Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Valentín nap!!!

létrehozva: 2005. 02. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

cooes 2021. 03. 31. 0:54
EREDETI DOKUMENTUMOK VÁSÁRLÁSA .. () ... Személyi igazolványok, VEZETÉSI ENGEDÉLY, stb. PASSPORT, TOEFL, IELTS, VISA BIRTH BIZONYÍTVÁNYOK
ÉS SOK EGYÉB DOKUMENTUM
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
Vásároljon eredeti útleveleket, vízumokat, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, házassági anyakönyvi kivonatokat, okleveleket stb. Útlevél, állampolgárság, személyi igazolványok, vezetői engedély, oklevelek, diplomák, útlevelek. Turisztikai és üzleti szolgáltatások a világ mind az 50 államának és nemzetiségének. Mi vagyunk az egyetlen gyártó, amely hiteles minőségű útleveleket, ingatlan-adatbázisokat, be nem jegyzett útleveleket és egyéb állampolgársági dokumentumokat állít elő. Új személyazonosságunkat tiszta új születési anyakönyvi kivonat, személyi igazolvány, vezetői engedély, útlevél, SSN társadalombiztosítási kártya, hitelkártyák és érettségi és iskolai végzettségű hitelkártyák garantálják, amelyek mindegyike új nevet kap, és be van jegyezve a kormány számítógépén. rendszer. Minőségi berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállításához. A valódi útlevelek minden titkos tulajdonságát gondosan átmásolják a regisztrált és nem regisztrált dokumentumokba. Mi vagyunk az egyetlen hamis és valódi dokumentumok előállítója. Az Egyesült Államokban, Ausztráliában, Belgiumban, Brazíliában, Kanadában, Olaszországban, Norvégiában, Finnországban, Franciaországban, Szlovákiában, Lettországban, Ausztráliában, Szlovéniában, Lengyelországban, Magyarországon, Portugáliában, Dániában, Németországban, Izraelben, Mexikóban, Hollandiában, Dél-Afrikában, Spanyolországban, Egyesült Királyság stb.

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................




Rendeljen minden UNIVERSAL dokumentumot a DOCUMENT címre

• Alkalmaz
• Személyi igazolvány
• Társadalombiztosítási kártya
• jogsi
• Kanada kártya
• amerikai kártyák
• Diákbérlet
• Nemzetközi térkép
• privát kártya
• Elfogadási igazolás
• Keresztelési bizonyítványok
• születési anyakönyvi kivonat
• Halott bizonyítványok
• válási igazolások
• házassági anyakönyvi kivonatok
• Egyedi tanúsítványok
• Akadémiai fokozat
• G. E. D. fokozatok
• Középiskolai végzettség

• Akadémiai fokozat
• Egyetemi diploma
• Kereskedelmi tanúsítványok
• Ellenőrizze az SSN számot
• Amerikai zöld kártya
• Hamis dollár / euró
• Kém termékek
• Crossover
• Hallókészülék
• Láthatatlan tinta
• A DMV kérést kér


KAPCSOLAT TÁMOGATÁSÁVAL

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
joihilo 2018. 04. 20. 14:54
Pirkt autovadītāja apliecību, pasi, ID karti (()) (+237674898894) ielts, toefl, vīza, dzimšanas apliecība, skolas diplomi, laulības apliecība, mums greencard, ssn un daudzi citi dokumenti.
Skype... doculink11
NB: Mēs to darām, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri kritiskās situācijās un vēlas ceļot steidzami.
Pieteikties uz reālu reģistrā pases, vīzas, vadītāja licences, personas apliecības, laulības apliecības, diplomi utt pārdot. Pase, pilsonību, ID kartes, vadītāja apliecība, diplomu, grādu, sertifikāti pakalpojums pieejams. Tūristu un biznesa vīzu pakalpojumi pieejami visas 50 valstis un vispasaules visu tautību iedzīvotājiem. Mums ir unikāls ražotāji autentisks augstas kvalitātes pases, reālu patiesu datu bāzes reģistrēto un nereģistrēto pases un citi dokumenti pilsonību. Mēs varam garantēt jaunu identitāti, sākot no tīras jaunu īsta dzimšanas apliecība, ID kartes, vadītāja licences, pases, sociālās drošības karti ar SSN, kredītu failus un kredītkartes, skolas diplomu, skolas grādu visas ar pilnīgi jaunu nosaukumu izsniedz un reģistrējies valsts datu bāžu sistēmā. Mēs izmantojam augstas kvalitātes iekārtas un materiālus, lai iegūtu autentisks un viltotus dokumentus. Visas slepenās funkcijas reālā pasu rūpīgi tiek dublicētas mūsu reģistrēto un nereģistrēto dokumentus. Mēs esam unikāla ražotāja kvalitātes viltus un nekustamā dokumentus. Mēs piedāvājam tikai oriģinālo augstas kvalitātes reģistrēto un nereģistrēto pases, driver´s licences, ID kartes, zīmogi, vīzu, skolas diplomu un citu produktu skaitam valstīs līdzīgi: ASV, Austrālija, Beļģija, Brazīlija, Kanāda, itāļu, Somijā, Francijā, Vācijā, Izraēla, Meksika, Nīderlande, Dienvidāfrika, Spānija, Apvienotā Karaliste, utt.
SAZINIETIES AR MŪSU ATBALSTĪTĀJIEM
Sazinies ar mums par > > >
General Support > > >
WhatsApp … ……………. +237674898894
SKYPE: ………………….. doculink11
PASŪTĪT JEBKURU VISPĀRĒJO DOKUMENTU JŪSU VAJADZĪBAS
• PASES
• ID karti
• Sociālās drošības karti
• Vadītājiem licences
• Kanādas kartes
• Amerikas Savienoto valstu kartes
• Studentu kartes
• Starptautiskās kartes
• Privāto kartes
• Pieņemt sertifikātus
• Kristības apliecības
• Dzimšanas apliecību
• Miršanas apliecības
• Laulības apliecību
• Laulības apliecību
• Pielāgota sertifikāti
• Vidusskolas diplomu
• GED diplomu
• Mājas skolas diplomu
• Koledžas grādu
• Universitātes grādus
• Tirdzniecības prasmes apliecības
• Pārbaudīt SSN numuru
• ASV zaļās kartes
• Viltotas ASV dolāru/eiro
• Spiegu produktu
• Balss mainītāji
• Noklausīšanās ierīces
• Neredzamo tinti
• Ieraksta DMV izmeklēšanas
• Iepriekšējās darbības pārbaude
• Izpētīt, kāds
SAZINIETIES AR MŪSU ATBALSTĪTĀJIEM
Sazinies ar mums par > > >
General Support > > >
WhatsApp … ………… +237674898894
SKYPE: …………………. doculink11
Visās valstīs reģistrētu un nereģistrētu pase. Vīzas, biometrisko pasi, grādi, license,I.D kartes draiverus. Apmācību sertifikātiem M GCSE, A-līmenī, vidusskolas diploms sertifikātus, GMAT, MCAT, un pēdējais pārbaudes sertifikātiem, jaunums dzimšanas, laulību un nāves sertifikātu jaunums pasēs un jaunas identitātes paketes replicēts, reālu grādu/diplomu no visvairāk pēcvidusskolas iestādes no visas pasaules (mums ir vairāk nekā 3000 veidnes failu) viss, kas paredzēti, lai izskatās identiski oriģinālajiem 100 %. Pielāgotas drukāšanas (ja mēs jau nav veidnes fails – vienkārši atrakstiet e-pastu kopiju, un mēs varam veikt jebkuras izmaiņas/grozījumus saskaņā ar jūsu norādījumiem) .second, pilsoniskumu, identitāti, identifikācijas, dokumentus, diplomātisko, pilsonība, kā, kur var iegūt, iegūt, pirkt, iegādāties, padarīt, veidot pase, id britu Hondurasa, Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Kanādas, ārzemju, vīzas, mums Šveices, kartes, ID, dokumentu
PIRKT REĀLU DOKUMENTI
Trasta komercbankas filiāle ietver ex privātiem izmeklētājiem, konsulāti, augsta ranga valsts darbinieku un norūdījies pieredzējušus ekspertus, mums ir cietā savienojumus ar augstāka personāla uz reālu reģistrā dokumentus un pases maiņu šajās valstīs, kas ir saistīti ar pasi aģentūras katrā no šīm valstīm un to savienojumi palīdzību visās jomās, visiem mūsu klientiem, pieprasot jebkuru pilsonības dokumentu vai pasi no visas valstis ir 100 % pārliecināti, kā arī garantēta saņemt reālu patiesu ļoti augstas kvalitātes reģistrēti dokumenti nekad nav iespējams konstatēt viltotas! Pat ne pielāgotu ierēdņa kompetenci vai mašīnu var kādreiz diktēt dokumentu kā viltota, jo dokuments ir ne ar ko neatšķiras no reālā valsts izsniegtas! Visi mūsu reālu patiesu datu bāzes reģistrēta pilsonības dokumentus ir jūsu personas dati, kas reģistrēti datu bāzes sistēmu un 100 % mašīnu lasāms. Jūtieties brīvi, lai saņemtu papildu detalizētu informāciju par mūsu pakalpojumiem. Patiesi ceru, ka jāatrod veids, kā sadarboties ar jums. Ja kāds no šiem produktiem jūs interesē, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs sniegsim jums mūsu labākā cena pēc centrālajos detalizētas izmeklēšanas.
SKYPE: … doculink11
jonemira 2017. 11. 03. 23:52
Vásároljon egy jogosítványt (()) ((whatsapp +237652642907))) id kártya, születési anyakönyvi kivonat és egyebek

Dokumentumok (())))
Nyújtunk vezetői engedélyt, személyi igazolványt, útlevelet, vízumot, házassági igazolványt,

keresztelőkártyák, minden típusú diploma eladó,


Regisztrált arany, Toefl & Gre bizonyítvány (())))


Kiváló minőségű eredeti útlevelet, vezetői engedélyt, személyi igazolványt állítunk elő. adatbázis

regisztrálva és regisztrálva. Minden dokumentumot regisztrál a megfelelő

kormányzati adatbázisok. A következő kártyát is kínáljuk: társadalombiztosítási számok,

hitelkártyákkal és hitelkártyákkal, iskolai diplomákkal, minden új osztályban

Az adatbázisban szereplő kérdések és nyilvántartások a kormányzati rendszerben. . Nagyot használunk

minőségi berendezések és anyagok létrehozása valódi és hamis dokumentumokat. minden

Ezeknek a dokumentumoknak a titkos jellegzetességeit gondosan megismételjük a dokumentumainkban.

Mi vagyunk az egyetlen gyártó a kiváló minőségű hamisított és regisztrált dokumentumokból. Csak kínálunk

eredeti, kiváló minőségű regisztrált és nem lajstromozott útlevelek, vezetői engedélyek,

azonosító kártyák, bélyegzők, vízum, iskola Értékpapír és egyéb termékek a

Olyan országok száma, mint az USA, Ausztrália, Belgium, Brazília, Kanada, Olaszország, Finnország

Franciaország, Németország, Izrael, Mexikó, Hollandia, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Királyság és sokan

több országban

KONTAKT

Általános támogatás: >>>>>>> (()))))

Kapcsolat >>>>>>>>>>> +237652642907
Skype >>>>>>>>>>> fastdocuments1

Regisztrált és nem regisztrált útlevél. vízumok, biometrikus útlevelek, diplomák,

vezetői engedély, személyi igazolvány tanúsítvány. Képzés az M GCSE, A-szinteken, középiskolában

Diploma bizonyítványok, GMAT, MCAT és LSAT vizsga bizonyítványok,

házassági és halotti bizonyítványok, útlevelek és új identitási csomagok, ismétlődő,

Főbb felsőoktatási intézmények / oklevelek a világ minden részében

(több mint 4000 sablon a fájlban) 100% -os egyforma képhez

eredeti. Egyéni nyomtatás (ha nincs sablonfájlunk - küldjön nekünk egy e-mailt

és változtatásokat vagy változtatásokat hajthatunk végre

címek) .SECOND, állampolgárság, személyazonosság, személyazonosító okmányok, diplomáciai,

Munkatársaink egykori magánkutatók, konzulátusok, vezető kormányzati alkalmazottak

és tapasztalt tapasztalt szakemberek, szoros kapcsolatban állunk egymással


a személyzet nyilvántartásba vételéhez szükséges dokumentumok és az útlevelek minden területén

cserébe ezeket az országokat. Mindegyikükhöz kapcsolódik az útlevélügynökség

ezek az országok, és köszönhetően a kapcsolata minden ügyfelünknek, akik

A dokumentumok vagy az útlevélállapotok kérése 100% -ban biztonságos és garantált

a kiváló minőségű ingatlan-dokumentumokból, amelyeket nem lehet azonosítani

milyen hamis! Még egy független élmény vagy gép sem hamis

mert a dokumentum nem különbözik a kiadott kormánytól! Mindannyiunkat

dokumentumok A bejegyzett igazi valódi állampolgári adatbázisok személyesek

adatbázis rögzített adatok és 100% -ban gépi olvasható. Ne habozzon

részletes információkat kaphat szolgáltatásainkról.
VENDÉG 2014. 05. 10. 15:49
LEGSZEBB NAP!!
VENDÉG 2013. 10. 06. 6:28
LEGSZEBB ÜNNEP:(
Vendég 2013. 08. 08. 7:32
:):):)
Vendég 2013. 08. 08. 7:31
Legszebb nap és szerelem napja!!!
VENDÉG 2013. 05. 19. 16:50
:):):)
VENDÉG 2013. 05. 19. 16:50
LEGSZEBB ÜNNEP:):):)
Carmen 2005. 02. 17. 11:41
Menny az ANYÁDBA!!!
Vendég 2005. 02. 17. 10:34
gabber-hakkeh mindenkinek
hallgassatok sok gabbat és ne szar rockot
Vendég 2005. 02. 16. 19:30
semmi baj vele,jó muri..
Iron-lány 2005. 02. 16. 18:59
Szentem ez az egész egy elbaszott nyálas baromság!!!Elbaszott undorító szar
!
Maiden-lány 2005. 02. 16. 18:58
Nem, csak túl közhelyes.
Iron-lány 2005. 02. 16. 18:43
LEJÁRT!!!!
Maiden-lány 2005. 02. 16. 18:33
"Soha nem kapsz semmit??Hogy-hogy?Milyen párod van neked?" --hehe, hát semmilyen...de valahogy nem is bánom. Komolyan.
Vendég 2005. 02. 16. 15:47
Szakítottál a barátoddal???Pont Valentín napon?????????Miért????
*****CARMEN*****
Vendég 2005. 02. 15. 20:27
Ez volt életem legszarab Valentin napja..szalítottam abarimmal összevesztem a haverommal....:(
VeGa 2005. 02. 14. 20:28
Csatlakoznék, boldog Valentin-napot mindenkinek (bár az enyém eddig naaaagyon jól telt)
Vendég 2005. 02. 14. 20:08
BOLDOG VALENTINAPOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Ha már nekem nem az!!!! )
Carmen 2005. 02. 14. 18:52
BOLDOG VALENTÍN NAPOT MINDNEKINEK!!!

C666visszatértél hozzánk?
Vendég 2005. 02. 14. 18:31
Boldog Valentín-napooooooooooooot mindenkinek!!!
Vendég 2005. 02. 14. 18:13
nagy szar az egész nap! régen is utáltam de most már mégjobban! nem csak valentínnapkor kell sok idöt tölteni azzal akit szeretünk!!!!!!!
g.3 2005. 02. 14. 17:26
Szóval helyesbítek:) : Szerintem a karácsony kicsit más tészta mint a Valentin nap. A Valentin nap egy nem régen kitalált dolog, míg a karácsonynak hagyománya van és mindenki ünnepe. Persze ez is csak vélemény.
Vendég 2005. 02. 14. 17:09
.
Iron-lány 2005. 02. 14. 16:28
Köhike!Én is ezt kívánom mindenkinek!
CARMEN666 2005. 02. 14. 12:03
Boldog Valentín napot mindenkinek! bár utálom ezt a napot de azért nektek legyen jó! :)
tetszhalott_cethal 2005. 02. 13. 22:34
semmi probléma, nehogy már elnézést kérj!!!
VeGa 2005. 02. 13. 22:31
Bocccs
tetszhalott_cethal 2005. 02. 13. 22:25
Nem neked szóltam VeGa! Végülis igazad van, részben, de szerintem jobb ez így. Ha nem tetszik a nap, ne vegyél semmit, nem vagy rákényszerülve
VeGa 2005. 02. 13. 22:23
Én csak azt mondtam, h ha szeretünk valakit, azt ki kell mutatni, de nem 1 kommersz ünnep keretében, és nem végtelenül gagyi dolgokkal. De ez (csak) az én véleményem...
Carmen 2005. 02. 13. 22:22
Egyértelmű!
tetszhalott_cethal 2005. 02. 13. 22:20
" Ha szeretsz valakit, ne évenete egyszer mutasd ki, hanem egész évben viselkedj vele úgy, mint Valentin napkor."

akkor ne legyen karácsony, mert egész évben kell szeretni a szeretteinket

ugye?
VeGa 2005. 02. 13. 22:13
Én spec nem rajongok a Valentin-napért. A nyál ünnepe, nem a romantikáé, szerintem a romantika nem a rózsaszín szivecskékről meg lufikról meg egyéb édibédi dolgokrol szol. Az érzések a lényegesek, ezt mindenki úgy fejezi ki ahogy akarja, én pl nem a fentebb említett dolgokkal. Ha már romantikus ünnep akkor évforduló. Szerintem.
Carmen 2005. 02. 13. 22:09
Szerintem is!És ez tök így van!Karácsonyt is kikiáltották a "SZERETET" ünnepének és amikor közeleg azt sem tudják az emberek,hogy hova szarjanak örömükben,mert olyankor mindenki "ANNYIRA,DE ANNYIRA,DE ANNYIRA SZERETI EGYMÁST,HOGY HÚÚ"!!!!

Valentín napot meg nem tom mé' csak szeretem!
g.3 2005. 02. 13. 21:52
Én spec. nem utálom a Valentin napot, csak értelmetlennek tartom. Ha szeretsz valakit, ne évenete egyszer mutasd ki, hanem egész évben viselkedj vele úgy, mint Valentin napkor. Szerintem.
Carmen 2005. 02. 13. 21:32
Soha nem kapsz semmit??Hogy-hogy?Milyen párod van neked?
Maiden-lány 2005. 02. 13. 20:49
Mert egy haszontalan szarnak tartom. (persze azért is, mert sosem kapok semmit:D)
Carmen 2005. 02. 13. 20:36
Miért?
Maiden-lány 2005. 02. 13. 20:27
Bazzeg hogy utálom a Valentin-napot.
tetszhalott_cethal 2005. 02. 13. 20:18
Ne műtesd meg magad, ahogy nézem jól nézel ki. Ha megműtöd magad, azt jelenti hogy onnantól nem vagy igazi.
Csucsu 2005. 02. 13. 20:14
PERSZEEE????!!!
Komcsi,hogy azt látod???De jóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!
Ugyanolyan szeretnék lenni mint ő...:(,de csak szeretnék!A hajamat már befestettem,de az orromat szeretném megműtettni,meg a mellem!
Max 2005. 02. 13. 20:08
Akárhogy nézem, ez Aguilera a képen.
Csucsu 2005. 02. 13. 20:02
Carmen-->>ez tök ari ajándék,bizti fog örülni neki.Mióta vagytok együtt?
Amúgy osztom a véleményed,szerintem is azok fikázzák akik nem szerelmesek.
Csucsu 2005. 02. 13. 19:30
Igen én vagyok a képen.Bizti fog örülni a rózsacsokornak.
Carmen 2005. 02. 13. 19:28
Már vettem egy óriási plüss szív alakú párnát!Én spec szeretem a Valentín napot,feltéve,ha van kivel ünnepelnem!
Guest-ek akik itt alul írták,hogy így utálják meg úgy:Ti csávók vagytok mind,igaz?És van barátnőtök????


Szerintem akik annyira undorodnak az egésztől azoknak (A TÖBBSÉGÉNEK),nincs olyan ember az életükben akit megajándékozhatnak,és akivkel "ünnepeljenek"!
Vendég 2005. 02. 13. 13:11
Vagy inkább azért hogy legyen egy olyan nap amikor bátran ráhajhatnak lányokra még a gyíkok is.
Vendég 2005. 02. 13. 12:59
én is utálom a valentin napot!!! tiszta baromság!!! csak azért találták ki, hogy költsük a pénzünket!!!!!!!!!
Vendég 2005. 02. 13. 11:54
Igazatok van!!
Vendég 2005. 02. 13. 7:18
Nem szeretem az import ünnepeket. Ez a kereskedők napja, a műanyaglufis virágkötészeké. A virággal semmi bajom.
Vendég 2005. 02. 13. 7:01
Ki a faszt érdekel a Valentin nap?
A régi rendszerben nőnap voltmert a párt úgy akarta, hogy a szövőnők örüljenek legalább egy évben egyszer hivatalosan, most meg szopjuk az amerikai hamburgerfejű köcsögök faszát ezzel a mondvacsinált baromsággal..
Leszarom melyik rendszer mit diktál..
Vendég 2005. 02. 12. 23:41
Igen. Téged ábrázol a kép?

Igazából egy rózsacsokrot terveztem, remélem örül majd neki :)
Csucsu 2005. 02. 12. 23:37
A virág az jó!Ari!Feltéve,ha sréc vagy(gondolom)!
Csucsu 2005. 02. 12. 23:36
így??
Vendég 2005. 02. 12. 23:27
Miért változattad meg a képedet, az előbb olyan aranyos volt. A Valentin nap amúgy rövid i.
Vendég 2005. 02. 12. 23:26
Virágot veszek. Jó mi?
Csucsu 2005. 02. 12. 23:24
Köszike:Csucsu
Csucsu 2005. 02. 12. 23:24
Ki mit vesz a párjának??Van kinek vennetek?AJÁNDÉKÖTLETEKET ÍRJATOK!!Vibrátor,lófasz meg ilyen rohadt poénos dolgokat mellőzhettek!
Vendég 2005. 02. 12. 23:22
Ti milyen ajándékot vesztek a párotoknak?Van kinek vennetek???????????AJÁNDÉK ÖTLETEKET ÍRJATOK!Vibrátor,lófasz meg ilyen nagyon poénos dolgokat kihagyva!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!