztem az osztályáról erre nem nagy az esély! Valamilyen szinten a túlzott önbizalom is beteges tud lenni...
Vendég 2005. 02. 21. 22:30
Á...abszolút nem láttam még Kefírt ruha nélkül...de nem is akarom...rettentő nagy hasa van...és ezt nem csípem....gondolom a nemi szerve sem kecsektető látvány lehet....

Vera
Vendég 2005. 02. 21. 22:29
Ehh....Lali..ez ne jött össze....4 nap után most jöttem először...ritka nagy bebukás hapsikám...tiszta dili vagy....

Vera
Vendég 2005. 02. 21. 21:47
Lajos, attól, hogy nem írod alá...mondtam, hogy hagyd abba...te tudod, te szerencsétlen kis nulla...
Vendég 2005. 02. 21. 18:43
Guest
2005-02-19 23:47:24 !

én láttam kefírt! kicsi, 14 cmes fasza van, nem túl vastag, nem túl vékony, és borotválja. és nagyon szereti az orális szexet, szeret szopni és gecit nyelni. gumit nem használ, mert szex közben általában kúrják a seggét a mocskos buzi hímtarisznya köcsögjének.
Vendég 2005. 02. 21. 18:33
de még mennyire beteg!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 02. 20. 12:02
te beteg vagy
Vendég 2005. 02. 19. 23:47
HELLO VERA! LÁTOM TE MINDENT NAGYON JOL TUDSZ! NINCS VÉLETLENÜL EGY PUCÉR KÉPED A KEFÍRRŐL? HA VAN MONDD MEG LÉGYSZI! NEKEM TÉNYLEG KÉNE! VAGY HA KÉPED NINCS AKKOR LÁTTAD MÁR PUCÉRON A KEFÍRT? MILYEN A KUKIJA? KICSI? NAGY? KÖZEPES? VÉKONY VAGY VASTAG? SZŐRÖS VAGY BOROTVÁLJA? SZERETI AZ ORÁLIS SEXET? GUMIVAL CSINÁLJA VAGY ANÉLKÜL?
Vendég 2005. 02. 17. 22:01
nekem?na ugyan ki?jöjjön és verje be
Vendég 2005. 02. 16. 18:44
Ne örülj kis szuka!!!! mert vki még beveri a pofád....
Vendég 2005. 02. 16. 17:43
nah..rég jártam itt..látom oltjátok rendesen verát,hehehe
Vendég 2005. 02. 16. 13:02
Akkor tessék felmenni a http://www.programmagazin.hu-ra ;))
Vendég 2005. 02. 16. 12:24
Igen kidob, ha előbb regisztrálja magát..
Vendég 2005. 02. 16. 10:01
Zita, a borda.ca-n írd be a keresőbe a nevét akkor sok-sok képet kidob, van ott Hargitai Beás is stb...illetve az rtlklub.hu-n ma van fent egy cikk a versenyről!
Egyébként te is ismered őt?
Vendég 2005. 02. 16. 0:32
Lajos, te tényleg hót segg vagy...beszélsz itt mellé, nem mondtam, hogy a címed, kérdeztem, mi ez...ha tudnád, azt is tudnád, hogy nem véletlenül pont ez...Kis ECDL tudor...:)
Semmit nem tudsz te erről, csak az az ocsmány szád nagy...de ha az a kívánságod, írd csak, kinyomom a te IP-det is, örülj, kérd, kívánságod parancs...ja, hogy azt is,kidobom, hova mutat, oké, akkor lapíts, te nagypofájú nulla...
Addig jár Lajos a kútra...én szóltam...
Vendég 2005. 02. 15. 22:28
Vera, ne lepődj meg, ha megkeresnek páran és megvernek, vegyél vissza!

Kata
Vendég 2005. 02. 15. 21:44
A Linda nem volt már egyszer Miss Bikini ?
Vendég 2005. 02. 15. 21:39
http://www.borda.ca ,ott megtalálod!!
Vendég 2005. 02. 15. 21:30
Miss Bikini?? Hol?? Azt nem nyáron szokták megválasztani valami balatoni helyszínen?? Hol volt most ilyen verseny?? Vannak valahol képek erről??

ZITA
Vendég 2005. 02. 15. 20:17
Szia Zita! Linda most lett Miss Bikini :) meg is érdemli!
Vendég 2005. 02. 15. 20:10
SZIASZTOK! MOST NYERT EGY UJABB VERSENYT A LINDA? MI VOLT AZ? LÉGYSZI MONDJÁTOK MÁR EL HOL VOLT EZ?? MILYEN VERSENY?? ÉN TÉNYLEG NEM TOM MIRŐL VAN SZÓ!

ZITA
Vendég 2005. 02. 15. 19:34
de ilyet, h lehet elfelejteni?????/mármint h ő a legszebb/ jajj, ezt mindenkinek meg kell jegyeznie!!!! csak kár h nem igaz...:D
Vendég 2005. 02. 15. 18:51
Biztos le lett zsírozva ez is ugye?! Bizonyítani is tudod vagy megint beszélsz a levegőbe?! Te akkora nyálgép vagy hogy az már fáj. Undorító hogy mindenbe belekötsz.
Tudod mit?! Nézd meg a mezőnyt, az összes lányt, és látni fogod hogy alakra is és arcra is egyértelmű, hogy a Linda a befutó. Ő volt a legszebb minden szempontból, ez tény...fáj mi? Jajjj nem, te sokkal szebb vagy, bocs ezt elfelejtettem! ;)
Vendég 2005. 02. 15. 17:08
Ehh...látom nagyon hiányoztam kis faszfej...csak kár, h nem is ez a címem..de mellékes.....
Ja a nagy barátosnőtők nyert egy buzi versenyt..ahol a nagy barátosnője volt a szépségkirálynő...ez biztos nem véletle...:DDD

Vera
Vendég 2005. 02. 15. 15:13
Csak utána kell néznie, h miket jelent amit leírt vki neki...:D
Vendég 2005. 02. 15. 11:18
Ne sűrgesd már...biztos sokat tanul mostanában hiszen érettségi stb...habár ő szerintem IQ-ból lenyomja kitűnőre ezt az egész gyerekes procedúrát! Jajj-jajj ne viccelődjünk már ;)
Vendég 2005. 02. 15. 10:22
Jaj jaj Verocska nem ír ,hát mi lehet vele?:-)
Vendég 2005. 02. 14. 16:35
Nagyon is, Lajosról már minden ki van számítva...az is, hogy olvassa ám ezt...ugye Lajos ?
Ne mondd, hogy nem szóltam időben...
Vendég 2005. 02. 14. 15:55
Figyeljétek csak, nemsokára jön majd azzal a dumával, hogy jöhet akárki, ő még a Linda fejét is falba akarta verni...elég kiszámítható a 'csaj'!
Vendég 2005. 02. 14. 13:07
Vera ezek után ha megkeresnek.... nem irigyellek hallod-e, remélem megkapod ami neked jár, mert Te egyenes vagy... majd egy jobb és egy bal egyenest szeritem te is megkapsz :)))

Vera vera, jaj te :) kis naív :
Vendég 2005. 02. 14. 13:04
Vera egy kicsit betojt, ezek után remélem beveri valaki a mocskos képét :) és kiteszi ide a képet :)
Vendég 2005. 02. 14. 13:02
Vera az ijeszteni az nem LY- hanem J - próbálj meg előbb helyesen írni !! Haha!!!


(mendez)
Vendég 2005. 02. 13. 20:13
Úgy látom Vera szóhoz sem tud jutni:-)
Vendég 2005. 02. 13. 19:02
nem tudja, azért nem válaszol, és ha válaszol, akkor is az lesz a válasza, h naná, h tudom!!!! v vmi ehhez hasonló... De kifejteni nem fogja, mondjuk ezek után lehet, h ne nekem legyen igazam, hanem neki!!!:D:D:D:D
Vendég 2005. 02. 12. 20:28
Még kapsz egy kicsit Lajos, ez találóskérdés...:)
Name
SULI-6479
Network Range
195.199.214.232 - 195.199.214.239
Na mi ez Verocska?:))))))))))
Vendég 2005. 02. 12. 20:15
Na akkor kapsz egy kis leckét, te kis ECDL zseni...beírkálsz a music.hu-ra, ott az időpont...a music.hu szerver IP címe 195.228.75.35
Nagy tudomány a többi, ki is forgalmazott akkor ezzel az IP-vel...
Tudod mi az a log ? Lehet, hogy még nem tanultad....
De összekeversz Lajoskám, az ocsmánykodó kis trutymó itt te vagy, nekem ez a munkám...
Tán próbáld agyilag venni ezt...gondolkozz el ezen és kérdezd meg a tanító bácsi, van e anonym net...
Gondolkozz el ezen, egyszer még nagyon elseggelnek otthon, te felelőtlen kiskölyök...
Vendég 2005. 02. 12. 11:19
Ajaj...tud megvan az ECDL vizsgámból 7 modul..már ha tod mi az...oszt te ha szeretnéd sem tudnád lenyomozni az IP címem...De probáld csak ki...abból semmit nem derítesz rólam ki... Ha regizve lennék, akkor esetleg a music.hu szerkeztőségénél megtudnád kérdezni...másnál nem..kis tudatlan fasz vagy...azt hitted rámilyesztesz...még a seggemnél is hülyébb vagy....
És senki nem mondta, h hidd el, h versenyszerűen táncolok...elég ha a barátaim...akikből van jó pár eljönnek rá....de te még álmodni sem mernél ilyenről...sőt szerintem azt sem tudod, h mi az a versenyszerű tánc...amennyire lemaradott vagy...

Vera
Vendég 2005. 02. 12. 8:03
Lajos te még élsz? :D
És táncolsz is, meg gyönyörű is vagy, ajjaj, nem is értem, mit zavar akkor egy ilyen átlagos Linda...
Ja, hogy csak álmodban? Ocsmány egy dumád van, tuti csak itt érzed jól magad, az életben messze ívben elkerül minden normális ember...mert elég visszataszító lehetsz kedvesem...
Szép te...ezt sokat modogasd magadnak...
Még valami kis bogaram, lehet, hogy te ködölsz itt össze vissza, de az IP-d nem...
Már ha tudod, mi az, te mocskosszájú zsenipalánta...
Vendég 2005. 02. 11. 15:12
Muk fasz közöd mnincs hozzá...ronda meg a segged...mert én nem vagyok az....tod egy versenyző nem szokott ronda lenni!!! Én pedig versenyszerűen táncolok..szal kisapám ez nem jött össze!!
Á és sok mindenki fényezte...én ezt mondtam, nem pedig azt, h védte!!!!! Tanulj már meg olvasni...és értelmezni!!!

Vera
Vendég 2005. 02. 11. 0:08
de csak azé nagyítják fel,mert ellensúlyozni kell a te bunkóságodat lindával szemben!
Steve meg azé húzott el innen és nem tolja vissza a képét,mert egy életre megijedt tőled a ronda pofád miatt ahogyan kinézel..nézzél már 1 kicsit magadba!
milyen jogon sértegetsz te itt embereket,meg a lindát is hogy ronda meg r*banc amikor te sokkal gázabb vagy???!
Vendég 2005. 02. 10. 15:27
Olvass vissza...volt pár ember, aki felnagyítja ezt a szemét ribancot!!

Vera
Vendég 2005. 02. 09. 17:54
Mutasd meg hol lett a Linda dicsőítve...azt írtuk normális csaj és nem kellene ennyire ocsmány módon szidni! A vélemény lehet negatív, miért ne lehetne, de ez már túlzás amit művelsz itt...
Vendég 2005. 02. 09. 14:35
Hát ezt erősen kétlem..én nem dícsőitem magam..csak ti azta kurvát!! Akit én rühellek!! Asértegetésed, ha nekem szánted, hát lepereg..mert nem veszem magamra...úgy mint te, amiket neked szánok!!

Vera
Vendég 2005. 02. 09. 9:09
Hát nem sajnos ez a baj:-D
Vendég 2005. 02. 08. 20:16
Az lehet hogy Verát akartad sértegetni, de ezzel egy egész osztályt sértegettél...mindegy! Akinek szántad az úgysem fogja érteni... ;)
Vendég 2005. 02. 08. 19:55
Ja a hozzászólásommal,pedig nem azokat az embereket akartam megsérteni,ha ez nem derült volna ki,hanem a Verát,mert azt állította rajta van a képen.Azt meg már leírtam az előbb,hogy miért.
Vendég 2005. 02. 08. 19:51
Igen felfogtam amit írtam és szerintem nem nagyobb bunkóság,mint amiket itt a vera káromkodik és ahogy sértegeti mások személyiségét!Akkor én is megtehetem Ugyan azt adtam neki vissza,amit ő adott másoknak.Úgy oda van itt magáért meg veri itt magát,hogy ő milyen szép meg menő már oldalalkon keresztül amiből már mindenkinek elege van.És a véleményem mostanáig tartom,nem hiszem hogy bármi sértőbbet írtam volna,mint itt ez a Vera oldalakon keresztül.Az,hogy ki milyen ruhákban jár ,mint írtam nem tehet róla,de az igénytelenségről tehet valaki úgy gondolom,mert olcsón is lehet vki igényes úgy gondolom ez nem a ruhától függ csak.És azon a képen amit mondott Vera csak megnéztem és leírtam a véleményem.És igemn direkt próbáltam minél sértőbben hisz Vera is ezt teszi másokkal,de úgy látom nem képes átérezni azt amit esetleg más igen amikor rágalmazza itt az embereket és már nem csak egyet,hanem mindenkit.
Vendég 2005. 02. 08. 16:57
Hát..szerintem te nem is jó képet néztél...kis barom...
A fiú horoszkópja meg ki is ment a fejemből...más dolgom is van....nem úgy mint neked....Mert látom te nagyon ráérsz!!

Á és ezt a topicot meg a hülye v-teches Stewe csínálta nekem...aki azóta sem meri idetólni a pofáját!!!!

Vera
Vendég 2005. 02. 08. 16:25
10.14-es, ez nagyon ronda volt! Miért kell kritizálni embereket csak mert esetleg nem világmárkákban viritoznak? Ne alacsonyodj le arra a bizonyos szintre! Ne bánts meg másokat az emberi méltóságukban...
Vendég 2005. 02. 08. 14:09
nincs annál nagyobb loser, mint aki több o-val írja azt:)
Vendég 2005. 02. 08. 12:30
10.14-4s guest!Ezért kár volt beírnod. Ez nagyobb bunkóság, mint amit a Vera írkál. Szégyelld magad, ha egyáltalán tudatában vagy annak, amit írtál. Felfogtad?
(egy teljesen pártatlan Guest)
Vendég 2005. 02. 08. 10:14
Én megnéztem azt az osztályképet amit mondtál anno és hát nemtom de ott csak csúnya emberek vannak már bocsi:-D de úgy néz ki az az osztály,hogy a csúnyák szépségversenyén sem lehetnének helyezettek:-DA kínai meg török ruhákról meg nem is ejtenék szót(jó mondjuk ez az egy, amiről senki nem tehet,ennyi idős korban,mert nem magát tartja el)De az igénytelenségről viszont igen is tehet valaki:-Dolyan jókat röhögtem néhány embereből azt sem lehet megállapítani,hogy fiú vagy lány:-))))
Vendég 2005. 02. 08. 10:09
az önjelölt fórumbohóc a megfelelő jellemzés azt hiszem...:-D
Vendég 2005. 02. 08. 9:19
kijafaszom az a vera hogy külön topikot kapott? csak nem valami megasztás vagy túlélő vagy bigbrádersevalóvilágos zombi? esetle politikus lánya vagy a kozsó legújabb kurvája vagy a legújabb időjárásjelentő netalántán valami régyiós agyatlan műsorvezető? mert ma ezek a sztárok...vagy csak egy kis önjelölt fórumbohóc?
Vendég 2005. 02. 07. 23:30
amúgy meg azé nem csinálod meg a fiú jóslását vagy faxom tudja miét,..mert még keresned kell hozzá anyagot újságokból..LOOOOOSEEER
Vendég 2005. 02. 07. 23:28
hát megnéztem..és rohantam is a wc-re hányni..gusztustalan vagy
Vendég 2005. 02. 07. 21:56
Vera tényleg gyönyörű vagy.. már verem is

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!