Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Doors

létrehozva: 2005. 03. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 04. 05. 8:24
Come on Baby, Light My Fire!!!!!!!
Ligeia 2005. 04. 04. 11:50
"Laza", ez igaz :) Brazil rulez!!!
VeGa 2005. 04. 02. 21:23
Sztem aki IGAZI Morrison/Doors rajongó, annak alapból jó érzéke van a művészethez. Az igazit azért szedtem nagybetűvel, mert úgy értem, hogy nem csak szereti, hanem érti is ő(ke)t. Mellesleg nincs szó arra, hogy az ilyen elszállt állatoknak mint pl én mekkora élmény átélni ezt. Csak látni kell az átlagember (nézőpont kérdése, ki valójában az őrült, a Morrison-félék vagy mindenki más...) szemével is, és tudni kell, hol a határ. Sajnos.
Vendég 2005. 04. 02. 16:14
szerintem a doors film kimondottan laza mondjuk a brazilhoz lépest... nem hinném, hogy "műveszetileg erős idegzetűnek" kéne hozzá lenni. elég, ha az ember "csak" Morrison vagy Doors rajongó
VeGa 2005. 03. 31. 23:12
A The End? Az jó! Király kis elszállós zene (habár nem sok nem elszállós van...) asszem abba van hogy "apám, én most megöllek, anyám, én most megduglak baby", vagy valami ilyesmi, nemtom, de a műértő szemszögéből ez igazi művészet, nem perverzió. Nekem régi nagy kedvencem a Break on trough, de a The End-et is szeressem, az asszony meg a Light my Fire-ért van oda. Erről a Morrisonos-szellemes sztoriról nem hallottam, de (akármilyen abszurd) lehetett benne valami, ugyanis Val hatalmasat alakított. Sztem csak annyiról volt szó, hogy a színészek mindig megpróbálnak a lehető legjobban egyesülni aktuális karakterükkel, és ha vki (esetben egy jó színész) Morrisonnal egyesül... Nekem is voltak ilyesfajta élményeim, nem hiszem h Jim szintjén, de hasonlóak. Anno írtam is egy cikket a művészi életmód filozófiájáról az újságba, ahol dolgoztam...
Vendég 2005. 03. 30. 17:05
I luv doors!
Vendég 2005. 03. 30. 16:14
Na,ja a Val ilyen misztikus gyerek.Amikor valami indianos filmet forgatott,direkt egy barlangban aludt erre masnap jott a menedzsere hogy ha akar lehet oaz uj Betmen....misztikus,mi?
Ligeia 2005. 03. 30. 15:09
Nálam a The End a nyerő :) A filmet csak művészetileg erős idegzetűeknek ajánlanám :)
VeGa, hallottad, hogy Val Kilmer azt nyilatkozta, hogy a forgatás alatt megszállta Morrison szelleme? Hehe vajon ez mitől volt? :)
2005. 03. 30. 13:04
Igazad van, VeGa!
Sega 2005. 03. 30. 7:33
Én még nem láttam, de mindenképpen meg akarom nézni. Szerintem a Touch Me az egyik legkirályabb Doors szám.
VeGa 2005. 03. 29. 23:15
A rock, egyáltalán a könnyűzene egyik (ha nem a) legnagyobb bandája. Akkora művész, mint Morrison, ötven évben egyszer születik (csak sajnos még ugyanabban az ötven évben elpatkol). Mindörökké Doors. Amúgy a filmet ismeri valaki?
Vendég 2005. 03. 29. 19:38
Ez igaz!
Crazyboy 2005. 03. 29. 19:37
Jim Morrison nagyon nagy arc(volt)!
Vendég 2005. 03. 29. 19:36
aha.
Crazyboy 2005. 03. 29. 19:35
Ez is jó!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal