Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

NoMeansNo

létrehozva: 2005. 04. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

wh000 2005. 05. 02. 13:41
szerintem is maradjunk a témánál, 98-99 környékén voltam, olyan 17 lehettem, amikor kimentem (persze nem egyedül) szal ha valamelyik haverodat beszervezed tuti elengednének, elvégre Bécs és az ottani helyek nem "zűrös"ek
JasonBálint 2005. 05. 02. 13:01
Inkább maradjunk a témánál. Leírom, hátha valakit érdekel, hogy amúgy ők Hanson Brothers néven is fel szoktak lépni, és akkor hokimaszkot vesz Rob Wright, a basszer, meg a többiek is jól beöltöznek, és úgy nyomják. Amúgy tizenhat éves vagyok, biztos lenne idősebb aki kivinne, csak hát nem túl sok ember szereti az efféle "extrém punkot" bár a városunkban meglepően sokan. tavaly nyáron majdnem jöttek pestre, gondolom hallottál róla, és ahelyett mentek bécsbe. azon a koncerten voltál?
Vendég 2005. 05. 01. 16:57
átpottyant egy szar erre a topic-ra is!
Vendég 2005. 05. 01. 16:56
Guest hány éves vagy? 10? .... Minek offoltok?
Vendég 2005. 05. 01. 16:55
egy szar,hogy tud a falra fosni?Ne reménykedj szarból lettél, és az is maradsz!
2005. 05. 01. 16:39
De pazarlod, bár a te életed egy nagy pazarlás, te cigány. Az ilyenek, mint te pucolják utánam azt, amikor poénból felfosok a falra.
Vendég 2005. 05. 01. 16:34
nem pazarlom a szavakat rád.Csak azokat írom le ,melyek rád illenek.Szar vagy,meg ki is nyalhatod!
2005. 05. 01. 16:27
Figyelj! Ennyi sértésre egy ilyen óvodás oltás a válasz? Nem veszed észre, hogy mennyire szánalmas vagy? Porig aláztam a nevetséges lényedet, persze az agyadig nem jutott el, folytatod a szánalmasságot. Egy ilyen primitív, teher embernek, mint te, kizárt dolog, hogy legyen barátja, vagy csak olyan, mint saját szánalmas maga. Légy öngyilkos, nem vált ember belőled, maradtál egy csecsemő szintjén, külsőségben is, nem érted el célodat. Vess véged szar életednek.
Vendég 2005. 05. 01. 16:25
már megint egy szar vagy.Ide érzik a szagod.Undorító lehet a pofád,érdemes lenne lefosni
2005. 05. 01. 16:19
Ismét magadat járatod le, de nem baj. Ez esetben sajna nyomorék léted nem fog tudni kiteljesedni egy személyemben megtestesült Mentor jótanácsai okán, így mintegy megváltó - s mai nap utolsó - ötletként javasolhatom számodra az öngyilkosság örvendetes lehetőségét, mely tettel pitiáner kis lényed kimúlva kerülhet a boldog és öntudatlan végtelenség kozmikus gyönyörébe. Nem vagyok biztos benne, hogy értetted amit mondtam, mert IQ-d nem lépte túl egy 2 éves szintjén, annyira sötét vagy, körömnyi agyadban férgek élnek, a maradék, igen kevés szürkeállományt - ami egyébként egy bolhával egyenértékű méret szempontjából - már rég kiszipolyozta, más pedig nincs a fejedben, zsír nem jutott, csak kalciumhiányos csont, te ócska, csóró, proli, hajléktalanná lévő, nulla szar. Ütnélek, egy ökölcsapásomtól szétoszlana a nevetséges nyomorúságos fejed.
Vendég 2005. 05. 01. 16:07
te meg ganaj
2005. 05. 01. 15:07
Szánalmas vagy.
Vendég 2005. 05. 01. 14:03
kinyalhatod!
2005. 05. 01. 13:56
Fogyatékos, olvasni képtelen, életre képtelen, tétlenségre ítélt nyomorék vagy.
Vendég 2005. 05. 01. 13:37
Ki látta már őket élőben? Hogy játszanak?
És nem várható egyáltalán magyarországi koncert?
Ha valaki tud valamit, írjon.
wh000 2005. 05. 01. 13:02
már elég idősek a kanadai srácok... hány éves vagy hogy ne tudj kimenni bécsbe? :) biztos találsz egy idősebbet aki kivinne, mert ilyen alkalom ritkán van
JasonBálint 2005. 04. 30. 15:26
Szívesen megnézném őket élőben én is! Csak hát még túl fiatal vagyok, hogy kimenjek bécsbe, hozzánk meg nem nagyon jönnek.
Én csak a Wrong!-ot ismerem nagyon a többi albumot nem annyira, de azért a jobb számokat, (pl Fall) vágom. bár A Wrong a "legbefogadhatóbb" lemezük, ennek ellenére a többit még nem hallgattam annyira, de majd pótolom.

Bálint
wh000 2005. 04. 29. 19:41
láttam hogy nem csak én kamázom itt az NMNt szal egy topikot megérnek

láttam őket bécsben, fenomenálisak

Top 5 NoMeansNo album

Az én listám:

1. Wrong
2. Live and Cuddly (az első szám elmebeteg)
3. The Day Everything Beacame Isolated and Destroyed (ez egy kis csalás, mivel ez összevont lemez, de így is nehéz szívvel hagyom ki bármelyiket is...)
4. Sex Mad
5. The Worldhood of The Worls (as such)

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal