Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Dalszövegíró vok!

létrehozva: 2005. 02. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

2019. 01. 10. 10:04
Dalszövegeket írok ha érdekel keres fel
Milky 2012. 11. 17. 22:15
hy! 22 éves srác vagyok, dalszövegeket írnék bármilyen stílusban. e-mail:
les80 2012. 08. 04. 13:40
http://les80rock.lapunk.hu
Vendég 2012. 03. 13. 19:19
Sziasztok!

Dalszövegírót keresek egy készülőben lévő dallamosabb ( progressive house ) zenéhez. Kizárólag angol nyelven.
Ha úgy érzed tudnál nekünk írni dalszöveget akkor vedd fel velem a kapcsolatot:
Vendég 2012. 01. 28. 9:36
SZIASZTOK szöveg irot keresek !uj együteshet rapp

nevünk :Hard Of Distance

SÜRGŐSEN KÉNE ELŐRE IS KŐSZI

Vendég 2011. 12. 14. 18:08
sZIASZTOK én dal író vagyok remélem teccik a dalom vehetitek :D

(Now the only thing a gambler needs)

There is a house in New Orleans
They call the Rising Sun
And it's been the ruin of many a poor boy
And God I know I'm one

My mother was a tailor
She sewed my new bluejeans
My father was a gamblin' man
Down in New Orleans

Now the only thing a gambler needs
Is a suitcase and trunk
And the only time he's satisfied
Is when he's on a drunk

Oh mother tell your children
Not to do what I have done
Spend your lives in sin and misery
In the House of the Rising Sun

Well, I got one foot on the platform

The other foot on the train
I'm goin' back to New Orleans
To wear that ball and chain

Well, there is a house in New Orleans
They call the Rising Sun
And it's been the ruin of many a poor boy
And God I know I'm one

Is a suitcase and trunk
And the only time he's satisfied
Is when he's on a drunk

Oh mother tell your children
Not to do what I have done
Spend your lives in sin and misery
In the House of the Rising Sun
nyuszyka 2011. 09. 22. 11:06
Helló!Most alapitok zenekart és kellene pár dalszöveg punk rock stilusban lehet 1-2 lassú szám is ebben az irányzatban és csak magyarul példakép a Tankcsapda ha ez segit..Sajnos jelenleg egyedül nem boldogulok...email:
Vendég 2011. 09. 10. 13:53
lálmám Nem gondoltam hogy ilyen eberek is vannak aminek ti vagytok nA Sziasztok..:D
Vendég 2011. 08. 05. 15:25
Sziasztok! Violet C. Landers vagyok és ezen a néven megtaláltok a Facebook-on is. Dalszövegeket írok, angol nyelven (és olykor magyarul is). Örülnék ha valaki fel tudná használni őket. Szerintem nem rosszak, azokhoz képest amit a rádiókban hallgattok nap-min-nap. Remélem, hogy vannak biztosan akik örülnének nekik! (egy amerikai énekes már nemet mondott)
e-mail:
Vendég 2011. 07. 01. 17:00
http://www.lyricsfreak.com/h/hip+hop+boyz/a+hegyekbe+fnn_20212823.html
http://www.youtube.com/watch?v=k5JsUnD7GAo
Vendég 2011. 06. 12. 5:46
http://celebangol.blog.hu/2010/10/07/rap_es_hip_hop_angol_egy_kis_szleng_lecke
http://www.lyricsmode.com/lyrics/f/fight_fair/pop_rocks.html
http://abracadabra.uw.hu/szovegek.html
Betti 2011. 06. 11. 21:13
Sziasztok
Dalszöveget írnék ha valakinek szüksége lenne rá.De a rap, és a kemény rock meg annak minden fajtája kizárva.Az nem az én világom.
Ezen az oldalon a verseim megtalálhatók ( http://www.kekparduc.mlap.hu ), ha úgy érzed valami hasonló, vagy ilyen stílus, hangulat kell, akkor írj bátran az e-mail címemre :)
Vendég 2011. 06. 09. 13:57
Sziasztok! Dalszövegírást vállalok rövid időn belül, bármilyen témakör alapján, akár zenei alapra is. Igényes és használható munkát adok ki a kezemből. Eddig főként fájdalmakról, sérelmekről írtam, de van pár boldogabb hangzású dalszövegem is. Ha érdekel, írj a címemre:

Ingyen, referencia céllal, illetve akár hosszabb távú együttműködés céljából.
Vendég 2011. 06. 05. 2:11
Sziasztok! Dalszövegírást vállalok rövid időn belül, bármilyen témakör alapján, akár zenei alapra is. Igényes és használható munkát adok ki a kezemből. Eddig főként fájdalmakról, sérelmekről írtam, de van pár boldogabb hangzású dalszövegem is. Ha érdekel, írj a címemre:
Vendég 2011. 04. 24. 12:53
Sziasztok!
Budapesten üzemelő zenekar férfi énekest keres rock/metal vonalon. Kérésre ötlet anyagot tudunk küldeni. Az alapvető müködéshez szükséges felszerelés SZÜKSÉGES (mikrofon,erősítő) mert saját, havidíjjas próbatermünk van a Váci út 40-ben. A jelenlegi felállás trio és az átlag életkor 30+

kontakt:
vagy telefonon a 0670-9477330 számon keresd a Lovagot
Imi 2011. 02. 05. 17:50
Sziasztok! Angol nyelvű daslzövegeimet szívesen továbbadnám együtteseknek vagy énekeseknek. Többféle stílusban vannak meglévő szövegeim érzelmes, populáris, szókimondó, bulizós tehát szinte minden témakörben tudok értelmeseket alkotni, amiknek meg van a mondanivalójuk.
Nem okoz gondot előre megadott címalapján kihozni egy dalt, vagy témakör alapján sem. Amatőr dalszövegíró vagyok, de remélem hogy a jövőben elsz lehetőségem előadoknak is írni akár.
Ha valakit érdekelnének a szerzemények akkor ide küldhet levelet:
Vendég 2010. 12. 13. 20:40
Sziasztok.Sürgősen dal szöveg kéne.
Nycck 2010. 12. 12. 10:31
Üdv mindenki! Elsősorban dalszövegírást vállaok (magyar, angol, olasz, japán, német) másodsorba zeneszerzést. Mindenféle műfajban; rövid időn belül! Írj és megegyezünk:
Nycck 2010. 11. 09. 16:35
Dalszövegíró volnék. Bármilyen műfajban, országszerte. E-mailen értekezzünk: - ár megegyezés szerint! angol, magyar, olasz, japán nyelven.
Normi 2010. 09. 27. 15:13
Heló!

Dalszövegek írását vállalom együttesek / magánemberek számára.

Igényes, használható munkát adok csak ki a kezemből!

Persze a minőség sosincs ingyen!

Részletek: MSN:
Vendég 2010. 09. 01. 17:48
Syasztok!
Dalszövegírást vállalok Rock/pop kategóriában főként. Árban megeggyezünk
e-mail/msn:
Vendég 2010. 07. 07. 15:57
Kéne egy dalszöveg Hip -Hop műfajhoz angolul mert teh. kutatora kéne...kb most ugy 2 nap mulva az email cimem :
Roly 2010. 05. 18. 20:47
üDv!

Ha úgy érzed igényed lenne dalszövegre, zenei stílustól függetlenül, megrendelésre bármilyen műfajban a segítségedre állok.
Az eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy az érdeklődök különösen meg voltak elégedve, továbbá a versírással is eljutottam már egy kiadói szerződésig.
Ha felkeltettem érdeklődésed, küldj e-mailt és mindent megbeszélünk, valamint látogasd meg weboldalam, a http://www.lyricstry.blogspot.com -ot.
Vendég 2010. 01. 03. 15:04
Vki ha tudna nekem írni pop-rock műfaj-hoz illő dalszöveget azt megköszönném. pls
e-mail:
esvee 2009. 11. 28. 11:21
20 éves, felsőfokú angol nyelvvizsgával rendelkező lány angol és magyar dalszövegek megírását vállalja bármilyen témában és stílusban, és ha van zenei alap, dallamot is kreál a szerzeményhez, valamint szívesen közreműködik énekesként bármilyen (igényes) zenében. Árak megegyezés alapján. Érdeklődni:
Peti 2009. 10. 17. 12:59
Sziasztok!
Én egy 22 éves Miskolci egyetemista srác vagyok, aki már jó ideje foglalkozik dalszövegírással. Eleinte versekkel kezdtem, később ebből alakult ki, mint hobbi, a dalszöveg írás. Bármilyen kategóriában írok dalokat igény szerint. Az árban természetesen rugalmas vagyok, biztosan megegyezünk.
Ha meggyőztelek, írj a email címre és válaszolok:)
Üdv, Castor
szeder 2009. 07. 14. 13:01
magyar szöveget írok külföldi dalokhoz-vagy bármihez amire szükség van
szandi 2008. 11. 09. 13:02
Helló!
Szoktam dalszövegeket írni! Amúgy Nyíregyházától 15 km-re lakom Kótajban.
A dalszövegeket bármilyen témában bármilyen műfajhoz.
Ha érdekel
vagy msn:

A dalszövegekért megegyezés alapján járna a fizetség!
Slesp 2008. 08. 16. 20:45
Helo! Dalszöveget írock Budapesten bármilyen műfajban zenekarocknak\egyénnek\stb... ár megegyezés szerint - referencia jár.
Vendég 2008. 08. 15. 14:21
Sziasztok!
Sürgősen keresek basszusgitárost alternativ rock stílusú zenekarba! Pest és Dunaújváros környékiek előnyben!
Jelentkezni a címen lehet!
Vendég 2008. 08. 15. 14:15
Sziasztok!
Zeneszerző társat keresek angol szövegű dalok írásához! Akit érdekel a címen írhat nekem!
Sayoko 2008. 08. 02. 21:05
Sziasztok!
14 éves kecskeméti lány vagyok. a barátnőmmel együttest szeretnénk alapítani! csak sajnos én csak zongorázni tudok. meg valamennyire énekelni! ő gitározik. szólógitáron. ha esetleg kecskeméti vagy és maximum 16 éves minimum 13 és tudsz dobolni, gitározni vagy énekelni (helyettem) akkor kérlek írj! jómagam dalszöveget írok. ha kellene dalszöveg, vagy segítség csak írj nyugodtan! vagy vegyél fel msn-re. e-mail címem: msn-címem: !
nagyon köszi!
Dóri voltam :P
pápá!
bijjuska 2008. 07. 21. 14:31
Sziasztok!
Fontos!
Dalszövegírót keresünk pop-punk bandához!!!Akit érdekel: e-mailre irjon!!!fontos!!!Köszi elöre is!
Slesp 2008. 07. 05. 21:30
Dalszöveget írock bármilyen műfajban Budapesten. Ár megegyezés szerint.
Vendég 2008. 06. 20. 19:58
sziasztok tudok dalszöveget írni meg minden csak zenét nem tudok szerezni aki tudna nekem csinálni néhány zenei alapot pop műfajban az írjon meg ajándékozom dalokkal

Nycck 2008. 04. 15. 17:33
upp.. elírtamxP
Nycck 2008. 04. 15. 17:31
Helo!
Dalszöveget írock (akár angolul is) bármilyenfajta zenéhez. Budapesti vagyok. Ár megegyezés szerint. érd.:
Vendég 2008. 02. 29. 19:54
Halihó!

Énis tudokám dalszöveget írni.Esetleg pénzért is,mert most nagy szükségem lenne rá.
Vendég 2007. 10. 19. 12:32
ha kész a zenétek: http://www.musicpromo.hu
Vendég 2007. 10. 14. 19:15
Szijasztok!!Együttes alapításához szükségünk lenne még egy dobosra és egy gitárosra!!!!!!!Fontos tudnivalók:van már zongoristánk:14 éves(szerény személyem) és van énekesünk, 16 éves...
Tehát aki gitározik és dobol, és lenne kedve egy együttes alapításához,AZONNAL írjon!!!!!!!!!!!
Mindenfélét jáccanánk:pl musical, pop,...
email és msn címem:
Vendég 2007. 10. 14. 15:02
Sziasztok!bp-i csajszi vok, 14 éves és szeretnék olyanokkal ismizni akik szívesen énekelnek pl. musical-eket vagy hasonló (pop, rock...akármi)számokat!!!!!!Én szívesen kísérem zongorával!!Írjatok bátran, mindenkinek válaszolok!!!
emailom és msnem:
ÍRJATOOOOK!!PusSsz
Vendég 2007. 10. 13. 20:27
Sziasztok!!!!Zenekar(szerű...:P)t keresek...
már 9. éve zongorázom->továbbképzőre járok...14 éves, pesti csajszi vagyok^^...
Ha vki még szeretne együttest alapítani bátran írjon!!!!
Sokmindent le tudok zongizni...pl...Linkin Park, Rihanna, Christina Aguilera...most épp a High School Musical kottáját tanulom...
Ha kedved kaptál a zenekaralapításhoz ÍRJ!!!!!!!!!!!!!!!!!...emailom: msnre is felvehettek
PusSszancs mkinek^^
zserbonbon 2007. 08. 04. 3:32
Sziasztok!
Két ember(egy fiú és egy lány) szeretne összeverbuválni egy együttest.Fiú gitározik(méghozzá nagyon jóóól),lány énekel(méghozzá nagyonnagyonnagyon jóóól).BLUES_FUNKY_JAZZ kategóriában,persze mindezt egyszerre.Feldolgozásokkal kezdenénk,utánna jönnének a saját szövegű témák.PRÓBATEREM VAN!!!Tehát ha szereted Norah Jones-t és PJ Harvey-t...sötöbö,akkor jelentkezz nálunk kééérlek!!!Kell nekünk dobos,billentyűs,nagybőgős,trombitás(citerások kíméljenek).ELŐFELTÉTEL:SZERESD A HANGSZERED!!!Hogy fiú vagy,vagy lány,vagy mindkettő,tök mindegy.Köszesz...
elérhetőségünk:
Zsozso 2007. 01. 30. 19:46
Hali!!!!
Zeneszerkesztésben jártas embert keresek 1 rap fórmációhoz!!!!!
Lehetőleg Pesti vagy Pest kőrnyéki embert!!!!!!!!
Ha összejön akkor akkár becsúszhat 1-2 fellépés is(isemertség)
Erre a címre várom a jelentkezőket:!!!!
Az a lényeg hogy tudj zenét szerkeszteni a többi az már az Én dolgom!!!
fboris 2007. 01. 19. 11:04
Kis embernek születtem ,de az ut elsodort engem.Az ut végére ember lettem,ember lettem s felébredteM/részlet/
2006. 07. 20. 11:17
nekem is tudna valaki irni?? ha igen akkor ide irj
Vendég 2006. 06. 05. 12:35
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni?! Pop-rock műfajban tudna nekem/nekünk valaki egy (vagy több) dalszöveget írni? Nagyon fontos lenne! Ha tudsz, akkor légyszi segíts. ;) Előre is köszi szépen: Lilla

Email címünk:

(Amúgy nem olyan fontos a pop-rock műfaj... De azért jó lenne! ;) ).

Sziasztok.
Vendég 2006. 05. 22. 9:00
Dalszövegírót keresek nagyon fontos lenne!!!Aki írna dalszöveget persze nem ingyen az írjon ,nagy szükségem van ráááá!!!!!!
Vendég 2006. 02. 26. 14:08
Szabó Ágnes dalszövegíróval szeretném felvenni a kapcsolatot, nem tud valaki segíteni? köszi előre is:
Vendég 2006. 01. 20. 21:52
Hell mindenki

Ha szeretnétek dalszöveget, adjátok meg a témát és a zenei stílust (lehetőleg alter-rock-metal műfajban), s írok nektek magyarul, angolul és esetleg franciául.
Vendég 2006. 01. 17. 20:23
Ha dallam kell, küldjétek el a dalszöveget, és meglesz!!!
Vendég 2005. 10. 19. 18:42
Helló mindenki! küldenétek pár dalszöveget.. lécci:)
a címem:
ava 2005. 09. 04. 0:28
én is szívesen elolvasnám a dalszövegeiteket, komolyan érdekelt v'ok a témában, sz'al tessék írni:
Vendég 2005. 03. 03. 13:23
Bocs, a címet elfelejtettem beírni.:
Vendég 2005. 03. 03. 13:20
Szívesen írok dalszöveget, de akinek olyan kell, mint a mai nyálpopp szériaszöveg, az kíméljen. Referenciaként hallgassátok meg a D-műszak együttes számait. Nem írom meg hol van. Ha komolyan kíváncsi vagy, megtalálod.
Vendég 2005. 02. 08. 11:45
sziasztok!!!

Ha vki tud nekem segíteni kérem írjon! Arról lenne szó hogy szeretnék egy dalt írani! Nagyon fontos lenne mert meglepetésnek szánom egy olyan embernek aki nagyon fontos a számomra! a részleteket majd mailban! ()
Elöre is köszönöm!!!
Vendég 2005. 02. 05. 15:41
huh.nekem is jöhetne dalszöveg ha valaki majd egyszer talán viszont szeretné hallani vmi kis kocsmában vagy bárhol... jó IRJATOK :D
Vendég 2005. 02. 05. 15:18
írjásokat
Vendég 2005. 02. 05. 11:09
jah nekem is küldhettek dalszövegeket!!!!
Vendég 2005. 02. 05. 11:09
Ügyik vagytok de a dallamot mikor akarjátok hozzá kitalálni?!!
;)
Vendég 2005. 02. 04. 17:28
Nekem is küldhetsz!
Timy 2005. 02. 04. 11:25
Küldhetsz dalszöveget!
Iron-lány 2005. 02. 03. 16:44
Ügyes vagy!He-He!
lau 2005. 02. 03. 16:31
jah és ha kell küldök már régebbi dalszövegem!
Vendég 2005. 02. 03. 16:30
Csáó mindenki!!!
Totál le vok égve és hát pénzszerzés céljából írnék dalszövegeket!(megsúgom,talán haveri alapon is írok...de csak azért mert naon szeretek szövegeket írni)
Na mind1...angolul...magyarul és ha naon kell franciául is írok.
Mailezzetek nekem is mindenben megegyezünk!!!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál