Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Sztárpletyik

létrehozva: 2005. 06. 11.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 08. 28. 12:49
Bud Spencer és Terence Hill újra filmet forgat!

Bud Spencer és Terence Hill újra filmet forgat! A még most is méltán népszerű, kissé öregedő két olasz származású sztár újra belekezd a bunyóba, Steno rendezésével. A filmről egyelőre nem sokat tudni, a három említett szereplő biztos, és az is, hogy Olaszországban fog játszódni, természetesen ott is forgatják. A készülő film az ...és megint szétbaszunk mindenkit! címre hallgat.
JasonBálint 2005. 07. 30. 15:25
Nem hát, ő sem az. Én is hallgatok dühös zenét, pedig semmi bajom a szüleimmel. De azok akik mondjuk csak azt/többségében azt hallgatnak, azoknak biztos van valami szociális problémájuk, de mondjuk szerintem ez a szerencsésebb eset, mintha drogosokká/alkeszokká vállnának.
Nikolai Ceausescu 2005. 07. 30. 3:10
háááááááát............
VeGa 2005. 07. 30. 0:09
Van, de az embernek nem feltétlenül kell fekete báránynak lenni, hogy Slayer-rajongó legyen.
JasonBálint 2005. 07. 29. 16:54
Szerintem nem baromság. A bátyám állandóan veszekszik az apámmal, és Slayer rajongó. Szerintem van összefüggés.
Maiden-lány 2005. 07. 29. 7:37
"Ezért hallgatnak dühös zenéket azok, akiknek rossz kapcsolatuk volt a szüleikkel."
Szerintem ez baromság.
De a többiben van értelem.
Faszagyerek 2005. 07. 27. 21:09
Ez jÓ!!!

Kézigránátot dobott a szamurájokra a vak zöldséges-helyettes.

Kézigránátot dobott a szamurájokra egy vak zöldséges-helyettes Tiszabottyánban tegnap délelőtt. A vak férfi szerint az eset véletlen töltént, ő ugyanis azthitte löncshúst szed ki a jégszekrényébõl, ám valójában kézigránátot szedett ki. "Miután éreztem, hogy keményebb tárgy van a kezemben, mint egy löncshús, hát fogtam és átba*sztam a szomszédba!" - nyilatkozta a vak férfi, aki állítása szerint nem tudta, hogy valójában kézigránátot dob át. A szomszédban reggeliző szamurájok hálistennek gyorsan berohantak a házba így csak egy közelben tartózkodó gyöngytyúk sérült meg, de már azért jobban van.
VeGa 2005. 06. 19. 23:58
http://www.origo.hu/zene/20050601hitler.html
Besz.arás, de lehet, hogy igaza van a srácnak...
Balu 2005. 06. 16. 22:25
Szivesen. Mennyi idős vagy?
Rockercsaj 2005. 06. 16. 22:13
Köszi Balu
Balu 2005. 06. 16. 22:11
Köszi rockercsaj. Belevaló csaj vagy :))))))
Rockercsaj 2005. 06. 16. 21:50
Egyetértek Baluval,és a védelmére kelek:Guest4Hogy lehetsz ilyen?Egy számodra(számomra is) idegen emberről valótlanságokat állítasz.Mondd,mi értelme?Miért jó ez????Ez egy zenei fórum.Húzz melegebb éghajlatra,okay?
Balu 2005. 06. 16. 18:58
Te meg csak egy utolsó senki vagy Guest. Egy utolsó agyhalott, akinek kérdőjel alakú gennyfolt van a fejében. Ez mindent elmond rólad.
Thyrane 2005. 06. 16. 18:25
Azt se értem, mi az amerikanizálódás ebben a fikázásban.
Dante 2005. 06. 16. 18:22
"AmerikaNIzálódás van."

Valóban, a helyesírásra nem figyeltem oda, bocs.
Max 2005. 06. 16. 18:11
Én amerikaizálódásról tudok.
Thyrane 2005. 06. 16. 18:09
AmerikaNIzálódás van.
Dante 2005. 06. 16. 17:51
De van, de van!
Thyrane 2005. 06. 16. 17:43
Mi az az amerikazálódás? Ilyen szó nincs is.
Döglöttleányzó 2005. 06. 16. 14:16
Hát, ehhez csak gratulálni tudok. Remélem büszke is vagy magadra. Megérdemelnél egy vállveregetést, ezekért a borzalmakért meg egy hatalmasat!
Nem hiszem el, hogy ennyire amerikazálódtunk!
Hogy miért nem képes az ember jót is tanulni...
Amen.
johnson 2005. 06. 16. 13:57
"Most betekintünk az internetes közösségek anonim világába! Avagy a mai pletykarovatunk címe:

A music.hu fórumon élősködő 15 éves kövérgyerekek

A cikk alanya a talisztikus 'Balu' névre hallgat, ezzel is bizonyítva, hogy ő még mindig nagy rajongója a Disney-meséknek. Balu-kapitánynak azonban van "serege", Balunak azonban sajnos nincs, mert ő egész életét az interneten tölti. Lássuk egy napját:
- "10-kor szoktam kelni. Éjszaka nagyon izzadok, úgy hogy tiszta büdös az egész űgy, úszni lehetne a verejtékben, ezért ágymosás, fürdés az első napi teendőm. Utána reggelizek 2 McDonalds' hamburgert és iszok 0,5 liter Teszkós kólát. Aztán bekapcsolom a 486os, de internettel rendelkező számítógépemet, és egész nap szörfölök a weben. Nagyon izgalmas móka, a music.hu fórumán szoktam oltogatni. A gépnél ebédezek, majd vacsorázok is. Lefekvés előtt lehelyezem a szódásszifon szemügémet, és megyek aludni."
Balu 2005. 06. 16. 13:51
De jó volt ez a topik, amíg nem léptél ide be, te kis szarházi.
johnson 2005. 06. 16. 12:01
mivan tetvek+
Balu 2005. 06. 16. 11:49
Nekem van egy tippem, hogy miért akart fehér lenni: nem akart rasszizmus áldozata lenni.
KuLaKlIkK 2005. 06. 16. 11:48
nem baj nemsokára már szétesik és nem lesz tele a tv az ő "szennyes" dolgaival
Balu 2005. 06. 16. 7:38
Jacko túlságosan jószívű és befolyásolható. Ezért szedneki ki belóle milliókat. Egy 15 éves csaj biztosan csak amiatt nyalizna neki, hogy pénzt csikarjon ki belőle, és akkor majd mehessen plázázni.
VeGa 2005. 06. 16. 0:22
Ja. Mondjuk eg ilyen fószerre, mint Jacko, könnyű ráfogni az ilyesmit... De szerintem egyértelműen bűnös volt a gennyes pedkó.
Max 2005. 06. 16. 0:15
Nem hiszem el, hogy minden ellene valló muksó vallomását megalapozatlannak találták.
Oké, milyen bizonyítékod is lehetne azt alátámasztandó, hogy valaki megfogta a farkadat. Hacsak videóra nem vették. De nem vették.
Mindenhonnan azt lehetett hallani, hogy az egész csak azért volt, hogy kiszedjék belőle a pénzt. érdekes módon másokból nem próbálják meg kiszedni a pénzt ily' módon, csak szegény Jacko-ból.
Szerintem egyedül az esküdtek meg a bíró szedték ki belőle a pénzt, fejenként vagy egy millát.
VeGa 2005. 06. 16. 0:11
Jelentkezem. Bár ha jobban meggondoljuk, neki már majnem mindegy. Talán egy kis shittől megjött volna az esze...
Max 2005. 06. 16. 0:09
Azt az idióta mutáns ovisb.szó Jacko-t csak nem vágták sittre. Jelentkezzen, aki még rajtam kívül bojkottálja a korrupt, x-ujjú esküdtek ítéletét.
Balu 2005. 06. 12. 8:45
Vagy olvasd a Bestet és a Storyt.
VeGa 2005. 06. 11. 23:55
szépen bemönöl az ikú eksztralájtos fórumba, oszt ottan nyittogatod a zagylüvött gennyös topikokkat, jóva?
Vendég 2005. 06. 11. 23:40
nagyon jók kérlek szépen írj még ilyet
Balu 2005. 06. 11. 20:57
Én nem értem, hogy miért hibás egy ember, hogyha export pudingot eszik. Ilyen abnormális sztorikat csak az amerikaiak tudnak írni és szerezni.
Faszagyerek 2005. 06. 11. 20:09
ÍRJATOK! Nekem vannak egykis ropogós pletykáim!

"SHAKIRA beszart a buszon!!!

Az USA egyik legkedveltebb énekesnõje a napokban Minnesotaból tartó éjszakai buszjáraton nadrágjába ömlesztette folyós szarását, megbotránkoztatva ezzel a buszon utazókat. "Gyakorlatilag azt hittem, hogy púzni fogok, így aztán jól megküldtem, de nem számítottam arra, hogy hasmenésem van."- nyilatkozta Shakira a róla érdeklõdõ People magazin számára.
Shakira az elmúlt idõkben valóban hasmenésgondokkal kûzd, melyek gyakorta állítólag koncertein sem kímélik meg.
A minnesotai busztársaság szóvivõit azonban ez mégsem hatja meg. A neve elhalgatását kérõ buszvezetõ, ki az eset szemtanúja volt hozzáfûzte: "Ilyen bûzös szarszagot már rég éreztem a járatomon, és ráadásul órákig kellett a szardarabokat takarítanom!" Shakira ugyan elnézést kért a történtekért, hozzátette, nem garantállja, hogy az ilyesmi nem fog többé elõfordulni... Mint emlékezetes, Shakira tavaly novemberében szintén beszart, ezúttal a limuzinján követte el mindezt."

"Csonka András kakukkfingással indítja a napot.

Hazánk egyik közkedvelt sztárjának, Csonka Andrásnak igen furcsa ezoterikus egészségi kúrái a napokban láttak napvilágot a bulvársajtó álltal. Csonka Pici a reggeli óráit a kertében tölti például, ahol egy kakukkmadár seggébõl próbál szellentéseket nyerni, letüdõzve azt. "Olvastam, hogy attól szép lesz az arcom, aztán miért is ne csinálljam ezt?"- nyilatkozta az Rtl Klubnak. Csonka Pici mellesleg egy ukrán kamionszerelõtõl hallotta ezt a tippet, mely állítása szerint megváltoztatta életét. "Egy új ember vagyok, mióta kakukkfingot szívhatok reggelenként. Az élettársam nem ismer rám, annyira jóképû lettem tõle."- fûzte hozzá."

"Puff Daddy pudingot evett!

A híres hip hop zenész, illetve producerrõl gyakorlatilag senki se gondolta volna, hogy egyszer pudingot fog enni, ráadásul egy cukrászdában!!!!!! Puff Daddy ugyanis a napokban képes volt ezt megtenni, melynek hatására a rivális cukrászda üzletek tulajdonosai minden bizonnyal vérdíjat fognak rá kitûzni, így könnyen úgy járhat, mint egykori, immár elhunyt rapper kollegái, Notorius B.I.G., vagy 2Pac, kik köztudottan azért vesztették életüket mert a helyi pudinggyár munkásai rossz szemmel nézték, hogy mindketten export pudingot fogyasztanak."

írjatok még+

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal