Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

The Corrs

létrehozva: 2005. 05. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 04. 28. 18:20
Ez engem is érdekelne! Ha lenne valahol koncertjük tuti elmennék!
Vendég 2006. 04. 15. 13:40
IDÉN NEM INDULNAK TURNÉRA???
Vendég 2006. 04. 14. 22:18
Én egy elkötelezett Corrs-rajongó vagyok. Szerintem nem kellene őket "rühnek" hívni, mert ilyen zenét még senki más nem bírt csinálni. Azért ilyen szép az a zene, mert nem profitból, hanem szívből csinálják.
Vendég 2006. 04. 14. 22:00
Éljen a Corrs!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 04. 11. 7:53
Én is nagy rajongójuk vagyok! Egyszerűen mikor legülök hallgatni őket, és behunyom a szemem, mindha látnám Írországot, érezném a szelet, a napot! egyszerűen elvarázsoltak.Aki ezt nem érti/érzi az az ő baja. de azt utálom ha csak úgy kijelenti valaki hogy utálja Őket! De végül is, nem tudja miből marad ki, nemde.....!
Vendég 2006. 02. 15. 10:53
Szervusztok!
Egy Corrs szám címét keresem, ami 2001 körül nagy sláger volt és amit a nagy rádiók (pl. Danubius, Sláger ) is számtalanszor lejátszottak.
Ha valaki tudja, kérem írja le egy hozzászólásban.

Előre is köszönöm.
Vendég 2006. 01. 12. 14:47
Tökre ímádom a Corrs együttest. Szerintem tök baró, csak még nincs meg az összes cd-jük, csak kettő és meg van egy videokazin. És mennyen a francba aki leszólja őket!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 11. 16. 15:24
A Corrs a legjobb! Megvan az összes albumuk!
Vendég 2005. 10. 17. 0:55
szerintem is a Corrs az egyik legtehetségesebb és legszebb testvéregyüttes a világon
Vendég 2005. 10. 10. 8:48
Szerintem a Home a legigényesebb munkájuk.
Vendég 2005. 06. 01. 20:27
Hát, nem tudom. Ha legalább a háttérrel kapcsolatban tájékozatlan vagy, akkor legalább nem kellene olyan tuskó beszólást írni, mint amit tettél. ŐK TUDNAK ZENÉLNI!!!!! Lehet, hogy te hozzászoktál itt Magyarországon a sok hülye show és szertettel teljes producer között az összeválogatott nyálas tucatzenekarokhoz, de ne feledd, hogy ők már közel egy évtizede a nagy piacon vannak. Amennyiben érdekelnek a részletek: http://www.thecorrs.fw.hu vagy látogass meg egy koncertet, az biztos meggyőz. Bár nem tudom, hogy a szyínpad elötti tér elbír e egy rühet, amit magán kéne cipelni.
Bocs, hogy durva voltam, de a baromságoktól hamar ideges leszek. megyek megnyugtatom magam egy kis zenével, of cours Corrs :))
Vendég 2005. 06. 01. 20:25
A Corrs a kedvenc együttesem.
Ahogy látom ez 1 hozzászóló kivételével mindenkire igaz. :o)

Nekik javaslom az oldalunkat:
http://thecorrs.freeweb.hu/

Annak az 1 hozzászólónak meg inkább nem javaslok semmit. Max annyit hogy legalább 1x hallgasson meg egy Corrs számot, mert a hozzászólásából ítélve ezt még nem tette meg.
Vendég 2005. 05. 20. 8:38
Tök jó együttes és ha mérges vagy, MEGNYUGTAT!!!!!!!!!4 De tényleg=)
Vendég 2005. 05. 20. 8:24
Hát, jól összeverbuválták őket a szüleik, azt meg kell hagyni!:) Ritka, h egy családban három enniyre szép ,és tehetséges, muzikális lány, plusz egy bátyó is legyen. Legalább ők tudnak élőben is zenélni, ráadásul több hangszeren játszanak mindnyájan, a csajszi tök jól dobol pl. Ha lehet egy javaslatom, nézd meg az unplugged koncert dvd-jüket, talán megváltozik a véleményed.
Vendég 2005. 05. 18. 22:58
Szerintem a Corrs három szét-stylist-ozott, agyonproducerelt tyúkból verbuvált, totál marketingre épülő nyálzenekar, és mint ilyen, remélem gyorsan elpusztul a Föld színéről, mert ez utóbbi már nem bírja a hátán a sok rühet, amit magán cipel.
Attila2004 2005. 05. 18. 13:56
Szerintem a Corrs a legjobb együttes a világon.

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop