Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Table Canson

létrehozva: 2005. 05. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

babyfan 2006. 12. 23. 11:42
http://www.babylonmusic.hu

http://http://www.babylonmusic.hu/download/egyebmp3/elindulok.mp3
CabStar 2006. 09. 18. 0:18
Huuha, Balázs, te aztán megaszondtad. :)

Hasonló biot írtam tegnap a Sajtról, csak nekem összesen 5 percem volt rá. :) De nagyon faja lett. :]

Magda! Nekem mégjobb ajánlatom van - odaverem a Balázst! :] Én már itt megadom az msn címem, és ha felveszel, átküldöm neked a jó öreg Table Canson home felvételeket is, amikre eredetileg kíváncsi voltál! :>

De persze Balázst is vedd fel mindenképp, és kérd el tőle a THT demokat is!! Bár amit legutóbb a hajón nyomtak 100x odabassza ezeket a felvételeket! :] Szal gyere majd Sopronba koncira! :D

Jah és vegyél fel! :) - A nevem Pályi, és nem félek az ufoktól.
blaise 2006. 09. 17. 23:15
Kedves Mangoa!

Blázs vagyok a The Hated Tomorrow gitárosa és énekese. Korábban a Table Canson zenekar basszusgitárosa voltam és egyik énekese.
2005 Augusztusában a TC feloszlott, és 2 új zenekar jött létre. A két gitáros új zenekart hozott létre My Wonderful Accident néven, stúdióznak és számokat írnak a srácok, már volt egy koncertjük is a Pályi Parties keretében. Én a feloszlás után megalakítottam öcsémmel, Barnával, az ex-TC dobossal a THE HATED TOMORROW zenekart. Ezek után megvolt első koncertünk is az Arany János Gimnázium Gólyabálján, aztán résztvettünk a The Battle Of The Bands-ben, ami elég komolytalan próbálkozás volt "tehetségkutató" néven, amin nem nyertünk, de talán ez így jobb is. Játszottunk a Vörös Yuk-ban, BP30-ban, akusztikus koncerteket adtunk, kétszer is, nagy sikerrel, egyszer a Művész Bázisban, aztán a Tabáni Teázóban. A Milk és Junkies énekesének stúdiójában voltunk márciusban, ahol felvettünk profi minőségben 3 számot (Gone, The Promised Chance, So Left Undone), amiket meghallgathattok a http://www.myspace.com/thehatedtomorrow oldalon. Aztán szerepeltünk egy válogatáslemezen, ami sok pédányban kelt el, felléptünk az A38 Hajón Júniusban, aztán a Petőfi Csarnokban Szeptember 1-én a Supernem-mel, akiknek nagyon tetszett a zenénk, és valószínüleg további közös koncertek lesznek. Szeptemberben voltunk ismét az A38 Hajón, a Sziámi zenekar meghívásából. Ezenkívül mi írtuk a MANSFELD c. mozifilm betétdalát, ami a filmben nem szerepelt, de a DVD-n klippel együtt megtalálhatjátok, de most is meglehet hallgtni a DEMO(!!!) anyagot a http://www.mansfeld.hu -n, a Zene menüpont alatt.
Basszusgitáros csere volt a nyáron és további sok koncert vár ránk Magyarországon. Ha van kedved nézz el vlmkor, és hallgass meg minket, és hallgasd meg a My Wonderful Accident-et is, akik 3 nagyszerű DEMO-t készítettek, az ő zenéjük a http://www.myspace.com/mywonderfulaccident néven megtalálsz. Van hivatalos és ideiglenes oldalunk is a http://www.thehatedtomorrow.gportal.hu. A számainkat szívesen átküldöm, és e-mailban megadom neked az MSN címem, ha kell.

További koncertek:

2006. Szeptember 24. UNPLUGGED - RÉZMÁL - Moszkva tér mellett
Szeptember 29. Sopron - JUNKIES, Grungetire, Sajt zenekarok
Október 12. Budapest - Rákóczi Ferencz Gimnázium Gólyabál
Novemeber 04. Budapest - Jókai Klub - Gloaming, Grungetire


szia,

blázs
mangoa 2006. 09. 15. 14:48
Húha, nagyon felcsigázta a kíváncsiságom az a sok intelligens hozzászólás mindkét részről. Különben vsz eszem ágában sem lett volna, hogy érdeklődjek ezek iránt a minden bizonnyal igen tehetséges zenekarok iránt. DE MOST... ohhh Égek a vágytól, erre tessék, a table canson oldalon mit találok? Feloszlottak a művészurak, hogy ujjabb performancokat hozzanak létre, ez önmagában nagyon szép és dícséretes volna,
DE: OH, MINŐ BORZALOM !! 4OH!4 - nem lehet letölteni a szép zeneszámokat :(
Az illetékesek felém való irgalmát előre is köszönöm, kérem ne zárkózzank el egy könyörgő hölgy megsegítése elől
Mindenkinek minden jót !
Vendég 2006. 01. 20. 23:42
figyelj gyerekek szerintem most hagyjátok abba a zenélést majd ha felnőttök rájöttök milyen szánalmasak voltatok, és mennyi ember előtt égettétek le magatokat úgyis
Vendég 2006. 01. 20. 22:57
ha egyszerű (TC),az a baj, ha meg kicsit összetettebb(mwa),akkor meg az?:D
télleg nem egy olyan nóta,h első hallásra keni az összes részt az ember,de sztem az nem baj:P
tht-nak is hajrá!:)

mwa-ben
CabStar 2006. 01. 20. 15:08
Nemtom, mér töri ketté, de ez 1be van. :P
CabStar 2006. 01. 20. 15:08
http://caballero.uw.hu/the_hated_tomorrow_-_the_promised_chance_(home_version).mp3
CabStar 2006. 01. 20. 15:07
Sziasztok!

Először is szeretném elmondani, h szntem nagyon yóra sikerült a MWA akusztikus száma. :) Bár a végefelé kicsit belezavarodtam, h mi a refrén, és mi a versszak, de a lényeg, h láccik, h dolgoztak vele a fiúk, és ez a fontos! :) Remélem a további számokba is ugyanennyi energiát fektetnek majd!

Másodszor pedig gondoltam, h ha már itt ijjen nagy zenehallgatások mennek, hallgassatok+ 1 nemhivatalos The Hated Tomorrow felvételt - sajnos nincs rajta dob :( - remélem, nem haraxik+ Blaise, ha ideiglenesen felteszem, ez ugyanis még csak munkaverzió. Nnah hallgassátok:

http://caballero.uw.hu/the_hated_tomorrow_-_the_promised_chance_(home_version).mp3

Yah és hnap különleges koncertet fog adni a zenekar a Művész Bázison, ha gondoljátok, gyertek majd el! :)

üdv,
Pályi
Vendég 2006. 01. 19. 17:24
az asztal kanzon mondjuk k.urvajó volt. de ez a my wonderful accindent... pfff.. emot nyomtok, mert akkor megértem a nevet
Vendég 2006. 01. 19. 17:12
ennél valami kreatívabb nevet nem tudtatok volna találni?
Vendég 2006. 01. 19. 17:02
MWA- my wonderful accident

de ez elég kihalt fórum,ahogy látom,nah mind1

bye

mwa-ben
Vendég 2006. 01. 17. 17:44
mi az az MWA?
Vendég 2006. 01. 17. 17:12
Hello mindenki!

nemtom mennyire olvasgatjátok még ezt a fórumot,de ha valaki idetéved, hallgassa meg a http://www.myspace.com/sorrywecantfillthis címen található dalt!!!
Az egykori table canson 2 tagja my wonderful accident néven alapított bandájának első akusztikus demo dala...
Egészen más!

mwa-ben
Vendég 2005. 12. 16. 10:51
Mizujs van fiú????
Vendég 2005. 12. 16. 10:50
Már égek a vágytól,hogy lássalak Balázs!!!De nyugi Petra nem tudja meg:))))
Vendég 2005. 12. 16. 10:32
Szia CabStar!Köszi,hogy reagáltál az írományomra!Még megbeszéljük a csajokkal,hogy mi l1en és amint tudunk jelentkezünk!Sok szerencsét a csapatnak, TI VAGYTOK A LEGJOBBAK!:D Wild Cats
CabStar 2005. 12. 12. 23:06
Kedves VadCicák frontember! Azt javaslom, küldd el a hozzászólásod e-mailben Blaise-nak, ha tod a címét, ha nem, akkor küldd el nekem ( ), és én továbbítom neki, majd a saját címedre pár napon belül mindenképpen +kapod a választ! Ha pedig ismered személyesen is Balázst, akkor a leg1xűbb, ha vmejjik találkozásnál szóba hozod ezt! :D

Sok-sok noname srác: nektek pedig csak üzenek, h a koncertek már javába mennek, a stúdió pedig 2005 legvégére be is fejeződik, és majd lehet tölteni a legújabb számokat. De azt javaslom, most már tényleg qssoljatok! Ebben az anyagban már tényleg baszott sok munka lesz!
Vendég 2005. 12. 08. 12:33
Heeyaaaaaaaaaaaaa!!!!
Vendég 2005. 12. 08. 12:30
Bocs,Ákos a legjobb...
Vendég 2005. 12. 08. 12:30
Szia Balázs!Tudom,hogy nem lenne szabad ilyet írnom, de kellesz nekem!Nekem is van 1 punk együttesem, a nevünk:VadCicák és szeretném, ha meghallgatnád a demónkat,mert nekem csak a TE véleményed számít!pussz
Vendég 2005. 12. 02. 17:31
gáz a honlap.............
Vendég 2005. 12. 02. 11:06
Hello Büdössajt! Hogy vagy? A barátnőd vagy barátod, Petra meg van még?
Vendég 2005. 12. 02. 11:01
Sziasztok! Láttom nagyon felkapot az oldal! Vajon miért? Lehet azért,mert 1 nagy ...! Angliai sikerek? Nevetséges!!! Mikor lesz koncert? Soha? Studió? Na jó, van jobb dolgom is, mint a ti szánalmas oldalatokat nézegetni! Azért sok sikert! Májusban ismét Smaragd völgy?
Vendég 2005. 11. 18. 13:20
ASZTAL KANZON EGY ... é------- éééééé-------ééééééé :::______::::::L:??NM JDLK
Vendég 2005. 11. 18. 10:47
Bence él még?
Vendég 2005. 11. 18. 10:46
Mi lett veletek canson?Megártott a Smaragd-völgy???Ha még emlékeztek....
Vendég 2005. 11. 18. 10:40
Bence???
CabStar 2005. 09. 21. 16:24
Sziasztok!

Feloszlott a Table Canson.


Az új 1üttesünk: The Hated Tomorrow

Gitár-ének: Blaise ( volt Table Canson basszer )
Gitár: Sid ( volt Table Canson hangosító )
Basszer: Fánczy ( volt Grungetire basszer )
Dob: Browna ( volt Table Canson dobos )
Koncertszervező: én ( volt Table Canson menedzser )

Mi csak simán "az új Table Canson"-nak hívjuk, 2 tag váltással és 1 kis szerepcserével újraalakult az 1üttes: nem csak új név; új életforma, új felfogás, más hozzáállás! :)

Akinek nem teccett a Table Canson, fordítson majd pár perc figyelmet a Hated Tomorrow-ra, mert egészen más az új zenekar légköre és hozzáállása, és szinte garantálni tudom, h yobban fog neki tecceni, aki pedig szerette a Table Canson-t, az pedig 1enesen imádni fogja a The Hated Tomorrow-t! A régi számok és dallamok új formában, nagyobb zenei odafigyeléssel (Diary, Trust No More, See You, Summer, Gone), profibb tagok előadásában hallhatóak lesznek továbbra is a koncerteken, az új számok pedig már a zenei magas színvonalra fexenek majd rá.


Első koncertek:

2005 október 28 - Arany János Gimnázium

2005 november 18 - Móricz Zsigmond Gimnázium
Kompót 2005. 08. 14. 13:42
Sziasztok!

Csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyon jó a zenekar, nyomjátok ezerrel! Szesz!
CabStar 2005. 08. 13. 15:26
Hétfőn gyertek Guilty Parties-ra a Szigeten!! 20.00-kor lesz a Pesti Est sátorban! :]
CabStar 2005. 08. 11. 5:17
Életem legjobb napján vagyok túl. :))
2005. 08. 10. 14:17
CabStar, ez van. Egy hernyó vagyok. Te már csak tudod. :P
nevermind 2005. 08. 10. 12:42
Pina: a Szigeten lesz Tizedes meg a Többiek reunion.
CabStar 2005. 08. 09. 23:58
Pina: ez mijjen szánalmas már, h 1 zenekar nevét viseled . . . :P
énvagyokaz 2005. 08. 04. 14:53
Sziasztok! Jó a zenétek, jó volt a koncert, köszi Balázs hogy meghívtál. Csak 1 számot hiányoltam, a Green Daytől a Wake Me Up When September Ends-et. További sok sikert!
2005. 08. 03. 20:48
Hímsoviviszta világban élünk. Pina minden mennyiségben! Rakenroll!
Max 2005. 08. 03. 20:47
Azért az érdekes, hogy a f*sz cenzúra tárgya, de azt, hogy PINA símán be tudom írni.
wh000 2005. 08. 03. 20:43
"jimi hendrix nem is tudott gitározni! a gitárt is fordítva fogta!" :)
Max 2005. 08. 03. 20:40
Hát még ha Jimmy nem is b*zi, a Sex Action eléggé nagy szar.
2005. 08. 03. 20:40
És nem mellesleg éltem azzal a jogommal, hogy a világ bármely fórumán regisztráltathatom magam "pina" néven. Köszönöm dr. prof. phd dla wh000 segítségét. :)
wh000 2005. 08. 03. 20:37
szóval, szereti a Pina zenekart, ami egy jó és elég bunkó (pozitív értelemben vett) punkzenekar volt, ilyen számokkal, hogy jimi hendrix egy bu.zi, a sex action egy szar, és hasonlók. :)
2005. 08. 03. 20:35
wh000, magyarázd el neki! :)
Max 2005. 08. 03. 20:33
Magyarázd egy kicsit a logikai összefüggést barátom, mert nem teljesen világos.
wh000 2005. 08. 03. 20:33
ezen ne vesszetek össze :)
2005. 08. 03. 20:32
Válaszom a kérdésed, főnök: Mi ez a nick, jóember? Ide kultúrált emberek járnak, légy szíves tekintettel lenni rájuk. Milyen pejoratív megnyilvánulás.
wh000 2005. 08. 03. 20:29
hát ha a 90-es évek elején alkotó Pina zenekarról kapta a nevét, akkor nincs gond, mert ők nagyon királyak voltak
Max 2005. 08. 03. 20:26
Mi ez a nick, jóember? Ide kultúrált emberek járnak, légy szíves tekintettel lenni rájuk. Milyen pejoratív megnyilvánulás.
wh000 2005. 08. 03. 20:25
amúgy szereted a 93-as pina zenekart is? :)
2005. 08. 03. 20:22
Kedves Blaise!

Először is, köszönöm válaszodat. Ha figyelmesen elolvastad az első hozzászólásomat, abban utaltam arra, hogy érdemes lenne a saját kedvenc zenéid mellé felvenni azt a néhányat, amit írtam. Nem tudom, hogy ebben mi a negatív, romboló, főleg azért, mert vannak olyan együttesek is, aminek már a szimpla meghallgatása tanító jelleg? (pl. Mars Volta, Joy Division) - és ezt nem csak rátok értem, hanem mindenkire, aki kezdő bandában zenél. De ne haragudj, ha túl elfoglalt vagy, akkor még csak véletlen?l se próbáld meg tágítani a zenei spektrumodat. Amiért erre bátorkodtam, azt elolvashatod Dzsinának írt üzenetemben, ahol a skate punk és a punk laza kapcsolatát említettem meg.
"Ezek után nem értem mért vársz egy egyenlőre amatőr zenekartól egy platinalemezzel felérő hanganyagot. " Ezt honnan veszed? Én nem várok semmit, csak annyit, hogy fontoljatok meg egy negatív kritikát is, ami részemről annyi, hogy próbáljátok meg magatokat némi distanciával kezelni, azaz játszatok el a gondolattal, pl. mi lenne, ha ez a zene wh000 és pina zenéje lenne? Akkor tetszene? stb, stb. Nekem mindig sokat segített ez a fajta hozzáállás.
Azt a véleményemet, hogy a zenét csinálni azért izgalmas, mert másféle kikapcsolódást nyújt (sok egyéb nagyon komoly pszichológiai hatás mellett, de ez már egy zenepszichológia fórum témája lenne), továbbra is fenntartom. Hogy miért olyan fontos 15-6 évesen lemezt felvenni, azt nem értem. Ebben sem értem, hogy mi a romboló.
Szívélyes üdvözlettel - pina
Dzsina 2005. 08. 03. 18:05
She's blurring now
Why has God intended it to her ?
She's blurring now
Has this girl hurt anybody ever ?...lálálááááá :)))

Legközelebbi koncira se felejtsetek meghivni!(bár előzőre nem tudtam menni...:'//////)

Sok sikert kiván továbbra is nektek, hűséges rajongótok..:)

Dzsina
Nikolai Ceausescu 2005. 08. 03. 13:32
értettem elvtárs
Shalom
Max 2005. 08. 03. 13:06
Az ilyen két szavas, amelyiket ha nem írnád be, akkor sem történne semmi.
Nikolai Ceausescu 2005. 08. 03. 12:53
melyik?
Shalom
Max 2005. 08. 03. 12:48
Például az ilyen hozzászólás az, amitől máskor nyugodtan megkímélhetsz minket.
Nikolai Ceausescu 2005. 08. 03. 11:53
hmmmmmm
Shalom
wh000 2005. 08. 03. 10:43
nahát, én már nem is mondtam semmi rosszat.
blaise 2005. 08. 03. 2:47
Üdv mindenki!

A Table Canson-ra sajnos manapság rájár a rúd, mert próbák elmaradtak, a különböző elfoglaltsagok miatt, tehát a stúdió is csúszik. Mindent remélhetőleg egy-két számot abszolút profi minőséggel fogunk felvenni, megkeverni,összetenni.
Ezenkívül egy pár változás is történt, miszerint Horváth Barnabás Botond lett a végleges dobosunk, és mint tudjatok, szomorú okok miatt megkellett válnunk manager-ünktől, Pályi Lászlótól. Véleményem szerint a bandank csak vesztett és nem nyert ezzel a döntéssel.
Angliában kisebb sikereket értek el a dalaink, mivel terjesztésen keresztül oda is elkerültek a dalok.
Ezen kívül Dél-Koreából, Franciaországból, Belgiumból és Németországból is kaptunk pozitív visszajelzeseket.
Persze ezeket nem kell túl komolyan venni, mert a siker kissebb körökben van egyenlőre.
Következő koncertdátumot nem tudok egyenlőre mondani, hamarosan, amint tudunk szólunk, valószínüleg Szeptemerben kezdődne a kisebb Gimi-turné.

Válaszok:
Kedves Pina!

Öszintén megvallva egy darab együttest nem ismerek azokból a Punk zenekarokból, amelyeket, kitartóan sorolgattál. És tudod mit? Nagyon nem is érdekelnek. Nem vagyok Punk. Bár, ha jobban megnézük a Punk zene titka nem a hihetetlen szólók és bravúros hangszertudás azt hiszem. Ezek után nem értem mért vársz egy egyenlőre amatőr zenekartól egy platinalemezzel felérő hanganyagot. Tiszteledben tartom a véleményed, mint mindenki másét a fórumon, bár sajnos, a Te és Whooo hozzászólásai főleg inkább romboló hatásúak mint építőek vagy segítőek lennének. Bár igazság szerint ezek után semmi szükségem nincs segítő ajánlatokra Whoo-t illetően.

"Nem tettek le semmit az asztalra!" -ezt kissé meggondolatlan kijelentésnek fogom fel tisztelt somnium, vagy Snack, ahogy hívunk.

1. Ha tudom, hogy az előző koncertünkkön a hangosító ilyen 0 munkát végez, és nem rontja el a fellépésünket, akkor bizonyára egy jobb koncertet hallhattál volna. Tehát a hangosító nem tett le semmit az asztalra a koncertet illetően.

2.Kérlek, ne mondd már ezt! Szerinted az semmi, amit mi a próbateremben eltöltünk? Ne is haragudj, de rohadtul megdolgoztunk azért, hogy ne csalódj bennünk a koncerten. Csalódtál, de képtelen vagy felfogni, hogy nem a mi hibánkból történően.

Üdv,
Horváth "Blaise" Balázs

U.I.:Whoo és Pina, szívesen invitállak meg titeket legközelebbi koncertünkre.
CabStar 2005. 07. 26. 0:25
Szerintem az is egyértelműen pozitív, h ami van, +akarjuk osztani másokkal, és az is 1értelmű, h yól is esik, amikor vkinek teccik is. Szntem ha nem is ér fel 1 "tizedessel" - bevallom, nem ismerem, de nem is tartom őspunknak magam, élvezhető, és ha már 1 ojjan ember van, aki a netről ismeri, és teccik neki (annak ellenére, h zeneileg még tényleg "semmi"), akkor már +érte az egész. Akinek + nem teccik, az 1xűen lépjen túl rajta. Nem? :P
somnium 2005. 07. 25. 17:57
Exactly.
Mellesleg: A DILLINGER ESCAPE PLAN ZSENIÁÁÁLIS.
2005. 07. 25. 15:49
Bocsánat, ez lemaradt: "Sztem a TC-t még ne érje semmi pozitív, illetve negatív kritika, mert relatíve SEMMIT nem tettek le az asztalra." Az, hogy nyomatják magukat a neten, az azt jelenti, hogy amellett, hogy üres az asztal, a publicitást már most igénylik, ami viszont kritikával jár. No comment.
2005. 07. 25. 15:36
Kedves wh000!
A listádról a leginkább a Siouxsie-t csípem a legjobban, legkevésbé pedig a Damned-et, az Agent Orange-hez még nem volt szerencsém, de ha lesz egy kicsit több időm, akkor fogok tőlük tölteni valamit. A többit mind ismerem, de nem véletlen?l nem írtam őket fel a listámra, tehát nálam inkább "b vonalasak" (kivéve talán a Social Distortion). Amit írtál, hogy az H2O, Dropkick, Dillinger mehetnek a pánkok közé, ez korrekt, izlés dolga, bár a Dillinger szerintem igénytelenségben mindenféleképp felülmúlja azokat a bandákat, akiket én pánknak tartanék. Ritkán van erőm meghallgatni őket, de azt el kell ismerni, hogy tudnak bánni a hangszereikkel. Sajnos azt is, hogy kicsit divat lett.
Kedves Dzsina!
Ha jól vettem észre, a TC elvileg egy skate punk együttes (vagy legalábbis komoly hatással van rá néhány skate punk együttes). Ne firtassuk, hogy mi a véleményem erről a stílusról, mert felrobbanna a monitorom, de azt gondolom neked is lejön, hogy -sajnos- van köze a punkhoz. Azok közül az együttesek közül, amiket felsoroltam, néhány már a születésed előtt maga volt a nagybet?s punk. Ha nem feldúltan visszaírtad volna, hogy ejnyebejnye, mit okoskodok, blablabla, hanem letöltöttél volna néhány szerzeményt a felsoroltaktól, olvasgattál volna róluk, akkor lehet, hogy más lenne a véleményed, és nem azt hinnéd, hogy valami igénytelen bakancsos punk egy üveg kannásborral a kezében kirúgott fogakkal és piszkos körmökkel feljött valami fórumba anyázni, úgy, hogy fingja nincs arról, hogy mi a helyzet. Meg fogsz lepődni, de nem erről volt szó.
Kedves somnium!
Teljesen igazad van. A problémám az együttessel (hangsúlyozom: igazából nem a Table Canson-nal, hanem az összes hasonszőr? együttessel, akik a 12. ker.ben töltik fel a fényképeiket az internetre - mert van egy pár belőlük) az, hogy másik bolygón élnek. Milyen szöveg az, hogy "olyanok, mint a drog, rájuk kapsz"? Még ha nem is ők írták, miért nem írták, hogy "ugyan már"? A zenét, szerintem azért csinálja az ember, mert valami teljesen más kikapcsolódást nyújt - ezt az érti, aki csinálja is. Nem azért, hogy kiadjon egy 10 számos albumot (ez egy idő után jön magától, ha meg nem, akkor pedig mi van?), meg hogy befusson, és berobbanjon a prominens és kifizetődő, arannyal kikövezett Magyar Köztudatba. Főleg nem 17 évesen, a gimiben. Ez szerintem teljesen vállalhatatlan. Mellesleg zeneileg sincs túl magasra téve a léc, dehát ez még változhat, ezzel a srácok is nyílván tisztában vannak. Kicsit több agy kell ebbe az egészbe.
Üdv - pina
somnium 2005. 07. 25. 13:18
részben ezt is mondtam...még semmit nem tettek az asztalra
wh000 2005. 07. 25. 13:12
szerintem pinának a baja a zenekarral nem az, hogy zeneileg nem elég képzettek, mert azon lehet javítani, hanem a profiljuk, hozzáállásuk.
somnium 2005. 07. 25. 13:06
No én legalább ismerem az egész bandát, blaise pajtással jóba is vok, de (ezér biztos egy rakás "jóember" körülöttem meg fog utálni) szerinntem a TC zeneileg MÉG nem jó. kedves dzsina, valszeg ismerlek, és még innen egyrakás TC "rajongót" (akik tök véletlenül mind ismernek 1-1 tagot :PPP) de meg kell mondanom, élőben biztos jóember vagy, de amit te írtál, értelmetlek és ELFOGULT hülyeség. Milyen hangzás??? egy SULIBAN adtak koncertet, borzalmas keveréssel, és élvezhetetlen hangzással, már megbocsáss, ott voltam és mint zenész néztem a koncertet. ezt csak azért mondom, hogy megelőzzem azokat a visszaírásokat, hogy én lószart nem érek a dologhoz (6 éve zenével foglalkozom) és én a véleményemet elmondtam a koncertről blaise-nek, aki átgondolta, és leültünk megbeszélni, h szerintem mi és hogyan lenne ok. vicces, hogy ha vmielyik TC "rajongónak" mondtam ezt, az egyből lehordott a sárga földig minden gondolkodás nélkül. Sztem a TC-t még ne érje semmi pozitív, illetve negatív kritika, mert relatíve SEMMIT nem tettek le az asztalra. tisztelettel: Birtalan Áron (a nevemet vállalom)
wh000 2005. 07. 23. 17:39
kedves pina! a tizedes az nekem bejön, annó nagy rajongó voltam, a bombázó és a nincs kiút a kedvenc számom. a listádról kívétel nélkül az összeset ismerem, sokat láttam élőben, azonban a toy dolls, dropkick murphys, h2o, dilinger escape plan is mehet a kaliforniai pánkok mellé, ha az igényességet nézzük. a kretens annó szintén a kedvencem volt (ha nem váltod meg a világot, pusztísd el, rombold le), AMD a legjobb magyar hcbanda volt, akkor bad brains se rossz, még írnék pár együttest a punksággal kapcsolatban, kíváncsi vagyok, mi a véleményed róluk: Wire, The Au Pairs, Descendens, The Fall, Siouxie & The Banshees, Adicts, GBH, Red Alert, Blitz, Peter & The Test Tube Babies, Discharge, Social Distortion, Rudimentary Peni, Subhumans, Agent Orange, TSOL, Fear, The Adverts, The Damned, Stiff Little Fingers. még írtam volna, de az időm nem engedi.
CabStar 2005. 07. 23. 13:27
Sziasztok mindenki!

Csak szeretném bejelenteni, h - nem saját döntésem miatt - kiszállok a Table Canson-ból, úgyh a komplett stúdió album és valószínűleg a legközelebbi koncert is csúszik.

Innentől én már nemtok információval szolgálni a TC-t illetően, engem már ne kérdezzetek róluk!

Balázs, Barna: bocsánat!

Üdv,
Pályi
Dzsina 2005. 07. 23. 13:05
eh...
Szerintem igenis jó zenét játszanak, ezt nem csak azért irom, mert ismerem az egyik tagot, hanem mert jó a zene, a hangzás!Kezdésnek nem rossz, és egyre jobb lesz, mig a tizedes és a többiek eltünnek a süllyesztőben...Feleslegesen irtál ide, mert teljesen más zenekarokat hallgatsz, és egyszerüen feldühitett a tudat, hogy ők nem szeretik azt a sok...-ot, amit te igen...no sebaj...
SKACOK!Ben, Will és a többiek!Jó a zene!Idiota Punkok! ;-)
Koncert, CD...stb! MIKOR HALLHATJUK HIRÜKET????
2005. 07. 23. 12:49
Kedves "pánkok"!

Ha az, amit ti csináltok punk, akkor a Tizedes feleslegesen élt 45 évet.
Gondolom nem értitek mit mondok, mert fingotok nincs ki az a Tizedes. Az, hogy ti a Móricz gimi csóró szerencsétlen utcagyerekeinek közvetítitek egyházszereteteket, az bizony lázadás a javából.
Meghallgattam a számaitokat és megnéztem a videókat és ilyen számokat a vécében szoktam alkotni és utána le is húzom őket (pl. nyár nyár nyár nyár nyár nyár - és hasonlók). Nem tudom, de ha valaki meghallgatja a számaitokat, és fel tud benne fedezni akár egy szikrányi eredetíséget is, akkor azok maximum ti vagytok, vagy valami halláskárosult. Ezeket a témákat minden évben 100000000 kezdő pánk megírja. Úgy el fogtok tűnni a süllyesztőben, mint annak a rendje. Erre egyszerűen nincs igény, srácok. Persze nagyra becsülöm, hogy a szabadidőtöket egy viszonylag értelmes dologgal ütitek el, és nem pl. narkózássasal, de amíg ez nem üt meg egy közösségi fejlődésre alkalmas mércét, addig tartsátok meg magatoknak. Mert hogy ez kb. annyira zene, mint amennyire magasművészet a biológia órán készített padfirkáitok.
Lehet hogy a ti burzsuj életformátok hasonlít a kalforniai burzsujpankok gördeszkás bohóckodásához, csak ti még zenélni sem tudtok (ők valamennyire igen, mert nincs más dolguk), ugye gondolok itt a magánrepülős luxusvillás Offspring frontemberre. A másik probléma az önértékeléssel van, mert nem tudom hogy van egy 12 átlagéletkorú zenekarnak rajongótábora? AZOK A HAVERJAITOK!!!
Ha azzal jöttök, hogy én, a nagyfiú, aki ennyire keni az egészet, mi a rákért írogat ide, akkor leírnám, hogy azért, mert néha nekem is van teljesen értéktelen időm, és ha ezt metszem azzal, hogy egszerűen jogomban áll, akkor megkapjátok a választ. És ha meg mertek gyanúsítani azzal, hogy egyszerűen a sárga irigységből, akkor el vagytok tévedve, mert nekem nem pálya három kvintet egymás után négynegyedben lenyomni. Sajnálom. Leginkább azért írok, mert gyűlölöm, ha megalázzák a punk vonalat. Irományom (a nem titkolt antipátia mellett is) azonban szeretném, ha építő jellegű lenne (ehhez persze a ti agyaitok is kell), ezért ajánlanék egy-két zenekart a hallgatottak mellé felvenni a repertoárba: pl. Bandanas, Tizedes És A Többiek, Dropkick Murphys, Murphy's Law, Agnostic Front, Toy Dolls, Joy Division, Dillinger Escape Plan, H2O, Discipline, Bad Brains, Black Flag, Kreténs, Marina Revue, MC5, AMD, Cause For Alarm, Madball, Business, UK Subs, The Clash, Sworn Enemy, Tech 9, Mars Volta, Iron Cross, Gorilla Biscuits, Refused, etc. etc., tetszőleges sorrendben.
Na mindegy sz**jatok fa*zt és ne merjétek magatokat punknak nevezni, max. pánknak!
Bori 2005. 07. 14. 14:32
Balazs 2.an jon haza?most hol fogtok probalni?sidnel?
Chani 2005. 07. 04. 22:34
Akkor Grat a TC-nek!
CabStar 2005. 07. 01. 17:25
Csáó, emberek, Table Canson rajongók! :)

Ma találkoztam Will-el és Ben-el, a Table Canson frontembereivel, és röpke 2 órás dumálás után lezsíroztunk 1 tervet az 1üttes jövőjére nézve, amire hamar kezet is fogtunk! A terv röviden így néz ki: 1 év múlva ijjenkorra lesz 1 10 számból álló teljesen önálló, stúdióban felvett, 1enlőre nem +6ározott példányszámban kiadott Table Canson album!!!! Szeptembertől ugyanis elkezdjük a stúdiózásokat ( bár kicsit komplikált a terv, de a lehető legjobbat eredményezi majd;] ), és idő közben töltünk is majd új felvételeket a !! Addig is látogassátok az oldalt, és szedjétek, ami eddig fönn van! :)

Üdv,
Pályi
Plank 2005. 06. 24. 13:15
Szerintem leginkább Ska-punk..de mind1, ezen h.ülyeség veszekedni, abban meg igazad van, hogy van olyan banda aki kevesebb pénzért eljönne, de arra kevesebben lennének kiváncsiak, mint amit írtál példát, és ezért a szigetnek kevesebb lenne a bevétele. A Ska-P miatt sokkal többen mennek ki, így ők jobban járnak, a díjjukat meg nem te fizeted, ezért szerintem az ne érdekeljen...továbbra is azt mondom, hogy jó hogy jönnek VIVA LA SKA-P; VIVA LA SKA!!!
wh000 2005. 06. 24. 13:06
azért azt nem mondanám egyértelműen hogy ska-punk. van benne az is, meg latin elemek, stb. nekem az a legnagyobb baj, hogy lehet hogy jó banda, de tudok sokkal jobbat is, akik 10-ed annyi pénzért jönnének ide.
CabStar 2005. 06. 24. 12:54
Az h mainline v nem mainline, nem az 1üttest minősíti szntem. Legalábbis a SKA-P-nál biztosan nem. Mert az oké, h az, h a Britni Szpírszt + a Beksztrít Bójszt + ezeket a szarockat minden ÁNDÖRGRÁND LAZA ARC utálja, amiért a világ legnépszerűbbjei, mivel ezek NEM SAJÁT MAGUK ÁLTAL JUTOTTAK EL ODA!!! A SKA-P-t nem csak, h nem az amerikai pénzb.u.z.i kiadósok reklámozták szét, mint az állat, Magyarországon abszolút mindenféle reklám nélkül terjedt el. Ez lehetséges lenne anélkül, h 1 qrvayó banda lenne? Nem! Az, h a SKA-P Magyarországon _mainline_ lett, csak azt jelenti, h a SKA-P _tényleg_ 1 yó ska-punk banda, amin 1részt sok ember lesz, 2részt (EMELETT MÉG RÁADÁSUL) ojjan színvonalt hoznak, mint az ÁNDÖRGRÁND LAZA ARCOK által imádott _KIS NÉPSZERŰSÉGNEK ÖRVENDŐ (= yó zenét csináló)_ ska bandák.
...ööö, nem? :)
Plank 2005. 06. 24. 12:41
Hát jah! télleg elég gáz az idei felhozatal, de a SKA-Pon biztos ott leszek, ez volt az első Ska zene amit hallotam, azóta szeretem a ska stílust is..meg engem még talán a KoRn érdekelne, de arra nem megyek
wh000 2005. 06. 24. 11:09
hát ez az. emiatt van az hogy amikor itt volt nálunk a Dr. Green (LITVÁN-SKA, de kur.vajó) volt vagy 10 ember a koncerten. a mai szigeten csak szar együttesek lesznek (kivéve talán a Hellacopterset), tömegigény kielégítésére hívatottak. nem rossz a ska-p, csak túl mainline...
Plank 2005. 06. 24. 9:40
Nem baj az, hogy a legismertebb Ska-Punk banda, attól még qrwa jó zenét játszanak, és jó, hogy meghívták őket!
Különben is, whooo szerinted, ha ide hívnának valami abszolút ismeretlen ska zenekart, akkor mit szólna a magyar társadalom?? Az emberek miatt lesz ilyen a sziget is, mert a szarockra van igény, a szigetnek meg kell a bevétel..
DE A SKA-P AZ JÓ! Őket ne bántsátok!
CabStar 2005. 06. 23. 13:14
Erre szokás mondani: Csinálj yobbat!
. . . :P
wh000 2005. 06. 21. 19:33
nekem az a véleményem, hogy kiszophatnak. bazki ilyen pénzből idehivatok 10 színvonalasabb SKA bandát. nem rossz a skap sem, csak a legismertebb ska bandák közül valóak, ezért jönnek most ide, hihetetlen pénzért. mondjuk, az egész sziget egy rakás szar lesz... csak a hellacopters az egyetlen banda amit valszeg megnézek
CabStar 2005. 06. 21. 14:30
GYERTEK SKA-P KONCERTRE A SZIGET ELSŐ NAPJÁN!!!!!!! :))
CabStar 2005. 06. 20. 15:25
Ti ijjen szekta vagytok v mi?
KuLaKlIkK 2005. 06. 15. 11:14
azért mer igaza van
booorrcssoo 2005. 06. 15. 11:07
mért beszélsz VeGa az én nevembe
CabStar 2005. 06. 15. 10:55
Yóh, nekem mind1. Csak kíváncsi lettem. Hihetetlen sok láma ír erre a fórumra . . . :P
VeGa 2005. 06. 15. 10:53
Ne akard tudni.
CabStar 2005. 06. 15. 10:42
booorrcssoo: Te ki v? :D
booorrcssoo 2005. 06. 15. 10:41
Mi van kis fa-sz.utik
CabStar 2005. 06. 15. 10:36
Próbák most 1 ideig nem lesznek, stúdiózások viszont annál inkább!!! ;]
Sőt, elméletileg Blaise angliai utazása előtt be akarjuk fejezni a 4 új felvételt, úgyh most mindenképp arra fogunk koncentrálni! Remélem, azok mégnagyobb (ebben a fórumban inkább így írom, h wh000 és társai örüljenek: Remélem, azok már) sikert fognak elérni! :)
Browna 2005. 06. 10. 19:21
Csá én vagyok a Table Canson dobosa, Szerintem jó zenét játszuk (kissebb-nagyobb elcsúszásokkal:) Nyáron megint megyünk stúdióba és kegyetlenül feljátszunk minden számot...
Vendég 2005. 06. 08. 22:29
szááánalmas!!! :P
Vendég 2005. 06. 08. 22:22
nah...asszem ilyet sem hallgatok többet
Chani 2005. 06. 08. 14:11
Csáó Blaise !
(vicces, igy álnéven, no mind1) najó, akkor majd összel meglátogatnék 1 probat, no persze ha lehet!:)
jo munkát, remélem taláxunk még Uetersen előtt, de ezt majd sztem ugyis megdumáljuk. hajrá a matekkal. télleg, Művesz Ur, :) jössz évzáróra?
Chani
Chani 2005. 06. 08. 14:08
Hát, egyetlen Whoom, akkor téma lezérva, nincs mit mondanom. élmény volt veled csevegni!
blaise 2005. 06. 07. 15:49
Szia Chani és mindenki!

Hát már rég nem írtam és amit hozzátudok fűzni a kérdésekhez az, hogy egyenlőre leálltak a komolyabb Table CAnson-os dolgok a suli miatt(mi ugye tudjuk milyen, mi Chani?:) na szóval nem hiszem, hogy lesznek koncertek mostanában, max nyár végén, vagy szeptemberben, de hát akkor aztán egy csomó...már mennek az ügyek ezzel kapcsolatban:)
Próbák sem igazán akadnak, pláne, hogy nem nagyon tudunk időpontokat egyeztetni, ÁM suli után, 23-ig nagy valószínüséggel elkezdjük a komolyabb stúdió munkát, hogy pro,óciós embereket találjunk az együtteshez...azok bizony egy pár fokkal komolyabb minőségű dalok lesznek, mármint a minőségüket tekintve...egy kis kulissza titok:

ezeket a számokat fogjuk újra felvenni:

-DIARY
-SEE YOU
-GONE
-SOMEWHERE OUTSIDE

reméljük, hogy minden rendben fog menni és nem futunk ki az időből:D

sziasztok

blasie
blaise 2005. 06. 07. 15:49
Szia Chani és mindenki!

Hát már rég nem írtam és amit hozzátudok fűzni a kérdésekhez az, hogy egyenlőre leálltak a komolyabb Table CAnson-os dolgok a suli miatt(mi ugye tudjuk milyen, mi Chani?:) na szóval nem hiszem, hogy lesznek koncertek mostanában, max nyár végén, vagy szeptemberben, de hát akkor aztán egy csomó...már mennek az ügyek ezzel kapcsolatban:)
Próbák sem igazán akadnak, pláne, hogy nem nagyon tudunk időpontokat egyeztetni, ÁM suli után, 23-ig nagy valószínüséggel elkezdjük a komolyabb stúdió munkát, hogy pro,óciós embereket találjunk az együtteshez...azok bizony egy pár fokkal komolyabb minőségű dalok lesznek, mármint a minőségüket tekintve...egy kis kulissza titok:

ezeket a számokat fogjuk újra felvenni:

-DIARY
-SEE YOU
-GONE
-SOMEWHERE OUTSIDE

reméljük, hogy minden rendben fog menni és nem futunk ki az időből:D

sziasztok

blasie
wh000 2005. 06. 07. 15:37
"haha. nem lepnél meg. apropó, nem 24 vagy vagy vmi ijesmi? hat lassan esedékes az apaság, de jó lesz ha előbb változtatsz az elképzeléseiden. "

az még odébb van. de nyugi, hogy amúgy is keménykezű, tekintélyes embernek számítok, és ezt mások mondták, úgyhogy nem lesznek problémák, mert nem fog fellázadni ellenem az biztos.

"ad2: tisztázd magadban a sznob fogalmát."

kinyitottam a szótárt, és egy hozzád hasonló jellemrajzú ?ember? (ádhoc ~ gyerek) képét adta ki.

"rögtön továbbítom , ne aggódj, hátha még tudnak valamit tenni az ügy érdekében. kösz a figyelmeztetést, hálásak lesznek egy huszonéves nevelési tippjeiért.:)
irónia nélkül.:)) mert az ugyse tudom mi, nemde?. szeretném ha felvilágositanál...."

továbbra is fenntartom, hogy anyukádéknak valamit kéne csinálniuk veled, hogy tiszteld az idősebbet, mert erre úgy tűnik nem tanítottak meg. én 15 évesen álmomban sem mertem volna beszólni egy nálam majdnem 10 évvel idősebb érett embernek. de más késő. sajnos elkéstek, és ez tényleg szomorú, nem lehetnek valami erőskezű szülők, innentől teljesen mindegy, hogy hány évesek.
Chani 2005. 06. 07. 13:38
Blaise, Ben , Will! mikor lesznek probaitok?
studiomunkák nincsenek most egyáltalán?
Sorry, h ennyi ideig nem veletek foglalkoztam, cs közbe masnak is kell válaszolgatnom!:)
HAJRÁ tc.
Chani 2005. 06. 07. 13:36
"ha nekem ilyen lányom lenne, az biztos, hogy beadnám egy nevelőotthonba."
haha. nem lepnél meg. apropó, nem 24 vagy vagy vmi ijesmi? hat lassan esedékes az apaság, de jó lesz ha előbb változtatsz az elképzeléseiden.
ad2: tisztázd magadban a sznob fogalmát.
"szemernyi fájdalmat is tudok nektek okozni" nagyon elszomoritalak ha nem okozol még ennyit se..?
"eufemizmus, koherens," ettől nem tűnsz okosabbnak. :)
" a szüleidnek kellett volna megnevelniük" rögtön továbbítom , ne aggódj, hátha még tudnak valamit tenni az ügy érdekében. kösz a figyelmeztetést, hálásak lesznek egy huszonéves nevelési tippjeiért.:)
irónia nélkül.:)) mert az ugyse tudom mi, nemde?. szeretném ha felvilágositanál.... TANITS, mester! imádlak!
Vendég 2005. 06. 06. 11:17
Hát ez van...Ez internet..:) De azért köszönöm, hogy igy reagáltál. Komolyan. És visszatérve, küldjétek srácok! Soksok próba, gyakorlás, tanulás, és meg lesz az eredménye!:) És lényeg, a fokozatosság!
Nah LIR mindenkinek! GT-Zoli

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal