Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Alizee alias Lola

létrehozva: 2005. 05. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 05. 20. 15:41
ALIZEE EGY ROHADT JO CSAJ SZERINTEM DE A LOLA SEM ROSSZ! A HANGJUK IS TÉLLEG "ZSIR"!!
Brasero 2005. 12. 19. 18:54
Megnyílt Lola hivatalos weboldala: http://www.lolamusic.hu
Brasero 2005. 11. 24. 13:23
Aki szereti Lolát, az szavazzon rá a Story oldalán, az Ötcsillag-díjnál november 30-ig "Az év énekese, zenésze, zenei produkciója" kategóriában! Ez sokat segíthet Lolának! Úgyhogy, aki szereti Őt és a zenéjét, az tényleg vegye a fáradtságot és szavazzon. Köszi. Link:
http://www.story.hu/ot_csillag/index.php?thx=0
Vendég 2005. 11. 17. 12:37
Lola hatvani koncertjét le lehet tölteni a http://lolafanclub.musique.hu/ oldalról (Videók / Fellépések kategóriából: Koncert (60), 2005.11.11)
Vendég 2005. 11. 09. 18:03
sziasztok segitsen nekem vki aki tuldja lola email cimét kérem küldje már el imádom a zenéit és fantasztikus a hangja is vagy .
köszönöm.hajrá lola
Vendég 2005. 11. 09. 11:04
Nekem nagyon tetszik az album. Főként három dal, az 1es a 9es, de főként a 10es! Gratulálok Lolának és további sok sikert kívánok neki!
Vendég 2005. 11. 03. 17:34
tudja valaki Lola e-mail címét?
Az adja már meg mert nagyon szimpi a csaj és tök jó hangja van!
Vendég 2005. 10. 20. 15:05
fotók, videók, dalszövegek:) nagyon pazar!!!
Vendég 2005. 10. 19. 11:03
Nézzétek meg: http://lolafanclub.musique.hu/
:)
Vendég 2005. 10. 17. 13:16
Nagyon szép amit eddig elért Lola és a managementje, de a sztárságtól még messze van. Amit nem értek, hogy miért kell rosszindulatú megjegyzéseket írni. Ha nem tetszik Lola vagy a zenéje, az egy dolog.
Érezhető a produkción, hogy hosszú és igényes munka eredménye, amit -szerintem- meg kell becsülni, hiszen nekünk szól, nekünk készül!
Én nem vagyok oda az Álomtáncért (a klip nagyon jó:)), de Lola nagyon szimpatikus, tetszik ahogy nyilatkozik és leesik az állam, attól hogy milyen profi (mint énekes és előadó is).
Vendég 2005. 10. 14. 12:56
Nem tudom miről folyik itt a vita. Egy viszont tény ez a Álomtánc dal folyik a csapból is meg a Lola is. Úgy ,hogy kár bármi rosszindulatú dolgot leírni a tény az ez a lány nagyon befutott. Én sem gondoltam volna de kezd nekem is tetszeni ez a dal mert már annyit hallottam.Valószínű nagy sztár lesz belőle de már most is nagyon ot van a küszöbén.
Vendég 2005. 10. 08. 16:13
Szerintem aki rosszakat mond róla, az nem feltétlenül rossz. Lehet véleményt nyilvánítani de nem itt hanem magadnak! Ha nem tetszik akkor ne gyere ide ne nézegesd! Amúgy meg csak akkor keres fel valaki egy oldalt ha kíváncsi rá! Akkor valószínű hogy te is kíváncsi voltál rá! Nem feltétlenül kéne ennyire féltékenynek lenni! Lola igenis nagyon tehtséges és nagyon megérdemelte hogy sláger legyen neki ez a dal és remélem hogy a többi is az lesz! És majd hogy ha te is ennyit dolgozol a hangodon és ennyi erőt fektetsz bele mint ő és ekkora sikered lesz akkor majd meghallgatlak! Nem Lola rajongó oszt társ!
Vendég 2005. 10. 07. 15:55
Azt hiszem, hogy reklámfogás. Tény, hogy Juditka és Alizze között fellelhető néhány közös vonás, de ez csak a fiatal kor. Végre összejött, amiről már Lengyelország óta vágyott.....hát igen, akárkiből lehetnek sztárok, ugye Juditka, vagy Lola....ahogy tetszik:)
Vendég 2005. 09. 27. 21:41
bocs
Vendég 2005. 09. 27. 21:41
Alizeé
Vendég 2005. 09. 27. 21:39
Szerintem meg semmi de semmi köze az Alizee-hez. Én nagyon szeretem Alizee-t és elöször azt gondoltam Ő egy kopi lesz. nagyon kellemesen csalódtam amikor megláttam a klippet mert szerintem nagyon egyedi lett. ez a 60-as évek világ jól áll neki. Ez pedig nagyon távol van Alizzetől.Ha pedig jól tudom az Alizze rajongóknak tetszik Lola a legjobban. Úgy,hogy nincs baj. Én gratulálok hozzá mert igazi különlegességet csináltak. A managementnek gratula mert szerintem nagyon egyedi amit csináltak legalábbis hazai viszonylatban. A Lola hangja pedig szupi!:)
Vendég 2005. 09. 18. 11:50
Szerintem ez nem majmolás. Márcsak azért is mondom ezt, mert kb. 3 éve én is részese voltam - az akkor még Ditti néven futó - produkciónak. A névváltás oka valószínűleg az előző manager miatt történt. De ezt nem tudom, és nem is akarok belefolyni. Lényeg az, hogy szerintem nem az volt a szándék, hogy Alizee utánzatot "gyártsanak".
Vendég 2005. 09. 08. 21:58
hol lehet meghallgatni
Vendég 2005. 09. 01. 16:21
Ez a "magyar Alizee" produkció szerintem szánalmas, mint minden koppintás... A producereknek inkább lehetett volna saját ötletük, minthogy megint a külfödi dolgokat majmolják.
Vendég 2005. 09. 01. 9:49
A klip nagyon coool:)
Vendég 2005. 08. 26. 10:08
szavazunk!!!!
zozoo 2005. 08. 15. 22:12
Szavazzon mindenki Lolára a juventus.uno.hu Szavazoldalán!
atsa 2005. 08. 01. 11:27
Türelmetlenül várom már azt a lemezt:)
zozoo 2005. 06. 16. 12:13
Jé! Végre vannak értelmes kritikák!
Vendég 2005. 06. 15. 11:17
Jaj. Lélekből? Nincs zenei izlése? Ilyen hülyeség. Egy 17 éves lánynak már hogyne lenne zenei izlése.Valószínű te nem egy zeneszerető ember vagy hanem aki nagyon szeretett volna énekes lenni csak soha nem jött össze.Itt pedig az ilyen beszolásokkal kiélheted magad. Demagog hülyeségekkel névtelenül. Szeintem meg erről van szó.!!!!Nem vagyok Lola rajongó,valószínű nem is leszek de az biztos,hogy itt egy pár embert megöl az irigység.Valószínű amit itt soha nem fog beavallani. Nincs ezzel a Lola dologgal semmi baj, nagy valószínűséggel be fog jönni mert annyi oldalon vele foglalkoznak,hogy hihetelen.A hazai zeneiparban meg már rég nincs üzlet ezt meg mindenki tudja!
Vendég 2005. 06. 14. 23:19
Hajrá! Szerettem a Házibulit!
Vendég 2005. 06. 14. 17:58
Sajnos Mo.-on nemcsak Lola az éretlen, halovány zenei produkció, rengeteg semmitmondó zenei maszlag szerepel ma a hazai slágerlistákon. Pedig lenne szükség az igazán maradandó zenei tehetségekre. Van belőlük, de nagyon kevés. Egyértelmű üzlet, de az igazán zeneszerető embert egy ilyennel vagy akár egy Baby Évivel nem lehet becsapni. Ez még kislány, nincs is kifejlődve a zenei ízlése, nem lélekből jön.
Vendég 2005. 06. 11. 14:19
Majd ha kész az oldal és föltettem, megírom.
Vendég 2005. 06. 10. 14:32
Lola fanclub? Az kemény! Ahoz képest,hogy a lemeze még csak most fog megjelenni. Már ekkora tábora van a lánynak. Mondjuk tegyük hozzá jól néz ki:) Támogatom a Lola fanclub-ot én biztos tagja leszek:) Mi az oldal cím?
Vendég 2005. 06. 09. 15:54
Nekem bejön a lány! Olyan Lolita fazon. Szerintem működni fog neki a dolog.A zenét ugyan nem isemrem,de ha az is ilyen lesz ahogy kinéz tuti befutó:)
Vendég 2005. 06. 08. 20:33
Sziasztok! A borda.ca-s fanoknak üzenem, hogy a nagy érdeklődésre való tekintettel elkezdtem csinálni a Lola fanclub honlapot (kb. júli közepére kész is lesz). Vmi miatt viszont nem tudok arra a boardra írni úgy 2 napja, úgyhogy vki légyszi dobja föl oda, hogy várom az ötleteket, esetleg anyagokat (képek, cikkek, stb.). Köszi:
Vendég 2005. 06. 08. 17:20
ÉN egy laikus zeneszerető ember vagyok: átlagos.
Vendég 2005. 06. 08. 11:25
Ezek itt nem értélkelhető hozzászólások! Hozzá nem értő emberek szarozása egymás közt! Lola te jó vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 06. 07. 23:03
Szerintem a karakteres hanggal itt sincs gond. Én hallottam élőben, nekem kifejezetten tetszik a hangja, nagyon egyedinek tartom. A Szerelm c. dal annyira nem jött be, viszont a házibulis számmal végre megmutathatja, mit is tud valójában.
Vendég 2005. 06. 06. 9:43
Továbbra is azt gondolom várjuk már meg azt a lemezt a szarozás helyett!!!
Nos karakteres hang= kiforrott előadó, azért ezt gondold még át, kérlek.
Vendég 2005. 06. 05. 19:21
Nem egy kiforrott előadó. A Szandinak karakteres hangja volt, azértvolt sikeres tinisztár.
Vendég 2005. 06. 05. 19:16
Szaaaaaaaaar!
2005. 06. 04. 20:19
Teljes mértékben megértem a Lola managere hozzáállását. Szeintem sokan látnak Lolában fantáziát.
Sok sikert kívánok neki! :)
Vendég 2005. 06. 03. 13:59
Teljes mértékben hasonlóan gondolom én is az elöttem szólóval!!! Ahogy olvastam a cikkben a popzene krémje írja neki a zenéket. Azért biztos nem adnák a nevüket egy tehetségtelen valakinek.Ez nekem inkább azt próbálja tükrözni,hogy valami igényesbbet akarnak csinálni.A Házibuli jó ötlet mert egy nagyon jó dal volt már régen is:). A többi Lolán fog múni szerintem is.Talán még nekem is tetszeni fog! Eddig nekem tetszik a dolog:)
Vendég 2005. 06. 03. 13:10
Szerintem Lola egy énekesnő, így azt hiszem megérdemelné, hogy a tehetségéről és a zenei anyagáról beszéljünk. Az pedig egy hihetetlen jó dolog, hogy egy tehetséges fiatal énekesnő mögé felsorakozott egy igényes gárda, innetől pedig csakis rajta múlik, hogy mit kezd vele. AZt pedig, hogy nincs kialakult image stb....hát könyörgöm egy 17 éves lányról beszélünk!!!
igaz az eurovízión engem sem győzött meg, de nézzük meg kik között szerepelt! várom azt a házibulis dalt és szurkolok neki, hogy összejöjjön!!!
Vendég 2005. 06. 02. 11:45
Ja és még valami.! Ezek a vélemények szerintem elég agresszívak!!!Teli van cinizmusssal és irigységgel.Ja és nyugaton épp úgyan így koppintanak. A Linkin Parkos emberke meg nagyon rossz példét hozott fel mert az a zenekar az egyik leghiteltelenebb banda egyike. Mivel tudjuk,hogy össze rakott csapat mint bármelyik.Úgy tudom fel is oszlanak.
Vendég 2005. 06. 02. 11:41
Lola szerintem is igéretesen indul.Pláne úgy tudom ,hogy nem jelent meg a lemeze.Tehát előre leszarozni valamit felesleges lenne.Biztos vagyok benne ,hogy nem leszek Lola rajongó de az viszont látszik,hogy nagyon egybe van a produkció.Elég demagóg a hozzá szólók véleménye. Légből kapott vélemények.Azt meg,hogy mi szól az emberek szívéhez azt meg ,hogy lehetne még most eldönteni.Lehet,hogy a mai tiniknek tetszeni fog.Nekem nincs vele bajom ahoz meg gratulálok,hogy ilyen gárda írja a zenéket Lolának! Szerintem elég nagy nevek ahogy olvastam.Sok sikert Lola!
Vendég 2005. 06. 01. 21:52
Olvastam MR: MAGYAR MANAGER véleményét, kikérem magamnak, én is magyar vagyok, de nem fog beetetni ezzel a szarral.
Vendég 2005. 06. 01. 20:58
Kedves Manager Úr! Erős őt összehasonlítani alizéevel, én voltam a koncertjén, és belőle ösztönösen áradt a francia temperamentum. Ha jól tudom, neki jelenz meg már lemeze Detti néven, ami vélhetőleg nem franciás. Az eredeti zenéhez nem pénz kell, hanem le kell kaksizni a pénzt. PL:Másfél. Nyugaton azért van sokkal több jó zene, mert kevesebb manager koppint. Ők merészebbek. Lehet, hogy fog belőle fogyni, de sosem fogja azt elérni, hogy az emberek szívéhez szóljon. THIS IS MY FEEL!
Vendég 2005. 06. 01. 20:25
kjioghiosoiwr
Vendég 2005. 06. 01. 20:14
sdf
Vendég 2005. 06. 01. 20:14
sdf
Vendég 2005. 06. 01. 17:46
Kedves Chatelők!

Lola managere vagyok! Lehet,hogy rossz gondolat beírni de vállalom.Kedves Linkin Park rajongó azt gondolom,hogy sok mindenben igazad van. De nem mindenben.A "kurvázás" egy picit erős kifejezés Lolára. Bár ne haragudj de ez téged minősít. Angliában sok fajta zene működik. Két év viszont elég kevés ,hogy véleményt alkoss a zenei kúltúráról.Én is járok sokat külföldre tapasztalatot gyűjteni.Bizony látom ,hogy sok mindenben le vagyunk maradva. Nem feltétlen zenei tudásunk miatt,elsősorban sajnos a mocskos pénz az oka. Hidd el sok csapattal foglalkoztam 8 év alatt .A Neo-tól a Unique-ig minden irányban. Tudom milyen nehézségekkel kell megküzdeni itthon. Lolával a célunk elsődlegesen a hazai közönség .Hála istennek nagyon jól működik. Első maxija hamarosan meg is fog jelenni.Biztos kell hozzá szerencse is ,hogy ide került . Viszont a tehetség a legfontossabb!!!A szépségéről lehet vitatkozni de nem érdemes mert ez mint tudjuk elég szubjektív mint ahogy a zenéje is!Külföldön hasonlóan próbálnak előadókat befuttatni csa tőlük elfogadjuk.Tény az Alizée-s hasonlóság jól jött nekünk.Hiszen ingyen reklám.Viszont a teljesítmény fog dönteni. Bízom benne,hogy sikerülni fog!:) Remek zeneszerzőkkel sikerült együtt dolgoznunk.Lola Eurovíziós teljesítménye nem volt a legjobb viszont és jól értékelem mégis. Ötödik lett ami szerintem nagy teljesítmény ha azt vesszük,hogy elötte csak ismert előadók voltak.Ő volt egyedül versenyben az újjak közül. Itt szeretném megköszönni a rengeteg szavazatot! Remélem nem bántottam meg senkit levelemmel!A kifestésre nem tudok mit írni mert szamárságnak tartom. Ez te sem gondoltad komolyan.Sok énekes van tényleg jobbnál jobbak de ez van.Sok demom van nekem is .Én igyekszem hidd el a legjobbakkal foglalkozni. Lola ilyen!

üdvözlettel Bognár Tibor manager
Vendég 2005. 06. 01. 12:12
A Linkin Parkról szerettem volna megtudni infókat, de megpillantottam a Lola nevet, mondom már kurvákról is írnak itt? Én éltem kint angliában 2évet, tudom, hogy ezt nyugaton kiröhögnék. Alizeé már volt egyszer, ez ráadásul majdnem olyan, csak rosszab kivitelezés. És még csodálkozunk azon, hogy nem vesznek magyar lemezt?
Vendég 2005. 06. 01. 11:54
Csak a szerncsén múlott, hogy idekerült, bár nem hiszem, hogy valaki is fogja venni a lemezét, nála sokkal jobb hangok is vannak, az eurovízión egy felejthető produkciót láttunk tőle, és a széptől is messze van. Ha pedig tinisztárt akarnak belőle, miért kell kifesteni őt? Nem értem a producerek mit láttak meg benne?????
Vendég 2005. 05. 31. 15:06
I LOVE LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA,LOLA
Vendég 2005. 05. 31. 10:42
MI?
Vendég 2005. 05. 31. 0:05
klón gyár extra gáz a véletlen hasonlóság, csak a vak nem látja mi van mögötte
Vendég 2005. 05. 27. 11:39
Háát nagyon kis aranyos. Biztos nagy tábora lesz a jövőben. Engem meggyözött:)))
Vendég 2005. 05. 26. 18:53
Nagyon szép lány. Igéretesen indul:)))Ha a hangja is ilyen akkor nyert ügye lesz!!
Vendég 2005. 05. 25. 14:59
http://www.borda.ca Lola topik.
Vendég 2005. 05. 25. 13:40
Mostmár persze amikor sztár lett Ő a legjobb!Tényleg nagyon jó de még ez a kislány is lehet a nyomdokaiba.
Vendég 2005. 05. 25. 13:39
Itt olyan nagyon okos mindenki. Egyből vádaskodás hegyek!Miért fáj ez valakinek,hogy egy 16 éves lány énekel! Ráadásúl jó hangja van. Azért a Eurovízión ötödik lett és ez igenis szép teljesímény.Aztán végképp nem értem a Zsédához miért kell hasonlítani. Nevetséges ami itt folyik csupa irigy csupa-csupa véleménytelen buta ember. Már bocsánat . Csak a fikázás semmi más. Nevetséges.Ráadásúl szubjektív vélemények alapján megy a vitázás. Valakinek tetszik valakinek nem miért baj ez.Mert a Zséda nagyon eredeti
aki az Audrey Hebourn imidzsét nem semmi módon nyúlja. Ennyit az eredeti dolgokról! Ráadásúl az Adrienn is az elején nagyon nehezen indult.
Vendég 2005. 05. 25. 12:04
Annyiból hasonlít csak Alizeére, hogy le van kopizva, Egyébként pedig nem néz ki olyan jól.
Vendég 2005. 05. 25. 12:00
nem értem miért nyomatják ezt a csajt??? Nem eredeti, szerintem senki nem kíváncsi egy semmilyen hangú kislányra. Esetleg pár év múlva, ha már lesz valami karaktere a hangjának. De akkor sem lesz túl eredeti. A Rakonczainak eddig a Zséda volt a legjobb húzása, ez a nyomába sem ér.
Vendég 2005. 05. 24. 21:21
bocs: zsédát.
Vendég 2005. 05. 24. 21:21
ennyi erővel zsádát is összehozhatják sophie-ellis bextor-ral...
Vendég 2005. 05. 24. 21:12
De nagyon okos itt valaki! Netán te is komoly "árat" fizettél a Viktornál? Egyáltalán miről beszélsz? Z
Vendég 2005. 05. 24. 16:00
szegény kiscsaj, sötét mint az éj, a hangja tényleg nyávogós, erőltetett és persze tudjuk hogy milyen árat fizetett ezért a rakonczai viktornál, hogy lemeze készülhessen - ez a csaj egy utánzó FERTŐ....
Vendég 2005. 05. 24. 16:00
Nagyon jól néz ki ez a kiscsaj.:) Bevállalnám szívesen. Nagyon szexi arca van.
Vendég 2005. 05. 24. 13:59
Olvasd már el figyelmesebben a cikket. Csak hasonlít rá. Ennyi.Mit kell egyből rosszindulatuskodni. Na ez a gáz. Tipikus magyar hozzá állás.
Vendég 2005. 05. 24. 10:46
Miért lenne gáz?!?
Vendég 2005. 05. 23. 19:09
Ez a gáz, hogy csak alteregókat tudunk gyártani....
fkriszta 2005. 05. 23. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek