Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV

Cenzúra

létrehozva: 2005. 01. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 01. 22. 23:06
koksz
Max 2005. 01. 22. 1:08
Azt a gyógyszert, amit Morpheus ad Neo-nak a Matrix-ban? Nanáhogy, csak azon élek.
Vendég 2005. 01. 21. 19:54
heeee
Ihsan 2005. 01. 21. 11:22
Milyen gyógyszerről van szó?Nekem se ártana asszem...
AMD 65 2005. 01. 21. 0:30
Hát ez igaz teljesen.Szeded már az uj gyogyszert vagy csak titkolóztál eddig?
Max 2005. 01. 20. 21:29
Az a baj, hogy a média teljesen hülyének nézi az embereket. N§hány példa ahol ez teljesen nyilvánvaló:

1.) A gyerekeknek szóló rajzfilmek legalább 5 évvel fiatalabb korosztály IQ-szintjéhez igazítottak, mint a tv szerinti célcsoport.
2.) Azt hiszik, ha egy filmben átfogalmazzák azt, hogy "baszd meg" akkor az emberek többet nem mondják majd, hogy baszd meg.
3.) Az agresszió teljesen természetes jellemzöje minden élölénynek. Ha egy film 18+ akkor a tv-sek azt hiszik, hogy most jól eltöröltek valamit az emberek tudatából.
4.) Nézd meg a reklámokat. Mindíg van egy hülye (nézök, lehet kivel azonosulni), akit majd az okos fószer jól kioktat arról, hogy a termék milyen jóóó.

Az egész azért van, hogy ügyes kis agyatlan FOGYASZTóT kreáljanak belölünk.
Vendég 2005. 01. 20. 15:08
Mi az a hatodik érzék???
Ihsan 2005. 01. 20. 13:50
Megitélésem szerint nem egy rossz találmány.De miért kell pl. a Hatodik Érzék lényegét kivágni?Nem vegyok tisztában egy kereskedelmi csatorna szabályaival(pedig én is egy ilyennél dolgozom)A reklámokat értem de egy Beverly Hillszi zsaru szinkronherélését már kevésbé...Csak korhatárba tuszkolás miatt,vagy kezd elharapózni errefelé is az amerikai stilusu"sértheti az emberek lelkét"látásmód?

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV