Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák

Lelkiegyensúly....

létrehozva: 2005. 07. 05.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 10. 07. 9:34
...
VENDÉG 2014. 10. 06. 9:06
:-):-)
VENDÉG 2014. 04. 07. 6:49
:-)
VENDÉG 2013. 11. 03. 16:05
:-)
Vendég 2006. 06. 06. 10:21
Szövetkutya:3 év után derült ki a csajról, hogy a lányokat szereti? Bocs, de addig mit csináltatok?
Az irigy haver, nem haver, küldd el a francba!! Gőzöd nincs miért tört ki a bunyó? Sok volt a pia? Azért egy dumát megér, hogy miért van ennyire kiakadva rád?
Vendég 2006. 06. 03. 16:46
EGy spangli és minden egyensúlyba van :-)
Vendég 2006. 06. 03. 7:00
Szövetkuttya vaok : Köszi a biztató szavakat , örülök neki , de én ténleg nem változtam meg ,söt amikor megvettem nem is vertem nagydobra az egészet , nehogy még azt mondják nagy arc vaok, ezzel a haverral kb 10 éves barátság szakadt meg mert , egy áprilisi buliba öszeverekedtünk aminek a mai napig nem tudom az okát , csak ö jött nekem ok nélkül, a lány pedig hogy is mondjam , udvaroltam neki , kedves voltam vele , mindig megajándékoztam valamivel ,ÉS az lett a vége hogy kiderült a lányról hogy , LESZBIKUS , de utána volt kis mosoly szünet , aztán beszélgetünk megint , és egyre jobban nö létére se....fej lenni . szal enyi a történetem , ............és mégegyszer köszi a biztató szöveget. ...csá............SZövetkutya szindróma
Vendég 2006. 06. 02. 11:57
Milyen kocsit vettél, hogy a haverok ennyire kiakadtak? Biztos nem változtál meg tőle? Nemrég én is vettem egy autót, nem mondom hogy nem hat rám, de igyekszem ellenállni és nem felvenni a nagy arcot.
Ha nem te változtál, akkor sz.ard le őket, vagy menj velük egy-két kört.
A lánnyal mi történt, elszerették? Három év hosszú idő, dumálnotok kéne..
Az a jó, hogy vannak új célok, akkor nem lehetsz pesszimista. Sajna az a tapasztalatom, hogy időnként újra kell gondolnunk az életünket (b.asszus ezek túl nagy szavak!), de tény hogy én is csalódtam már barátban, barátnőben, de muszáj továbblépni. Azt szoktam ilyenkor mondani, hogy nem ők voltak az igaziak, csak én képzeltem túl sokat beléjük.
Vendég 2006. 05. 31. 17:32
Hát én mostanában nem tok semminek örülni, a haverjaim hátat forditottak mert vettem egy kocsit és irigykednek , az öcsémmel nem naon beszélgetek , otthon ülök , netezek, szar az élet, egy csaj elvett az életemböl 3 évet, ...de nem adom fel és új életet probálok kezdeni, csajozom, bulizok, aki idáig az ellenségem volt azt mostantól leszarom, új célokat tüztem ki magam elé, és ezt is véghez viszem , mint a többit, pesszimista vagyok és bizalmatlan a sok csalodástól de probálok optimista lenni és másként látni a világit. JELIGE : Szövetkutya Szindróma ...irjatok
2006. 05. 31. 13:56
Nagyon lezsek vagytok.
Léna 2006. 05. 31. 6:17
ez nem semmi!Ti aztán tudtok élni!/jól teszitek/
Vendég 2006. 05. 30. 23:12
Hát általában RAPzene,egy kis RUM és sok sör,na meg jöhet egy két punci.Zuzásnál jó egy pici metál.csumidáde.-TELEPRAP-
Vendég 2006. 05. 30. 18:25
én a lelki egyensúlyt RAP zenével érem el, na meg egy kis kocsikázás, a Duna- parton. és muffok a hátsó ülésre , cigi a zsebbe, Üvölt a Rap zene, ugrál a LOWRIDEREM a piros lámpánál, ....................hát valahogy igy.
Vendég 2006. 05. 30. 18:22
Én egy csodálatos és helyes lányal tudnám elérni az lelki békét amit már régota keresek, de sajna nem találok. lányok ide irjatok.....
Babyboy 2005. 08. 28. 13:59
hahaha!!!
egészségedre...
na, mit írsz ide?! Tünés a diszkóba...
tucctucc oda...
senkit se érdekelsz, te diszkós...
Vendég 2005. 08. 27. 10:49
Most annak orulok a legjobban, hogy 2 honapja elosszor ettem hust. En Daniaban dolgozom minden nap, reggeltol estig, es eddig nem volt idom fozni, szendvicsen es kakaon, hetvegente 1-2 soron eltem. Vegre van egy szabad hetvegem, kipihenem magam. Annak orulnek meg jobban, ha hazamennek, es megolelhetnem a baratnomet (ha meg megvan). Ez nem elet. Olyan, mintha bortonben lennek, elb...szom a fiatalsagomat vagy magalapozom a jovomet, nem tudom. Remelem, megeri.
Ja, neha munka utan egy forro zuhanynak is nagyon tudok orulni.
Most epp unatkozom, de este ha igaz, jol berugok es talan egy diszkoba is elnezek. Ennek is fogok orulni, mert mar ramfer. Nem tudom, miert irom ezt pont ide, de ha valaki akar velem e-mailezni (lehetoleg csajok, vagy ha valaki akar kozolni velem valami fontosat, akkor fiu is lehet), nyugodtan lehet irni nekem, hetvegente mindig nezem az e-mailem. De sajna az otthoni haverjaim is kellenek hanyagolni. Cimem:
Udv: egy srac (F.Tibor, 22) Odense N. Danmark
Babyboy 2005. 08. 12. 19:31
és ennyit róla...
JasonBálint 2005. 07. 27. 14:58
Mindig mástól.
Maiden-lány 2005. 07. 25. 9:40
Zuhanyzás, zene, zuhanyzás sötétben, ájsz teja.
Oswaldo 2005. 07. 09. 1:50
én bossa nova jazzt hallgatok
VeGa 2005. 07. 08. 0:27
Egy whiskey előtte és egy cigi utána, hehe...
white 2005. 07. 07. 11:14
Én pedig vagy leiszom magam a sárga földig, vagy szex.
Max 2005. 07. 06. 18:00
Vagy iszok vagy 10 sört, hogy addig se tudjak magamról, amíg totál el nem vagyok ázva.
Jay 2005. 07. 06. 17:26
Rágyújtok egy cigire, iszok egy kávét, csutkára húzom a kakót a gépen, anyám nem ordít, kidobom a francba az összes szakkönyvem, kihúzom a telefont hogy senki ne tudjon hívni, a mobilt kivágom az ablakon, akiket utálok megmérgezem ciángázzal, eltávolítom a zoknimat a közelemből.
Max 2005. 07. 06. 13:08
Rágyújtok egy cigire, iszok egy kávét, és csutkára húzom a kakót a gépen, hogy ne halljam, ahogy anyám ordít.
Babyboy 2005. 07. 05. 18:31
koncertek, partyk...
white 2005. 07. 05. 17:24
Meg tudja nekem mondani valaki, hogy hogy tudjátok elérni a lelki egyensúlyotokat. Hogy tudtok örüln,i minek örültök legjobban.
Üdv.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák