Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

BON JOVI - TRAMBULIN

létrehozva: 2005. 05. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

summergirl 2005. 07. 07. 12:33
Sziasztok.Pénteken játszanak az amerikai autóstalin, Miskolcon.Na puszi!
Zoli 2005. 06. 23. 13:37
Milyen maxhoz beszéltek?
Camilla 2005. 06. 23. 10:20
Vic & Mindenki!

A a honlapon mindig friss híreket és koncert dátumokat láthattok, folyamatosan bövül a galéria. Szeretettel várunk Titeket a fórumon is, és nem utolsó sorban a koncerteken!
http://www.jonbovi.com
Peace!
Vendég 2005. 06. 12. 10:11
Szia Zsolti!
Nagyon sokat hallottam a Trambulinról aki ma már valóban Jon Bovi, de még nem hallottam őket élőben. Letöltöttem a honlapjukról azt a néhány dalt amit le lehet, háááááááát őszintén szólva én elég elfogult vagyok a Jovival szemben hiszen 15éve rajongójuk vagyok és kijárok koncertekre, DE amit ez a banda művel az NAGYON NAGYON OTT VAN, le a kalappal előttük!!! Soxor megdumcsiztuk a barátaimmal, hogy kocsival leugrunk egyszer miskolcra, hogy halljuk élőben is őket mert Pest megyeik vagyunk, de mindig elsiklott a dolog, de mooooooooooost én fogom pumpálni azt az erőt, hogy igenis pattanjunk kocsiba és IRÁNY MISKOLC!!! Sztem is nagyon jól nyomják az első olyan banda akinél nem idegesít, hogy utánoznak, hanem iszonyatosan jól csinálják, minden elismerésem a fiúké! A One wild night dal iszonyat jóóó:))))!!!
Puszi mindenkinek, Vic
Thyrane 2005. 06. 09. 14:50
A Shiften és a négyesen egyszerre? :)
Ligeia 2005. 06. 09. 10:02
Hmmm, erdekes amit mondasz Mael... Vegul is miert ne kapcsolhatta volna ki a Caps Lockot, a felkialtojelen meg rajta hagyta a kavescseszet?
Jay 2005. 06. 09. 7:12
Net Wars - The Revenge of the Dory.
Thyrane 2005. 06. 08. 20:37
Hm.
Túlságosan ismerös ez a stílus.
Angelfire 2005. 06. 08. 20:33
Most az 1x egyet értek veled Max!! De ez utolsó eset!!!!!!!! Az első és az utolsó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez 100!!!!!!!
Max 2005. 06. 08. 9:14
Úristen, mennyi nyál szorult ebbe a topikba.
Zsolti 2005. 06. 08. 5:57
Szia Summergirl!

Te ki vagy? Szeretnélek megismerni mint Trambulin rajongót :) én is ott vagyok kivétel nélkül minden fellépésen, még néha próbára is elmegyek...írsz nekem? pussz
summergirl 2005. 06. 06. 15:21
Sziasztok!
Most hétvégén játszottak a miskolci Vian klubban, én is ott voltam!:)
És k.... jó koncert volt!Tényleg szuperek a srácok!
Igen most Jon Bovi a nevük , a honlapjuk meg http://www.jonbovi.com címen van. Sztem naon jó, nézzétek meg!
puszi mindenkinek!Találkozunk a koncerteken!!
Vendég 2005. 06. 06. 14:36
Hallottam már élőbe is őket naon faják!Most már Jon Bovi a nevük....
Zsolti 2005. 05. 29. 14:07
Hi!

Örülök hogy tetszenek, a számokat továb lehet adni nyugodva, nem jog védett :))
Rocka 2005. 05. 25. 3:41
Nos
A Jovi számokat qrva jól nyomják a fiuk!!!!!!!
Nyers,és dögös!
Ha ezt élőben is így lenyomják akkor az igen!
Csak sajna ez rajtam, és még kb. 100 emberen kívül nem sok mindenkit fog lázbahozni kis hazánkban.

Holnap meghallgatom a saját számaikat is.

Üdv
MRF
Zsolti 2005. 05. 21. 11:46
Kedves Idegenek!

Tudom nem kemény rock, de azért bepróbálkozok :)

Hallotatok már a Trambulin együttesről? Miskolciak és Bon Jovi számokat játszanak, nem is akár hogyan. Sokan híjvák őket magyar BON JOVInak is. Szerintem aki szerti Bon Jovi-t annak mindenképp érdemes letölteni és meghallgatni pár számot. Aki nem szereti és ért kicsit a zenéhez, annak is érdemes. Várok véleményeket!!!!

az oldal:

http://www.itwork.hu/trambulin

hajrá!!!és írjatok

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal