Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Még mindig töretlen a 2. Megasztár album sikere

létrehozva: 2005. 04. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 12. 20. 8:16
hiába a romák tudnak.ebbe a műfajba tarolnak.a vérükben van.
Vendég 2005. 05. 20. 19:31
bazd meg!!!!!!!, mért nem tudom sehol letölteni azt a rohadt BÚCSÚDALT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 05. 19. 15:23
hehe
én soha enm gondoltam hogy a dani nyeri meg mert azért annyira nincsen jó hangja mert mondjuk a caramelnek vagy a gabinak sokkal jobb hangszínei vannak....attól hogy ez a véleményem én nagyon szeretem a zenéjét meg úgy az egész embert azaz DANIT szval ez hüeség hogy azért maradt benn ian sokáig mert hogy a kiscsajok megvannak érte őrülve....
an de mindegy remélem hogy hallok még felőle..
helló
Vendég 2005. 05. 19. 15:23
hehe
én soha enm gondoltam hogy a dani nyeri meg mert azért annyira nincsen jó hangja mert mondjuk a caramelnek vagy a gabinak sokkal jobb hangszínei vannak....attól hogy ez a véleményem én nagyon szeretem a zenéjét meg úgy az egész embert azaz DANIT szval ez hüeség hogy azért maradt benn ian sokáig mert hogy a kiscsajok megvannak érte őrülve....
an de mindegy remélem hogy hallok még felőle..
helló
Vendég 2005. 05. 16. 19:45
Torres Dani a király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 05. 06. 20:00
TORRES ÉS PALCSÓ A KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 05. 03. 15:04
Bartók Krisztián a világ legjobb hangú sráca!!!!!!!!!!!
Imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!Krisztián!!!
Vendég 2005. 05. 01. 17:53
Sziasztok!
Szerintem a döntőn Palcsó Tamás és Caramel nagyon jók voltak.Szerintem mind a 2 megérdemelték volna a fődíjat.Így tovább!Fel a fejjel Tamás!Imádlak!Üdvözlöm a barátnődetPuszi:KItti:-)
Vendég 2005. 04. 28. 14:29
A Torres Dani a nyerő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 25. 14:53
Jha sztem is a Torres Dani a nyerő! állítólag a zsűri le volt fizetve hogy a Tóth Gabi nyerje meg! De ez nem igaz! Én imádom a Tóth Gabit is mert azé 17 évesen ilyen sikeres és tehetséges ember nem sok van magyarországon!!!!! Puszilom a Pély Barnát meg a Pierrot!!
Vendég 2005. 04. 23. 21:30
Szerintem a dani nagyon király volt és azért a zsűrik kicsit igazságtalanok de nekem mindeggy!!!Mert nálam még mindig DANI a király!!!
Vendég 2005. 04. 23. 20:35
Nagyon kár hogy Torres Dani esett ki, mert nekem ő volt a kedvencem. Szerintem ő fogja vinni a legtöbbre.
Hajrá
Vendég 2005. 04. 21. 18:40
hej hello mindenki.
mit mongyak... hát, az utsó mega azért yó wolt, csak kár, hogy a Torres esett ky!! olyan cuky wolt sztem!
readásul ő énekelt Green Day-t ys, akyket ymádook!!!
:((
többé nem nézem, mert nyncs kyjért yzgulny...
Vendég 2005. 04. 21. 17:29
Megasztáros ultragagyik helyett eredeti hangvételű, szellemes pop-és rockzenét kellene már nyomni a médiában. Vagy ez képtelenség?
Vendég 2005. 04. 20. 19:52
elég szar
Jónap Tamás 2005. 04. 20. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek