Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Baby Gabi

létrehozva: 2005. 06. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 05. 08. 12:00
honnan lehet leszedni baby gabi új lemezét???????????
Vendég 2005. 11. 03. 18:14
mi van?
Vendég 2005. 11. 03. 15:57
Sziasztok! Novemberben fel fog lépni Miskolcon a Plázában Gabi! Aki Miskolci az örülhet vagy aki leutazik emiatt esetleg! :))))))))
Puszi mindenkinek!
Vendég 2005. 11. 02. 13:33
Sziasztok! Mindeniknek más az ízlése, ebből adódóan lehet hogy az egyik embernek tetszik egy szám, de ugyanaz a szám egy másik embernek nem biztos hogy bejön. Melcsi! Tudod hogy minden híres embernek van irigylője, és mindig is volt olyan ember aki fújolta egy bizonyos híres ember munkáját. Szóval ezt el kell fogadnod neked is, hogy lesz Gabiról negítív vélemény bőven, hiszen ez a fórum azért van, hogy mindenki elmondhassa a véleményét, megjegyzésést, mert tudod hogy ebben a z országban szólásszabadság van. Ezt le kell nyelned neked is, és ezzel szerintem Gabi számolt amikor belekezdett a szólókarierjébe.
Vendég 2005. 10. 31. 13:37
PETRA Sziasztok!Petra vagyok én csak egy számot hallgattam meg HA ÚJRA KEZDHETNÉM de nekem nagyon megtetszett!!!!!!!!!!!!!!!!!És szerintem a többi is ugyanilyen jó lehet!!!!!!!!!!!!!Már ahogy én ismerem(nagy rajongója vagyok)
Vendég 2005. 10. 24. 19:22
SZIA GABI!
HA TE IS ELOLVASOD EZEKET AZ UTÁLATOS HOZZÁSZÓLÁSOKAT, NE IS TÖRÖDJ VELÜK!NE VEGYÉK EL A KEDVED, ÉS AZ ERŐD, MERT NEM ÉRNÉ MEG!MI UGYIS TUDJUK, AKIK NAGYON SZERETÜNK, MILYEN IS VAGY VALÓJÁBAN, ÉS NEKÜNK AKKOR IS TE VAGY A LEGJOBB HA MÁSOK AZ ELLENKEZŐJÉT ÁLLÍTJÁK.KÉSZÍTS NEKÜNK MÉG SOK SZÉP DALT, LEGYEN MÉG SOK BULI, TALÁLKOZZUNK MÉG NAGYON-NAGYON SOKSZOR.S HA A SZERETETÜNKBÖL SIKERÜL ERŐT NYERNED, AKKOR AZ EGÉSZ VILÁGNÁL ERŐSEBBEK LESZÜNK.SOHA NE ADD FEL!!!
SZERETETTEL PUSZILLAK:MELCSI
Vendég 2005. 10. 24. 18:56
AKI NEM ISMERI BABY GABIT MIÉRT IR ROLA NEGATIV VÉLEMÉNYT?AKI ISMERI NEM IRHAT ROLA ROSSZAT, MERT EGY IMÁDNIVALO ANGYAL!!!A SZÁMAI NAGYON SZÉPEK, IGAZÁN ELLEHETNE GONDOLKODNI, MI A JOBB A MAI GYEREKEKNEK, MERT A GYEREKEK IS IMÁDJÁK.LEGALÁBBIS AZ ÉN 12 FÖS TÁNCCSOPORTROM IGEN.MIÉRT KELL NEKI FÁJDALMAT OKOZNI A NEGATIV VÉLEMÉNYEKKEL?NEM KELL HALLGATNI HA NEM TETSZIK.AKI SZERETI, MEGKELL ÉRTENI, MERT FOGALMATOK SINCS MIT JELENTENEK NEKÜNK A SZÁMAI.
ÉN IMÁDOM, ÉS MI ISMERJÜK EGYMÁST, EZÉRT TUDOM MILYEN ARANYOS.
Vendég 2005. 10. 10. 11:48
Sziasztok! Tegnap volt Gabi a Hajrá magyarokban, szerintem 1 picit flegma volt, bár még így is szimpi nekem! Azt mondta, hogy az album milyen jól sikerült, és hogy egy csomó számot ő írt, többek közt a Szivárványt( én nem is tudtam hogy azt a mamájáról írta)! Leadtak 1 pár számot az albumról, nekem ezek nem nagyon tetszettek!
Vendég 2005. 10. 07. 10:25
NAGYON JO AZ UJ LEMEZ.A LEGSZEBB HA UJRA KEZDHETNÉM, ÁLOMVÁR, SZIVÁRVÁNY.IMÁDOM BABY GABIT! Ö A PÉLDAKÉPEM.SOKAT TALÁLKOZTUNK MÁR, ÉS VAN ROLA EGY 100 OLDALAS GYÜJTEMÉNYEM!

ÜDVÖZLÖK MINDEN RAJONGOT
Vendég 2005. 10. 03. 13:58
Én még nem hallotam,de a 2. lemezt nehéz lesz tulszárnyalni !!
Vendég 2005. 10. 03. 12:01
Sziasztok! Meghallgattam Baby Gabi új nagylemezét a Szivárványt, meg kell mondanom hogy nem nagyon tetszik! Van rajta 1-2 jó szám, de tele van feldolgozásokkal, és a Van egy kulcs rajta van vagy 3-szor! Ráadásul nagyon rövid a lemez, kevés szám van rajta! Nem dolgoztak rajta sokáig, csak összeütöttek valamit, amit a piacra tudtak dobni!
Balu 2005. 06. 21. 8:46
Nagy baromság az egész.
Max 2005. 06. 20. 22:30
Az "sms chat " az, amitöl majd' beszartam... Mert hát ugye interneten már nem poén, de a teletexten 180 Ft.-ért üzenetenként már sokkal izgalmasabb..... Pfff......
Balu 2005. 06. 20. 22:24
Az biztos. Ez az Anett pedig a Közérdekű közleményekben. De hogy lehet ilyen baromságot csinálni wazze? Reklámozni hozzászólásokat! A balázs-showban is ez megy: kiírják egy témával kapcsolatban, hogy véleményüket leírhatják SMS-ben, küldjék el, és megtalálják a hozzászólásukat a Teletext nemtomhanyadik oldalán. Az semmi lenne ahhoz képest, hogy mik vannak itt a music.hu-n.
Max 2005. 06. 20. 22:20
Tomcatnak elég volt hozzá lezsidózni egy dékánt.
Max 2005. 06. 20. 22:17
Akkor szerintem benne lettem volna a tévében, föleg a topikok tartalma miatt, hehe.....
Balu 2005. 06. 20. 22:15
Akkor gondolom nagy médiacirkusz lenne itt a music.hu-n.
Max 2005. 06. 20. 22:09
De most ne már, izé, ha én minden topikot reklámoznék mindenhol, amit megnyitottam, akkó`....
Balu 2005. 06. 20. 22:01
Szerintem Baby Gabi nagyon nyálas csaj. Lesz itt elég hozzászólás, ne félj!
Max 2005. 06. 20. 21:43
Te teljesen hülye vagy?
Anett1988 2005. 06. 20. 15:03
Sziasztok!

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY!

Baby Gabi rajongók figyelem!
Tegnap este nyitottam egy új topicot "BABY GABI topicja" címmel!
A http://www.zene.hu/forum/hozzaszolasok.php?id=34 címen megtaláljátok!
Látogassátok minél többször, érdemes lesz!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop