Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno

Club New Night

létrehozva: 2005. 04. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 12. 23. 12:55
decemberi mix--->http://www.4shared.com/file/178279136/bbd85d7d/Soulbase-Merry_Christmas_2009_.html
Vendég 2009. 07. 16. 13:35
http://www.clubnewnight.hu/cnnbase.swf
Vendég 2009. 06. 17. 14:19
Mikor nyit a disco? vagy lesz egyátalán vmi? vki tud vmi infot?
Vendég 2009. 05. 30. 12:44
oda meg megy a fszom
Vendég 2009. 05. 29. 15:09
átrakták a bulit lakitelekre!!
Vendég 2009. 05. 26. 8:59
hmm hogy nem megy a link... http://partyphoto.hu/program/grand-opening-p%3Cbr%3Earty_21?next=20 ebből kimásoljátok %3Cbr%3E ezt a részt és már látjátok is ;)
Vendég 2009. 05. 26. 8:58
akarommondani http://partyphoto.hu/program/grand-opening-party_21?next=20 :DD ...hajrá
Vendég 2009. 05. 26. 8:57
http://partyphoto.hu/static/images/thumbs_3/136/1366839.jpg
Vendég 2009. 05. 22. 13:40
lesz!;)
Vendég 2009. 05. 21. 11:56
most lesz 30-án buli vagy nem?
progeda 2009. 05. 04. 16:31
Csendbe borul Tiszakécske?

A város vezetői úgy gondolják, hogy a Tisza-parti település előnyére válhat a csendrendelet bevezetése

Talán az ország, sőt még a régió lakosainak nagy része sem ismerné Tiszakécskét - lévén kis, gazdaságilag nem meghatározó településről van szó -, ha nem lenne az Alföld egyik legsokoldalúbb pihenő,- és szórakoztató helysége. Strandok, éttermek, sportolási,- és kirándulási lehetőségek. A kis település ideális célpont a kikapcsolódni, szórakozni vágyók minden korosztályának, azonban úgy tűnik, hogy a helyi városvezetés nem feltétlenül azonosul az eddig kialakult pozitív képpel…

A térség egyik legfelkapottabb helysége Tiszakécske. A város bevételeinek jelentős része származik a turizmusból. Szeretik a fiatalok a pezsgő, parti életet, a gyerekek a szépen elkészített strandot és a gyermekvasutat, valamint az idősebb korosztály számára is tökéletes kikapcsolódási lehetőséget ad a nyugodtabb utcák hangulata, a kilátó környéke, vagy csak egy spontán séta a víztükrön megtörő esti fények mellett.
Tiszában van ezzel a város vezetése is, azonban egy csendrendelet elfogadására készülnek, mellyel akár rövid idő alatt porrá zúzhatják a kikapcsolódást keresőkben a városról korábban kialakult pozitív képet.
A rendelt értelmében a városban – ez alatt természetesen a parti üdülőövezet kiszolgáló egységei is értendőek – hétköznap este 24, péntek-szombat hajnali 2 óra után semmilyen jellegű rendezvényt, kiszolgáló és kereskedelmi tevékenységet nem lehet majd tartani.
Mivel a rendelet érvényes lenne a parti üzletekre, kocsmákra, valamint a méltán népszerű Club New Night-ra is, várhatóan Tiszakécske meghatározó mértékben elvesztené vonzerejét a 16-35 éves korosztály számára.
Fontos megemlíteni, hogy a városvezetés a rendeletet a parton szabálytalanul működő néhány egység miatt kívánja elfogadtatni, ahelyett, hogy az említett egységek ellen lépnének fel határozottabban.
A kollektív „büntetés” érzékenyen érintené a szabályosan működő éttermeket, kocsmákat, valamint a környék talán legszínvonalasabb diszkóját, a nagy tömegeket Kécskére csábító Club New Night-ot is.

Érdekes elgondolkodni azon, hogy ha egy kellemes, nyáron turistákkal megtelő kisvárosban egy rendelettel leszabályoznak mindent, ami vonzerőt jelenthet, akkor milyen mértékben fog csökkeni az érdeklődés, és milyen mértékű kieséssel kell majd kalkulálni a város költségvetésében.

Mellesleg egyetlen kécskei szülő sem lehet majd nyugodt, ha gyermeke ezután 20-50 km távolságban kényszerül szórakozó helyet találni – márpedig a fiatalság csak ilyen -, és az éjszaka egy részét a sötét országúton kényszerül utazással tölteni. A döntésüket meghozók vállalják majd a felelősséget is az esetleges közlekedési tragédiákért?
Most még nem késő jó döntést hozni…


Szerkesztőségünk folyamatosan figyeli a fejleményeket, elemzi az érveket és ellenérveket, és természetesen amint konkrét döntések születnek, tájékozatjuk olvasóinkat.

Egyelőre bízunk benne, hogy egy végigstrandolt szombati nap után lesz még módunk egy kellemes késői vacsorát elfogyasztani valamelyik hangulatos parti étteremben, hogy aztán a szórakozásnak hódolva élvezhessük a térség legjobb bulijait a Tiszakécskei Club New Nightban.
progeda 2009. 04. 14. 17:21
Jody Visternoff lesz a nyárnyitó partyn???
Vendég 2009. 04. 05. 15:57
Jody Wisternoff
May 30 2009 8:00P
Club New Night Tiszakecske

http://www.myspace.com/jodywayoutwest
synko 2009. 03. 14. 10:56
hello!

EZt nézzétek meg légyszi, zene!:D


http://www.hallgass.hu/zenekarok/asgard
Csini 2009. 02. 16. 0:05
Énekelj! Mutasd meg tehetséged! Ismerkedj Veled azonos érdeklodésu emberekkel! Barátkozz! Hallgasd meg mások énekét! Mutasd meg, hogy te vagy a legjobb! Legyél Te a sztár! http://www.teasztar.hu
Vendég 2009. 02. 14. 11:28
GYEREKEK ÉN AZST MONDOM HOGY JO HEJ VOLT KÁR HOGY BE ZÁRT SZERETTEM ODA JÁRNI VALAKI ABONYBOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dj Frenky 2006. 08. 08. 2:44
hali mindenkinek !!

Nézzétek meg az oldalunkat .... rengeteg új dance trance house stb zenékkel -- itt mindenki megtalálja a maga stilusát --+ klippekkel + videokkal---megéri ;) FREE

most csatlakozott hozzánk a Dj's Paradise rádio !!! halgassátok

// http://www.dtmt.atw.hu \\

dance traxx music team

Üdv.: Dj Frenky
2006. 06. 20. 16:17
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


megadeth, taxi 3, jurassic park, tokiohotel, good charlotta, ll junior, green day
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, , Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, , Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, -óriásposzter egyedi, , Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos, Bro’sis, cegi-mel-8, DJ bob, Snap,Whig-field, Moby,Crazy town, Johnny english, Winona Rider,
matthan 2006. 06. 17. 19:07
azoknak akik fikázták a cnn-t egy kis MUZZAIK interjú részlet:
*4 év alatt rengeteg bulin megfordultatok. Melyik volt  számotokra a legkedvesebb?
*Itthon a legjobb bulik terén mindenképpen a New Night-ot kell megemlítenünk. A közönségre egyáltalán nem lehet panasz. Az ott található közönség a legvevőbb az újra itthon. A klub kiváló adottságairól ne is beszéljünk. (design, diszkós pult, hang, stb.) Nem lehet semmibe sem belekötni.
Lehet h. kicsit elfogult de szerintem is díver hely a cnn! imádok oda járni, mert naon jó a társaság és mindig színvonalas dj-k játszanak ott és még az öcsém is is ismeri :)
2006. 06. 09. 17:26
Poszterek eladók
ÁR: 1000-2000-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


megadeth, taxi 3, jurassic park, tokiohotel, good charlotta, ll junior, green day
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, , Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, , Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, -óriásposzter egyedi, , Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos,
Andain 2006. 06. 08. 17:22
2006.06.09. péntek - Justmusic
Chriss, Kühl, Yvel and Tristan, Dandy, Cartman

2006.06.10. szombat - Full Moon party - Iberican Sound
Chus & Ceballos (E), Muzzaik & Soneec

2006.06.17. szombat - Hustler party
Lauer Krisztián, Kenny, Stuart

2006.06.23. péntek - 11 éves a Club New Night
Danny Howells (UK), Kenny, Pöli, Stuart

2006.06.24. szombat - 11 éves a Club New Night
Chris Gainer (UK), Tommyboy, Kenny, Stuart

----I LOVE CNN-----
Andain 2006. 06. 07. 9:04
Nem kell foglalkozni azzal aki beszól. Ha nem reagálunk a hülyeségeire egyszer majd csak abbahadja. Hogy minek jön be ide ha nem szereti a CNN-t az jó kérdés!! Ha jól tudom nem az a cím hogy "utáljuk a CNN-t". Igaz a negatív kritika is kritika, de ami itt megy az már túlzás... A stílussal is komoly bajok vannak, óvodába csinálják ezt hogy "amit én szeretek az a jó minden más rossz és hülye aki mást szeret".
Ja, és nem hiszem hogy ez itt verseny lenne hogy melyik a jobb hely a DTD vagy a CNN. Mindenkinek saját joga hogy melyikhez húz jobban. Mindkettőnél vannak sokkal jobb helyek de nem fogom elkezdeni fikázni egyiket sem mert mire mennék vele?! Meg minek is?!
Gondolkozzon el mindenki aki csak ócsárolni tud!
Vendég 2006. 06. 06. 8:17
És kit érdekelsz??? Szerintem senkit!!! Na húzzál innen nagyon gyorsan!!! Kis csicska gyökér erre izgulsz ha beszólhatsz??? Pffff ultraszánalom vagy!
Akinek nem tetszik a hely az minek lép be ide??????? Hmm???
Vendég 2006. 06. 06. 0:13
Na, és ezt nem én mondom!!!!!!!!!!

DTD 4EVER
Vendég 2006. 06. 05. 22:10
Tényleg nagyon rossz buli volt szombaton Kécskén
Vendég 2006. 06. 04. 12:36
Jaja nem bántásból de szerintem is a DTD-be több c.igány és tirpák jár. Az biztos hogy nagyobb mint a CNN de ez nem változtat azon hogy a CNN-be jobb arcok járnak!

Bady
Vendég 2006. 06. 03. 11:19
Szerintem A DTD-be elég szar emberek járnak azért kécske elitebb hely. Vagyis SZAR DTD. Kécske HATALMAS.
Vendég 2006. 06. 03. 9:58
HAJRÁ NEW NIGHT
Vendég 2006. 06. 01. 21:57
Sztem Dj Mc Hawer a király
Kib@aszott királyság
Vendég 2006. 06. 01. 10:51
A nyitóbuli hatalmas volt még azt a hangulatot! Jöhet akárki fikázni akkor se ér semmit a szava mert könnyű mindent lehordani csak a száj nagy itt de felmutatni senki nem tud semmit!
1 szóval: nem fikázni, jó hely (nem a méret a lényeg.....hehe)
Vendég 2006. 05. 30. 10:26
Akárki akármit mond a nyitóbuli fergeteges volt, nagyon jó hangulat, jó zenék, egyszerűen csillagos 5-ös!!!
Vendég 2006. 05. 29. 17:47
Szyasztok!!!Kécskei vagyok és voltam a New Night nyitóbulin!!!Else lehet mondani milyen jó buli volt!!!!
Sok puszy mindenkinek!!!:)
Vendég 2006. 05. 29. 13:13
Szerintem a CNN-ből több is kéne Magyarországon, mert mehetek én bárhova mindig Tiszakécskére húz a szivem! Én életem legjobb buliját is ott éltem át , szoval aki fikázni akarja az bekaphatja !
Vendég 2006. 05. 29. 10:03
Mi meg továbbra is teszünk a fikázókra....
Vendég 2006. 05. 29. 0:40
Na szoval kiscicám!!!

Én is voltam a nyiton, pedig nem szeretem a New Nightot, és szoktam is sűrűn fikázni!!! A tegnapi buli jo volt,jo volt a zene, a társaság, csak a disco nagyon szar!!!
Betonge@cin kell táncikolni??? hát mi ez? vlami rossz udvar?? a design nagyon szar ennek a New Nightnak,pedig a zene tényleg nagyon fajjin volt!!!

Ugyhogy én továbbra is fikázni fogom a CNN-t!!!!
Vendég 2006. 05. 28. 18:25
Sziasztok!!!
Én tiszakécskei vagyok és tegnap volt a nyitóbuli!!!Nekem nagyon tetszett!!Szerintem hatalmas buli volt!Nem tudom egyesek miért fikázzák a CNN-t szerintem elősször jöjjenek el és utána legyen nagy a szája!!!
Hatalmas volt a party!Királyak voltak a DJ-K!!!Birom nagyon Stuart beszólásait!!Nagyon imádom a CNN-T!!!Gyertek el ha tehetitek!!Puszi mindenkinek
Vendég 2006. 05. 27. 18:41
Már csak 4-óra hossza és INDUL A BULI J E E E E E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NYIT A CLUB NEW NIGHT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 05. 26. 10:13
Ja, és putri a ..........!!!!! Kis gyökér.....
Vendég 2006. 05. 26. 10:12
Örülünk is nyugi... és befejezhetnéd a club hurrogását mert kezdesz unalmas lenni! Ha kijártál volna pár iskolát úgy rájöhettél volna hogy milyen ovis amit csinálsz. Amúgy ha nem tetszik a CNN akkor minek jössz be a topicjába??? Hmm??? Ha csak azért hogy lefikázd hát gratulálok, információt adtál az IQ szintedről...
FEJEZD BE végre a lehúzó jellegű beírogatásokat!! Elég hogy egyszer leírtad hogy te nem szereted a CNN-t nem kell tovább ragozni...mi elsőre is megértettük te agyas!
Vendég 2006. 05. 26. 1:37
augusztus 18.án pedig Paolo Mojo

Örüjjetek
Vendég 2006. 05. 26. 1:33
Na örüljetek fa@szariak: csak jön 1jo dj hozzátok a nyáron : 2006 július 22én Nick Warren lesz.
Fent van az excession oldalán!!!

Legalább a ti putritokban is lesz külföldi fellépős buli
Vendég 2006. 05. 25. 9:33
Na....ezt jól megmondtad....ügyes vagy.... Pffffff....tirpák
Vendég 2006. 05. 24. 23:46
Csak annyit: nagyon nagyon szar a NEW NIGHT!!!!!!!!!!!!!!!!!44
Vendég 2006. 05. 24. 18:33
Igaz hogy nem lesznek nagy nevek a nyitón, de attól még lehet jót bulizni. A nyarat meg senki ne tudja megjósolni. Ha jó bulik lesznek megyünk!!! Üdv CNN -esek! :)
Vendég 2006. 05. 24. 8:49
ez 10 pontos volt hihi (pacsi neked)
Vendég 2006. 05. 22. 21:20
És kit érdekelsz te lúzer??? Ha lenne legalább két számjegyű az IQ-d felfogtad volna hogy nem csak a felsoroltak jönnek....
Na meg hogy ezek nem nagy nevek?! Pfffff...ember...te aztán küllős vagy rendesen!
Na verd a nyálad máshol!
Nyugi ezekkel a "nem NAGY" nevekkel is hatalmasat fogunk bulizni és teszünk a véleményedre!! Nem hat meg a beírásod, inkább te vagy nevetséges hogy az okoz élvezetet ha valamit fikázhatsz. Azt hiszed attól még hogy neked nem tetszik a hely, vagy a fellépő Dj-k akkor az rögtön sz@r lehet. Húzzál más fórumba ami tetszik innen nem fogsz hiányozni!
Te vagy az okos mi?!?! HEHEHE :)))) inkább ultra szánalom! Na szólj le holnap is valamit hogy meglegyen a napi örömöd.
Vendég 2006. 05. 22. 18:07
még a Masiello-t se tudják rendesen leírni.... (Desyn Masiello)
Vendég 2006. 05. 22. 18:06
Na mit mondtam, hogy igazán NAGY nevet nem tudnak elvinni kécskére(tanál masiello)!!!!

Ennyit ér a ti kis sza.r CNN-etek!!!!!

Bocs, de most nagyon kiröhöglek titeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

Hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehheheheheheheheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Vendég 2006. 05. 22. 17:08
Next Party flyer:


--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------



Hosszú várakozás után Május 27-én ismét megnyitja kapuit a Club New Night . Az est zenei felelősei Pöli A Made Inn atyja, Moonline az ifjú tehetség, Garay a jövő mutató, Kenny a club rezidense és egyben warm-up dj-je, valamint Stuart a házigazda.
Minden idők egyik legnagyobb tiszai árvíze után mondtunk egy varázsigét és új színekbe öltöztettük, design elemekkel tettük érdekesebbé és látványosabbá a klubot. Minden adott ahhoz, hogy az előző évekhez hasonlóan újra egy hatalmas nyitó partyn találkozzunk. Viszonzásul a sok éves hűségetek és támogatásotokért cserébe, az idei nyárra olyan nagyhírű dj-eket hívtunk meg, mint Danny Howels, Desin Masinello, Matthew Dekay, Chus & Cebalos, Sultan, Poulo Mojo, Luke Fair csak egy párat említve.
Természetesen nem hiányozhatnak majd a magyar élvonal jeles képviselői és az ifjú tehetségek sem. Várunk benneteket 27-én, hogy újra élettel és vidámsággal töltsük meg mindannyiunk kedvenc klubját.
Vendég 2006. 05. 22. 10:16
---Rosszindulatúak ki innen!---

2006.05.27 - Grand Opening party
Kenny, Pöli, Moonline, Garay, Stuart
Jegy:1500 Ft
Vendég 2006. 05. 21. 13:38
ismeri vki a rocky - eye of the tigre progressíve verzioban a pontos címe érdekelne,nagyon komoly zene
Vendég 2006. 05. 21. 11:21
Te ökör örülnek ha kitudnak nyitni jövőhéten!!!!
Vendég 2006. 05. 20. 12:49
Nah még a nyitora se jön el 1jo dj se!!!!

Heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Vendég 2006. 05. 20. 12:00
http://www.clubnewnight.hu
Vendég 2006. 05. 19. 23:21
engem ikább az érdekelne, hogy mi lesz a máj.27-ei nyiton?
Lesz vlami külföldi Dj?
Vendég 2006. 05. 19. 12:51
nah kíváncsi leszek az oldalon az új mixekre!
Vendég 2006. 05. 18. 17:40
egy kis érdekesség volt az oldalról :)

Üdv: Pejot
Vendég 2006. 05. 18. 17:39
2006-04-06 - kenny

Emlékszek rá, amikor a téli szezon javából dübörgött az egyik este hatalmas felvezetot játszottál annyira, hogy oda rohantam Stuarthoz, hogy tegyen meg residensnek. Stuart közölte, hogy neki is szándékában állt és megkért rá hogy közöljem veled. Így nekem jutott a megtisztelo szerep. Akkor nagyon örültél neki. Azóta sok estét felvezettél. Most mit gondolsz a rezidens szerepedrol, a Club New Nightról, valamint a közönségrol? - A legjobb dolgok mindig váratlanul érik az embert. Így volt ez a rezidensi szereppel is, hiszen egyáltalán nem számítottam rá. Imi többször is mondta, hogy nagyon tetszenek neki a szettjeim, de hogy rezidenssé tegyen, arra még legmerészebb pillanataimban sem gondoltam. A legjobban annak örültem, hogy ezentúl rendszeresen játszhatok Magyarország (szerintem) legprofibb dj pultjában, ahol a technika maradéktalanul kiszolgál. Ezen felül pedig a közönség is hibátlan. Imádják a jó zenét, mindegy milyen stílus. Egyszóval otthon érzem magam a NewNightban. Warmup dj-nek tartanak, mivel szinte minden est korai szakaszában láthat a közönség. Szoktál egyéb szerepet is betölteni? -Zeneileg leginkább 10-töl 2-ig érzem magam elememben. Én erre specializálódtam. Sokan hálátlannak érzik a warmup szerepet, nekem azonban kihívás. Szeretem kialakítani a hangulatot és becsalogatni az embereket a tánctérre. Mint olvashatjuk biográfiádban, szeretsz alkotni, jelenleg min dolgozol, mint grafikus, mint zeneszerzo? -Leginkább szórólapokat, meghívókat és web bannereket "gyártok", közben pedig tanulom a 3D grafikát. A stúdióban jelenleg Surprise barátommal egy deep house számot alakítgatunk... 2006-os év további tervei? -Sok jó warmup szett a new night-ban, tanulás és egy kis külföldi lazítás... Ha megnézünk egy-egy est képeit egy vidám szinte ”gyerekes” fiút látunk. Így valami újat hozol a CNN falai közé, egyfajta megújulást. E felvezeto után kérdésem az lenne, hogy a nappali életben is ilyen fiatal, életvidám vagy? -24 éves vagyok, így a fiatalság adott (egyenlöre). Szeretem a vidámságot. Mindenkiben a jót próbálom felfedezni. Nem szeretem a pesszimizmust, a negatív dolgokat. Sokat kell nevetni. Ez a fiatalság titka :) Mit gondolsz a hazai klubéletrol és a hazai dj társadalomról? -Folyamatosan megújul mindkettö. Ennek vannak negatív és pozitív oldalai. Remélhetöleg az igényesség és a minöség nem megy ki a divatból. Végezetül mit üzensz a Club New Night látogatóink? -Szórakozzatok! ;)
Vendég 2006. 05. 18. 17:38
Mit is jelentett-e intézményre az árvíz. Február végén belefogtunk a munkálatokba, hogy meglephessünk titeket egy super Húsvéti Bonusz bulival. Mely külföldi vendége Chris Gainer. Ezen alkalomból Kennyvel is beszélgettünk, de hiába volt minden igyekezetünk a nyáron barátságos és hűsítő Tisza most tényleg lehűsített minket és keresztbe törte a Partyt. A hangfalak dübörgése helyet, kalapácsok és szorgosan pakoló CNN team dübörgése lett halható. A club összes díszítő elemét le kellet szerelni, bútorait fel kellet emelni, ami nem könnyű munka volt, hiszen az idő sürgetet minket. A várt vízállás fölé emeltük az összes bútort. A víz megjött és vele együtt a hír is magasabb lesz a tetőzés, még annál is amivel magasabbra tettünk mindent. Így derékig érő vízben újra elkezdtünk pakolni magasabbra, ami nem egy hálás feladat. Hiszen ha a bútort felemeltük a raklapokról, akkor a raklap elkezdet emelkedni. Mindezt 5 fokos vízben világítás nélkül. Minket ez nem tört meg, sőt jobban felcsigázott, minket, hogyha ki megy a víz azonnal munkához lássunk, mely munkálatok meg is kezdődtek. Újra vissza mindent a helyére, felújítva vagy kicserélve, így egy kis víz nem fog ki velünk, hiszen hamarosan egy felújított Club fog várni titeket. A Club újdonsága mellet, az oldal is megújul hamarosan. Új színekbe öltöztetjük a nyári időszakra, hiszen a nyár derűfényes és színekben gazdag. A színek mellet új mixek is kerülnek, melyek nem mások lesznek, mint a téli időszak közkedvelt külhoni dj-k munkásága a CNN- ből. Valamint elindul az angol nyelvű oldal is.Üdvözlettel : Club New Night TEAM.
Vendég 2006. 05. 18. 16:43
Jövőhét szombat Club New Night nyitó buli!!!
Vendég 2006. 05. 18. 9:46
Biztos jó lesz az a búcsúbuli
Vendég 2006. 05. 16. 12:20
én is hallottam hogy bezár és lakópark lesz a helyén de állítólag máshol ismét megnyit bár lehet más néven.
Vendég 2006. 05. 16. 9:37
Megy valaki az utolsó Home-os bulira??? ---BYE-BYE-HOME..... :(
Vendég 2006. 05. 15. 0:00
Hogy Zabiela 7-én Belgrádba van, pont azért mondtam hogy LEHET!!!
2005 dec.31-én Cattaneo is Belgrádba volt, és ugy ment át Halasra!!!

Aki nem hiszi, járjon utánna!!!

Az,h Sasha&Digweed meg jön,azt meg nézd meg segfejkém a májusi Free magazinban!!!
Mondook még vlamit h.ülye gyerek: azt is hallottam, hogy lehet még Cattaneo is jön 7-én!!!
DE ez még egyeztetés alatt áll!!!
Vendég 2006. 05. 13. 18:18
Aki azt m
ondja hogy a New Night szar az bassza meg az ANYJÁT MEG AZ APJÁT.
Vendég 2006. 05. 12. 20:14
7-én Zabiela belgrádban van!!! ennyit a népligeti party-ról!!!!! aki nem hiszi az járjon utána!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 05. 12. 17:09
Arról már én is hallottam és tuti ott leszek :))!!!!!
Vendég 2006. 05. 12. 13:17
Summerfest néven!!!!

Summerfestre fel
Vendég 2006. 05. 12. 13:15
Gyerekek,: 2006 júlis 7-én Pesten a Népligetbe(vagy az Eventshallba): Sasha&Digweed +(lehet Zabiela)

Asszem ezt se a CNN, se a Dance Tuning nem fogja tudni űberelni... jöhet ide 8aakármilyen Dj
Vendég 2006. 05. 11. 22:29
tied
Vendég 2006. 05. 11. 15:25
na meg a.nyád... kotródj innen
Vendég 2006. 05. 11. 12:05
Vagy a legsz.arabbb!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 05. 11. 11:52
A new night a legkirályabb
Vendég 2006. 05. 09. 10:52
The Debut-Május

Május 12.-én újra megnyítja kapuit napjaink egyik legelegánsabb
partyhelyszine a Villa Neo.A "Villát" sokaknak már nem kell bemutatnunk,
hiszen akik jártak már itt mind csak dicséro szavakat ejtettek a helyrol
és hír csak terjed tovább (az atmoszféra,a hang, a kandalló és a legjobb
társaság...) Akik nem látták még a helyszínt,szerintunk látogasson el a
http://www.villaneo.hu. oldalra,érdemes.... Az estet b2b párbajok teszik még
színesebbé:Garay b2b Moonline,Pöli b2b Dave Van N,Stuart b2b meglepetés
dj.A hölgyek egész éjjel, az urek éjfélig a ház vendégei.

Várunk benneteket szeretettel a Debut majálison:)
Vendég 2006. 05. 04. 13:35
Tuti lesz Party Júniusban Kécskén. Már alig várom. Most nyáron nagyon király partyk lesznek!!!
Vendég 2006. 05. 03. 23:18
Július 14-én Sultan Kécskén a new nightban. azt hiszem ezt nem lehet kihagyni:D
Vendég 2006. 05. 02. 17:19
Pünkösdkor??? Ez tuti??? :) jó lenne már egy CNN-os buli!
Vendég 2006. 05. 02. 11:40
A New Night a legkirályabb hely. Alig várom a nyitóbulit. Ami pünkösdkor lesz tuti forrásból tudom.
Vendég 2006. 04. 29. 15:56
Ja és legyen már vége annak hogy itt hurrogjátok a CNN-t van DTD fórum írkáljatok oda.
Vendég 2006. 04. 29. 15:55
AHA... akkor írkájatok oda ne ide!
Vendég 2006. 04. 29. 12:44
10ből 9szerint ember szerint a DTD VERI a new nightot!!!!!!!!
Vendég 2006. 04. 29. 12:07
Egy két ember ovis szintre süllyed ezzel a Dtd vs. Cnn vitával!! mintha 8 éves gyerekek írkálnának ide, h na azért is az én kedvenc diszkóm jobb, bibibííííííííííí!!!! idióták!!!!!!
Vendég 2006. 04. 28. 9:52
ne szidjátok a CNN-t mert a környéken igenis az egyik legjobb hely!
Vendég 2006. 04. 26. 22:01
anyátok
Vendég 2006. 04. 26. 16:18
pfffff... na húzzál innen de gyorsan!
Vendég 2006. 04. 26. 14:43
Téged sem kérdeztek!!!

Lepjen el titeket a víz ti ......!!!!!
Vendég 2006. 04. 26. 7:52
Húzzál innen de gyorsan, minek jössz ide?! Senki sem kérdezett!! Majd meglátjuk kinek lesz igaza....
Az áradásról meg nem a CNN vagy bárki más tehet te agyas... nem lehet szabályozni (sajnos)!
Vendég 2006. 04. 25. 21:29
Mit akartok ti szarok, még bulit se tudtok tartani me ellep titeket a víz!!!!

Nagy név, mi?! Ugy volt h Nick Warren jön nyitora, de lehetett hallani olyat is, h nem lesz külföldi dj, csak hazai!!!

NEM MEGY HOZZÁTOK SENKI SEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 04. 25. 17:00
Ezt Stuart is nyilatkozta a vele készített riportba! Na kíváncsi leszek rá.
Vendég 2006. 04. 24. 8:12
Hello CNN-esek!
Tényleg készülhettek a nyárra, nem kamu hogy elég jó Dj-k jönnek (tuti forrásból). Neveket sajnos még nem lehet elárulni, de nem fogtok csalódni az biztos! ;-)
Vendég 2006. 04. 22. 9:42
Hát igen! Legyen PEACE :)!
Nyitóbuli gondolom az áradás levonulása után lesz.
Üdv: Tomi
Vendég 2006. 04. 22. 8:14
Van már DTD fórum!!
Írkáljatok oda...
Vendég 2006. 04. 22. 8:08
Helló...
Ne menjen a fikázás a helyek között! Szerintem egyik se jobb a másiknál. Az tény hogy halason több és jobb dj-k voltak (lesznek),de attól még ugyanúgy tele van drogosokkal... Mindenhol vannak. Kécske azért jobb mert nem jár oda sok cigány mint halasra... Halason még az emberek se szimpik. Én a Homeba járok és ott is rendesebbek az emberek mint halason. A CNN-t nem kell bezárni! Nincs ott semmi probléma... Jó a társaság,jó a hely (bár jó lenne vmi új desing)... Várom a nyitót! :)
Vendég 2006. 04. 21. 19:59
helló party people

Tudja vki hogy mikor lesz a nyitó buli?
Én imádom a CNN-T megtudnék érte halni!!
5 éve szinte minden bulin ott voltam , és egyszerűen nem tudom megunni . nagyon sok ismerősöm van ott és évről évre egyre több!!!



I love Club New Night
Vendég 2006. 04. 20. 8:18
Kecskeméten a Bling-Bling-ben most pénteken jó buli lesz: Sur-prise, Luke Fair, Dave Van N!!!!!
Amúgy szerintem is lehetne itt is írni más bulikról is, legalább van téma. De jó lenne ha ez a fórum nem menne el az állandó hurrogások felé. Legalább ez ne!
PEACE!
Üdv: Csiga
Vendég 2006. 04. 19. 18:30
Attól csorikám h te nem tucc beülni a mercibe és lehuzni halasra, attol még nem kell ocsárolnod!!!
Ha neki ide van kedve írni, akkor NEKED ahhoz semmi közöd sincs!!!én nem azt mondom, ha a New Night nem jo, de azért vannak nála jobb helyek is!!!
Különben is csak annyit írt h máj. 6.-án Dekay lesz Halason, nem ocsárolta a kécskédet, nem nagyobbitotta a Dance Tuningot, semmit, csak annyit h Dekay lesz!!!!
Egyébként szerintem Chriss Gainer nem vlami jo dj! (mondjuk én Dekayt se nagyon csipem...)
Kéne már vlami nagy durranás itt a közelbe (én kecsoi vok), me kecelt nem igazán szeretem(tul sok p.araszt van), halason Sasha ota nem volt nagy név, kécskén is már nagyon rég volt!!!!

Szoval mondjuk Zabinak v Howellsnek v Cattaneonak is örülnék!!!

Ettől független ott leszek Pappán Kecelen!!!

üdv mindenkinek
Vendég 2006. 04. 19. 9:14
Kit érdekel a Dance Tuning???? Hozz neki létre külön fórumot..... ne ide írogass, nem látod hogy nem az a topic címe???
Chris Garnier elég jó Dj.
..óó..majd nyáron jönnek a nagyágyúk (állítólag)!!
Vendég 2006. 04. 18. 22:26
Május 6: Matthew Dekay - Dance Tuning
Vendég 2006. 04. 18. 5:11
Most,hogy elmaradt a buli,ki lesz májusban? Chris Gainer,milyen dj?
Vendég 2006. 04. 17. 8:19
lépjük már túl ezt a Halasos témát.... akkor nyiss neki egy külön fórumot ne ide írogass!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno