Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Limp Bizkit: The Unquestionable Truth - Part I. (Universal/Geffen)

létrehozva: 2005. 05. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Mortegal 2006. 06. 01. 21:14
nem tud vki vmi honlapot, ahonnan le lehet tölteni a dalszövegét-> aki tud az írjon az e-mail címemre kösszi
Vendég 2006. 05. 06. 0:11
bizkit nem az egyik legjobb!!!!!õ a legjobb Xtrem
Vendég 2006. 05. 04. 21:07
Az alattam levőnek..A pesti koncertjükön közel cd-minsőgeben zenéltek...Wes pedig a világ egyik legjobb gitárosa,nekem nagyon bejön,a másik srác pedig 2002-ben asszem az év gitárosa volt...asszem...ha meg nem tetszik ne hallgasd
Vendég 2006. 04. 18. 12:25
Jó neked!
De azért száljunk le a földre és legyünk reálisak. Nem egy klasszis egyik zenész sem a limp bizkit-be(és egyik nu-metal bandába sem) Aki kicsit is ért a zenéhez az hallja, hogy egy pár akkordból (vagy némi riffből) felépített reszellő hangú Ibanez gitárral játszott egyszerű vmi-ről van szó. Mondj egy felépített solo-t is Wes-től!!! Mert nincs...
Fred Durst pedig csak vinnyogni tud, mert az amit csinál az nem ének. Hallgass meg egy koncertet és egy stúdió munkát!
Számomra azok az igazi zenészek, akiktől ugyanazt kapom vissza élőbe, mint amit az albumon hallok(vagy jobban...)
Vendég 2006. 03. 22. 13:26
a limpbizkit az én szememben akkor is az egyik legjobb marad
Vendég 2006. 03. 16. 16:06
2006-02-16 12:09:28-ra válaszolva:
De igazam lett, Wes megint kilépett... Kezd bebizonyosodni mennyire szar alakok!!! Ez van nem fog az örökzöld bandák soraiba beállni! Mellesleg a jó kritikához ismerni kell a zenét, (azért hogy tudjál véleményt alkotni...).
Vendég 2006. 02. 16. 12:09
Hi
2006-02-07 18:33:01-ra válaszolva:
Ha nem tetszik ne hallgasd
Vendég 2006. 02. 14. 14:59
hali
Fred hangja is jó és a Greatest Hitzről az új 3 szám is jó, már annak, aki nem a legkeményebb rockot szereti...aki meg szidja a limpbizkitet az húzzon el vissza az anyja picsájába!!!

Vickicke
Vendég 2006. 02. 07. 19:13
Hi!Köszi a válaszokat.(én vagyok az aki 2006-02-01-én írt.
1.Kössz ,hogy írtál a Greatest Hitz-ről ,de én a T.U.T part 2-re gondoltam.

2.Hogy kiégtek-e?Nem tudom.De nagyon bízok abban,hogy tudnak még valamit csinálni.Nekem nem volt ellenemre az amikor még "a csapból is Limp Bizkit folyt"
Vendég 2006. 02. 07. 18:33
Kiégtek. Sajnos ez jellemző a mai bandákra. 90-es évek végén volt egy ilye nagy nu-metal(vagy tudom is én milyen) hullám, akkor még a csapból is Limp Bizkit folyt, de ahogy a műfaj is elveszítette varázsát úgy ezek a zenekarok is letűntek. A maga nemében nem rossz banda és igazi unikum volt a "sok rágógumi tini pop" bandák között. De tény, hogy nem alkottak maradandót. (Persze még alkothatnak, de nincs rá sok esély.)
Az új albumot megvettem. Van egy-két jó szám, de pofátlanság kiszúrni a rajongók szemét 7 számmal. Az első két album volt a legjobb, mindenféle szempontból.
A Limp bizkit zenéjét én valahova a középkategória falső szintjére sorolnám.
Miért?
1.Agyon flegerözött Ibanez gitár, koszos riffekkel
2.Némi, de nem sok énektudással rendelkező énekes
Bár elismerendő a ritmusszekció.
Fred Durst pedig valóban ripacs, mert egy ilyen kaliberű ember nem igazán kéne mutogatnia magát különböző TV-showkba és illegetni a hátsóját a zenei díjátadókon. Habár ez a mai kor együtt járója; ha híres vagy mutasd többször magad, hogy még híresebb legyél...
Vendég 2006. 02. 05. 14:48
Hali!!!!

Limp bizkit az ász!!!Voltam koncertjükön a Pestin...Nagyon állat volt,bár kevesen voltak..:(
Az első két lemezük brutál jó!!!A Results May Vary szerintem nem olyan rossz,bár tény fel sem ér az előtte levőkkel,azon a cd-n nem sikerültek jól a dolgok...A T.U.T1 viszont nagyon ott van...Megmutatták,hogy tudnak ők alkotni ha akarnak!És szerintem Fred hangja oda való,kicsit kontrasztos a vad,dühös zene,főleg a gitár ami beszarás oylan jó,és hozzá ez a kicsit cingárabb,gyengébb hang...The most már The Greatest Hitz is a piacon van,ott 3új szám van,a 17. az uccsó új szám viszont nekem bejön,a klipje se rossz.../Home sweet home/bittersweet symphony a szám címe/

Pápá
Vendég 2006. 02. 01. 11:02
Nekem a Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavorid Water a kedvencem. Az utána megjelenő albumaik viszont nem voltak valami jók. A T.U.T - ból csak a Truth tetszett. Tényleg jön februárban az új album???
Vendég 2006. 01. 16. 14:38
Guest szar a limp bizkit
Vendég 2006. 01. 06. 10:00
Sztem ez az album is überfrankó de eddig a Chocolate Starfish a legjobb! a Truth és a Priest a legjobbak most
Vendég 2005. 12. 03. 10:15
Én kezdek csalódni a Limp Bizkitbe, pedig nagy fan voltam. Fred Durst egy igazi ripacs, aki elnyomja a másik négy tagot. Azt hiszi, hogy ő a Limp Bizkit. Nos, ennek az ellenkezőjét Wes bebizonyította, amikor kilépet. Én a helyükbe tarottam volna egy kis szünetet és megvártam volna, amíg Wes vissza megy. R.M.V.-nél még a feloszlás is jobb lett volna. Így most mindenki úgy emlékezne rájuk, mint pl. a Rage Against The Machine-ra. Az új album nem rossz, de kevésnek tartom. Én így utólag többet vártam "a NAGY visszatéréstől" A zenéjüktől meg annyira nem kell elájulni, mert hallottam már jobbat is...
Nem kell félre érteni, mert ettől függetlenűl szeretem őket, de ezek a nyers tények. Az első két albumot nem fogják már tudni überelni.
Vendég 2005. 11. 19. 9:46
Aki le meri szólni azt úgy seggbe baszom, hogy 1hétig a száján fog szarni! Ennél jobbat keresve sem fogsz találni! A Result May Vary tényleg gyengécskére sikerült, de benne van a címében ami kb így hangzik magyarul: Az eredmény változhat. Amúgy csatlakozok az előttem szólóhoz!
Limp Bizkit RULEZ!
Vendég 2005. 11. 06. 11:45
nagyon jók a legjobb zenéjük a Rollin
Vendég 2005. 10. 21. 8:02
imádom!!!!!
Vendég 2005. 10. 04. 15:18
Nem tudom, hogy ti hallottátok-e az első két albumot, de én elég sokszor. A harmadik sem volt rossz, de az már egy kicsit eldivatososdott, mert szélesebb hallgatókört akartak amivel nincs is bajom. A remixalbum egy más téma, de ami utána jött az már nekem egy kicsit nagyon gagyi valamire sikeredett. Azt hittem, hogy biztos azért, mert Wes elment. De amikor meghallgattam az új albumot komolyan mondom rosszul lettem. Olyan érzésem volt, mintha az első album előtti próbálkozásokat hallgattam volna. Nagyon nagyot csalódtam ebben a bandában. Számomra ők voltak az alap zenekar. Miattuk szerettem meg ezt az irányzatot. A kidolgozottság, az ének (Fred ahogyan a rappet, a hörgést és az éneklést ötvözte), Wes gitárjátéka, a DJ, aki be tudta tölteni egy második gitáros szerepét számomra tökéletes összhangot alkotott. És most ennyire alábbhagyni.... szerintem ez már bűn!!!
Vendég 2005. 09. 18. 8:35
Eszednél vagy, bazeg? Hát úgy seggberúglak hogy elszállsz! Lehet, hogy neked a Lagzi Lajcsi jön be, de ameddig én nem szidom azt, addig te egy rossz szót ne merj szólni a Limp Bizkit-re! És ezzel szerintem sok mindenki így van! Ezzel is: Limp Bizkit forever!
Vendég 2005. 06. 28. 18:38
Nos, Fred hangja valóban nem tökéletes. De az ilyen zenében nem is kell oktávokat énekelni, ez nem arról szól.
Nekem valahol mindig is a Limp Bizkit volt a kedvenc zenekarom, de én nem az a kis csitri vagyok, aki a Behind Blue Eyes miatt szeretett bele a Limp Bizkitbe. (Az egy Who szám! Könyörgöm!!!)
Mikor Wes Borland kilépett a bandából bevallom; lemondtam róluk. Wes a zenekar agya, ő írja azokat a gonosz riffeket, amit vagy utálsz, vagy imádsz (mint én).
R.M.V. -t felejtsük el,zúzdába vele. Az a Mike fiú nem állt a helyzet magaslatán. SZAR!!!
De mikor meghallottam, hogy Wesley Poppy Head újra a zenekar tagja, azt mondtam; VÉGRE!!! Megjelent a T.U.T. 1. azonnal rohantam megvenni.(bevallom le is töltöttem)
Én nem tartom pofátlannak a 29 perces anyagot,mivel nincs reklám. Két részre szednek egy albumnyi anyagot, hogy annyi legyen a bevétel, mint reklámmal. Ha meg valaki drágállja az töltse le, vagy ne vegye meg!
A borító nekem bejön. Mintha Lenin vagy Sztálin intene vissza. Groteszk. Egy olyan zenekar, akik sosem éltek a kommunizmusban.
A zene, ami a korongon van állati(The Channel-t kivéve). The Propaganda és a The Truth a legjobb.
Összegezve: NAGGGGYON JÓÓÓ!!!! Wes egy isten, hogy ilyen riffeket tudott kreálni, és Sam, John, Fred és Lee is az, mert a riffekből jó számoktat raktak össze.
Úgyhogy SENK SE MERJE SZÍDNI A LIMP BIZKITET!!!
Balu 2005. 06. 03. 16:05
Te kis rohadék, ne merd szidni a Limp bizkitet, mert széttéplek, mint etióp kisgyerek a segélycsomagot!
Vendég 2005. 06. 03. 15:54
szar zenekar,szar lemezekkel.Rágógumi rock gimiseknek.
Vendég 2005. 06. 01. 15:15
Lazulós részek!!Te össze keversz valamit!!

Ez az album bánat,düh,kétségbeeséről szól!Só nincs lazulásról!
Vendég 2005. 05. 31. 23:56
eddig jól érezték a lazulós részeket...zsír
Vendég 2005. 05. 30. 22:49
szar
Balu 2005. 05. 27. 22:22
Király! Végre jött megint egy újabb album tőlük. Az előző is jó volt, de a legjobb a Chocolate starfish.
Gab 2005. 05. 23. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók