Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Kreator

létrehozva: 2005. 01. 15.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 01. 21. 22:25
Hell....jó lett az új Kreator, bár a régiek még mindig jobban tetszenek. Thrash 'til Death
Ihsan 2005. 01. 18. 9:27
Ez én voltam,bocs,csak annyira megörültem a hozzászólás láttán hogy elfelejtettem bejelentkezni...
Vendég 2005. 01. 18. 9:25
Azonkivül hogy nem 6 hanem 8 éve jelent meg az emlitett album(Morgoth)mindenben egyetértek!Hallgassátok meg de vegyétek figyelembe mikor jelent meg és milyen közegbe érkezett!Akkoriban még nem volt divatos a stilusvegyités,igazi ötletes újitás volt!Érdeklődőknek persze az ellőtte megjelent albumokat is ajánlanám főleg az Odium-ot.A trash metalról meg ne csak ennyit!Lenne még mit mondanod neked is Zoli!
Zoli 2005. 01. 17. 22:17
Emmár döfi! Jól ki és le van fejtve a lényeg. Ami viszont a fö: hogy elég jó anyagot nyomtak, bár igaz, hogy az utolsó 5 év anyagát nem hallottam, úgy látszik, én még a múltban leragadtam.
Ha pedig hasonló, de némi erös szintivel füszerezett erös zenét akar Valaki hallgatni, akkor a Kreator korábbi nagy (?) konkurrensének, a Morgoth-nak az utolsó albumát, a "Sorry for the Fanatic"-et javaslom. Ez kb 6 éve jelent meg, én majdnem padlót fogtam, hogy miként lehet ilyen jót...?!! Aki hallotta a korábbi albumaikat, azt mind felejtse el, ének VAN, dallam VAN, mondanivaló VAN (pl "Cash...makes the world go round "). Ami a vicces, hogy még egy durva RAVE betét is van benne, ami meglepö módon igen jó és illik a felépített zenei környezetbe. Na ennyit a Morgothról. A Kreator-nek épp van nálam egy kazettája :-)) digizésre vár, hehe, nem ám CD, mert az túl egyszerü lenne, meg aminösége is túl jó, igy meg karcosabb a zene ;-)...
Ha pedig valaki tovább szeretné hasonló együtesekkel böviteni látkörét, nézzen rá a Sodom-ra is, megéri.
Na ennyit a Trash metal zenekarról... MMS
Vendég 2005. 01. 15. 13:35
trash meatal együttes
Vendég 2005. 01. 15. 13:30
eZ MI???
Vendég 2005. 01. 15. 13:04

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal