Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!

Metal Mania Fesztivál

létrehozva: 2005. 03. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 31. 14:55
NO RAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dorothy 2006. 03. 29. 21:26
Miez a szar??ezt nevezitek zenének??hát akkor ti életetekben nem hallotatok normális zenét!!!
A rap a király és kész!!!
Vendég 2006. 03. 25. 18:46
Éljen az Apocalyptica. Éljenek a finnek (a Nightwish is)
Vendég 2006. 03. 02. 19:17
i dick slap all you bitches oover and over
Vendég 2006. 03. 02. 19:16
shut the fuck up
Vendég 2006. 02. 09. 7:35
ésc akko
Vendég 2006. 01. 15. 14:13
hol tudok letölteni CD-t?
Vendég 2005. 11. 16. 11:25
Na hello mindenki!Van egy darab Stratovarius jegy eladó!Sajnos én nem tudok elmenni a koncertre közbe szolt a munka.Ha valakit érdekelne hívjon a következö mobil számon: 06/20/32-42-785
Hello.
Vendég 2005. 10. 27. 19:22
Sz'tem az új APOCALYPTICA jobb, mint a régi... az csupa feldolgozás volt...
Vendég 2005. 10. 04. 12:49
cradle of filth !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zsé 2005. 08. 09. 17:01
Apocalyptica számomra az egyik legjobb együttes volt de mára mintha kicsit váltottak volna.Ez sem rossz de a régi vitte a pálmát!
Vendég 2005. 04. 15. 20:06
Nekem ők nagyon tetszenek!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 03. 31. 17:30
Én csak a Cradle miatt mentem , és nagyon jónak találtam. Fantasztikus volt a Show, igazi élmény volt!!!
Vendég 2005. 03. 21. 11:17
sziasztok
fantasztikus élmény volt bár a szegecses karkötőkkel meggyült a bajunk mivel belénk álltak és pár szál hajunkat is kitépték .a katatonia jó volt bár szerintem eléggé fapofák voltak .a cradle hatalmas showt csinált és az apocalyptica sem volt rossz .a társadág is nagyon jó volt sok jó arccal találkoztunk.izgatottan várom hogy mi lesz jövőre
Vendég 2005. 03. 16. 10:40
Nekem nagyon tetszett, én nagyon jól éreztem magam, és azt hiszem, azok a zenekarok, a Moonspellt kivéve, akitől vártuk, hogy kitegyenek magukért, meg is tették. A két fő zenekar szerintem csodásat alakított, Apocalyptica ezzel az átsugárzó erővel ha egy kempingszékben zenélne, és a dob két fazék feledéből állna, akkoris olyan zenét csinálnának, ami feledhetetlen, és tiszteletre méltó!
Cradle jó volt, habár sok kérdésben többet vártunk volna, de hiába, a zene is jó volt, a látvány is jó volt, így igazán nem mondhat senki semmit! (azért lássuk be, azok a démonok, meg az óriás robot mindenkiben mély nyomott hagyott, főleg mert tökéletesen illett a zenéhez, és mitagadás, a közönség arra tombol, amire tudm és ez egy nagyon jó megoldás volt a fáradtságtól remegő térdek újra lázbahozására az utolsó pár percre. Feledhetetlen volt.)
Moonspellt illetőleg pedig zene jó volt, jó játszottak, de abszolut nem működtek együtt velünk, tomboló közönséggel, mintha ott sem lettünk volna. Azon a pár bedobott pengetőn és miegymáson kívül nem éreztem semmi visszajezést arról, hogy jól esne nekik, hogy ittvagyunk, első sorból tombolunk nekik, kiabálunk. Úgy látszik, Moonspelléknek nehéz lett volna egy mosolyt odadobni, mert még az Apcalyptica is mosolygott ránk... De azért a zene pazar volt, és köszönjük az élményt.

Az eész nagyon jó volt, remélem mindenki jól érezte magát, és jó élményekkel tért haza, nameg sétetlenül ;)
fkriszta 2005. 03. 08. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!