Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Gigi D’Agostino új lemeze

létrehozva: 2005. 02. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2015. 02. 21. 7:44
Szuper!!
Vendég 2007. 08. 04. 13:29
http://www.gigasize.com/get.php/-1099742288/2007_Lento_Violento_Man_-_La_Musica_Che_Pesta-2CD-2007.rar
Passofelino 2007. 01. 03. 0:27
http://WWW.GIGIDAGOSTINO.UW.HU bárki jöhet aki kedveli gigi zenéit!
Zoli 2006. 12. 27. 1:24
Sajnos én nem ismerem D' Robertot, de üzenném neki, hogy regisztráljon a http://www.gigidagostino.uw.hu Gigi magyar fan clubban, ha persze van kedve! :)

cső
LENTOXXX 2006. 09. 02. 18:44
Ki Ismeri ezt a magyar srácot (Valami D'RÓBERT) aki Gigi stílusban küldi hallottam egy Bla bla bla remixet & nem is olyan rossz van érzéke hozzá bár kicsit harsány de javulhat!
DRoberto 2006. 06. 28. 17:08
ciao Lali való hogy én sem megyek a gigi bulira de lehet hogy nyáron tudunk találkozni mit szólsz otthon leszel ?
a lemezeket megkaptad?már küldtem 2 csomagot.
A legujjabb albumom:Lento Nomeroso and Violento cadenza,Difficcile Souno,.
és küldök Imagine persone-t remélem tetszeni fog.ez is én vagyok csak más néven és stílusban.ciao irj.


D'Roberto
DRoberto 2006. 06. 28. 17:02
szupernóra hivj fel légyszi vagy irj lenne egy meglepetésem számodra ha érdekel!
DRoberto 2006. 06. 28. 16:59
Ciao!
SuperNóra 2006. 06. 09. 14:23
Ott a pont. 100%-ig igazad van.
Vendég 2006. 05. 25. 22:13
Édesapukáim, csak most láttam ezt a sok f....sz hozzászólót!!
Te jó ég! Gyerekek, ha nem tudjátok miről beszéltek, inkább ne mondjatok semmit... Hihetetlen milyen primitív emberek élnek ebben az országban.... A monoton zenéről nekem van 1 pár tippem, de hogy az nem Gigi az biztos!! Kérdezlek titeket, hány albumát hallgattátok már végig?? Én pontosan azért szeretem, mert ilyen változatos előadót még életemben nem láttam.... Zárójelbe megjegyezném a trance sokkal egyhangúbb, mint Ő, és ez így van, mert azt is hallgatok.... Ne abból az 5 számból induljatok ki, amit a rádióban nyomattak.....
mert azon kívül van még 995 db, úgyhogy......
Vendég 2006. 05. 12. 14:33
nem tudja vki hogy honnan lehet letölteni Gigi albumait??
Vendég 2006. 05. 12. 14:32
Gigi a király
Vendég 2006. 02. 21. 18:17
Köszönjük Nóri! De remélem a sok tévhitben élő ember megértette! Amugy én sok Ciso progressivo számot szeretek igen Olasz dj... de nem Gigi! Gigi forever!





Cs.Lali
Vendég 2006. 02. 21. 17:57
SuperNóra voltam
Vendég 2006. 02. 21. 17:55
1. Giginek nincs saját kiadója, csak saját részlege egy kiadónál (a NoiseMaker)

2. Gigi jelenleg nem házas, és barátnője sincs. Hogy valaha volt-t házas, nem tudom, láttam már róla esküvői képet, de nem biztos, hogy ő volt a vőlegény.

3. Az Uomo Suono, a Dottor Dag, az Officina Emotiva, az Orchestra Maldestra, az Onitonauti, a Grande Viaggio, a La Tana del Suono, Musichismo, NEM Gigi együttesei, hanem Gigi PROJECTJEI, és az összes fedőnév mögött maga Gigi áll, csupán a stílusokra vonatkozik ez a fajta megkülönböztetés.

A Dance'n' Roll project Gigi-t és Pandolfit takarja, Luca Noise pedig Gigi felfedezettje, nem a projectje (ilyet is hallottam már).
4. Ciso Progressivo - Ilyen project NEM LÉTEZIK, és ha igen, SEMMI KÖZE Gigi D'Agostino-hoz.
Vendég 2006. 02. 15. 13:23
ha ideáig eljutott nem kiskupisz(azaz kezdő)
Szokolay
Vendég 2006. 02. 04. 15:33
Akkor most Gigi -nek több eggyüttese is van vagy mi ez az Uomo Sono,Ciso Progressivo ,Dottor Dag......?
Vendég 2006. 02. 04. 15:31
GIGI VOLT HÁZAS VALAHA ÉS HA IGEN..........................
Vendég 2006. 02. 04. 15:30
Abszurd ez az Agostino milyen agilis(Tehetséges) egy ember mennyi mindent el tudott érni az életben azzal amit szeret a zenével.
Saját Kiadó Saját Kamion ,Sok kocsi pénz !!!

Nekem meg van egy szar Trabantom MOst szóljatok hozzá !!(De jól szól benne Agostino)


Krumplis!!!!!!!!
Vendég 2006. 02. 04. 15:27
DAGO dohányzik vagy anti!


Bolsevick4444444
Vendég 2006. 02. 04. 15:25
Chiao!D'Roberto Vagyok Szupernóra azt szeretném tőled kérni mivel szerintem te egy toleráns ember lehetsz hogy halgasd meg a zenémet ,Hasonló stílusú mint GIGI (Mondom csak Hasonló nem olyan)mint mondtam nem tériteni akarok csak kiváncsi vagyok a véleményedre mert arra adok .Nem leszek Hálátlan.

Csak a postacimedet vagy postafiókszámodat add meg lemezen elküldöm,Portál nem megoldható sajnos .

Remélem érdekel és előre is köszönöm D'Roberto!!-06 30 254 03 18-


ELJEN GIGI D'AGOSTINO!!!
Vendég 2006. 02. 04. 15:20
Chiao!D'Roberto Vagyok szupernóra hozzád szólnék mert szerintem te egy toleráns enber lehetsz ,szeretném ha meghalgatnád a zenémet nem téríteni akarok mint már írtam csak kiváncsi vagyok hogy mi a véleményed.
Szakácsnak tanulok a suli után mindenképp ki szeretnék menni Olaszországba , ha sikerül nem leszek hálátlan ,Nem kérek mást Előre is köszönöm!
Csak a címet vagy postafiókot adj meg és lemezen küldöm!Portál nem megoldható!!

D'Roberto


Éljen Gigi D'Agostino!!!!!
Vendég 2006. 01. 31. 14:50
könyörgöm a L'Amour Toujours már több mint egy éve jelent meg...
nincs jobb téma? Paul van dyk stb teljesen mást játszanak...
inkább dumálj a saját kedvencedről mint a miénket szidod
Vendég 2006. 01. 31. 8:36
Nem hiszem hogy tudnál olyan zenét mint ő mert szerintem az akcentusod is para*t ezért már énekelni sem tudnál csak MC havver módozatban .
Én is szeretem a zenéjét és szintén szoktam csináni zenét hasonló stílusban és nem egyszerü csinálni !Fejezd be a rágalmazást,és huzzz el az oldalról !!!!
Amúgy Tiesto sem a legjobb!!!

D\'ROBERTO!!!EGY GIGI FAN!!!
Vendég 2006. 01. 31. 8:29
Ne dumálj már ki a F****sz vagy te hogy osztassz mi???!!
EZ A ZENE AKKOR IS UNALMAS,MONOTON,EGYHANGÚ,ÉS MÉG ÉN IS TUDNÉK ILYET CSINÁLNI HA HOMOKOS F**sZ LENNÉK ÉS ELVONT B**I M?INT TI ITT MIND !!!!
GIGI SZ*R MAGYARORSZÁGON ÉS SENKINEK NEM KELL A ZENÉJE HÚZZON EL A F****A A LEMEZEIVEL MEG A SZ*R SZÁMAIVAL DIGO ORSZÁGBA!!!


DJ METAL!!!!!!!!!!(Egy igényes zenekedvelő)
Vendég 2006. 01. 31. 8:23
Ezt azért nem kéne ,hogy lehet ide írni ilyeneket B*****G ha nem tetszik ne írj ide semmit menj a scooter,paul van dyk,kay tracid vagy tiesto oldalakra, fórumokra Stb....
De ha nem tetszik a zenéje akkor ne halgasd és ne kritikázd!!!!!!!!!!!!

EGY GIGI D'AGOSTINO FAN!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 31. 8:19
Ilyenkor be vannak szarva a Gigi Fanok mikor kijött az új scooter album !!!!!!!!!!!!!!


HALLO! HALLO!( A himnusz)



Kondacs A.
Vendég 2006. 01. 31. 8:16
TIESTÖ!!!


Mekkora Szar zene ez amit agostino produkál A MADONNA-HUNG UP-ot hogy elszarta nem?


DJ BAGODO!!!!
Vendég 2006. 01. 31. 8:13
Szerintem is monoton a L'Amour toujours nem rossz de nem nagy szám at előadó Paul Van Dyk és Kay Tracid Is jobb ,Gigi amugy sem tud már senkit meglepni magyarországon a nyomi nyálas és egyszerü utánozható zenéivel .Erről enyit!!!
Tiesto,Paul van Dyk,Kay Tracid ,Scooter,Brooklyn Bounce is jobb nála ,,sokkal jobbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
bbbbbbbbbbb

DJ METAL!!!!!!(Egy igényes zenekedvelő!)
Vendég 2006. 01. 31. 8:11
Szerintem is monoton a L'Amour toujours nem rossz de nem nagy szám at előadó Paul Van Dyk és Kay Tracid Is jobb ,Gigi amugy sem tud már senkit meglepni magyarországon a nyomi nyálas és egyszerü utánozható zenéivel .Erről enyit!!!
Tiesto,Paul van Dyk,Kay Tracid ,Scooter,Brooklyn Bounce is jobb nála ,,sokkal jobbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

DJ METAL!!!!!!(Egy igényes zenekedvelő!)
Vendég 2006. 01. 31. 8:05
.............................Dj BAGODO
Vendég 2006. 01. 31. 8:04
Van egy két jó száma de amúgy monoton szar,Tiesto sokkal híresebb és jobb


ÉLJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN TIESTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ADAGIO FOR STRINGS A LEGJOBB SZÁM A VILÁGON giggi SZAR EGYHANGÚ SABLONNNNNNN!!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 24. 15:40
Gigi a legjobb!!
Csajszi 2006. 01. 01. 15:42
Nagyon jó zenész.Imádom a számait.Csak az a baj hogy keveset írnak róla.
Vendég 2005. 11. 25. 20:20
Csak az nem hall róla sose, aki nem kíséri figyelemmel, mivel Magyarországon szinte a nullával egyenlő, amit kiadnak tőle !!!

Nóra
http://www.supernora.gportal.hu
Vendég 2005. 11. 19. 13:44
Lehet róla hallani csak nem magyarországon! Gigi még mindig olaszország 1.számú dj-je!
Vendég 2005. 11. 15. 18:39
Szerintem is nagyon jó zenész!!!
Kár hogy soha nem hallani róla!!
Vendég 2005. 11. 15. 14:08
Azért nem foglalkozik a média Gigi D' Agostinoval, mert ahhoz túl jó!!! Le a műelőadókkal, Gigit mindenkinek!!!!!!!!! Paige
Vendég 2005. 11. 05. 15:55
Imádom Gigit, és én sem értem,hogy miért nem hallani róla sehol,pedig többet ér mint akármelyik DJ!
Mara
Vendég 2005. 10. 23. 9:40
miért nem lehet a számait letölteni?
Vendég 2005. 10. 15. 11:59
Kíváncsi vagyok, miért nem említi meg senki Gigi legújabb kiadott CD-it...Laboratorio 3...hamarosan megjelenik a Some Experiments...arról sem írt senki, hogy Giginek két rádióműsora is indult a nyár folyamán....miért...miért nem foglalkozik a média Gigivel ???
Vendég 2005. 09. 24. 22:07
Én is egyetértek
üdv :yai
Vendég 2005. 06. 01. 12:02
Supernórával egyettértek! cs. lali
Vendég 2005. 04. 02. 16:02
Nagyon jó album
Vendég 2005. 03. 29. 17:53
nem számolgattam, de szerintem 40-nél biztos több a CD-k száma (album, EP, compilation, vinyl,single) amit kiadott !!! És nekem még az cseszi a csőrömet, (ebbe a cikkbe is muszáj belekötnöm) hogy "visszatért"
Egek, hát el sem tűnt !! Amíg mindenki a """borzalmasan unalmas""" Underconstruction EP-ről beszél Magyrországon, (EP, HANGSÚLYOZOM: NEM ALBUM CSAK ELŐZETES) addig Gigi -pillanat, számolok-5 lemezt adott ki: Gigi's Goodnight, Underconstruction2, Underconstruction3, Altromondo II, Laboratorio1, Benessere1, nem tudom, kihagytam-e valamit, a rengeteg single, ja meg mostanában a Movimenti Incoerenti vol1-2-3, de az februárban, ja mondjuk akkor jelent meg itt a L'Amour Toujours II, ott Decemberben, ja, készül a Laboratorio2, Movimenti Incoerenti vol.4 ... szóval ne mondja senki hogy az egy év alatt nem csinált semmit... ugyanígy az előző évekkel......MINIMÁLIS, amit Magyarországon Gigivel foglalkoznak, és felháborító... az is kész csoda, hogy ez a lemez megjelent....amúgy fantasztikus album, örülök, hogy itt is lehetőség van arra hogy megismerjék az emberek, de ez közel sem elég ahhoz, hogy tényleg megismerjék.. Gigi sokkal szélesebb körökben dolgozik, mint azt az itteniek gondolják, Gigi egy skatulyában van itt, és ez nagyon rossz! Mindez a tudatlanság miatt... remélem, egyszer a magyar hallgatóközönség is megérik arra, hogy megismerhesse Gigi zenéjét, mondjuk ez a publikálástól függ.... na jó, abbahagyom, mert ha belendülök éjfélig sem hagyom abba...
Bye
SuperNóra ( http://www.supernora.gportal.hu )
Vendég 2005. 03. 19. 17:36
nem rossz cikk, nekem tetszik :)

puncsos@[Gigi D'Agostino Fan Club Community]
Vendég 2005. 03. 19. 12:13
Ja és borzalmas amit a biográfiában irtatok nézetek utána hogy giginek szerintettek tényleg első albuma a L'Amour toujours 1. hát nem! Az lehet hogy magyarországon ez volt az első megjelent albuma de olaszorszában és többhelyen a régebiek is sikert arattak! nekem szerencsére 1-2 régi album megvan! És nem tecno az album cime hanem techno fes volume 2 de ennek 1ső része is megjelent!
Vendég 2005. 03. 19. 12:05
vagy a gigidagostino.com
Vendég 2005. 03. 19. 12:04
Szeintem minden gigi rajongó tényleg nézze ezket meg!
http://www.ggdag.euweb.cz
http://www.italodancefloor.tk
http://www.mediarec.it
http://www.scody.net/ggdag/sito/lyrics.asp még van egy pár oldal de ezek jók! vagy irjatok nekem vagy msn:
Vendég 2005. 03. 18. 15:57
ja, SuperNóra voltam
Vendég 2005. 03. 11. 17:32
Na végre egy normális cikk ! Ez már megállja a helyét, viszont egy dologba belekötnék: a stílus NEM MEGHATÁROZHATÓ, nem lehet megmondani hogy dance vagy más, teljesen vegyes, komolyzenétől kezdve Lento violento és igen-dance is van benne.
Rengeteg zenész van a világon, de csak 1, aki Zenét csinál, az pedig Gigi.
Fanok, klikk ide: http://www.scody.net/ggdag/forum
Vendég 2005. 03. 07. 15:44
G. te ki vagy?
Vendég 2005. 03. 05. 14:35
Giginél királyabb DJ nincs a világon!!! G.
Vendég 2005. 03. 04. 23:08
A tescoban 5400ft! megéri megvenni! Aki gigi rajongo ide irhat . És ez a cikk nem rossz mint amit a silence ep.ről irtatok az elég ídegesitő volt aki irta az biztos nem szereti ezt a zenét,pedig király! csá
Vendég 2005. 03. 02. 0:16
A lemezboltokban biztos kapható! Hajrá!
Vendég 2005. 03. 01. 11:11
Kurva jó az összes cikk!!! Nekem is rohadtul kéne az új cd! Meg tudná mondani valaki,hoy mennyibe kerül az új lemez(ek)!!! Ha valaki akar írni,akkor az e-mail címem:
Na csőzet
Vendég 2005. 02. 27. 22:49
Nekem nagyon kéne ez a cd! gondolom másnak is.
Jónap Tamás 2005. 02. 27. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek