Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

A Zserbó még mindig sikeres

létrehozva: 2005. 05. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Lindy 2006. 08. 20. 20:39
Sziasztok. Ha tudjátok hogy hol és mikor fog fellépni a Zserbó azt irjátok le nekem. Fontos lenne! Ha lehet Bács-Kiskun megyei fellépést irjatok és minnél többet ! Előre is köszi. FONTOS!
Vendég 2005. 12. 12. 10:25
sziasztok hol lehet megtalálni a honlapcimeteket töbet szeretnék tudni az együtesről
Vendég 2005. 12. 05. 15:56
Sziasztok!
Lenne egy fontos kérdésem:
A nagy zserbolemezen hány percesek a következő számok: János legyen fent..., és a Fekete Péter?
Légyszi, aki tudja árulja el, köszi
Amúgy nagyon király az album!
Vendég 2005. 09. 18. 16:32
ciaztok!
naon naon szeretem a zserbót!!!!!!!!
voltak nálunk fellépni naon naon yOooo volt!
vki nem tudna küldeni zenét!
na puszika!
ciaztok!
Melinda 2005. 07. 05. 11:25
Sziasztok! Szerintem nagyon jó! Az összes nyálgép elbújhat mögöttük! Nem tudom, hogy egyesek, hogy képzelik azt, hogy a lemez meghallgatása nélkül kritizáljon három olyan fiatalt akiről nem tud semmit?! Nem hiszem, hogy az ilyen emberek bármit is tudnak a zenéről! Igaz, ha mindenki ugyanazt szeretné unalmas lenne az élet, de akkor sem így kell közölni másokkal az utálatunkat! Szerintem mindenkinek örülnie kéne, hogy nem egy nyálas együttes jött létre, hanem egy olyan akik legalább tudnak is valamit a zenéről.
Melinda (Székesfehárvárról)
Kriszti 2005. 06. 22. 19:23
Nekem nagyon tetszik!!kb. két és fél órája a "Jön-e velem nagysád Shimmy-t járni"-t hallgatom egyfolytában,és nem bírom abbbahagyni:)
Vendég 2005. 05. 18. 23:38
Sziasztok!

Egyes kritikák kezdenek egy kicsit szélsőséges irányt venni.Bár tegyük hozzá,én ezeket inkább rosszindulatú megjegyzéseknek titulálnám.Ugyanis kritikának a megfelelő hangnemben,értelmesen megfogalmazott,szakmailag elemző véleményt hívjuk.Márpedig a kedves "puffogó" hozzászóló vélhetően vajmi keveset ért a műfajhoz.Amennyiben ez nem így lenne,valószínűleg tudná,hogy mi a különbség az operett és a mulatós között.Valamint,hogy kis korunk óta tanulunk énekelni és táncolni nem akármilyen szakemberek mellett.Ám ameddig torzsalkodó,minden írói leleményt mellőző,kukacoskodó hozzászólást olvasok,addig mindannyiszor egy kedveset mosolygok,és elmegyek mosogatni.Tehát drága "puffogó" kritikusunk,kérlek szépen,hogy vegyél részt egy-két szakmai kurzuson,hogy versenyképes elemzést tudj nekünk nyújtani,hátha az már jobban leköt,mint a mosogatás!
Az építő jellegű pozitív,vagy negatív kritikákat továbbra is köszönjük!

Baráti üdvözlettel:Zsani(Zserbó)
Vendég 2005. 05. 17. 16:32
Tök ász!:-)
Vendég 2005. 05. 16. 15:43
GRAT CSAK ÍGY TOVÁBB
Vendég 2005. 05. 16. 11:56
nagy szar
Vendég 2005. 05. 15. 19:00
hát én akkor is csak azt tudom mondani: CSAK ÍGY TOVÁBB!!

Üdv
Hamis_a_baba :))
Vendég 2005. 05. 15. 18:49
hát én akkor is csak azt tudom mondani: CSAK ÍGY TOVÁBB!!

Üdv
Hamis_a_baba :))
Vendég 2005. 05. 15. 16:10
húha! Niki IMÁDUNK! És köszi a védelmet! Valóban nem biztos, hogy mindenkinek tetszik, amit csinálunk, de már az is valami, hogy a kedves hozzászóló ELLÁTOGATOTT A CIKKÜNKHÖZ, VÉGIG OLVASTA, ÉS hamár ilyen tájékozott, BIZTOSAN MEG IS HALLGATTA A LEMEZÜNKET... 1:0 ide! :O) Mellesleg azt hiszem, hogy mellettünk szólhat a tény, hogy nem egy összerángatott haknicsapat vagyunk, hanem komolyan műveljük a műfaj klasszikus változatát is! De mutasson nekem valaki olyat (legyen az autó, zene, könyv, sport, tv műsor, vagy bármi más), amit mindenki egyformán kedvel. Üdv: Dávid, Tamás (ZSERBÓ)
Vendég 2005. 05. 15. 13:16
ezzel az előző hozzászólásoddal nem értek egyet... szerintem igenis véleménykülönbségről van szó. amúgy meg nem dicsekednék azzal, hogy agyba-főbe másolod a lemezeket.
Vendég 2005. 05. 15. 13:15
ezzel az előző hozzászólásoddal nem értek egyet... szerintem igenis véleménykülönbségről van szó. amúgy meg nem dicsekednék azzal, hogy agyba-főbe másolod a lemezeket.
Vendég 2005. 05. 14. 13:41
bizony, hallgatok mást:)
itt nem ízlések külömbözéséről van szó..
ha a 40-es 50 es korosztály is tudná használni a cd író programot, soha nem kaptak volna szerződést az ilyen muzsikák, és a lakodalmassal együtt menne a levesbe.
Vendég 2005. 05. 13. 22:30
hát hallgass mást drága :) nem kötelez senki arra, hogy vedd meg a lemezüket. ugye így van? :)
Vendég 2005. 05. 13. 12:20
kedves niki:)
te megkajálod a mahasz adatokat?
azért mert nem tartozik a mulatós műfajba, még mindíg gáz, mert a 20. bőrt huzza le a magyar zenei örökségről.
mert ugye ez a jaj, adjuk már ki mai hangzásban a régi slágereket című történetet félévente ellővi valaki.
szánalmas.
Vendég 2005. 05. 12. 20:09
Kedves előttem hozzászóló!

Gondolom az a közmondás, hogy savanyú a szőlő, az egyik kedvenced lehet. Ha egy picurkát is ismernéd a mulatós és az operett közti műfaji különbséget, akkor elszégyellhetnéd magad most azonnal, és elsunnyoghatnél a balfenéken.
remélem megesz a penész, mert ma már 3. a MAHASZ eladási listán, tudod, ez azt jelenti, hogy az embereknek tetszik :)))))))))
További jó puffogást!
és ha megengeded, én továbbra is szeretem a Zserbót. Jó? :)
Niki
Vendég 2005. 05. 12. 20:09
Kedves előttem hozzászóló!

Gondolom az a közmondás, hogy savanyú a szőlő, az egyik kedvenced lehet. Ha egy picurkát is ismernéd a mulatós és az operett közti műfaji különbséget, akkor elszégyellhetnéd magad most azonnal, és elsunnyoghatnél a balfenéken.
remélem megesz a penész, mert ma már 3. a MAHASZ eladási listán, tudod, ez azt jelenti, hogy az embereknek tetszik :)))))))))
További jó puffogást!
és ha megengeded, én továbbra is szeretem a Zserbót. Jó? :)
Niki
Vendég 2005. 05. 12. 17:16
drágajó zsrebó.
kell a pénz?
miért nem mentek vissza hátra a vokálba ugrálni, ahelyett hogy a mulatós és egyébb kúltúrmocsár tőzegeit gyrapítanátok?!
zserbó...
hihetetlen, ráadásul az, hogy üstökösként robbantatok be...
remélem ezért a dumáért nem fizettétek túl a marketingosztályt...
remélem úgy is tűntök el mint az üstökös, gyorsan és nyom nélkül.
Vendég 2005. 05. 10. 13:48
Némely dal igazán jó és így megismerheti néhány fiatal ezeket a számokat, amit egyébként nem hallgatna meg. A másik oldalról megközelítve nem mindegyik dal kellett volna így meg csinálni!Pl.:A lehetsz király- eredetiben a legjobb!De hajrá tehetségesek!
Vendég 2005. 05. 10. 10:42
Gratulálok, ez még nekem is tetszik ( egy 40-es anyuka)
Vendég 2005. 05. 08. 13:20
Jaj de gáz........most azt hiszed hogy nemtom mit........GÁZOK VAGYTOK.................No comment, ezt nem szabadna ide berakni se........KALAP SZAR!
Vendég 2005. 05. 07. 20:38
Sziasztok! Köszönjük, hogy már második hete ott lehetünk az élvonalban(még mindig MAHASZ 5.)! Reméljük, hogy feljebb is kerülhetünk még a listán.. De az az igazság, hogy ezzel is nagyon-nagyon meg vagyunk elégedve, mert elég ritka dolog az, hogy egy kezdő együttes akár az első tízbe is bekerüljön, és nekünk (általatok) sikerült!Úgyhogy köszönjük mégegyszer!*A médiakörút nagyon sikeres volt, rengeteg helyre eljutottunk(Kecskemét, Kkfháza, Szentes, Szeged, Pécs, Kaposvár, Zalaegerszeg, Eger, Kazincbarcika, Miskolc...), és még fogunk is! Legközelebb Győr, illetve Debrecen irányba megyünk! Tehát érdemes figyelni az újságokat, helyi TV csatornákat!* A honlapunk sajnos még mindig nem indult el, de ígérem utánajárok, és megteszem amit lehet! Addig is írjatok szorgalmasan ide! Üdv mindenkinek! Tamás (Zserbó)
Jónap Tamás 2005. 05. 07. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek