Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

GG Allin

létrehozva: 2005. 05. 25.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

cobramone 2007. 01. 25. 20:25
az utolsó guest hozzászólás nagyon jó volt csak, ha az ember más tollával ékeskedik, akkor nem árt odabiggyeszteni h ki mondotta azon sorokat. az elkövető pozyonyi bucó ádám volt a punkportalnak adott interjújában és 100%ig igazat adok neki, ellenben gg úgy volt punk hogy nem is tudott róla, és pont ez az a dolog ami az egész műfaj spontanitását, "báját" adja.
babyfan 2006. 12. 23. 11:41
http://www.babylonmusic.hu

http://http://www.babylonmusic.hu/download/egyebmp3/elindulok.mp3
gili 2006. 10. 16. 22:25
hmm,valaki megmonthatná hogy mért akkora isten ez az ember.mer a zenéje nem nagy szám,semmi újdonság nincs benne,őmaga meg egy őrölt idegbeteg volt,magát pedig istennek tartotta,közben pedig lányokat erőszakolt meg meg magára szart.kérdem én,mit tett ez a farok akárkiért is?
Vendég 2005. 05. 28. 11:42
Nem tűnt fel, hogy a punk teljes mértékben aktualitását vesztette? Hogy nincs értelme az egésznek? Hogy mára éppolyan közhelyes és kiszámítható dögunalom lett, mint a hippi? Hogy 2003-ban anarchiáról óbégatni pont olyan mulatságos, mint az, hogy „Szeretkezz ne háborúzz”? Hogy eltelt közben 30 esztendő? Hogy a punk az akkori világra volt csattanós válasz, ám a jelen kor kérdéseihez ezeknek a válaszoknak az égvilágon semmi közük?

Szarok én a punk-mozgalomra. Főleg, mivel úgyis halott rég. Ahhoz viszont ragaszkodom, hogy amikor a színpadon vagyok, finomkodás nélkül, a lelkiismeretemre hallgatva igyekszem minden hazug dogmáról és álértékről lerántani a leplet, s mindezt ironikus, gúnyos formában. Ha te ezt punknak hívod - mellesleg valami ilyesmiről szólt ez annak idején -, akkor oké. De ha nem, az se baj. Én teszem a dolgom.

Ti, szeretnék-lázadni gumipánkok, úgy viselkedtek, mint az egyszeri ember, aki nyár közepén ott áll bundában a körúton, s közben folyton arról panaszkodik, hogy milyen cudar hideg van. Ébresztő srácok! Vége a télnek. Ami egykor tiltott dolog volt, ma már szinte kötelező. Amit ti most lázadás címszó alatt produkáltok, az nem támadja a korszellemet, hanem képviseli. Úgyhogy, jó lenne, ha ezeken a dolgokon egy kissé elgondolkodnátok, s ha majd felfogjátok, hogy az idióta öltözködés, meg a radikális jelszavak már 1977-ben sem célként, csupán eszközként szerepeltek, akkor lesztek majd csak olyan jó fejek, mint amilyennek most hiszitek magatokat.

Nézzük az Aurórát. Mai kedvenc zenekar, pedig egy fos. Hogy a Vigi hiteles-e? Nézd, ő ebből él, ez a szakmája, szerintem nem is nagyon ért máshoz, úgyhogy amíg van rá kereslet miért ne csinálja? Talán menjen el vén fejével vízvezeték szerelőnek? Az már más kérdés, hogy a hitelességhez, meg a punkhoz semmi köze. De hát nektek sincs.
wh000 2005. 05. 28. 11:25
tehülyevagy? milyen primitív szint? szerinted én nyilvánosan szarok és szétkenem magamon. pusztán a zenéjét szeretem. különben meg elmebeteg volt a testvéreivel együtt, de tudott normális is lenni. egyáltalán nem mondta magát punknak, és mégis mit tett volna a punk szintérért?....
Vendég 2005. 05. 28. 9:13
annyira regen ismered G.G. -t hogy a nevet sem tudod leirni....::)))))) mellesleg uristen... te meg mindig ott tartasz hogy az a lenyeg hogy ki az igazi punK??????? mit tettt a punk szinterert kiverte a fogait meg ilyenek? kulonben.... meg jo zenet jatszott a testvereivel.. egyebkent te vagy a casualtiesos? akkor mer nem irtad oda ggt a casu melle?:)))))))) ha nem lett volna johnny (!!!!) rotten nem lett volna PUNK hiaba volt a ramonz elott,e meg a NYD mert ok terjeszettek el es ok a legnagyobb "punk"ok hahahhahahaah.. kulonben meg ismersz toluk egy szamot is? melyik a kedvenc album/szam?
Vendég 2005. 05. 27. 18:42
Már régen. GG Allen egy ikon, egy igazi punk. Ehhez nem lehet többet hozzáfűzni.

Ui.: WHooo, rólad nem is gondolná az ember, hogy ilyen "primitív" szintre süllyedsz, mint GG : )
Félre ne értsd, én tisztelem és szeretem GG-t, csak meglep a te hozzállásod. De az élet tele van meglepetéssel : )

GG-t azért tartom egyébként nagyra, mert ő nem csak dumált, tett is valamit. Az a gyerek, aki meg azt mondta neki, hogy "GG, egy gyáva szar vagy!", nem tudta, mit beszél. GG pont, hogy nem volt gyáva. Tett a színtérért, és ez becsülendő. Többre tartom, mint az összes Sid Vicioust meg Jonnhy Rottent egybevéve.

Nem is gondolná az ember, hogy ilyen fórumokon, mint a music.hu, ismeri valaki GG-t.
Jól mondtad: Ő az isten!
Vendég 2005. 05. 27. 18:42
Már régen. GG Allen egy ikon, egy igazi punk. Ehhez nem lehet többet hozzáfűzni.

Ui.: WHooo, rólad nem is gondolná az ember, hogy ilyen "primitív" szintre süllyedsz, mint GG : )
Félre ne értsd, én tisztelem és szeretem GG-t, csak meglep a te hozzállásod. De az élet tele van meglepetéssel : )

GG-t azért tartom egyébként nagyra, mert ő nem csak dumált, tett is valamit. Az a gyerek, aki meg azt mondta neki, hogy "GG, egy gyáva szar vagy!", nem tudta, mit beszél. GG pont, hogy nem volt gyáva. Tett a színtérért, és ez becsülendő. Többre tartom, mint az összes Sid Vicioust meg Jonnhy Rottent egybevéve.

Nem is gondolná az ember, hogy ilyen fórumokon, mint a music.hu, ismeri valaki GG-t.
Jól mondtad: Ő az isten!
wh000 2005. 05. 26. 15:09
na, elolvastátok?
Maiden-lány 2005. 05. 25. 20:12
/me szemet meresztve olvas
Érdekes színpadi előadástechnikája van, meg kell hagyni..
wh000 2005. 05. 25. 20:08
ő az isten. életének rövid, annál izgalmasabb törtéetét mindenképp olvassátok el: http://matula.hu/zine/pag/20011129gg.html !

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal