Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Hip-Hop Boyz

létrehozva: 2005. 01. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 04. 07. 6:45
IMÁDOM...........!VENDÉG
Vendég 2011. 07. 18. 3:03
http://www.youtube.com/watch?v=yh_uu5Vw9sA
http://www.youtube.com/watch?v=zZMJ3ngDv4s
http://www.youtube.com/watch?v=8rwV6NKB8_E
http://www.youtube.com/watch?v=DFd-76S5Gfc
Vendég 2011. 07. 18. 3:03
http://torrentkereso.hu/torrent/hip-hop-boys-v-torrent-1005962.html
http://www.filestube.com/4/4shared+hip+hop+boys+mp3
Vendég 2011. 07. 18. 3:00
hritagirl!

http://www.filestube.com/h/hip+hop+boyz+várok+rád
deni 2009. 07. 31. 17:31
Sziasztok!!! :)
Megújult a Te, a sztár honlap!
Mostantól nemcsak a
karaoke
rajongók élvezhetik az oldal adta funkciókat, lehetőséget adunk a TÁNC
és
STAND UP COMEDY kedvelőinek illetve a ZENEKAROKNAK is, hogy megmutassák
mit
tudnak!Ha
Szeretsz énekelni?
Zenekarod van?
Jó a
dumád?
Netán
táncolsz?
Akkor itt a helyed! Töltsd fel a teasztar.hu oldalra
videoidat ,
versenyezz, blogolj, töltsd fel a legújabb koncert dátumokat és oszd
meg
zenédet, mutatványodat a barátaiddal! ;)
hritagirl 2009. 01. 19. 8:52
huh, ők még vannak? uncsitesómék kedvencei voltak tiz éve, de azt hittem már feloszlottak
Vendég 2008. 08. 27. 17:21
sziasztok.a hip hop boyz-nak eltudná küldeni vki a track listás számokat mp3 ba?megköszönném.email:
Gábor 2006. 07. 21. 13:09
sajnos az előző oldalam törölték de egy másik cimen ujrakezdtem! gyertek oda! ugyanolyan mint a régi!!! disco zeneletöltés, film, klippek, albumok, játékok ingyen

http://www.gportal.hu/portal/tuczene/

üdv gábor
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Gábor 2006. 07. 20. 20:37
hellosztok

gyertek az oldalamra! a legfrissebb disco zenéket lehet teljesen ingyen
letölteni! ha segítség kell a letöltéshez irjatok az e mail cimemre! ezenkívül
filmek, programok és sokminden más ingyen letölthető!

http://gportal.hu/portal/tgabor/

remélem tetszeni fog


üdv: Gábor

e mail:
2006. 06. 23. 22:51
HHB poszter eladó kb 8 éves, ár 1500-ft
2006. 06. 12. 22:36
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


megadeth, taxi 3, jurassic park, tokiohotel, good charlotta, ll junior, green day
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, , Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, , Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, -óriásposzter egyedi, , Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos, Bro’sis, cegi-mel-8, DJ bob, Snap,Whig-field, Moby,Crazy town, Johnny english, Winona Rider,
Vendég 2006. 06. 04. 10:34
Ki látta a fiúkat a VIVÁN? Az írjon ide köszi!
Mármint a VIVA Cometon!
Vendég 2006. 06. 04. 10:33
Ki látta a fiúkat a VIVÁN? Az írjon ide köszi!
Vendég 2006. 05. 20. 20:48
Akit érdekelnek a fiúkkal kapcsolatos dolgok azok a honlapon megtalálják! Hiphopboyz.hu
Vendég 2006. 05. 09. 14:51
Örömmel





















































































































































































































hallom!
Vendég 2006. 05. 07. 16:14
Helló!
Tegnap voltunk Szegeden fellépésen és mondhatom nagy sikerük volt a fiúknak! 3-szor is visszatapsolták őket! Ott legalább szeretik őket! Mi láttuk!
Vendég 2006. 05. 02. 16:27
Sajnos ez nem fog sikerülni!
Vendég 2006. 05. 02. 12:39
Bomlasztás











































































































































a
































































































































lételemem.
2006. 05. 01. 13:16
nah mivan f*szkalap? megsértődtél? pedig csak az igazságot mondtam...
Vendég 2006. 05. 01. 11:33
A tied kis KÖCSÖG!!! Vége!!!!
2006. 04. 30. 16:55
ok










































kur va any ád
Vendég 2006. 04. 30. 8:38
Először is nem vagyok Hülyegyerek! Kikérem magamnak!!!!! Másodszor, csak éppen benéztem ide van más
dolgom is képzeld! De nem tudom szónélkül hagyni sajnos!!! De megnyugodhatsz abbahagyom!
2006. 04. 29. 8:55
bazzeg szombat reggel nincs jobb dolgotok?
2006. 04. 29. 8:54
te hülyegyerek, nem vágod, hogy ez a farokagyu addig csinálja, amíg sírsz érte? majd ha tényleg leszarod akkor ő se fog itt baszakodni, mert nem válaszol rá senki.
Vendég 2006. 04. 29. 8:22
Már ne is haragudj, de ennek mi értelme?
Vendég 2006. 04. 29. 7:58
Hála














































































































































































































































































Istennek!
Vendég 2006. 04. 28. 15:42
Tudod mit? Rád hagyom!!!! Írj amit akarsz engem nem érint, de mást se!!!!
Vendég 2006. 04. 28. 9:49
Másokkal











































































































































































































































































ellentétben.
Vendég 2006. 04. 28. 9:48
Bizony


















































































































































































































































sok!
Vendég 2006. 04. 27. 22:38
SOK ESZED VAN!!!!!
Vendég 2006. 04. 26. 17:17
Mivel itt érvekkel semmit nem lehet elérni, szanaszét bomlasztom a fórumot.:)
Tök jó, nem?:))
Vendég 2006. 04. 26. 17:13
Mond normális vegy te? Ennek semmi értelme!!! :-((((
Vendég 2006. 04. 25. 13:44
Még, még!































































































































































































































































Én sosem unom meg.
Vendég 2006. 04. 25. 13:43
ISMÉTELT















































































































































































































TAKARÍTÁS!
Vendég 2006. 04. 23. 7:51
De jó végre észrevették magukat akik nem erre a topikra valók!
2006. 04. 22. 8:21
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


alvajárók-kozsó, hip hop boys,
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos
Vendég 2006. 04. 21. 15:55
Nagytakarításra gondolsz? Ennyire buta vagy? Nem a lapon kell csinálni, ha nem a fejekben!!!!
Vendég 2006. 04. 21. 11:06
Takarítás







































































































































































































































































































































most!
Vendég 2006. 04. 18. 17:04
Bizony, mi aztán nagyon buták vagyunk, el is kullogunk szégyenünkben, eltűnünk a horizonton.
Érzi valaki közületek azt amit én érzek?
Vendég 2006. 04. 18. 15:35
Te sem vagy kivétel sőt! Ezt Maxnak szántam és az után írónak!
Vendég 2006. 04. 18. 6:58
Igazából az a gond, hogy észre sem veszi milyen sületlenségeket ír.
Nem érti, hogy azért hallgatják 15 évesek mert abszolút az a célközönség, leszámítva ezt a két leragadt hölgyet.
Tényleg felesleges a szó, sosem fogják fel.
Max 2006. 04. 17. 20:32
Hihetetlen, mennyire buta vagy.
picilany 2006. 04. 17. 19:19
Szia Verka!

Kérdésedre válaszolva.
Miért ne lehetne Őket szeretni? Nem értem! Ha nagyon érdekel, akkor megmondom, 21 éves vagyok. De nem értem miért csak a 15 évesek szerethetik Őket, miért az az elfogadott? Miért nem lehet szeretni Őket, ha valaki már elmúlt 15? Feljött már szónak a Queen is akár, őket is csak 15 évesek szerethetik? Mert akkor ezek szerint csak a 15 éveseké a zenei világ! Ez pedig hülyeség!
Éppen ezt írtam én is, hogy nincs semmi értelme, mert az ízlésekről vitakozunk és az szubjektív dolog, bár egyesek szerint csak az a jó, amit Ők annak tartanak! De ez nem így van! A többiek véleményét meg nem tudják elfogadni!!! Ezért vitatkozunk itt is!!! Ennek viszont nincs értelme!

Tóth Enikő
Cat 2006. 04. 17. 15:20
Verka!
Nézd, én tényleg nem akarok senkivel sem összeveszni! Ha teljesen a vita kirobbanásáig visszamentél volna, akkor tudnád, hogy én tényleg nem a negatív hozzászólások miatt mentem bele a vitába, hanem a kulturálatlan beszólások miatt. Ezért én is egyetértek veled abban, hogy ízlésben nem lehet vitatkozni. Akkor ebből következik, hogy nem feltétlenül kell leszólni senkit az ízlése miatt.
Azt is elmondom, hogy nekem nem a HHBz a legeslegkedvencebb együttesem. ( Sosem mondtam ennek az ellenkezőjét) Talán mert stílusban én egy teljesen más vonalat szeretek, ami annyira nem jellemző a magyar könnyűzenére. A lényeg, hogy én kvázi véletlenül láttam egy fellépésüket egy buli alkalmával egy viszonylag kicsi szórakozóhelyen . Szinte azelőtt tudtuk /haverjaim+én/ meg, hogy ők fognak fellépni, mielőtt felkonferálták őket. És ha már ott voltunk, megnéztük őket. Aztán valahogy azt vettük észre (mondom, egyikünk sem volt oda értük), hogy iszonyat jó a hangulat a fellépés közben. Utána pedig szinte mindenkitől azt hallottam vissza, hogy pozitívan csalódott bennük!
Szóval én ilyen szempontból minden szkeptikusnak ajánlom, hogy nézze meg egy fellépésüket( lehetőleg semleges hozzáállással), és mondjon azután véleményt! Mert tapasztalat nélkül nem lehet semmiről sem reális véleményt mondani.
Viszont szerintem az a veszély nem fenyeget, hogy egy srác előtt azért érezzem magam kínosan, mert ilyen vagy olyan a zenei ízlésem. Egyszerűen azért, mert már nem abba a korosztályba tartozom, aki ismerkedésnél azt tenné fel második kérdésnek, hogy "Milyen együtteseket szeretsz?". Bárcsak az lenne a legnagyobb probléma egy kapcsolatban, hogy a 2 félnek különböző a zenei ízlése!
Verka! Remélem, hogy érthető voltam. Igyekeztem a lehető legnormálisabban kifejteni a nézetemet ezzel kapcsolatban, mert nem célom az, hogy megsértsek bárkit, csak azért, mert különböző véleményünk van valamiről. Igyekszem tiszteletben tartani más véleményét, viszont úgy érzem, hogy ezt elvárhatom én is másoktól!
Üdv: Cat ( + Boldog húsvétot mindenkinek!)
Vendég 2006. 04. 17. 10:57
Igen szep kis vita alakult ki, vicces:) Ezert (is) szeretek forumozni:D

Na most, en eloszor azon dobbentem meg, hogy egyaltalan van ilyen topic. Es ebbe a topicba kb 4 ember irogat, aki szereti a zenejuket... Hat, igen elszantak vagytok, de miattatok ugyan nem lesz aranylemez, hat meg platina:D

Egyszeruen nem birom felfogni, hogy leteznek meg olyan emberek, akik szeretik oket (anno sem ertettem, de akkor meg-igy visszatekintve a multba-be lehetett tudni annak, hogy 90-es evek) Na de 2006-ban???
Furdal a kivancsisag, hogy hany eves lehet Cat meg Toth Eniko alias Picilany. Mert ha 15 korul, akkor esetleg ezzel lehet magyarazni (bar igy is bun), viszont ha idosebbek, akkor erthetetlen:)
Probalom elkepzelni, ahogy megismerkedtek egy fiuval, elkezdtek beszelgetni es feljon a szo a zenerol, ti meg kibokitek, h HHB a kedvencetek:D:D Megneznem a reakciokat. Vagy ti nem erzitek halal kinosnak?

Azt pedig vki leirta, hogy tancolni es enekelni nem lehet egyutt. Hat akkor ha ok nem tudjak ezt egyutt csinalni (jo, biztos mas sem, mert nehez), akkor semmi baj, de miert hivjak magukat egyuttesnek? Akkor legyenek tancosfiuk v tudomisen...

De ennek a vitanak igazabol semmi ertelmi, mert nem tenyekrol vannak velemenyek, hanem izlesrol, ami ugyebar teljesen szubjektiv dolog es nem lehet sok ervet felhozni sem mellettuk, sem ellenuk, azon kivul, hogy nekem nem tetszik, neked meg igen. Ez olyan, mintha azt mondanam, hogy imadom a lila szint, te meg gyulolod. Eszerveket ugysem tudsz mondani, hogy miert. Es ugysem lehet egymasra eroltetni ezeket.

De azert szvsz szanalmasan rosszak.

Udv: Verka
Vendég 2006. 04. 16. 19:32
Nem is fogja.
Láthatod, hogy szerinte százak gondolják úgy, hogy jó zene.
Csak 100 embernek lemezt eladni nem lesz túl kifizetődő.:))
Vendég 2006. 04. 16. 18:20
Jól van, kicsim. Nem is kell értened. Még megterhelnéd az agyacskád. Mellesleg, én már egy másik vendég vagyok, de az elöttem szólókhoz hasonlóan a minőségi zenét kedvelem. Herélt pedig nem lehetek, nő lévén.
Valóban, e fiúcskák zenéjét nincsen mihez hasonlítani! A maga nemében páratlan! Épp mint azok, akiket soroltam. Ahogy a tehetség sem hasonlítható a másik tehetséghez, úgy a bénaság sem egy másik bénasághoz...
Éljen az egyedi és megismételhetetlen cikisség!!!
picilany 2006. 04. 16. 18:10
Nem kell képeznem magam! Azzal ahasonlítom össze Őket akivel akarom, és ha elolvastad volna, amit írtam, akkor pont azt fogalmaztam meg, hogy nem lehet Őket összehasonlítani, de idáig úgy látszik már nem jutottál el! A herélttel kapcsolatban pedig ne magadból indulj ki! Mert ők nem azok!
Azokra pedig akiket felsoroltál egyáltalán nem bukok és ezeket megint nem lehet a fiúkkal összehasonlítani, nem értem a felsorollás lényegét!

Tóth Enikő
Vendég 2006. 04. 16. 17:33
Hú, micsoda helyre tévedtem!!!
Van, aki össze meri hasonlítani pár herélt tinglitangliját a Queen-nel, és a herélteket hozza ki nyerőnek?!
Nem tudom, h sírjak, vagy nevessek...
Picilány! Sürgősen képezned kellene magad, vagy mélyen kussolni, ha a minőségről szó esik.
Buksz a három plusz kettőre meg Győzikére is, mi?! Pákó rulez?! caramell a király?!
Eh, kár beléd a szó.
Vendég 2006. 04. 16. 16:00
Át kéne nevezni a topicot erre:

Ha buta nők okoskodnak.
Vendég 2006. 04. 16. 15:54
Okoskám! A személyes adatok védelme minden állampolgár joga.
Vendég 2006. 04. 16. 13:10
A személyes adatok védelme akkor illetne meg, ha regisztráltál volna, így guestként nem. Jó, hogy osztod az észt, csak éppen nincsen igazad. Meg szerintem jobb is lenne ha abbahagynátok, akinek nem tetszik, nem kell ideírkálnia, Ti többiek meg ne pöccenjetek be pár bunkó beszólásra! üdv: Leona
Paróka 2006. 04. 16. 11:58
Azt hiszem eljött az ideje annak, hogy marhára ráuntam erre az egész "eszmecserére".
Tudnék válaszolni még most is, mert ritka hülyeségeket írtál, főleg azzal kapcsolatban ami Neked a zenét jelenti, de két nagyon buta lánnyal vitatkozni most már tényleg unalmas.
Persze lehet, hogy később kedvet kapok hozzá, mert ismét olyan nonszensz dogokat sikerült írnod amit nehéz válasz nélkül hagyni.
picilany 2006. 04. 16. 11:47
Először is látom, hogy még mindig Te nem érted, hogy mit is írtam a nicknévvel kapcsolatban, vagy nem tudsz olvasni, mert a hozzászólásom végén még mindig felvállalom magam, aláírom, hogy én írtam!!!!!
Azért érdemtelenek, mert Te nem szereted Őket? Sok más embernek nem ez a véleménye Veled szemben!
A tánctudásukról meg a playbackről csak annyit! Hogy az éneklést nem lehet összeegyeztetni a tánccal! Ha egy kicsit is tudnád miről beszélsz, értenél hozzá, akkor tudnád, hogy ha valaki énekel, akkor közben nem lehet táncolni, mert azt tüdővel nem lehet bírni(kíváncsi lennék Te hogy csinálnád ezt végig?). Másrészt igenis meg szokták mutatni, hogy tudnak élőben énekelni, és a fellépés közben is megteszik ezt, csak akkor nem táncolnak. Pl volt rá a Krém című műsor is az MTV 1-en, ha láttad volna! A táncról meg annyit, hogy mostmár kb 6 éve én is benne vagyok ebben a műfajban, a hip-hopban illetve a breakben. 3 éve tanítok is, mint tanár. Voltam egy pár versenyen és tudom milyen a műfaj. Ráadásul, aki többszörös világbajnok, amiről ezek szerint Te nem tudsz, akkor nem tudom miért lenne gagyi, amit Ők csinálnak? Érdekes, hogy a szakmai zsűri a versenyen értékelte annyira, hogy világbajnok legyen, nem????
Lehet, hogy Veled együtt 10 embernek az a véleménye, hogy büdös a sajt, de másik 100-nak meg az hogy nem!!! Te illetve Ti vagytok a kivétel!!!!
Ha Neked nem tettek semmi rosszat, akkor nem értelek. A Te ízlésed, pedig nem a közízlés, hála istennek, úgyhogy nem tudom miről beszélünk ismételten! És lehetőleg ne forgasd ki a szavakat, mert igazán nem értem mi köze van, meg milyen hatása van a társadalomra és közvetetten Rád! Ha meg nem szeretsz itt élni, akkor minek vagy itt! Menjél el nyugodtan melegebb éghajlatokra, akár Spanyolországban( amire megjegyzem, senki nem volt kíváncsi, hogy mit akarsz csinálni) és éld ott a hülye kis életedet! De azért mégsem lehet, olyan gagyi ez az ország, ahogy nevezed, ha itt megtudod teremtetni azt, amivel ott kint élhetsz és nem kell dolgoznod semmit! Nagyon érdekes!!!!
A minőségi zenére visszatérve, én is tudom mondani, hogy ha Neked a Queen a minőségi, akkor nagyon szar az ízlésed, mert az egyik legszarabb együttes, amit valaha ismertem! És különben is! Egy ilyen zenekart nem lehet összehasonlítani a fiúkkal, mert ők nem ugyonazt a műfajt képviselik. A Queen esetében van egy énekes, aki maximum ő mozog valamit, ugrál, mint egy barom és a többi csak ül vagy áll mögötte és játszik a hangszerén. A fiúk pedig a tánctudásukat mutatják meg és mellette énekelnek. A két műfaj nem ugyonaz, nem lehet összehasonlítani! Ráadásul akkor én is mondhatnám, hogy a Queenél ezerszer jobb a Back II Black, sokkal többet érnek, mint az a szar zenekar! De ez a Te véleményed a Queenről, akiket én is tudok ócsárolni, főleg, hogy már nem is léteznek abban a formájukban, mint anno, mert ugyebár az énekesük már meghalt!!!!
Láttam a fiúkat már egy párszor nyilatkozni, ismerem Őket elég jól, mint már mondtam, és az öntelt mondhatom, hogy Te vagy és nem Ők!!!!
Na látod! És ha már meghallgattad Őket, ráadásul egy-két számot tudsz is Tőlük, akkor nem lehetnek olyan rosszak, mert megjegyezted Őket! Milyen érdekes????


A másik kedves hozzászólónak is! Aki állítólag nem fajgyűlölő! Nem értem, ha a négerekkel, cigányokkal stb, nincs semmi a bajod, akkor a saját nemükhöz vonzódókkal miért van? Ugyon olyan emberek, mint mások! Egy embert nem a szexuális hovatartozása alapján kell megítélni, hanep az alapján, hogy milyen ember, milyen tulajdonságai vannak, vagyis az embert magát, milyennek ismered meg! Az meg a saját egyéni döntése, hogy kihez is vonzódik! Ha Te meg megvertél ilyen embereket, akkor az a saját negatív intelligenciádat minősíti és azt , hogy milyen ember is vagy valójában! Nem nornális, egy olyan, aki a Hárs hegyre való!!!!!
Ja és még azt hozzátenném! Ha olyan melegek lennének, mint amilyennek Ti beállítjátok Őket, akkor mivel magyarázod, hogy egyikük család apa két gyönyörű gyermekkel és egy nagyon kedves, és megértő feleséggel, a másikuk vőlegény, és a harmadik tagnak is komoly és boldog párkapcsolata van! Mindhármuknak nővel természetesen!!!! Elég érdekes lenne ez mellett !!!!! Nem?????Szóval nem tudom miről beszélünk még mindig!!!!

Tóth Enikő
Paróka 2006. 04. 16. 11:20
Na, most örülsz? :)
Vendég 2006. 04. 16. 11:12
A bu ziverő guest nem én voltam, ha érdekel. :)
Vendég 2006. 04. 16. 11:10
Utoljára válaszolok, mert még gondjaid vannak a szövegértelmezéssel, méghozzá elég nagyok.

1.
Elég szépen kifejtettem miért nem fogadható el zeneileg(sem) a hip által készített kreáció.

2.
Fel tudod fogni, hogy nem én vagyok minden guest?
Sehol nem írtam, hogy melegek lennének, megmutatom honnan kapcsolódtam be :Guest
2006-04-14 07:42:52
Elég unalmas, hogy csak ezen a "homokosozáson" tudsz lovagolni amikor ezt SEHOL nem említettem.

3.
Ezt vajon honnan veszed?
Írtam ilyet?
Ismételten hülye voltál.

4.
Haha! Nem is tudom ki kezdte pont az irigység szöveggel a másik leszólását, bár ugye az nem én voltam de utána én is kaptam már szépen. Mellesleg már bocs, de örülnöd kellene, az én vitastílusom még bőven bizonyos tűréshatárokon belül van.Senkin nem rohadékoztam le, csak miután nekem is azt kívánták,méghozzá jogtalanul. Ismételten megkérlek :TANULJ MEG OLVASNI!

5.
Most jössz a személyes adatok védelmével.
Ezek szerint az csak Téged illet meg, mivel nekem vállalnom kellene a nevem. :)
Az meg, hogy páran ismernek: Istenem, hát akkor őelőttük vállaltad csak. Engem meg senki nem ismer, akkor mi értelme is lenne?
Nevezz el valahogy, bár nekem tetszik a guest. :)


Más : tényleg csak Ti nem értitek, hogy a közvélekedés szerint is nagyon a béka segge alatti a produkciójuk.
Nem kell most a lemezeladásokkal jönni ,ami ráadásul 10 éve volt, nem volt túl sok konkurencia sem akkor, most nagyon rövid időn belül el fognak tűnni a süllyesztőben.
Már a visszatérésüket is elég nehézkesen sikerült beindítani, de mindegy.
Vendég 2006. 04. 16. 10:31
hát nem tudom... rólam sokan tudják, hogy nem szoktam bántani a négereket, a romákat, a zsidókat... de a b*zikra nézve fajgyűlölő vagyok, és már nem egyet meg is vertem
Vendég 2006. 04. 16. 10:26
Csatlakozom az előttem szólókhoz: picilány, cat!!!! Nekem ez a véleményem! cica
Cat 2006. 04. 16. 9:28
Köszönöm Enikő, hogy mellémálltál!
Most akkor tényleg összefoglalom:
1.Kedves Guest-ünk megvádolt azzal, hogy az a bajom, hogy negatív kritikát írt. A kritika általában értelmes, és lehet tanulni belőle... Amit Te írkálsz, az csak értelmetlen kötözködés, és legtöbbször nem is megfelelő kulturálsági fokon.
2.Az, ha valaki "lehomokosoz" egy másik embert, már tényleg pofátlanság. Senkinek semmi köze más magánéletéhez! ha értelmes ember lennél, nem mondanál ilyeneket! Süt rólad az előítélet!
3.Azt meg nem tudom, hogy ki mondta kedves Guestünknek, hogy az ő ízlése megegyezik a közízléssel...
4.Engem nyugodtan sértegethetsz, legfeljebb jót röhögök rajta. Ez is jellemző a vitakultúrádra, hogy ha valaki nem ért veled egyet, azt rögtön "leidiótázod", "lerohadékozod" stb.. Ha már ennyire hozzászólási -ingered van, akkor tehetnéd intelligensebben!
5.A nicknevemről annyit: pár ember pontosan tudja, hogy kit takar ez a név. Az, hogy te nem tudod, hát... így jártál!(tudod van olyan fogalom, hogy személyes adatok védelme..szíves figyelmedbe ajánlom a Ptk.-t)
Részemről ennyi!
Vendég 2006. 04. 16. 9:12
miközben semmi közük hozzá
Vendég 2006. 04. 16. 9:11
az a szégyen, ghogyezek a looserek, a hip-hop nevet viselik.
Vendég 2006. 04. 15. 21:18
Jajj még egy töredelmes vallomás: hallgattam már hip....-t , sőt egy-két nóta szövegét kívülről tudom.:)
Vendég 2006. 04. 15. 21:06
Arról meg, hogy ki az öntelt vitatkozhatnánk, főleg ha láttad már nyilatkozni a "fiúkat".
Vendég 2006. 04. 15. 21:03
Na, menjünk sorjában.

A nicked az nem az igazi neved, fel tudod fogni?
Kitalálhatnék én is egy nicket, de egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy regisztráljak ide.
Más fórumokon van nevem, de ott értelmes témákról van szó, tehát értelmét láttam.
Ha Te bátorságnak tartod, hogy ideírok egy kitalált nicket, akkor hü lye vagy, már bocs.
A nicked eleve egy álarc, most akkor szólok, jó?

Irigység.
Nem, nem vagyok irigy, de azt viszont irritál amikor arra érdemtelen előadókat magasztalnak, hogy milyen jók.
A Hip.... pedig gagyi, ez olyan tény amit csak Te, illetve Ti nem vagytok képesek elfogadni.
Nagyon egyszerű szövegek, rémes zenei alapok, tánctudásuk pedig nem olyan fantasztikus, szimpla para sztvakítás( javaslom nézz meg egyszer igazi breakversenyt, ott tudást fogsz látni).
Ja és azt tegyük hozzá, hogy hangjuk sincs, csakis haknizni tudnak playback üzemmódban természetesen.

Elmondom kire vagyok irigy.
Arra aki nem ezen a szeméttelepen él ami az országunk jelenleg.
Szívesen költöznék Spanyolországba, ez tervbe is van véve, csak megfelelő mennyiségű pénzt szeretnék felhalmozni, hogy ott már ne kelljen dolgoznom.
De ezekre a hülyékre nem vagyok az(irigy).

Mi az, hogy ez nem a saját véleményem?
Persze, ha egy sajt büdös akkor rajtam kívül 10 ember is büdösnek fogja mondani, miért kellenne másképp elnevezni?
Persze vagytok Ti, akik szerint illatos, de ez van.:)

Tettek valami rosszat?
Konkrétan ellenem nem, de a zenei közízlés ellen igen, aminek elég sok közvetett hatása van a társadalomra, de ebbe már tényleg ne menjünk bele.
Szerinted pl. a Queen együttest miért nem szidták soha?
Talán mert minőségi zenét csináltak?
Ó, meglehet, nem?

Kell még valamire válaszolnom?
Eléggé unom.
Ja és roha djál meg Te, bár azt nem is én írtam, de kösz a bizalmat.
picilany 2006. 04. 15. 20:42
Kedves kis öntelt hozzászóló!

Nem látlak Téged mindenkiben, de minden ilyen hozzászólóra vonatkozik, amit írtam! Nem csak Rád!! Már, akik csak rosszat akarnak a fiúknak és ilyen kritikával vannak Róluk!

Tóth Enikő
Vendég 2006. 04. 15. 20:35
Vicces, hogy minden guestben engem látsz.:)
Mindjárt válaszolok.
Vendég 2006. 04. 15. 20:29
És elnézést a helyesírási hibákért, de amilyen felspannolt állapotban vagyok, inkább csak a gondolataimra figyeltem és nem mindig arra, hogy mit írok! De aki akarja, úgyis fogja érteni, hogy mire gondoltam!!!!

Tóth Enikő
picilany 2006. 04. 15. 20:22
Kedves Guest, aki nem vállalod a neved, mert ritkán írogatsz ide!

Először is attól, mert ritkán írsz ide a fórumba, az nem kifogás ahhoz, hogy ne merd felvállalni a nevedet! Mert én se mírok ide túl sűrűn, mégis felmerem vállalni magam, és a véleményemet! És igaz, hogy a regisztrált nevem, nem az, amin anyakönyveztek, de én vállalom azt is, mert aláírom minden egyes hozzászólásomat! Lehet, hogy ebben hibázott Cat, de akkor is valamilyen szinten jobban vállalja magát, mert ő ezt a nevét szereti használni, és azért ezen regisztrálta magát! Nem bújik álarc mögé, mert aki ismeri, az úgyis tudja ki rejlik ez mögött a név mögött!
Nem igazán szoktam beírogatni, mert nem látom nagyon értelmét, főleg az ilyen hozzászólók miatt is, mint TE a fórumnak, de néha nekem is sok az, ahogy tudtok fogalmazni és olyan fiktív dolgokat beírni, aminek semmi valóság alapja nincsen!!!!!!Ezért reagálok most is!
Az írigység témához csak annyit szólnék hozzá, hogy igaza van mégis Catnek, bármennyire is taglalod, hogy csak ezzel tud jönni, mert, ha annyira meg lennél elégedve magaddal, mint ahogy leírod, külsőleg és belsőleg is, akkor még mindig nem értem, hogy miért írsz ide és miért ilyeneket? Valamire akkor mégis írigy vagy vagy szúrja a szemed, mert akkor nem tennéd!!! Ezt mondd meg! Erre vagyok kíváncsi igazán, hogy mi motivál? És akkor majd Te is írhatod, hogy miért jövünk ezzel? Mert valaminek kell lenni a háttérben, amit Te sem mondasz el!! Valami mégsem olyan tökéletes!!!
Szerinted mi a jogos kritika? Hogy valaki, aki nem is ismerik a fiúkat semmilyen szinten, olyan fiktív dolgokat írogat Róluk, aminek semmi létalapja nincsen? Ez szerinted a jogos kritika? Mi a jogos ebbe? Te szereted azt, ha jogtalanul megvádolnak valamivel? Azt Te jogosnak tartod? És különben is? Hogy mersz véleményt mondani úgy egy emberről, hogy azt sem tudod, hogy kicsoda, nem ismered a munkásságát, nem tudom mit fektet bele abba, hogy az olyan legyen, mint amilyen és egyáltalán fogalamad sincs semmiről, ami Velük kapcsolatos!!! Ezt már megkérdeztem egy másik topicban is egy kedves hozzászólótól! De úgy látom itt is ezt teszem! Látatlan nem tudsz véleményt mondani róla, max, ha másnak a negatyv véleményét szajkózod, ami meg már régen rossz, mert nem a Te saját véleményed!!!!! Ha meg az lenne, akkor hagy kérdezzem meg, hogy mi alapján? Csináltak neked valami rosszat, ami alápján ezt mondod? Vagy csak azért , mert nem szereted azt a zenét, amit csinálsz? Én is tudnék ez alapján kritikát mondani, mert nekem is van olyan, akit nem szeretek, de azért még nem ócsárolom őket, mert ehhez van elég IQ szintem!!!!! De úgy látom, hogy Neked nincsen!!!! Ehhez még nem nőttél fel!!!!!
Miért jó ez az együttes? Mert hiába hagyták abba 7 éve, ugyanott tudták folytatni, ahol akkor abbahagyták! Újra itt vannak és ugyanúgy szeretik Őket, mint eddig! Az új számokkal, amiket írtak és még most írnak, azokkal ugyanúgy fent tudják tartani az érdeklődést irányukban, mint ahogy azt eddig is tették és igenis kíváncsiak arra, amit csinálnak, majd az elkövetkezőkben is. Annak ellenére, hogy az eltelt 7 év alatt csak a Real Action foglalkozott a tánccal és a többiek nem, aminek következtében meghíztak, mégis az első perctől kezdve, ugyanúgy hozták a régi formájukat, mint amikor jó pár kilóval kevesebbek voltak és ugyanúgy megtudták csinálni és előadni, mint régen a koreográfiákat. És annak ellenére, hogy egy felkérés eredményeképpen álltak újra össze, azóta még mindig együtt vannak, mert igénylik Őket!! A kivétel csak Te vagy csupán és, ha akarsz tudni egy jó indokot, hogy miért, akkor kérdezd azokat, akik még mindig vagy újonnan mellettük vannak, mert Ők meg tudják mondani, hogy mind ezért tartanak ki mellettük, amiért a régi formájukat hozzák, újat tudnak mutatni, színpadképesek, nem felejtik el a régi rajongóikat, az újakkal is megfelelően bánnak, azokat, akik tesznek értük valamit, azoknak nem tudják, hogy megköszönni és még sorolhatnám tovább, de nem teszem, mert nincs értelme egy olyan embernek, aki ezt nem tudja vagy pontosabban nem akarja megérteni. Mert Te ilyen vagy! Neked feleslegesen magyarázom! De a fiúk érnek számomra ennyit, aki lassan már 15 éve ismeri Őket! Én igazán el tudom mondani milyenek!!!! ÉS nem olyanok, mint amilyennek Te beállítod Őket!!!
És végül csak annyit tennék hozzá, hogy rohadjál meg TE és ne a fiúk! Rájuk még szükség van! Rád viszont nincsen!!!!! Semmi!!!!

Tóth Enikő
Vendég 2006. 04. 15. 19:46
én nem. rohadjon meg a hip hop boyz
Vendég 2006. 04. 15. 18:49
Na, de akkor legyen meg drága Cat véglényünknek is az öröme, meghagyom neki ezt a gyönyörűséges topicot.
Vendég 2006. 04. 15. 18:44
Megmondom őszintén tetszik, hogy a fórumon megjelenő emberek túlnyomó többségének az IQ szintje nem üti meg az átlagost sem.
Igazából így tényleg nem nehéz felülkerekedni egy szócsatában, de akkor legalább nem kellene rohadt okosnak hinni magatokat.
Vendég 2006. 04. 15. 18:31
Jó, látom teljesen feleselges bármilyen vitába is bonyolódnom Veled, mert érdemi választ nem vagy képes adni.
Nem is csodálkozom, hogy tetszik ez a csapat.
Cat 2006. 04. 15. 14:43
Okay, lehet hogy idióta vagyok, de még mindig jobb mintha primitív lennék. Engem nem tudsz ilyenekkel megsérteni, akárhogy is strapálod magad!Kár a gőzért! :P
Vendég 2006. 04. 15. 13:39
hülyeségeken vitatkoztok !!!!!! akinek nem tetszik a banda annak nem,akinek igen annak igen !!

TÉME LEZÁRVA!!!
Vendég 2006. 04. 15. 12:02
Várjál azért foglaljuk össze ezt szépen.
Szóval Te adtad a neved, megtudtuk, hogy Catként anyakönyveztek valamikor. Fantasztikus.Ugye röhöghetek Te bátor?
Az, hogy guestként írok, annak az oka rém egyszerű : nem szoktam olyan sokat ide írni, hogy megérje regisztrálni, értelmét se látom.

Nem állítottam, hogy menő csávó lennék, de ezek szerint ha érvekkel találod Magad szembe akkor megsemmisülsz és kornyikálod a szövegedet tovább, vagy hazugsággal vádolsz, mivel ez a legkönnyebb.
Nem szoktam fórumokat szétzúzni, de nem tudom elviselni, hogy a kritikára (jogos kritikára) egyetlen szaros kifogással (irigység) rendelkezik mindenki, mert mást nem találtok, hogy visszavágjatok, ami szintén bizonyítja szellemi és vitabeli képességeiteket.

Arról meg hogy, kit boldogítsak : bocs de néha ráérek, ugye nem haragszol, de biztos hallotáll már munkáról amit két ember nem feltétlenül egy helyen végez. Ilyenkor ráérek és netezem, ha nincs jobb dolgom.

Végezetül szeretném, ha egyetlen búvalbaszott okot mondanál amellett ,hogy miért jó eme csodálatos "együttes".
Vendég 2006. 04. 15. 11:50
Neked az a neved, hogy Cat?
Idióta.
Vendég 2006. 04. 15. 11:50
Jó, most már rájöttem, hogy hülye vagy.
Cat 2006. 04. 15. 9:57
Még a nevedet sem adod a véleményedhez, úgyhogy ennyit rólad. És ahogy a közmondás tartja: Messziről jött ember azt mond, amit akar. Szóval nekem ne bizonygass semmit, mert ezzel nem győztél meg semmiről, pláne nem arról hogy olyan "hú de menő csávó" vagy. Az ilyen emberek, mint te, zúzzák szét az összes fórumot...szóval ha ennyire nem tudsz mit kezdeni magaddal, akkor menjél csak szépen vissza az 5 éves kapcsolatodba és tedd boldoggá a nődet.. drágám!
Vendég 2006. 04. 14. 20:13
Cat drágám, ha esetleg nem tudnád, akkor az előbbi Neked szólt.
Vendég 2006. 04. 14. 20:12
Bevallom irigy vagyok.
Te most komolyan ilyen hülye vagy?
Kifejtem, hogy milyen nevetséges érv ez az irigység szöveg, de Te csakazértis ragaszkodsz hozzá.
És mégis mire vagyok irigy?
Nem akarok híres lenni.
Pénzem van, vállalkozásom pörög.
Testem szerintem megfelelő, 15 évig kajakoztam.
Akkor mi a szarra, meséld már el.
A gagyi 14 éves lányokra?
5 éve fix kapcsolatom van.
AKKOR MI A PICSÁRA?
Vendég 2006. 04. 14. 18:05
nevetséges csürhe
Vendég 2006. 04. 14. 18:04
a hip-hop boyz kúltúrája deréktól lefelé kezdődik...
Vendég 2006. 04. 14. 15:26
Pocsékold rám az idődet h beírod a következő szép beszédedet a te szinteden! Minél több trágár kifejezért használj! Mert azt tudod csinálni! Ciao Max
Vendég 2006. 04. 14. 15:21
Háromszor írtam direkt úgy ahogy látod! Csak h szándékosan van így írva
Vendég 2006. 04. 14. 15:17
Mert te olyan okos vagy... És h direkt helytelenül írsz akkor nem vagy semmivel sem különb.Retradált agy? Hát nem tudom honnan tudsz te az agyamról bármit is, vagy már bele is látsz? Kíváncs lennék h a fiúk előtt meg mernél-e szólalni vagy csak itt van ekkora pofád.
Vendég 2006. 04. 14. 15:16
Mert te olyan okos vagy... És h direkt helytelenül írsz akkor nem vagy semmivel sem különb. Degenerált agy? Hát nem tudom honnan tudsz te az agyamról bármit is, vagy már bele is látsz? Kíváncs lennék h a fiúk előtt meg mernél-e szólalni vagy csak itt van ekkora pofád.
Vendég 2006. 04. 14. 15:13
Mert te olyen okos vagy... És h direkt helytelenül írsz akkor nem vagy semmivel sem különb. Degenerált agy? Hát nem tudom honnssn tudsz te az agyamról bármit is, vagy már bele is látsz? Kíváncs lennék h a fiúk előtt meg mernél-e szólalni vagy csak itt van ekkora pofád!
Cat 2006. 04. 14. 13:09
Szóval, szerintem, ha valaki nem bír vmilyen együttest, az nem kulturálatlanság, csak az, AHOGY ennek az érzésnek hangot ad (MAX). Ezt már elmondtam, csak úgy látszik erre nem figyeltél! Ja.. ilyen trágárul beszélsz és még Te papolsz nekem a kultúráról?! Valószínűleg majd te fogod nekem az etalont szolgáltatni, hmm? :S
Te meg "kedves" Guest, aki azt írtad, hogy " elegem van, hogy a negativ kritikára mindig ugyanaz a kulcsszó: irigység" : ha egy pasi "lehomokosoz" egy másikat, akkor az majdnem biztos, hogy irigység, még ha ezt le is tagadja. Persze nem akarok valakit ismeretlenül előre megítélni, ellentétben egyesekkel...
A hozzászólásaimmal nem akartam senkit megsérteni, csak a kompromisszumot akarom valahogy megteremteni a pro és kontra között. És én kérek elnézést, mert merészelek szólni, hogy ne ilyen trágárul mondják el egyesek a negatív véleményüket! Ennyi.
Vendég 2006. 04. 14. 8:05
Elegem. Fene ebbe az új billentyűzetbe.
Vendég 2006. 04. 14. 7:45
negativ, ugyanaz.Na.
Vendég 2006. 04. 14. 7:44
Eleg van, hogy a negaív kritikára mindig uganaz a kulcsszó : irigység!
A nyomorult nénikéd irigy, ha valaki rossz, az rossz.
Vendég 2006. 04. 14. 7:42
Jézusom, tényleg ritka retardáltak.
Szövegértés: egyes.
Leülhetsz!
Vendég 2006. 04. 14. 7:19
Maxnak és a többinek! Jó lenne, ha abbahagynátok ezt a fajta írásmódót, mert nem ezért van a fórum!!!!!!!
Ha vitatakozni akartok akkor inkább személyesen ne itt!!!!! A trágár dumákat hagyjátok, mert megkérjük
az illetékest, hogy ha írtok ilyeneket akkor vegye ki és nem fog megjelenni! Hidd el meg lehet tenni!!!!! Erről
ennyi és én nem vagyok ilyen vitára kíváncsi ezen az oldalon, sem a többin sem, mert láttam, hogy máshova
is ilyeneket írtál MAX!!!!! Máshol éld ki magad!!!!!
Max 2006. 04. 14. 0:33
Mira, te hülye kretén, pont azért írtam hogy ezt felírom magamnak, és azt is, hogy ez cigányul van leírva, mert így helytelen, te nyomorék! Ennyit nem vagy képes felfogni a retardált agyaddal? Hihetetlen.
Vendég 2006. 04. 13. 22:59
Guest
2006-04-13 21:29:31!

olvasd el ezt: 2006-04-12 16:06:10, és rájössz, hogy Max miért írta ly-vel!
Vendég 2006. 04. 13. 21:44
akkor is csírák vagytok, és takarodjatok innen
Vendég 2006. 04. 13. 21:29
Én meg azt javaslom Max hogy tanulj meg helyesen írni! A muszáj szót ponos j-vel írják! Mira
Max 2006. 04. 13. 20:43
Muszály. Ez felírom magamnak. Csak mert ritkán látom leírva így, cigányul.
Namármost itt egyesek szerint én magamat minősítem azzal, hogy negatív véleménnyel vagyok az ilyen producerelt fiú (?) nyálbandákról, amelyek nem is léteznének, ha egyes tizenéves kis szukák nem rájuk vetítenék ki apakomplexusukat egyszersmind anyakomplexusukat, ugyanis ezek a zenekarok zeneileg egyszerűen túl igénytelenek ahhoz, hogy bérki más hallgassa őket. Megfigyeltétek, hogy az ilyen analfabéta fosokat, mint ez a HangyaBoyz csak és kizárólag kis gerinctelen, hugyospicsájú szarok hallgatják? Na ugye.

Tudom Cat, hogy szerinted kulturálatlanság negatív véleménnyel lenni egy B.U.Z.I.bandáról, de a kultúra nálam Liszt Ferencnél kezdődik. Azt javaslom hallgasd az ő munkáit, talán átértékelődik benned a kultúra és zene fogalma.
Vendég 2006. 04. 13. 18:54
ugyanis kozsóhoz hasonlóan ezek is egy kalap szarhoz hasonlítható abortuszmaradványok 0 zenei érzékkel

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop