Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

Zserbó interjú

létrehozva: 2005. 05. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 10. 30. 22:55
mindent bele skacok jók vagytok!!

Lindy 2006. 08. 21. 16:43
Sziaztok. Ha tudjátok hogy hol és mikor lép fel a Zserbó akkor irjatok! Minnél többet ha lehet és Bács kiskun megyei fellépést. köszi. FONTOS!
Vendég 2006. 06. 04. 17:45
HAJRÁ TOMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 05. 09. 14:31
sziasztok
naon nagy rajongótok vok
Vendég 2006. 05. 07. 12:34
Engem Miklós Karinának hívnak, és Sándorfalván lakom, amikor láttam hogy a Majálisra jöttök, nagyon megörűltem, de megláttam, hogy nem Dávid és Tomi volt ot :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Miért????????

Karina
Vendég 2006. 05. 05. 12:29
TOMI KÉRLEK IRJ AZ OLDALAMRA FANNI
Vendég 2006. 05. 02. 16:59
sziazstok Fanni vagyok aki már irt erre a honlapra kérlek aki tudjaaz irja meg nekem a Nagy Zserbó honlapja cimet mert nagy rajongójuk vagyok és ha lehetséges elnne szeretnék velük levelezni a cimet a küldhetitek nagyoon várom a választ legyen az fiú lány bárki küldje még esetleg ,,Zsani Tomi Dávid ,, is kérlek benneteket mi hamarab válaszoljatok a cimre!!További sok sikert!Remélem egyszer együtt dolgozhatunk az az egyik állomom nagyon várom remélem teljesül!!!kérlek irjátok meg!!Sándorfalvárol Fanni.
Vendég 2006. 05. 02. 16:52
Szisztok az a Sándorfalvi lány vagyok aki már irt be.Valaki légyszi modja meg ,hogy hol találom meg a Nagy Zserbó honlapját nagyon sürgös lenne kérlek aki tudja bárki irjon a bárki legyen fiú lány esetle,,Tomi Zsani Dávid,,nekem ugyan is nagyon sürgös mert amint már emlitettem nagy rajongóuk vagy és szeretnék velük levelezni a honlapjukon ha lehetséges!!!
kérlek válaszoljatok hamarosan.további sok sikert!Remélem egyszer együtt fogunk dolgozni!!Kérlek válaszoljatok mi hamarabb a cimen vagy ezen az oldalon!!
Vendég 2006. 05. 01. 15:19
Szisztok nagyon szeretem a Zserbot de szerintem sokkal jobb volt amikor MUhari Tamás volt az egyik énekes mert ő a kedvencem eldöntöttem ,hogy én is a szinészi pályát választom.Itt adott koncerteta hétvégén nállunk at uj zserbo de nekem sokkal jobban tetszett Muhari Tamás hangja nagy rajongója vagyok.Hallottam a Rómeó és Júlia cimü daraban is .kérlek olvassátok el.továbi sok sikert.S ndorfalvárol fanni.Remélem egyszer együtt dolgozhatunk!!
Vendég 2006. 04. 27. 18:22
hol lehet belehallgatni a zenétekbe?
Vendég 2006. 03. 14. 14:12
Szuper az album!!!
Ami
Vendég 2006. 03. 08. 19:16
Énekelj ne hagy d abba te jó ember
Vendég 2005. 11. 15. 11:55
Hello
Én Erdélyi lany vagyok és a nyaron hallottam eloszor a Romeo es Juliet dalotokat a radioban és azota is a fülembe cseng a dal.
Nem tudtam semmit az együttesről azt sem, hogy mi a neve.
Így nehéz is volt a kereses.
azért is mert a közvetlen környezetemben nem ismerte senki a dalaitokat.
Most találtam veletlenul ratok:)
Igy szeretnem, ha tudnatok nekem segiteni abban, hogy mi az albumotoknak a címe ?es Honnan tudnam megvasarolni ?
Estetleg van olyan weboldal, ahol a lemezeteket aruljak?
Előre is kösz.
Re
Vendég 2005. 10. 26. 15:59
Nagyon szuper a lemez!!! Mikor jön a következő??? :)
Oldalatok nincsen?
Vendég 2005. 10. 25. 19:57
A hivatalos honlap link nem elérhető.
Atom
Vendég 2005. 09. 20. 21:01
Kedves Tamás!
Egy jótékonysági, halmozottan hátrányos településeknek szervezett karneváli rendezvény kapcsán keresem a "Zserbó"-val való kapcsolatfelvételt! Kérlek, adj meg egy közvetlen elérhetőséget, e-mail címet! Várom jelentkezésedet! Addig is sok sikert kívánok! Elérhetőségem: e-mail:
Vendég 2005. 09. 14. 11:54
Kedves Tamás!
A Bordányi falunapon láttalak benneteketés azóta is emlegetlek, illetve már a lemezetek is megvan melyet az irodámban halgatok és kérdezik is kik Ők!!! Reklámot megteszem, és szeretném is :)))) Szegedi vagyok, de van valaki aki szívesen beszélne veletek Horváth Timi ugyanis mellettem levő boltban dolgozik! Egyébként másképpen is szeretnénk felvenni a kapcsolatot veletek mert nem tud másképpen beszélni veletek, ezért az én email címem adom meg //

Szia Tamás!Horváth Timi vagyok.Tudod?Az Ősrégi HÁRMAS:Tamás,Tüci,Timi.(Csakhogy biztos tudd ki vagyok.)A régi számodat nem találom,viszont írj légyszives a fenti emailre vmi elérhetőséget.Fontos,szeretnék veletek beszélni!!!!!!
Más:Hallgattalak titeket,nagyon jók vagytok!!Jó így látni,hallgatni Titeket:o)Üdv:Timi
Vendég 2005. 09. 08. 21:11
Ma hozták meg a Zserbó CD-t , amit nyertem ! Belehallgattam , nagyon király ! Imádom a zenéjüket !
Zsanett meg egyszerűen nagyon tetszik nekem ! Nem tud valaki valamilyen elérhetőséget ? A sors fintora , hogy a zserbót , mint sütit nem szeretem , de zenében IMÁDOM !!!
Vendég 2005. 06. 11. 14:09
Sziasztok!
Csak szeretném elmondani, hogy menniyre becsüllek és tisztellek Titeket, mert tudom, hogy e lemez elkészülése mögött rengeteg munka, energia és idő van! Én ne tudnám? Alig láttam ez idő alatt az én legédesebb barátomat: Dávidot! Ezúton is üzenem neki, hogy most már aztán csináljon magának stabadidőt, mert több mint egy hete nem láttam a helyes kis pofikáját...ha nem tudná ki vagyok(bár ez kizárt), segítek: "...aki mindig hitt benned"!
Csóközön
Vendég 2005. 05. 27. 20:13
Én csak a 2 srácot:),de Dávidot jobban,meg a családját,puszilom is öket! és nagyon-nagyon jo fejek!!
SOK SIKERT,JOK VAGYTOK!!!
Vendég 2005. 05. 27. 17:15
igen. én ismerem mindhármukat. :)
Vendég 2005. 05. 27. 16:41
Ismeri vki őket személyesen is? Milyenek? Jófejek?
Annyi biztos, h jó hangjuk van!!!:) Remélem hallunk még a további sikereikről!
Vendég 2005. 05. 25. 21:04
Csak nagyon nagyon sok sikert szeretnék nektek kivánni,csak igy tovább!!!!Dávid,hajrá a Rómeoban,sokkalta jobbvagy mint Bálint Ádám,te többet küzdöttél érte ugy tudom,megérdemled..:)!!-sok puszi neked és családodnak,1 ismerös!
Vendég 2005. 05. 25. 16:17
igen. ha elolvasod a cikket, kiderül. :)
Vendég 2005. 05. 25. 9:21
Tényleg reggel 6-tól este 10-ig dolgoznak?
Vendég 2005. 05. 24. 15:29
Milyen dolgokra célzol?
Vendég 2005. 05. 24. 15:28
Milyen dolgokra célzol?
penge 2005. 05. 23. 16:04
Jó volt ez a cikk. Tudok pár dolgot a Zserbó tagjairól, de én is találtam új híreket.
lena 2005. 05. 20. 15:12
Sziasztok!

Szerintem eszméletlen jó ötlet volt a dalok ilyenfajta feldolgozása! Tényleg lehet rá bulizni és ki lehet kapcsolódni rajta vagy ha netán szomorú vagy, akkor felvidít! Barátnőimtől is jó visszhangokat kaptam, sőt egyikük azt kérdezte mikor jelenik meg a következő cd-tek, mert már nagyon várja!
További jó szereplést és sok sikert nektek!
üdv
Vendég 2005. 05. 19. 12:21
:))))))))

ssssimán... Úgyis a hétvégénket is együtt töltjük majd :))))

Pussz
nővéred, Rozi :)
Vendég 2005. 05. 18. 22:55
Szia Rokony!

Gondoltam,megdícsérlek a cikk végén szereplő mondatért.Örülök,ha úgy érzed,hogy mi már egy "család" vagyunk.

Sokszor puszillak:"Húgod"
Vendég 2005. 05. 18. 21:54
Nekem tetszik. Jó kérdések és értelmes válaszok, kerek mondatokban! :)

Pogány Madonna
Jónap Tamás 2005. 05. 18. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok