Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno

Tiesto bulira jegy

létrehozva: 2005. 05. 14.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 12. 17. 2:38
NEWS ! TIESTOYOUTOU --> http://toutouyoutou.narod.ru/
Vendég 2005. 11. 10. 22:52
A nov. 12-ei Tiesto CeeTour 2005 -re a Budapest Sportarénába a helyszínen még \\\"bőségesen\\\" lesz kapható normál jegy rendes 6.990.- HUF-os áron!!! Ne vásároljatok olyan jegyet ami drágább és nem is tudtok meggyőződni az eredetiségéről!!!
Limitált számban a vasárnapi exkluzív V.I.P. partira is kaphatók még jegyek a szombati / Sportaréna / helyszínen is 12.000 HUF !!!
A szervezők :D :D :D
Vendég 2005. 11. 10. 22:52
A nov. 12-ei Tiesto CeeTour 2005 -re a Budapest Sportarénába a helyszínen még \\\"bőségesen\\\" lesz kapható normál jegy rendes 6.990.- HUF-os áron!!! Ne vásároljatok olyan jegyet ami drágább és nem is tudtok meggyőződni az eredetiségéről!!!
Limitált számban a vasárnapi exkluzív V.I.P. partira is kaphatók még jegyek a szombati / Sportaréna / helyszínen is!!!
A szervezők :D :D :D
Vendég 2005. 11. 09. 15:15
1 db ( eredeti :) ) Tiesto jegy eladó!

Irányár: 16000 HUF

Érd:
30/ 62-76-223 (Ancsa)

Kecskemét
Vendég 2005. 11. 06. 14:28
Sziasztok
vennék egy tiesto VIP jegyet!Az ár nem akadály!Csak eredeti érdekel
Email:
Vendég 2005. 11. 06. 12:38
én eladom a jegyem, megvettem, de mégsincs kedvem menni. ha érdekel az email cím:
Vendég 2005. 11. 04. 11:20
Hali! a Nov.12.ei Tiestora keresek 1db jegyet. Ha van, írj a ra
cas 2005. 11. 03. 17:05
Nekem van egy db álló jegyem amit eladnék az ajánlatokat nov. 9-ig a küldhetitek.
Vendég 2005. 11. 02. 16:19
Ha van valakinek 5 db elado Tiesto koncertre jegye az sürgösen szoljon de ha nincs az se baj ,de kettő db mindenféle képpen kell.
Az e-mail cimem:
Vendég 2005. 11. 02. 12:28
hali!2 jegyet vennék tiesto koncertre.. ha van valakinek, hivjon, irjon, megegyezünk.. 70/3350739
griffin 2005. 10. 29. 23:12
Hello everybody!!
szeretnek jegyet venni a TIESTO koncertre de mar nincs! ha valaki meg szeretne valni tole akinek mar megvan szivesen atveszek 2jegyet! a sima jegyert fizetek 10000ft/db a VIP jegyert 13000ft/db
cimem:

HELP ME:)
force 2005. 10. 27. 9:03
Jegyet vennék Tiestora 5 db!!!
Vendég 2005. 10. 26. 22:47
Szép jó estét mindenkinek!

Szeretnék elmenni Tiesto pácsi estjére de a jegyvételről lemaradtam!
Kérek valaki, ha tudna 2 jegyet kaparintani, asszem érdekelne!!!!

e-mail-re kérném a válaszokat, ha esetleg lenne valaki!
Az irányárat kérném jelezni!
cim:

Köszike! Bere
Vendég 2005. 10. 26. 10:52
sziasztok
szeretnék 4db jegyet venni a budapesti tiestora.
Ha esetleg van valakinek felesleg szívesen átveszem.
elöre is köszönöm

Evolve 2005. 10. 24. 23:24
DJ Tiesto egy jo DJ. Mondjon ki mit akar...

Dj Magazine Top 10 of 2004..
1. Tiesto
2. Paul Van Dyk
3. Armin Van Buuren
4. Sasha
5. Ferry Corsten
6. Hernan Cattaneo
7. Christopher Lawrence
8. John Digweed
9. Paul Oakenfold
10. Deep Dish
Vendég 2005. 10. 24. 20:14
Sziasztok!
1 nagyon fontos probléma miatt fordulok Hozzátok: szeretnék szerezni a nov. 12-i Aréna-beli Tiesto-party-ra 1 VIP-jegyet. Ha netán valamelyikőtöknek akadna 1 fölösleges, akkor szívesen megvásárolnám! A pénzügyekről személyesen megegyezünk. Ha valamelyikőtök segíteni tudna, az kérem írja meg telefonszámát email címemre:

Várom remélhetőleg GYORS válaszotokat! Köszönettel, Andris
menyét 2005. 10. 17. 9:07
hello aki szereti tiestot tudok szerezni jegyet én is 3000 ropiért és még hangulat is lesz gyertek az én fórumomra electzene ebbe lesz minden tiesto, benni benassi , mauro meg stb.
Vendég 2005. 10. 12. 9:20
Ja, meg még csak annyit tennék hozzá az előzőhöz, hogy nem szerethet mindenki egyforma zenéket... és fölösleges azért utálkozni, meg beszólni mert mást szeret mint te. Úgy se tudod ezzel megváltoztatni az ízlését senkinek, valaki ezt szereti valaki meg azt.
Vendég 2005. 10. 12. 9:11
Na, mert te vagy az okos......

hallottál már PvD-ről..kiírom mindenkis p.öcsnek,h tudja mi az: Paul van Dyk
ő az 1.számú Dj..Lvileg...bár sztem AvB--Armin van Buuren,aki sziontén mindig ott van a toplistán...
---húúú...jól megmondtad! És most tapsoljak vagy hullámozzak?!....

Először is nem hiszem hogy Tiesto "hibája" lenne hogy így felkapták. Ezt dobta a gép...
Másodszor soha nem volt arról szó, hogy az Adagio for Strings az saját száma. Ezt soha nem mondta senki.
Én is útálom az olyanokat akik nagy Tiesto-rajongónak mondják magukat, aztán max 3 számot ismernek tőle. De az olyanokat is utálom aki fikázza Tiestot divatból....
Mondjuk felőlem hurroghatod tovább, engem innentől nem izgat a dolog.... Úgy se sokra mész azzal hogy itt most lehordod mindennek, semmi sem fog ettől megváltozni.
Vendég 2005. 10. 11. 19:51
TIESTOOOO!!!!!

ezaz,istenítsétek csak...ez kell a népnek...1.számú DJ??

igen?

hallottál már PvD-ről..kiírom mindenkis p.öcsnek,h tudja mi az: Paul van Dyk
ő az 1.számú Dj..Lvileg...bár sztem AvB--Armin van Buuren,aki sziontén mindig ott van a toplistán...

még csak 1 dolog...sztetek miért nem Tiesto volt akkor a legnagyobb trance fesztivál a Sensation-nek a főfő vendége?
na?

Lismerem,vannak jó zenéi,amit csinál,_szentem_ jól csinálja,csak rühellem,amikor így felkapnak vkit...
azt utűlom,h pl jönnek a Lethal industryval,meg az Adagio for stringssel,stb
az 1. már asszem 1999ben +volt..akkor nem hallgatta senki,mert nem volt divatos..a 2.,az adagio,az meg nem az ő száma.. :)
ha esetleg William Orbit rémlik vki régebbi trancesnek..aki nem újdonsültewn szerette+ ezt a múfajt..
amúgy william is egy komolyzenei darabot dolgozott fel,szal...
na de ez mind mind1 a TIESTOOO mániásoknak,mer csak őt ismerikL...

:P
Vendég 2005. 10. 02. 17:43
Sziasztok!!

Valaki help h lehet fórumot létrehozni??fontos lenne!!
Vendég 2005. 10. 02. 16:52
van még jegy??????????????????
Vendég 2005. 05. 25. 10:18
Aha...populáris..... a kis discos majmok miatt akik nem ismernek más Tiesto számot csak max 4-et....na mindegy nem kezdem el újból a vitát, fölösleges....
A divatmajomról csak annyit hogy az az, aki régen szerette, és mióta elkezdték fikázni azóta utálja Tiestot. Nem azért védem mert ő a kedvencem, igaz hogy van 1-2 gagyi száma, de vannak igen jó mixei is. Nekem se ő az etalon, de nem is utálom amiatt mert néhány számára rákaptak a discosok.... Én se ebbe a műfajba mozgok, teljesen mást szeretek, de van olyan ami bejön tőle (persze van olyan amit nem szeretek, 1-2 disco feelinges száma...)!
Szerintem jobb lesz lezárni a vitát, úgy se fog erről egyezni a véleményünk!
Vendég 2005. 05. 24. 20:07
Igen??Akkor mutass olyat!!Fogggalma nincs a keverésről!!Egyszer nézd meg Zabiela technikáját!!Szerinted nem szégyen,h a világ első számú dj-e(csak azért érdemelte ki,mert populáris..) 8000ftért cdről zenél?!Annyira gáz!!Tiestot hallgassák csak a divatmajmok!!Én inkább elmegyek egy komoly buliba. peace
Vendég 2005. 05. 18. 11:35
Na, vmi kis nyomorék beszólt aki mióta divat fikázni Tiestot, azóta utálja..... ne a 2 discosabb számát nézd már!!!! Ha utánanéznél vannak elég jó számai/mixei amire első hallásra tuti nem ismernél rá hogy Tiesto csinálta. Már járt így 1-2 olyan ember aki elkezdte hurrogni hogy Tiesto milyen szar, aztán betettem 1 mixet, ott örült hogy milyen jó zene, ki ez, aztán csak lesett amikor mondtam hogy Tiesto..... Erről ennyit......
Moonrider 2005. 05. 14. 8:54
Eladó 2 db jegy ( csak együtt a kettő) a mai-holnapi Palace bulira !Átvehető Győrben ma estig.Ár:
20.000,-ft/2 db. E-mail:

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » House, Trance, Techno