Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Minden ami PUNK(nem blink+ilyen gagyi szarok)

létrehozva: 2005. 04. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

GIGAPINA 2006. 08. 08. 16:20
KUSS
szikrázókisizécsináló 2006. 08. 08. 15:22
sztem ez a cím is csak rettentő "hozzáértő"emberre vall egy igazi Punk szarik ilyen témákra!
The_Baron 2006. 08. 08. 14:15
"Minden ami PUNK"
nekem a punkról az Anti-Flag Exploited Sexpistols meg ilyenek ugranak be .
(Ha hülyeséget irtam akkor javítsatok ki)
buzigyerek 2006. 08. 07. 23:34
Azt, hogy tudnak zenélni, úgy értettem, hogy nem akármilyen szinten, a Blink is tud zenélni ez igaz, de fél éves gitározás után bárki simán eljátsza a számaikat hallás alapján.
Más, Avril zenészeit egyszer láttam neten, hogy mit alkotnak saját erejükből, a nélkül a pics@ nélkül... És meg kell mondjam nagyon durva dolgokat tudnak azok művelni, még nekem is meg kellett hallgatnom 3szor 4szer az egyik szólójukat mire le tudtam játszani...
wh000 2006. 08. 07. 23:09
mert a blink tagjai nem tudnak zenélni? még szép hogy tudnak más kérdés hogy amit csinálnak az szar. pl. azokra se mondhatod, hogy nem tudnak zenélni akik avril lavigne számait csinálják, attól független hogy a munkásságuk szintén szar
buzigyerek 2006. 08. 07. 22:25
Azért a Blink meg a Rancid nem pont ugyanaz, a Blink télleg egy nyálas szar. A Rancid tagjai meg tudnak zenélni, olyan bőgőtémák vannak egy-egy számban, hogy csodálom hogy életbenmarad a szám végéig az a szerencsétlen. Meg amúgy is sokkal punkosabb az egész. Mielőtt it ilyen szavakkal dobálózol,hogy antihozzáértő, tájékozódjá' segggarcú.
killby 2006. 08. 07. 19:26
A Nirvanának maximum annyi köze van a grungehoz, mint a punkhoz!
szikrázókisizécsináló 2006. 08. 06. 17:15
azta ez oszt mind teljesen IGAZI punk zene
Little Rebel 2006. 01. 08. 10:51
ehhe =Ð jóhogy a nirvana grunge nem páánk
Vendég 2006. 01. 07. 17:04
nm baj hogy a nirvánának köze sincs a punkhoz mivel grunge?
Vendég 2006. 01. 07. 17:00
NIRVANA AZ IGAZI PUNK!!!!!!
Little Rebel 2006. 01. 07. 16:49
ehheehe rancid nemis roxxas =P
Vendég 2006. 01. 07. 9:56
és a rancid neked nem nyál te antihozzáértő, nyomorék seggarcj? az ilyeneknek mint te az egész családjukat kiirtanám
Vendég 2006. 01. 07. 9:54
szerintem punk's not dead..a green day meg a gc az dögöljön meg ott ahol van..sex pistols forever, meg rancid..a blink téleg nyál....
Vendég 2005. 04. 27. 19:59
mi ez a hey itt?????
hey!!!!
Vendég 2005. 04. 27. 17:13
hey
Karolina 2005. 04. 13. 17:06
jó akkor nem lesz olyan jó kedvem
:(:(:(:(
Little Rebel 2005. 04. 11. 18:01
Nem kéne túlzásokba esni...
Vendég 2005. 04. 11. 17:49
Amúgy picit tényleg idegesítő ez a sok :):) én is szoktam írni de ennyit,:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))????
Karolina 2005. 04. 11. 16:32
:):):):):):):)
pedig ha ilyeneket írtam volna ott már 1000000000000000000000letiltottak volna
Bianka 2005. 04. 11. 16:27
Hát azt látom :)
Karolina 2005. 04. 11. 16:20
MEGJÖTTEM!!!!!!!!császok!!!!!!!
Ez a fórum nekem nagyon tetszik,mert itt (nem úgy mint a greendaytvn.hun )van
Ott olyan ha valaki valamit mond akkor máris letíltják a jelszavát!!!!!!!Tudom hogy nem értelmes,de ma nem jön belőlem az értelmesség
SORRY!!!!!!!!!!!!!!!!
Bianka 2005. 04. 10. 20:11
csá mindenki!!
Most mi van,nem jártam itt 2napja de pörögnek itt a dolgok!!
Karolina!Sztem nincs itt főnök!!ha arra gondolsz h ki nyitotta ezt a fórumot,akkor nézd+ az első oldalt!!!!!!!!!!!
Egyébként + Thyrane Qurva jófejnek tűnik,rem így is van!!!
Az a hülye guest+lehúzhetná magát a wcn meg még volt vagy 2oldallal előrébb 1másik guest aki azt írta nekem h a blink nem gagyi!!Szerintem igen de ha neki nem az ő dolga:))
na csáááááááá
Hexe 2005. 04. 10. 19:55
Mi a pinavirág van?
Mindenki alszik?
Hexe 2005. 04. 10. 19:30
Tök izgi ha v-kin segíthetsz!:-)
Max 2005. 04. 10. 19:22
Valami oknál fogva az a benyomásom, hogy a kedves böbeszédü guest azt hiszi magáról, hogy okosabb mindenkinél.
Segíts rajtam is légyszíves, olyan elveszett vagyok nélküled.
Hexe 2005. 04. 10. 17:23
Szerintem ezt a sok :)) -t azért küldi hogy bevágja magát nálad
Vendég 2005. 04. 10. 17:16
egyéni szociális probléma
Thyrane 2005. 04. 10. 17:15
Ha meglátom eZt a sok :))-t, egyre jobban elkeseredek.
Vendég 2005. 04. 10. 17:07
tudom:)) de szerintem igy sokkal szebb szo... nézd meg őket egymás mellett... azt aszt! nekem az aszt jobban teccik:)) nem kell sajnálnod:)) mivel nincs rá okod:)) én örülök h elmondhattam amit gondolok:)) és annak is örülök h boldog vagy:)) csak a hozzászólásaid alapján ugytűnk h meg vagy keseredve:)) de akkor jo h ez nem igy van:)))
Hexe 2005. 04. 10. 17:01
(Guest)
Hexe 2005. 04. 10. 16:59
Szegény te!
Èn már rendesen sajnállak!
Thyrane 2005. 04. 10. 16:59
Boldog vagyok így is.
Akkor én is segítek neked: Az "aszt" szócskát helyesen "azt"-nak kell írni, ugyanez vonatkozik az "ezt"-re.
Vendég 2005. 04. 10. 16:45
jaj... bocsika:)) nos arra válaszoltam h miért akarok segiteni:)) mert szeretem a a boldog embereket:)) és nagyon jol tisztában vagyok azzal is h mit jelent az a két ronda szo is (arogancia, gyűlölet...) ezeket nem rád értettem... (ha igy fogalmaztam akkor aszt helyesbitem!) itt a neten vagy az összes forumon vannak ilyen emberek:))) sajanos:(((
Thyrane 2005. 04. 10. 16:42
Válaszolj a kérdéseimre légyszíves.
Vendég 2005. 04. 10. 16:38
sajnálom ha már szoxor halltátok ezeket:)) de az benne a jo h ezek azért klisék mert nagyon sok ember igy gondolja, nagyon sokan gondolkodnak ezeken és mindenki (normális beálitottságu emberekre gondolok!) arra jutottak amire én:)) vagyis igazából örülök h én is a soblonszöveget mondom:))) nem vagyok 11:))) annál joval több vagyok szerencsére:)) csak azért akartam segiteni mert szeretem az embereket, és szeretném ha mindenki életvidám lenne:))) nem pedig... nem érdekes:))) tudom h nem fogalmazok jol:) és lehet h a magyar nyelv sem az erősségem:))) ez van:)) csak megprobáltam elmondani a saját szavaimmal amit gondolok és érzek azért h legalább az itt megfordulo emberenek lehetősége legyen egy picit elgondolkodni a dolgokon! nektek nem sikerült! eszt sajnálom:(( remélem majd eccer sikerűl:))) eszt a levelet is nyugottan vesézzétek ki:))) semmi baj:)) sajnálom mégeccer ha nem sikerült hatással lennem rátok:)))
Hexe 2005. 04. 10. 16:12
Thyrane!
Egyre jobban kezdelek meg"szeretni".
(tudom hogy nem érdekel, de azért gondoltam leírom).
Karolina 2005. 04. 10. 15:48
akkor ki itt a "főnök" vagy mi!
2005. 04. 10. 15:46
Az, akinek van jogosítványa.
Karolina 2005. 04. 10. 15:45
egyébként csak úgy kérdezem:ki vezeti ezeket a fórumokat?
Karolina 2005. 04. 10. 15:43
jófej vagy
Thyrane 2005. 04. 10. 15:39
"vagyis itt másokon élik ki az arrogainciájukat és a gyülöletüket (erre te vagy a példa:))! "

Tisztában vagy azzal, hogy mit jelent az arrogancia és a gyülölet?

"én segiteni akartam h más perspektiváből is megláthasd a dolgokat, és h ne fordulj magadba és a kis világnézetedbe..."

Ha értelmes dolgokat mondanál, megfontolnám az ajánlatot.
De így, hogy kliséket puffogtatsz, és állandóan rá akarod kényszeríteni a másik emberre a véleményedet, semmi értelme hogy komolyan vegyelek.

"de mondom ha ez jo neked és nincsen szükséged kedves emberek segitségére, az nekem mindegy:)))) "

Nincs szükségem olyasvalakinek a segítségére, aki maga is segítségre szorul.

"eccerűen megprobálom megérteni h mi fogta meg azt a sok tini csajt! és szerintem ha van időd te is elgondolkodhac rajat:))"

Nem érdekel.

Különben mi a jószagú fenéért akarsz rajtam segíteni?
2005. 04. 10. 15:38
"én segiteni akartam h más perspektiváből is megláthasd a dolgokat, és h ne fordulj magadba és a kis világnézetedbe..."

Milyen más perspektíva, te gyökér? Amiket összehordtál, annak se eleje, se vége nem volt, tanulj meg fogalmazni, mert amiket írtál, azt már elmondták előtted 21242144x. Ismered azt a közmondást, hogyha hallgattál volna?

Egyébként mondták már azt, hogy hányingerkeltően undorító a stílusod? Nem tudom, hány éves vagy, de ez a stíl nálam 11 éves koromban is égőnek számított, stilisztika, grammatika, meg egyéb tőled távol álló dolgokról nem is beszélve.
Hexe 2005. 04. 10. 15:36
Hát, akkor: szia!
Karolina 2005. 04. 10. 15:35
mert mennem kell
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Hexe 2005. 04. 10. 15:32
Mért mész?
Hexe 2005. 04. 10. 15:32
Ja.
Karolina 2005. 04. 10. 15:30
15 perc múlva
Karolina 2005. 04. 10. 15:29
Nekem sajnos mennem kell
Karolina 2005. 04. 10. 15:28
aakor jó:):):):):):):)
Ugye milyen vidám vagyok ma??????
Hexe 2005. 04. 10. 15:28
Nem neked.
Karolina 2005. 04. 10. 15:27
nekem szóltál?
mi az a .........?
Hexe 2005. 04. 10. 15:26
Ez nagyon .... volt!
Karolina 2005. 04. 10. 15:24
jó,jó,jó
LÉGYSZIVES NE írj olyan sokat,mert nincs kedvem sokat olvasni
Vendég 2005. 04. 10. 15:21
sziasztok:))) én vagyok a szerző:))) sosem gondoltam volna h milyen érzést tud emberekből kiváltani pár gondolatom!! ez órjási:)))) hu ez nagyon teccik... na mindegy:)) a lényeg az h bocsika, én nagyon nem akartam itt osztani az észt és télleg bocsika ha beszolásnak a hangulata vagy mittom én milye kicsit felidegesitett titeket... csak arra gondoltam h itt nagyon sok ember van akik nincsenek teljesen rendben... vagyis itt másokon élik ki az arrogainciájukat és a gyülöletüket (erre te vagy a példa:))! ugye te sem akarod mondni h ez normális? nem hiszem el h nincs a környezetedben más akit szivathatnál... ha jol esik h játszod a neten a nagy arcot, csináld! én segiteni akartam h más perspektiváből is megláthasd a dolgokat, és h ne fordulj magadba és a kis világnézetedbe... de mondom ha ez jo neked és nincsen szükséged kedves emberek segitségére, az nekem mindegy:))))
ja nem akarok igy idézgetni h mikbe kötötél bele... csak 1 dolog van, h én nem vagyok példa semmire sem, egy szot sem ejtettem arrol h milyen zenéket szeretek de csak hogy tudd nem vagyok oda a bustedért meg a hozzá hasonló dolgokért:))) nem az én világom! az mások világa! csak eccerűen megprobálom megérteni h mi fogta meg azt a sok tini csajt! és szerintem ha van időd te is elgondolkodhac rajat:)) nem akartam megható lenni és aszt sem akartam megmondani h mit teggyetek:))) fogd fel kérlek h csak segiteni akartam:))) téllleg nem értem h ez mért okozott neked örömet:)))
na csak ennyi lett volna:)) nyugottan köss bele ebbe a levélbe is:)) ha van még vmi kivetnivalód a helyesirásommal (ja csak azért szurtam el mert siettem:))) vagy a gondolkodásmodommal kapcsolatban akkor aszt nyugottan add elő a forumon lekezelő és gunyos hangnemben:)) majd elolvasom és ha van időm akkor majd irogatok visszafelé ok?:)))
Hexe 2005. 04. 10. 15:19
Valami mucsai szólás lehet ez
Karolina 2005. 04. 10. 15:17
igazad van ,de mit jelent az hogy gyökér
mi abban a rossz?vagy jó?
Hexe 2005. 04. 10. 15:07
Mondhatnám hogy NAGYON gonosz.
Karolina 2005. 04. 10. 15:06
és éthetlen!!!!!!!!!!!!
Karolina 2005. 04. 10. 15:06
és éthetlen!!!!!!!!!!!!
Karolina 2005. 04. 10. 15:06
és éthetlen!!!!!!!!!!!!
Hexe 2005. 04. 10. 15:05
De gonosz vagy!
2005. 04. 10. 15:05
Nem, mert gyökér vagy.
Hexe 2005. 04. 10. 15:04
Mert éhes vagyok?
2005. 04. 10. 15:02
Így születtél.
Hexe 2005. 04. 10. 15:01
Èn mért vagyok gyökér?
Hexe 2005. 04. 10. 15:00
Ti nem?
Karolina 2005. 04. 10. 14:56
Jaj én meg még nem is olvastam azt el csak belekezdtem,de már el is untam magam
Vendég 2005. 04. 10. 14:55
Hexe, te meg gyökér vagy.
Vendég 2005. 04. 10. 14:55
Thyrane, igazad van.
Thyrane 2005. 04. 10. 14:55
Köszönöm szépen.
Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy reagál rá a szerzö.
Hexe 2005. 04. 10. 14:54
Nekem az a véleményem hogy: éhes vagyok!
Hexe 2005. 04. 10. 14:53
:-)
Karolina 2005. 04. 10. 14:52
szerintem is
Vendég 2005. 04. 10. 14:48
Ez tökretökjó volt!
Thyrane 2005. 04. 10. 14:27
És lefogadom hogy a leghosszabb.

"olyan édesek vagytok most komolyan:))) itt veszekedtek azon h melyikőtök zenéje a jobb! szentetek ez nem vicces?:)) annyira kicsinyesek vagytok!"

Köszönjük, tényleg édesek vagyunk.Annyira örülünk neki, hogy jöttél TE, és megmondod nekünk, hogy min nem szabad veszekedni.Köszönjük.

" saját véleményed hangoztatásával ugysem fox soha senkit sem meggyőzni az igazadról! "

Akkor minek jártatod feleslegesen a szádat, drágaság?

"ugy őszintén... csak dobáloztok a szavakkal és aszt hisziktek h tuggyátok h mit jelentenek vagy takarnak"

Hát persze.Senki sem tudja az egész fórumon miröl beszél, kivéve természetesen TÉGED.

"aszt hisziket h ezek a bandák azért zenélnek mert h kell nekik a zsé? vagy aszt akarják h bomoljanak utánuk a csajok? nem! nem ezért csinálják! "

De.Éppen ezért.
És sikerült is nekik, itt az élö példa.

"nem! nem ezért csinálják! ők át akarnak adni vmit neked a zenéjükön keresztűl!"

Ó, ez olyan megható.... hüpp.

" a forumnak az lenne (szerintem) a feleadata h az egy érdeklődésü körben lévő embereket összehozza"

Többek között azokat is, akik szeretnek fikázódni.Ez van.

Folyt köv.

És egy jótanács:tanulj meg írni.
Vendég 2005. 04. 10. 11:21
Ennyi szarságot összehordani, öcsém... gratulálok, ez eddig a fórum legérdektelenebb hozzászólása.
Vendég 2005. 04. 10. 10:56
olyan édesek vagytok most komolyan:))) itt veszekedtek azon h melyikőtök zenéje a jobb! szentetek ez nem vicces?:)) annyira kicsinyesek vagytok! a másik meg amin szét szoktam röhögni az agyam meg ez a divatzene duma:)) én nagyon sokmindent meghallgatok! nagyon sokminden teccik is! de fel nem tudom fog h ti min problémáztok ennyit!! unbelievable! komolyan mondom! vegyünk egy eccerű példát! olvastam itt h aki csak teheti szivatja vagy a blink et a másik párt pedig védi! drágaságok! mért kell szivozni másokkal??? komolyan mondom nem vagy az eszednél! ha te nem kedveled a blink zenéjt eccerű a képlet: ne hallgasd! és hagyg az egészet! a saját véleményed hangoztatásával ugysem fox soha senkit sem meggyőzni az igazadról! különben is miért akarod h mindenki aszt a zenét hallgassa amit te? elégedj meg azzal h neked vannak kedvenc eggyüteseid akiket szeretsz, mert jo zenét játszanad szerinted! olyan mintha a zene a részettekké vált volna, és ha a zenét éri kritika akkor az titeket is ér! na ez nem normális! ha piszkálják a blinket akkor levonhatod a konzekvenciát h ezek az aranyos gyerekek nem szeretik a te zenédet és simán tovább álsz! mér kell leállni és visszadumálni h nem is rossz a blink csak a te iq d egyenlő gyökketővel! nem! én őszintén sajnálok itt mindenkit! ez a divatzene duma nagyon üt! mondták nekem h a blinket leutánozta a simple plan meg a busted és a stb zenekar, és h azok már csak ilyen divat dolgok! de vki elgondolkozott már ezen? ugy őszintén... csak dobáloztok a szavakkal és aszt hisziktek h tuggyátok h mit jelentenek vagy takarnak! divat zenekar: aszt hisziket h ezek a bandák azért zenélnek mert h kell nekik a zsé? vagy aszt akarják h bomoljanak utánuk a csajok? nem! nem ezért csinálják! ők át akarnak adni vmit neked a zenéjükön keresztűl! vannak eggyüttesek akik eszt olyan formában teszik ami csak egy szűk rétegnek teccik! viszont vannak olyanok amik nagyon sok fitala csajszit és csáveszt megfog! elkezdenek értük bomolni a gyerekek és akkor az a szűk réteg akik más zenét szeretnek (el nem tudodm képzelni h mért) rászáll a másik táborra! és mondogatják szépen h divatzene meg hasonlok! ti nem látjátok eszt a felállást szánalmasnak? és mért kell eszt a forumon csinálni? a forumnak az lenne (szerintem) a feleadata h az egy érdeklődésü körben lévő embereket összehozza h barátok lehessenek! erre a gyereke idejönek és játszák a nagy arcot agyba főbe! tul sok felesleges energiátok van amit csak igy tuttok kiélni? vagy elnyomták őket gyerekkorukban és sosem voltak kiváncsiak a véleményükre és ezt most akarják bepotolni? mért akarják h mindenki az ő zenéjüket hallgassa? vagy mért okoz nekik az örömet h más bandákat vagy embereket szivatnak? á nem értem én eszt és nem is nagyon akarom megérteni! soxor olvastam forumokban h néha páran beirogatnak és kérdezik h hány évesek vagytok vagy mondják h max 13 itt mindenki! most értettem meg h mér:)))) mert az értelmi szinvonal ami itt jelen van az a 13 évesekét éri el! komoly... ha pedig már elmultatok ennyi akkor meg csak... biztosan későn érő tipusok vagytok:)) normális kifejlett emberi egyedek nem veszednek ilyenen:))) na puszika mindenkinek:)))
Max 2005. 04. 09. 20:43
SHE's BACK! SHE's BACK!
satanoz 2005. 04. 09. 17:40
Hja meg még valami.. rohadtul örülök hogy nem tartozok semmilyen stílusba, mint pl punkvagyokdekeményen meg ilyenek, hanem egyedi vagyok. Zenei és egyéb ízlésben sem tudnám igazán kategorizálni magam, tán abból már kinőttem. Nem a mellékes dolgaimmal akarok kiríni a többi ember közül..
(igen szerény vagyok)
Vendég 2005. 04. 09. 17:27
ja, és Mirage voltam, de rohadtul nem lényeges.
Vendég 2005. 04. 09. 17:26
nameg aki igazi punk arról nem hiszem, hogy itt veri a nyálát és azt próbálja bebizonyítani, hogy az alvin meg a f*asz tudja mi, az az igazi punk. kurvárá nem érdekli mit mondanak mások
satanoz 2005. 04. 09. 17:08
Na kábé emiatt útáltam meg a fórumozást. A k**va unalmas de állandóan felvetett témák mint pl: jaaaj ez mekkora divatgagyi.. neem ez az igazi, az isten.. és a sok kib***ott tini képes teljesen felhúzni magát az iyleneken, meg anyázó szövegeket irogatni egymásnak.. hja és közben azt hinni hogy ő aztán keményen megaszonta. Meg ez a megöllek megverlek duma is ratyi. Szerintem egy izomagyú barom nem írogat fórumokra verekedős szövegeket, mert képes élőben is bezúzni néhány arcot, akkor meg minek ez a felhajtás?! (bár ki tudja, nem ismerem igazán ezt a fajt) Aki meg a maga százötven centijével így éli ki magát hogy ilyeneket írkál.. nó komment.
Vendég 2005. 04. 09. 13:36
A Blink a legszarabb zene, nyálasabb a popnál is.
Vendég 2005. 04. 09. 13:29
Ismerem és szar.
Vendég 2005. 04. 09. 13:20
a blink nem szar
ha szerinted szar akkor nem ismered!!!!!! Shut the fuck up, What's my age again...
Bianka 2005. 04. 07. 13:44
Hé Timi!!
kapd be te ok?
+amúgyis milyen dologmár h te nagy panknak tartod magad holott tényleg divatzenéket hallgatsz????
nem tom mit gondoljak rólad de amúgyis ne fikázd tesót mert harapok,csak menjek haza a koliból komolyan nagyon haragudni fogok rád pedig nem vok 1 haragtartó típus de ha te ilyen vagy akkor majd én is na jó hagyjuk ezt a témát!Nem gonolod h inkább szemtől szemben kéne ezt a dolgot +beszélnünk,Am +szarok rád!
Guest,téged hogy hívnak?És mi amil címed mert akarok írni neked!!!
kismaffia 2005. 04. 07. 13:33
Szai Bia!!
Nem tudom hogy miért kell azt mondanod hogy elcsórom aneved mikor engem hamarabb kezdtek el így hívni meg amúgyis ate társaságodban csak ilyen kis hülye állatok vannak szóval lehúzhatjátok magatokat a wc-n maffiéval + az osztálytársaival együtt!!!
Na csak ezt akartam!
Guest te meg nem tudsz érdekelni!!!De tényleg!!A Hétköznapi csalódások úgy jó ahogy van!!!
És bia mégvalami!
Kapd be
Bianka 2005. 04. 07. 13:22
A fa sz kivan már kismaffiaával +amúgyis én asszam tom h ki aza csaj és mi alapján csórja el a nevem????????????Csak mert az én tesómat szokták maffiának hívni,engem +kismaffiaának csak ez 1 nyalis majom és az a szöveg amit ideírt sztem azt se tudta h mit írt csak másota!!Egyébként+ jah kismaffia ha már így nevezed magad,de mondhatnám azt is h timike(mert ez a rendes neve)tényleg te vagy a topicnyitó segg arc vagy és szánalmas is!!!Egyetértek guesttal,csak nemtom miért nem válallja fel magát aki ideír mert lehet az is h az összes guest hozzászólást uyganaz az ember írta!!de mind1!!!Én szeretem a Hétköznapi csalódásokat de nem akarok beszállni ebbe a vitába mert sztemis kezd divattá válni az 1üttes+még van ilyenből bőven...na csáááááááá
Vendég 2005. 04. 07. 11:55
Szánalmas vagy, kismaffia. Ezt a szöveget valahonnan kimásoltad, és az sem volt teljesen pontos. A Hétköznapi Csalódásoknak pedig semmi köze a punkhoz. Ostobák a szövegeik. nevetségesek. A Ramones is. Te is az vagy. Nem több, mint egy divatember, egy két hete punk.
kismaffia 2005. 04. 07. 11:47
Bas..zátok+!!Most én vaok a \\\\\"topicnyitó se.garc\\\"
Hát bocs de itt 1kis punk töri ha már anynira angy divat vok: Az egész a Ramonessel kezdődött Amerikában,csak a sok amerikai fa..zfej nem tudta értékelni a 4srác pesszimizmust árasztó zenéjét...ezért Londonba utaztak és ott kezdtek el koncertezni és ott befutottak!(ennyit a kezdetekről)aztán a 70es évek elején Londonban Steve Jones gitáros és Paul Cook dobos +alakították a Sex Pistols nevű 1üttest,mert elegük volt a hippikből+stb blablabla...Malcolm McLaren lett a csapat akkori \\\"managment\\\\\"-je és szó szerint keresett nekik 1énekest,akire később Johnny Rotten képében talált és megint 1 csomó blablabla...aztán az angol közönség csak úgy itta a punk zenét és sorra alakultak +a punk együttesek mint pl a Clash,Buzzcoks,damned,Discharge,Billy Idol,Specials,majd még később az exploited,élén Wattie-vel,aki feltalálta a tarajat és ismét soksok blablabla...
Aztán 1978-ban 1amerikai turné után a punkzene MAGJA,a sex pistols feloszlott és a 80as évek elejére szinte teljesen eltűnt ez a stílus és blablabla jöttek megint a hül ye nyálzenék!!!
Ennyit az angol punk zenéről...a magyarok közül pedig az élvonal egyértelműen a cpg a PI CSA(és ezek nem divatzenék csak azok teszik azzá akik felvesznek 1pi csás pólót és közben +britneyt hallgatnak)és még sokmás dolog de vannak olyan zenék mint pl az Alvin amik tényleg divatzenék de sztem az alvin az nem gagyi csak alvinék beképzelt majmok de régen még jók voltak!!!Nah csak ennyit akartam am ha vmit is tudnátok arról h mi a punk akkor nem mondanátok pl a Pistolsra h divatzene!!!Na csá és engem hagyjatok ki abból h milyen hül..ék vtok de tényleg!!!
Köszi és csáááááááá
Kuco 2005. 04. 05. 15:00
jaj Guestek....ne csináljátok már......ez a gáz!!!! Mmint hogy pl.:"Gyűleletemet nem tudom kifejezni irántad, csak ha itt lennél mellettem, de akkor már nem élnél."
ehehe.....ugyanmár.....gondold már végig!!!!!
Az hogy ki mit szeret, azt meg mindenki döntse el magában, de azé a divatszarokra nem kell azt mondani hogy punk zene!!!! Vannak igen csak lájtosak, és egy csomó divat meg "hú de kemény punk" zenének állítja be, saját magukat meg punknak!!! Hát nem tom!!!! Érdekes az biztos!!!!
Vendég 2005. 04. 05. 14:34
ELzüllödt szarok. Ezek a punk zenének nem mondható nevetséges zenekarok. Gyűleletemet nem tudom kifejezni irántad, csak ha itt lennél mellettem, de akkor már nem élnél.
Vendég 2005. 04. 05. 13:47
Kismaffia!!!mintha csak tesómat hallottam volna!Ugyanezeket hallgatja!Bár nem hallgatok ilyeneket meg nem vagyok tul oda érte nem mondok véleményt....Ízlések és pofonok!!!szereintem az életben több és nagyobb értékek is vannak mint ezek a bunkóságok és ellzűllött szarok!én már rég nem itt járok ahol ti le vagytok ragadva!Kár...sajnálom az ilyen emberkéket!csak ennyit szerettem olna:sziasztok
JasonBálint 2005. 04. 04. 18:58
ja bocs, ez én voltam, csak szarakodik az oldal.
Vendég 2005. 04. 04. 18:57
szoktam néha nomeansno számokat játszani a dobos haverommal, például a Big Dick-et. Én marhára bírom a nomeansno-t, de a kedvenc zenekarom nem egy punkzenekar, hanem a Primus.
Vendég 2005. 04. 04. 18:55
Az már nem annyira de a topiknyitó igen írjál még mert ez nem sok
JasonBálint 2005. 04. 04. 18:54
és szerinted aki őket hallgatja, az is divat? :)
Vendég 2005. 04. 04. 18:52
hogyne hallottam volna, már jó régiek 86tól vannak van egypár album tőlük pl a The Worldhood of the World meg stbstb de nem hallgatom őket
JasonBálint 2005. 04. 04. 18:49
Tényleg halottál már a nomeansno-ról? mert akkor már ketten vagyunk.

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal