Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Zserbó, három fiatal újonc

létrehozva: 2005. 03. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 01. 31. 21:56
Sziasztok!
Amint megtudok valamit legközelebbi fellépésükről, írok ide. Egyébként valóban jók, bár az új felállásban még nem volt alkalmam hallani őket, remélem arra is hamarosan sor kerül. Jó lenne már egy második CD is, ti nem gondoljátok? Puszi mindenkinek
Vendég 2006. 01. 12. 20:25
Nem tudja veletlenul valaki hogy hol jatszanak legkozelebb?
Vendég 2005. 11. 06. 21:17
Szió, nagyon jók voltatok, remélem Veszprémbe is jöttök valamikor!Adri
Vendég 2005. 11. 06. 20:44
Szisztok!
Szombaton láttalak titeket a fehérvári plázában, nekem tetszett, jók vagytok.További sok sikert kívánok nektek! pusz Adri
Vendég 2005. 09. 14. 18:25
Nagyon jokm vagytok
Vendég 2005. 06. 11. 14:06
Nagyon bírjuk a zenéteket!!! remélem sok kazit fogtok még készíteni!!! Mi drukollunk nektek
Vendég 2005. 05. 25. 20:59
Csak mindannyiotonak nagyon-nagyon sok sikert szeretnék kivánni,csak igy tovább!!!Dávid,hajrá a Rómeóban,sokkalta jobb vagy mint Bálint Ádám,te többet küzdöttél biztosan,megérdemled!!sok puszi neked és családodnak,1 ismerös :)
Vendég 2005. 05. 25. 0:46
Sziasztok!
Tényleg szuperek vagytok!
S valóban hatékony eszköz ez; érdekes, hogy azon is fog, aki amúgy is elmenne pl egy musicelre, de elakad a szándéknál. Nagyon bejön ez a módi! :) Nem csoda, hogy berobbantatok, hiszen minden: profi!! Az egész, ami mögöttetek van. Nyilván segít, h ismeritek a korosztályunk ízlését. Eddig nem volt kedvenc együttesem itthoni, olyan, akit figyelhettem, akiért rajonghattam. Ez megoldódott. Köszi! És a honlapot is előre!
Megérdemeltétek, mert tudom, mennyi munkátok van ebben. /Kb eddigi élet/ Bízom benne, hogy ez sok tekintetben még tényleg csak a kezdet!!!
Vendég 2005. 05. 06. 14:17
Sziasztok!

Köszönjük nektek a sok hozzászólást,kritikát,mert egy induló együttesnek szüksége van a visszajelzésekre!Külön köszönet azoknak,akik megvásárolták az albumot,hiszen hozzájárultak ahoz,hogy már a MAHASZ lemezeladási lista 5.helyén szerepelhetünk!Sokat dolgoztunk a sikerért,mindhárman kis korunk óta tanulunk énekelni és táncolni.Hétvégén indul a weblapunk,ami a http://www.zserbo.com címen tekinthető meg.Most érkeztünk haza egy országos médiakörútról,mindenhol nagyon pozitívan fogadtak minket.Legközelebbi fellépésünk:2005.05.14 Tarján(Tatabánya mellett),15.Bordány(Szeged közelében).Továbbra is várjuk a véleményeteket,kérdéseiteket,igyekszünk válaszolni. Zsani(Zserbó)
Vendég 2005. 05. 02. 18:23
tenyleg jok vagytok!!fiuk tamas es david ti tenyleg egyutt vagytok...?:)
nem mintha szamitana!na pusz leila
Vendég 2005. 04. 27. 21:35
Sziasztok!
Tényleg jók vagytok!Csak így tovább!:) Az igaz, h a West Side Storyban is lehet titeket látni?!

ui:Tamás te meg különösen megfogtál ;) Üdv: Zsú
Vendég 2005. 04. 25. 0:34
Sziasztok!

Remélem sokan láttátok a Péntek Esti Sztárt! nagyon nagyon büszke vagyok Dávidra, aki ma este a Rómeó és Júliában - Bereczky Zoli sérülése miatt - Mercutio-t játszotta!!!! Mondhatom, hogy tökéletesen! A Zserbó zenéje pedig remélem minél több emberkéhez eljut, mert ezek olyan dalok, amelyeket Zsani, Tomi és Dávid segítségével a "mai" fiatalok is újra meg fognak szeretni!!!!

Büszke vagyok Rátok!
ui: csütörtökön West Side Story -- már alig várom!

Millió puszi
Niki

ui: ja és ha jól tudom készül a http://www.zserbo.com, úgyhogy hamarosan sok-sok infó és kép elérhető lesz! :))
Vendég 2005. 04. 24. 11:52
Sziasztok!Tamással (Zserbó) olvassuk a hozzászólásaitokat és iszonyúan örülünk,hogy tetszik nektek a lemezünk!Nagyon sok fiatallal és időssel beszéltünk,szinte egyhangúan pozitívak a visszajelzések!A következő fellépésünk április 30.-án lesz Szorgalmatoson.Ez Debrecen és Nyíregyháza között van!Ha érdekel titeket,lepjetek meg minket,gyertek el!Órát pontosan nem tudok,de valamikor délután/este lesz a műsor.Várunk mindenkit,remélem sokan lesznek,illetve aki még nem hallott minket,bízom benne,hogy megszereti a zenénket!Köszi mindent!Dávid (Zserbó)
Vendég 2005. 04. 22. 10:35
Sziasztok!
Köszönöm,hogy ilyen jók vagytok és a zene.hu oldalon részleteket is lehet hallani.Szeretnék többet tudni rólatok a teljes neveteket hány évesek vagytok.Mikor lesz valamilyen műsor legközelebb tv-ben v.élőben?
Imádlak benneteket ,gyönyörűen énekeltek,fantasztikusak vagytok és további sok sikert!
Debrecen
Vendég 2005. 04. 20. 18:02
Tegnap óta hallgatom a kazettátokat és mondhatom,hogy egyre jobban tetszetek.Gyönyörú tiszta hangotok van,és rendesen van hangterjedelmetek is.Csak gratulálni tudok nektek és sok sikert kivánok,nem lesz könnyú a pályátok de ne hagyjátok magatokat, mert nagyon tehetségesek vagy.Szeged
Vendég 2005. 04. 19. 20:40
hali!
huuu, en a tegnapi delelot lattam es cask a ket utolso szamot hallottam :(, de nagyon megfogtatok az eloadas modotokkal! mindig is szerettem az operettet, de igy, huuu, atyam :)...
lenne egy kerdesem: van mar honlapotok?:) ahol tobb infokat is lehet talalni rolatok?:)
hali: egy rajongo ;)
Vendég 2005. 04. 18. 11:42
Sziasztok!
Én az adás után ültem ide,mert szerettem volna új híreket megtudni rólatok.Most sajnos csak az utolsó két számot láttam,de a multkori RTL adásban láttalak benneteket és teljesen elvarázsoltatok. Eddig nem igazán érdekelt az operett de ez a hihetetlen előadásmód és a csodálatos hangotok felkeltette az érdeklődésem.Kár hogy nincs dvd-tek úgy láthatnálak is benneteket de kárpótolhatnátok úgy is ha fellépnétek Debrecenben.Sok sikert kívánok nektek és seperjétek le az irigyeket! Marcsi
Vendég 2005. 04. 16. 21:06
sziaztok! aki szertne minket látni, az nézze hétfőn az RTL delelőt, mert hála Istennek újra meghívtak minket! Illetve szertnénk megköszönni mindenkinek, hogy a MAHASZ eheti listáján már a 21. helyen lehetünk! Ez nagy dolog, annál is inkább, mivel még csak egy médiás megjelenésünk volt! Ráadásul 20-án indul a reklámszpot a TV2-n! lgyetek jók, és írjatok szorgalmaan! Mert nagyon kíváncsiak agyunk mindenki véleményére! További szép estét mindenkink! Üdv: Tamás (Zserbó)
Vendég 2005. 04. 08. 18:43
kivancsi leszek mennyi idöt kapnak a pop szakmaban,mert sajnos a jot nehezen ertekelik manapsag!
en imadom a musicalt,es amint meghallottam h operettesek rögtön felkaptam a fejem.
mindharmuk mozgasabol tükrözödik a profizmus!en tancos vagyok es musical szinesz szeretnek lenni, u8gyhogy gratulalok nekik a lemezhez es ahhoz is hogy egy olyan helyen "dolgozhatnak" mint a fantasztikus operett szinhaz.sok sikert!!
Vendég 2005. 04. 07. 16:34
Én már hallottam a CD-t és nagyon tetszik. Ismerem személyesen is a csapat tagjait és szerintem nagyon aranyos emberek.
Vendég 2005. 04. 04. 3:16
Egy újabb arcpirító bohóckodás...
Vendég 2005. 03. 31. 23:38
Én nem érzem azt, hogy bárkit is majmolnának és igenis új dolgot csinálnak! Mert ILYEN MÉG NINCS! És természetes az is, ha akad, aki irigy, mert manapság nagy divat a kaptafa mellől elindulni a világot jelentő deszkákon, de az elég ritka, hogy valaki ért is ahhoz, amit csinál!
Vendég 2005. 03. 31. 18:31
Sziasztok! Örülünk, hogy máris ennyi hozzászólás érkezett! Aki kíváncsi ránk az április 8.-án a Péntek esti sztárban láthat minket az m1-en!Reméljük, hogy sokaknak fog tetszeni a zenénk! Amint lehetőségünk lesz, írunk új infokat! Üdv: Dávid&Tamás /Zserbó/
Vendég 2005. 03. 31. 14:32
A magyar zenekarokban az a jó, hogy mindíg tele vannak új ötlettel és nem az MTV-n látottakat majmolják.
Ez az ifjú csapat is észtveszejtően újat tudott hozni! Nem a Rómeó és Júlia ruházatát másolják!
A dalaik szintén friss, új ötletekkel teliek: Éjjel az omnibusz tetején - ezt senki sehol nem hallhatta még!
A két fiú egy lány formáció is teljesen új, ilyen még eddig nem létezett sehol. De!
Most, hogy feloszlott a TNT akkora űr keletkezett a magyar könnyűzenében, hogy ők már holnap a helyére léphetnek sikerrel vagy "jazz énekes" Soma-vízilovunkat pótolhatják a deszkákon.
Realista
Vendég 2005. 03. 31. 13:36
Most láttam őket a delelőben. Nagyon szuper!!! Végre valami egyedi , újdonság!
Hol voltak eddig??? Hol lehet őket megnézni élőben????
Vendég 2005. 03. 31. 13:22
Ha meghallgatod, rájössz, hogy ez igazán hiányzott a magyar zenei világból! SZUPER! Lehetnék elfogult, de nem vagyok az, mert ismeretlenül is rögtön beléjük szeretnék!
Vendég 2005. 03. 31. 12:08
Platen Sem az operetett, sem a musicalt nem kedvelem túlzottan. De ez a formáció nagyon tetszik. Leginkább a posztrokokkó metroszexualitás teszik a ruhájukban. Azért egyszer tüzetesen megnézném őket élőben (nemcsak a ruhákat:)
Vendég 2005. 03. 29. 19:16
Jól hangzik,kíváncsi vagyok mi is ez, bár a nevük nekem fura....
Vendég 2005. 03. 29. 11:25
Nagyon jó a szerkójuk, szerintem jópofa..
Vendég 2005. 03. 28. 13:56
Ettől már csak a kredenc nevű cucc lehet szinvonalasabb:/
Jónap Tamás 2005. 03. 27. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek