Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Az O-Zone új énekessel folytatja tovább

létrehozva: 2005. 01. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2012. 12. 05. 16:43
nagyon jó és gratula
regi 2012. 11. 30. 16:01
neee!! én akkoris csak a régit fogom szeretni imádom őket
Vendég 2006. 05. 10. 14:43
hát sztem már jo sokan kiábrándultak az o-zonebol.sajna
Vendég 2006. 04. 17. 13:36
az volt irva h a nyár elején bár nekem is nem kicsi kétségem van akkor már fel lenbne fuja nagyon de egy pici esély van rá sztem.
Amgy sztetek sokan lennének a koncin?
Hy:
Niky
Vendég 2006. 04. 05. 15:44
ugyse jönnek
Vendég 2006. 04. 04. 16:02
nem tom ir e ide még vki de egyszer volt rola szo h jön o-zone mo-ra és vki tud már vmi pontosabbat?
Vendég 2006. 03. 25. 11:46
ja
Vendég 2006. 03. 19. 12:41
sztem nem is lesznek:((((((((((((((((((((((((((((((
ez a forum is nagyon elcsendesült nem?
Niky
Vendég 2006. 03. 18. 12:51
nem lehez ez igaz!!!!! mér nincsenek róluk új hírek???zsócsaj
Vendég 2006. 03. 14. 16:56
ebben egyet értünk... de ez egyedül dan hülyesége hisz mind a ketten folytatni akarták nem?
Vendég 2006. 03. 06. 19:17
Szeritemaz o-zone-nak hülyeség feloszlani!!!!
Vendég 2006. 02. 23. 19:49
ez rosszabb mint a chat halas szobája
mi van dannal tuggya má vki?
Péter 2006. 02. 23. 17:35
KIrály
Vendég 2006. 02. 22. 17:08
nincs
Vendég 2006. 02. 19. 19:26
valami uj nincs?
Vendég 2006. 02. 16. 15:32
sztem tuti h csak kitalálta valaki különben már a csapból is ez fonya nem?
Niky
Vendég 2006. 02. 14. 16:03
meg sztem, arajongói oldalak is közölték volna a rossz hírt. megnéztem egy csomót, és ilyet nem irtak. remélem ezt is csak egy f*sz rosszakarója találta ki.zsócsaj
Vendég 2006. 02. 14. 8:56
Én is reélem amugy nem tudtok vmi oldalt ahol vannak új képek Radu kislányárol?
Niky
Vendég 2006. 02. 13. 20:24
Szia!Hát nem tudom.Szerintem is hallotunk volna már rola a tv is.Majd kiderül.De szerintem nem igaz és biztos is vagyok benne.És remélem is h igy lesz h nem igaz!
Vivi
Vendég 2006. 02. 13. 20:03
szoval én 99.99%-ig bisztos vagyok mellesleg a sima autobalesetekt meg haláleseteket is bele szokták rakni a híradoba arrol már csak hallottunk volna ha a világ egyik legsikeresebb csapatának (vagy volt csapatának) az egyik embere hal meg vmiben nem?
Niky
Vendég 2006. 02. 13. 20:01
én is ki lennék akadva annyi szt. pedig most ki nem állhatom de szte,m valahol ök még mindig O-Zone nem:))
Nem hiszem h igaz csak amlékezzünk Arsy törött kezére nem?:))))
Niky
Vendég 2006. 02. 13. 18:44
Jo lenne tudni h tényleg igaz-e!Én nem igazán hiszem el
de ha tényleg igaz lenne akkor én totál megörülnék.De remélem nem igaz és bizok is benne!
Hello:Vivi
Vendég 2006. 02. 13. 13:57
JAJ HONNAN HALLOTTÁTOK, HOGY MEGHALT? UGYE NEM IGAZ? IGAZ H HARAGSZOM DANRA DE HA MEGTUDNÁM H MEGHALT ÉN MEGŐRÜLNÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZSÓCSAJ
Vendég 2006. 02. 13. 13:37
Köcci.
Niky
Vendég 2006. 02. 12. 21:33
Szia Niky!Itt letudsz tölteni videokat bár nem lehet lementeni.tehát itt:www.videoklip.lap.hu és ott legfelül a videoklip nézö portálokban T-Online videok-ra kattints(bár itt csak klipek vannak).Vagy nem tudom hol tudnál találni.
Hello!Vivi
Vendég 2006. 02. 12. 20:32
Szia Noncsi.
Én se hallottam rola és bár mostanában ki nemm állhatom őt de... nem hiszem h igaz.
Egyszer mikor Arsynak eltört a keze annyira felfújták h már az terjengett h mindhárman meghaltak egy autóbalesetben szóval szerintem nincs mitől félned:))
AMugy tényleg.! Honnan hallottad?
JA és Vivi csak azért kérdeztem mert én mostanában olyanokat keresek meg videókat:)
Hello:
Niky
Vendég 2006. 02. 12. 18:59
Szia!Nem tudom h tényleg igaz-e.Ezt te honnan hallodtad?
Vendég 2006. 02. 12. 14:12
Sziasztok
kérlek vki válaszoljon hogy tényleg meghalt-e a fekete haju o-zone srác ,Dan balan????
lécci irjatok köszi puszi
NONCSI=)
Vendég 2006. 02. 11. 22:08
Szia!Sajna nem tudok.Miért?(ha megkérdezhetem)?Végre hétvége van!:-)
Ciao!Vivi
Vendég 2006. 02. 11. 19:49
:-)
Tudsz olyan oldalt ahonnan lehet letölteni videokat? (külföldit)
Szia:
Niky
Vendég 2006. 02. 10. 15:29
Nem tudom csak 1 megérzés volt.
Szia!Vivi :-)
Vendég 2006. 02. 09. 21:08
Miért gondoltad? :)
Niky
Vendég 2006. 02. 08. 20:35
Igen öt is.Mint írtam már mind 3-an a kedvencem.Értem.vhol gondoltam is h Arsy a kedvenced. :-)
Szia!Vivi
Vendég 2006. 02. 08. 19:08
Nekem Arsy bár elösör Radu volt aztán ugy voltam vele gyerek feleség stb.. aztán addig mondtam h Arsy a kedvencem h tényleg ö lett.:))
Dant is szereted? Nekem tulságosan eddig sem jött be de ezek után.......:((
Niky
Vendég 2006. 02. 07. 16:55
Én nekem minda 3-juk a kedvencem.Ugyan ugy szeretem őket sztem nagyon helyesek.Igen még ezt nem is beszéltük.És neked ki a kedvenced?
Szia:Vivi
Vendég 2006. 02. 06. 20:21
:))
Amugy ki a kedvenced. Sztem veled ezeket nem beszéltük.
Niky
Vendég 2006. 02. 06. 18:24
Igen persze hogy megírom.nem tudom miért nem jön be neked.Remélem egyszer befog neked is!
Szia!Vivi
Vendég 2006. 02. 06. 12:46
hello!
Még mindig nem jön be de mind1 is ha van vmi uj info ugye megirod majd?
Szia:Niky
Vendég 2006. 02. 05. 20:24
Nincs semmi új info.Remélem most már bejön neked is.Ha véletlen nem akkor próbáld ujra és ha többször sem akkor nem tudom miért ne mjön be neked.
Szia!Vivi
Vendég 2006. 02. 05. 20:01
igen azt a hosszut amit megadtál és le is mentettem a könyvjelzökbe meg az "oldal mentése" ként iis és ugy is a magyar gportalt hoza be de megprobálom méegszer..
Amugy van vmi uj info az oldalon?
Szia:Niky
Vendég 2006. 02. 04. 21:20
Nem találom én sem a googleban.Nekem be jön ha beírom a címet.Fellehet még menni.Neked nem tudom miért nem jön be.De te azt a hosszú címet írod be?
Hello:Vivi
Vendég 2006. 02. 04. 18:04
tudtad h már nem lehet felmenni az oldalra? legalább is ugy nem ha beirod a cimet mert a magyar gportalt hozza ki.
leirod légyszi h hogy lehet megtalálni a google-ba? bár ott nincs benne öröké nem?
Szia:
Niky
Vendég 2006. 02. 03. 20:29
De,de!nagyon jo lenne!Én is erre vágyom már.de jo is lenne...Én nagyon szeretnék elmenni és jo is lenne ha letudnék menni már persze ha jönnek.
Szia!Vivi
Vendég 2006. 02. 02. 21:04
a legrosszabb esetben nem...és igy járunk..istenem bárcsak már a ddt hallgatnánk az eslö sorbol és röhögnénk ezen a nagy felhajtáson:)))
nem?
Niky
Vendég 2006. 02. 02. 20:29
De teljesen mind1.Majd kiderül mi van is pontosan.Hát inkább nem írok neki.Úgy sem válaszolna rá az tuti.Majd csak megtudunk vmit hamarosan.Csak írni fogják.
Szia!Vivi
Vendég 2006. 02. 02. 19:00
Én már nem tudom mit tud .. de h nem tul böszavu rola az bisztos amugy meg tényleg nem tudom..nem hiszem h érdekében állna ilyet csinálni.... probáld meg szerintem irj te is arsynak hátha válaszol bár.. nem tom mennyi rá az esély...
mindenesetre én nagyon örülnék ha tényleg jönnének..:)))))
Egyébként nem hiszem h átejt.. csak azt nem tom miért ilyen de.. végülis ez mind1 is nem?
Szia:Niky
Vendég 2006. 02. 02. 15:13
Pontosan az jó lenne!hát nem tudom honnan tudja.De aztán nehogy becsapjon minket hogy állítólag jönnek...De nem?Akkor ő sem tudja pontosan mikor jönnek.hmm...
Szia!Vivi
Vendég 2006. 02. 01. 20:29
+ ha a jegyek is elfogadhato árban lennének az maga lenne menyország nem?
Egyébként irtam megint a csajnak h mit irt arsynak stb... és sztem .. na jo in kább nem mondok semmit.
Nekem ez egy kicsit furcsa....azt irta arsy azt irta neki h hamarosan.....akkor honnan tudja h nyáron? Vagy ez az O-Zone ra volt irva?
Niky
Vendég 2006. 02. 01. 15:14
Én Hódmezővásárhelyi.Szerintem is akörül lesz.kr hogy ilyen drágáak a koncijegyek.De nem?Bár ki tudja hogy hány ft lenne.Jo lenne a jönnének és az is ha el tudnék menni.
Hello:Vivi
Vendég 2006. 02. 01. 13:59
Én halasi vagyok te?
Egyébként sztem a jegy kb 20000 ft lehet majd rá nem?
Én nem tudom és azt sem h el tuidoik e majd menni valakivel meg azt sem h áll e még hogy jönnek e de..ha jönnek én szeretnék majd elmenni.
Sziasztok:
Niky
Vendég 2006. 01. 31. 19:52
Én is pont így vagyok vele.Én meg tutira lehet hogy el sem tudnék menni.Mert még nem tudom ki jönne velem.De te hova valósi vagy?
Vivi
Vendég 2006. 01. 31. 18:24
Én is nagyon várom de ez még áll?mármint hogy jönnek koncizni mert már elég sok idő eltelt és niuncsen sehol sem fent csak ott.lehet hogy én is írok az oldal szerkesztőjének.
Jaj de jó lenne ha jönnének.
Tuti elmennék a koncira ha törik ha szakad.
Vendég 2006. 01. 31. 18:04
Én attol félek leginkább h ha tényleg jönnek nem tudok elmenni mert egyedül sem szeretnék menn aki meg eljönne azt agyon féltik és lehet h nem engednék el:((((
Niky
Vendég 2006. 01. 31. 14:50
Értem már.Bocs!Biztos hogy sokan szeretnék őket mint régen vagy mint kb:2 éve.Hát nem tudom.Lehet hogy sokan elmennének.Vagy ki tudja.
Helló!Vivi
Vendég 2006. 01. 31. 14:01
Nem tudom tényleg...nem két hét mulva csak azért mondtam mert elöttem mondták h mikori hir meg minden és ara monmdtam h ez nem mehet ugy h ok ha hivtatok akkor két hét mulva megyünk.
Amugy szerintetek ha ujra összeállnának akkor szeretnék öket annyian mint régen?
Vagy a koncira mennyien mennének el?
Szia:
Niky
Vendég 2006. 01. 30. 19:58
Hát igen,eltaláltad!2 hét múlva?Most ezt én nem értem.2 hét múlva lenne koncert vagy mi?Én is olvastam hogy írt egyszer
Arsynak és hogy azt mondta neki hogy jönnek...
Akkor most konkrétan mikor jönnek?Ja,bár azt még te sem tudod.
Szia:Vivi :-)
Vendég 2006. 01. 30. 19:46
Én irtam a lánynak amikor elolvastam és azt válaszolta (most olvastam el) h a nyár közepén irt arsynak és ö mondta neki a többinek meg utána néz..amugy sztem nem az a lényeg h mikori mert eleve 2006 nyár elejére igérték stb.... egy koncertet sztem nem igérhetnek be ugy h ... ok majd két hét mulva megyünk nem?
Sztem ettöl nem függ a dolog annyira.
Amugy tényleg nagyon jo lenne...Látom Vivi te is olyan szinten vagy velük mint én:)))
Hello:
Niky
Vendég 2006. 01. 30. 19:19
Azt tudom.Meg is néztem,de ott honnan tudják?
Meg mikori hír az már.Ennek utána kéne nézni.
Vendég 2006. 01. 29. 21:50
Tényleg jó találós kérdés!nagyon jó lenne!kiváncsi vagyok h, milyenek is igazából.Olyan mint 1 álom.nekem az lenne életem legszebb és legjobb napja!Hát de nem?
Vivi
Vendég 2006. 01. 29. 21:15
A barátnömmel régen kitaláltunk egy un. találoskérdést pontosabban az ötlet az övé volt.: Mi az 3 isten táncol és énekel a szinpadon?
Remélem a válasz nem kell :)
Amugy sztem most maradhatunk a kettönél.
Niky
Vendég 2006. 01. 29. 21:13
Én nagyon remélem h igaz... annyira jo lenne az O-ZOne koncerten bulizni pl az elsö sorban....és ha mondjuk 3-4 évvel idösebbek lennék Arsyval lassuzni az Oriunde ai fi-re nem?
VAgy a DT re bulizni velük fent a szinpadon:))))))))))))))))))
OOOOOOOHHHHHHHHHH!!!
Niky
Vendég 2006. 01. 29. 17:52
Ez jó kérdés.Hogy hol találod meg?Olvas visszább 1 nagyon kicsit ott látni fogod hogy mit írtam korábban.Ha azt elolvasod és jobban megfigyeled megírtam 1 honlap címét.Ami úgy kezdődik h, gportal.hu...és így tovább.Remélem boldogulsz.
Vivi
Vendég 2006. 01. 29. 16:56
Gyerekek ez igaz?De most komolyan?És honnan van az infó?
Vendég 2006. 01. 29. 15:56
ösz!
Huh ez komolynak néz ki..... Még a végén igaz is lehet ....
csak kérdés h amit igérnek stb..az azt takarja h megprobálnak eljönni vagy azt h ott leszünk???
Niky
Vendég 2006. 01. 28. 22:42
Vagy így hogy belépsz a http://www.google.com-ra ott beírod hogy Dan balan,magyar lapon keresse és ott úgy h. G-Portal(de aezt most én sem találom) vagy pedig(a hosszú honlap címmel)a: gportal.hu/gindex.php?pg1537802&PHPSESSID=
c8326435597895237b5217ee08c93a70 Így tutira hogy megtalálod sztem így keresd meg.Ha megtaláltad akkor ott a Hírekbe lépj bele.
Ciao!Vivi
Vendég 2006. 01. 28. 21:13
Én hogy öszinte legyek...annak nagyon örültem amit a barátnöm mondott de kétszer sem bisztos h el tudok majd menni egyellöre én azt szeretném bisztosra tudni h jönnek.
Amugy kérhetnék valamit?
Leirnád légyszi megint a cimet? mert elvesztettem a papirt meg azt h ott hol találtad meg?
AMugy én egy csomot gondolkoztam azon h milyen lehet egy O-Zone koncerten meg minden és irtora szeretnék elmenni egyre de..attol félek ez nem fog összejönni meg mind.
Egyébként meg bsztos lesz valaki aki felvisz:)))))))
Ha lesz koncert:(((
Talán:)Szia:
Niky
Vendég 2006. 01. 28. 12:38
Azt sajnos nem tudom pontosan mikorra és azt meg pláne nem hogy mennyibe fog kerülni a jegy.Azt sajna nem írja.Akkor neked még jobb.Én lehet hogy nem fogok tudni elmenni.(akkor nagyon szomorú lennék!:-( )
Helló:
Vivi
Vendég 2006. 01. 27. 20:21
Istenem bár igaz lenne!
A barátnömmel régen nagyon imádtuk öket mindig roluk beszéltünk ö most annyira már nem birja de azt mondta tegnap nosztalgiázott és öket hallgatta és ö eljönne velem és z anyja vagy az apja akár a tesoja elvihetne.
Nekem is ez az egyik legnagyobb álmom kiváncsi vok milyen lehet belenézni Arsy kék szemébe vagy Radu mellé állni........Sokat gondolkozom ezen és....ha meg is történne az már tul szép lenne!
Amugy a jegyek kb. mennyibe krülhetnének? ÉS mikorra igérik?
Niky
Vendég 2006. 01. 26. 20:20
Szívesen!Én is elszeretnék menni,de lehet,hogy sehogy sem jutok el Bp-re és nagyon szeretném látni őket.Ez a legnagyobb álmom!Nem tudom kire számítsak,hogy elmehessek.Hát én sem mehetnék el egyedül.Igen O-zone-ként olvastam.Állítólag azért jönnek el,mert sokan hívták őket.Vivi
Vendég 2006. 01. 26. 16:10
Innen is nagyon messze van de...apu már unja a tesom a szokásos \\\\\\\"román b*zik\\\\\\\" véleményen..egyedül meg tuti nem mehetek ugyh csak atttolf élek nem mehetek el ha jönnek na és a jegy ára???
Akkor O-Zone-ként olvastad?
De miért jönnének? Összeéállnak csak azért h ide még eljöjjenek mert leesett nekik \\\\\\\"Hü basszus nem is voltunk még M.O.n csak egyszer amikor még a kutya sem ismert minket?Niky
Én mindenesetre tiszta hülye lenék ha tényleg eljönnének és nem mehetnék el mert ....nagyon szeretném látni öket.
Ja és köszi a cimet
Hello:
Niky
Vendég 2006. 01. 25. 20:27
íme a honlap címe(bár eléggé hosszú):gportal.hu/gindex.php?pg=1537802&PHPSESSID=c8326435597895237b5217ee08c93a70
azért egyszerűbb amúgy de te döntöd el neked hogy könnyebb megkeresned.Én is elmennék a koncertre de hát innen Bp nagyon messze van
Vendég 2006. 01. 25. 20:13
de ezt én most komolyan írtam!megnézheted itt:belépsz a http://www.google.com-ra beírod hogy Dan Balan és azt hogy magyar lapon keresse és ott megtalálod olyan címen hogy G-Portal.Bár az az igazság hogy én sem akarom nagyon elhinni.Ja és még ott azt is olvastam hogy lehet hogy Arsy is jön majd vmikor
Vendég 2006. 01. 25. 19:35
Ahhot mit szoltok h nem is adtak segélykoncit egyszer sem? Legalább is én nem tudok rola de ha eljönének és az a régi O-Zone lenn mint a régi videoikon látni az irto jo lenne...már csak a jegyek árával lenne baj
AMugy szerintetek ha visszajönnének O-Zoneként szertnék öket annyian mint eddig? elvégre felröppenne h olyanok mint a spicegirls nem? reklámfogás stb...?
Niky
Vendég 2006. 01. 25. 19:34
OHHHHHHH! Volt egy idö amikor szinte mindennél jobban szerettem volna ezt és..ez most igy igy van..bár nem nagyon szeretnék bedölni neki mert..azért én erre nem nagyon adok..olyanok is felröppentek már h meghaltak autobalesetben és.. ez is abbol jött h Arsynak eltört a keze!
Amugy h olvastad O-Zoneként vagy Arsenium Radu stb...?
Egyébként én nagyon szeretném ha eljönnének és Arseniumot is meg Radut is meg O-Zone-t is szivesen megnézném bár... nem szivesen látnám öket olyan O-Zonennak mint a cerbul vagy az echo fesztivlon h lesir roluk h már rég nincsenek együtt nem? mit gondoltok?
Niky
Vendég 2006. 01. 25. 17:51
Én meg olvastam 1 magyar honlapon hogy lehet hogy idén nyár elején jönnek M.o.-ra.Az nagyon jó lenne!Mit szóltok hozzá?Bár most nem tudom hogy elhiggyem-e.Én is szeretném ha újra össze állna az együttes.
Vendég 2006. 01. 24. 20:25
Amugy én Jimmynek egy-két számát szerettem asszem kb hármat amit még most is szivesen hallgatok ha nincs jo kedvem de... Árpirol annyit tudok h .. a tesoja.
Szal nem annyira birom
Niky
Vendég 2006. 01. 24. 20:24
Na ebben tökéletesen egyet értünk..rajtuk kiigazodni elég nehéz..és én sem hiszem h összeállnak bár ujra baráátok de..ezelött sokmindent mondtak egymásra föleg arsy danra (sztem jogosan) pl mikor megkérdezték töleh h szerinte összeállnak e még Arsy azt mondta h "ŰNem tudom nem hiszem de nem is érdekel" persze hirtelen felindulás meg mit tudom én de azért lehet mögötte vmi elvégre ha mindenki befut igy is és dan a minimumot eléri nem hiszem h vissza akarja csinálni.
Mit gondoltok?
Niky
Vendég 2006. 01. 24. 19:15
hogy jön ide zámbó árpi?
arra gondoltam h külön megjelenő cdik kaphatóak lesznek-e.
sztem sem valoszinü h ujra összeállnak, de reménykedem. hiszen azt mondta radu h megint barátok.
nem könnyű rajtuk kiigazodni.
zsócsaj
Vendég 2006. 01. 24. 10:12
Szeretitek Zámbó Árpyt?
Vendég 2006. 01. 24. 8:53
Ja és Tök jo hogy Arsy ötödik lett föleg a Balan eddigi sikereihez képest:))))Niky
Vendég 2006. 01. 24. 8:50
Na pont ez az! álljanak össze de... erröl még Dant is meg kéne gyözni nem?
Én ujat nem tudok mondani de ahogy elnézem az itteni véleményeket nagyon bisztosak vagyunk benne h összeállnak nem? Sztem ennyire ne bizzunk benne mert én sem szeretnék mást de... ez nem rajtunk mulik nem?
A végén nagyon nagyot fogunk csalodni... mert itt várjuk nagyban h majd csak majd csak de ha senkinek nem jár a fejében hármuk közül föleg Dannak nem akkor ebböl nem lesz semmi nem igaz? Erröl mit gondoltok?
Egyébként ti örtültök h Arsy összeállt ezzel a kiscsajjal meg a rapperrel? Mert én egyáltalán nem sztem .. ez hülyeség.
Ugy Radu egyedül énekel az albumján?
Sziasztok:
Niky
Vendég 2006. 01. 23. 18:53
Húúúúúúúúúúúúúúú az a maffia dolog igen kemény.:-)))))))))))
én nagyon remélem hogy összeállnak,mert már itt van január vége és semmi.És hogy őszinte legyek nem is nagyon várok tűlük sokat szólóban:ez már kínszenvedés.
ja azt hallottátok hogy az eurodance fesztiválon arsy moldávia színeiben 5.lett?
Azért szurkolok hogy nekik de álljanak csak össze.:-)
Vendég 2006. 01. 22. 20:30
Mármint ha megint összejönnek? vagy azok amik eddig megjelentek? én nem is nagyon remélem h összejönnek persze ha kivánhatnék 3-at ez lenne a harmadik de.... nem hiszem h lesz belöle vmi.
Ti mit gondoltok?
Niky
Vendég 2006. 01. 22. 10:21
jaj remélem újra összejönnek!!!!!!!!!!Szerintetek az albumaik mo-on is vásárolhatóak lesznek?zsócsaj
Vendég 2006. 01. 21. 19:36
Amugy meg elöször sztem Dannak kéne h visszavándoroljon az agya mert.. vszinü h elég nagy felhajtás lenne ha ujra "összejönnének" és könnyen lehet h mo-n is megejtenének egy vagy két koncit nem?
És szerintetek ha megint együtt lennének akkor szeretnék öket annyian mint ezelött? Lehet h azt mondanaák h reklámfogás stb....
Niky
Vendég 2006. 01. 21. 19:33
Kösszi:)
Amugy most miröl is van szo?
Én is remélem h megjön az eszük mert ez igy nagyon nagyon nagyon ..... idegesitö.
Hajrá O-Zone hajrá Arsy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amugy mi volt ez a mafiia?
Niky
Vendég 2006. 01. 20. 21:48
Niki jól mondta énis remélem hogy az O-zone felől megjön az esze a magyaroknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gergő
Vendég 2006. 01. 20. 13:54
Naszóval az a nagy helyzet hogy a bukaresti al világ tnyleg zokonvette hogy itt (egymásik,rtl-es honlapon)
o-zone utáló oldal müködik!!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 20. 13:47
A Román maffia üzeni Bukarestből hogy aki nem szereti az O-zone-t azt elkapjuk és keményern elverjük majd
elvisszük oda, felllógatjuk és elvágjuk a nyakát
Vendég 2006. 01. 18. 16:14
Kinek van meg az o-zone összes albuma? ha vkinek megvan nem küldené el nekem? vagy mondja meg honnan töltötte le!köszi
Barbi
Vendég 2006. 01. 17. 13:57
már rég hallottam azo-zoneról.
valaki tud vmi új infót?
már unom hogy nincs semmi.
azért nem irok be mer a tanárok annyi leckét adnak mint az állat.
zsócsaj
Vendég 2006. 01. 14. 20:38
Miért van csöndben mindenki?
Vendég 2006. 01. 12. 20:42
Bármilyen furcsa ez egy O-ZOne fan rovat ha nem szeeted ne irkálj ide... alapits egy oldalt mondjuk http://www.utaljukozonet.hu oda azt irsz amit akarsz de ez nem igazán érdekel senkit aki szereti öket!
Vendég 2006. 01. 10. 14:16
szar ez az o-zone régen mikor meg hallottam TVben le löktem a hejéröl a TVt
Vendég 2006. 01. 05. 20:48
Az oaf-et ti is szeretitek?
Nem tudjátok honnan lehet letölteni egy olyan videot ahol azt éneklik mert nekem olyan nincs
4Vagy egy teljes koncertfelvételt?
Mert olyanom sincs
!Van valakinek?
Ha igen akkor milyenek rajta a fiuk?
Niky
Vendég 2006. 01. 05. 20:47
Elöfordulhat h összeállknak de a rajongok .. szoval sokan csalodtak és lehet h nem szeretnék öket annyian bár én bisztosan szeretném öket!
Dan tényleg egy dög és ez az üzi is csak képnmutataás szerintem én ott tartok h már azt sem hiszem el neki amit kérdez!
Annyi mindenben hazudott már még arsyéknak is pedig nekik kellett volna elöször szolni aztán mondta h kimegy pihenni stb...
és nem hiszem h pihenni ment ki és ott hrtelenjében rájött h "hu én tök jo vagyok és egyedül kéne dolgoznom"
szoval ennyit Danröl és jol érzi mert arsy 1000xtöbben szeretik és ha dan nem lene akkora hülye még mindig sokan szertnék öt is!
és nem csalodott volna senki.
Áh...
Én nem tom mi volt dannal
Hello:
Niky
Vendég 2006. 01. 05. 17:47
Dan egy dög.
De valahogy érzi szerintem hogy többen szeretik arsyt,mert karácsonykor küldött egy szöveget a rajongóknak amiben azt írta boldog karit meg hogy bízzunk benne mert már nem kell soklat várni stb.
Egyébként az oriunde ai fi klippjét el is kezdték forgatin.Valamelyik oldalra még fel is tették hogy az lesz a kövi és a clipografiába van bent.
De sajna az eredményt már nem fogjuk látni ha csak úgy nem hozza a sors hogy újra összeállnak,ami szerintem a legjobb lenne.
Vendég 2006. 01. 05. 14:44
Igen abbol lett volnba egy klipp meg a következö kislemez cime is ez lett volna!
Én örültem vona neki nagyon mert az egyik kedvencem az oaf
irto jo a szám amugy sztem dan pofátlan is ha olyanokat mondott h "ha nem bomlottunk volna fel akkor..." ki a franc kiváncsi rá?Ez tökre olyan mintha azt akarná hangsulyozni h vége és sirjon mindenki nem?
Niky
Vendég 2006. 01. 05. 13:15
én már szóhoz se tudok jutni. mér kellet feloszlaniuk. tiszta hülyék... dan hülye...ő is.amúgy meg dan azt mondta h ha nem oszlottak volna föl, az oriunde ai fiból készitettek volna klipet.zsócsaj
Vendég 2006. 01. 03. 20:55
ezt egy kicsit én is furcsálltam de .. ha neki igy jobb . én a mit bisztosra tudok az az h itt voltak és h dan nem normális
megh arsynak kár volt összeállni a rapperrel meg a kiscsajjal és radunak sok sikert!!!
Niky

Fórum » MUSIC.HU » Hírek