Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Énekegyüttes énekest keres

létrehozva: 2005. 05. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2011. 08. 08. 15:01
Kedves Énekesek, Zenészek!

Nagy szeretettel várunk benneteket 2011. augusztus 13-án (szombaton) énektechnikai kurzusainkra:
10:00 - 12:00 Magyar Hajnal - kevert hang
13:00 - 15:00 Dr. Pap János (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem docense) - hangakusztika.

Helyszín: Ferencvárosi Művelődési Központ (Budapest IX.ker. Haller u. 27.) - színház terem
Belépő díj: 10 000 Ft
Jegyvásárlás: 9:00-tól a helyszínen

Info: +36 30 271 40 17,
Honlap: http://www.magyarhajnalstudio.hu
repa 2010. 12. 01. 19:28
Sziasztok! Zenésztársakat keresek BULIZENEKARHOZ, bárzenekarhoz. A stílus, szinte mind1. Az alábbi linken találtok több infót rólam.

http://www.youtube.com/user/barzene?feature=mhum
Scarlet Waves 2010. 03. 22. 18:59
A Scarlet Waves énekesét keresi!
16-25 év közötti srácok jelentkezését várjuk, ha tudsz énekelni, és a jó az íráskézséged Hívj!
Hard Rock, Classic Rock, Blues, Blues Rock, Rock 'n' Roll stílusban játszunk.
0620/9821156
d 2010. 02. 21. 16:50
17 éves borsod megyei lány énekelne pop-rock,rock zenekarban:
érdeklődési kör:Nirvana,System of a down,HIM,Placebo,30 Seconds to Mars,Depeche Mode,Metallica
e-mail:
Vendég 2008. 12. 02. 20:32
én ismerek egy lírai tenort,megkérdezném mit szól?magyar anya szülte az biztos:)
Vendég 2008. 12. 01. 11:20
Lakodalmas zenét játszó zenekarhoz(lehetőleg Fehérvár környéki) szeretnék társulni, mint énekesnő!

Elérhetőségem egyike:

Várom a reakciókat mailben!!!
Vendég 2008. 11. 27. 18:38
syasztok én egy 18 éves lány vagyok veszprém megyéből nagyon szeretek énekelni ,keresek hozzám valo együttest,akinek szintén van kedve énekelni vagy akár együttest alakittani velem szivesen benne lennék..:) 06309257166 vagy email cimem : puszi
Pusi 2006. 09. 28. 21:17
Sziasztok!!!

Én 1 szegedi 20 éves leányzó vagyok.(Puskás Erika)
2.5 éve éneklem 1 énekstúdióban, aminek következtében rengetek helyre sikerült eljutnom országon belül és kivül is.
Többek közt: eddig 5. alkalommal énekeltem a Miss Hungary rendezvényen,
BudapestTv-ben Poór Péter műsorába 2-szer 5 szám ereéig,
Bagoly Tv-ben fél órás műsor, stb...
Több rádiós műsorba vettem már részt.
A Stúdióval több stilust is képviselek pl.:
-Nosztalgia dalok,
-Film-slágerek,
-Musicelek,
-Sláger dalok,
-Roma zene stb.

4 hónapja találkoztam a jelenlegi együttesemmel a SOLARIA-val.Már van democd-nk felénekelve , már voltunk is több koncerten.
De ha nagyon őszinte akarok lenni ezek még mindig nem elégítik ki az igényeimet.Nagyon szeretnék egy kicsit több nyilvánosságot, vagy 1 jó kis szavtos lemez szerződést , vagy esetleg fellépési lehetőséget.
Persze ha valaki komolyan érdeklődik annak demot és fényképéet is tudok küldeni.

Ha valaki tud nekem segíteni az írjon a :
Ziccs 2006. 07. 11. 12:56
Sziasztok4

Zenekart,együttest keresek igényes zenéhez,Hajdú-Bihar megye közelében!Imádom a színpadot és az éneklés mellett táncolni is szeretek.Én egy 20 éves lány vagyok 14 év ének-zenei képzettséggel

e-mail cím:
Leo 2005. 07. 15. 19:50
Énekest/énekesnőt keresek! Lemezszerződéssel rendelkező új popzenei duóba, tagcsere miatt keresek KÉPZETT HANGÚ, JÓ MEGJELENÉSŰ énekest vagy énekesnőt, max. 30 éves korig, nagyon igényes RnB zenéhez! Sürgős! Leo: 20/996 8417
hoszili 2005. 05. 28. 0:56
Sziasztok!

Mi egy nemrég kialakult budapesti férfi énekegyüttes vagyunk, képzett énekesek (úgy klasszikus felállásban: basszus, bariton, magas-bariton) és most keresnénk egy negyedik embert, akit - és ezt most hangsúlyoznám - TENORként szeretnénk felvenni a zenekarba. (Ez ugye annyit tesz, hogy folyamatosan magas regiszterekben kellen énekelni. Higyjétek el, nem hiába írom ezt le ide! :))
A zenei stílus: nem modern, inkább a 30-as évektől a 60-as évekig, főleg angol, de magyar is akad.
Nem baj, ha klasszikus hangképzésben részesültél!
Döntsd meg az általunk már sokszor tapasztalt igazságot: MAGYAR ANYA NEM SZÜL IGAZI TENORT!
Üdv,
4S

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál