Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Rock fórum?

létrehozva: 2005. 07. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 10. 30. 20:42
Sziasztok!

Valami nem túl profi inkább amatőrebb zenekart keresek pakson vagy környékén. Rock metal esetleg punk stílusban. 1 éve gitározok még csak de lelkesedésem az van hozzá (meg azért némi tudás is:) de nem olyan nagyon sok... )

Elérhetőségem:

Mike
somnium 2005. 07. 07. 23:17
...exactly...
VeGa 2005. 07. 07. 22:53
Csak az az érdekes, hogy az IQ extralight elvileg erre lett kitalálva...
Balu 2005. 07. 07. 18:04
Te hány éves vagy?
JasonBálint 2005. 07. 07. 15:44
Azért az a 80% túlzás szerintem. Meg most a a velem hasonló korúak és a nálam egy-két évvel fiatalabbak körében a "rockzene" (vagy ha néhány gagyi zenekart annak lehet nevezni) a legnépszerűbb, és ahogy itt már egy-kétszer leírták, mi népesítjük be az internetet, és ezért.
somnium 2005. 07. 07. 14:50
de miért van pont ITT a legtöbb ember...? elvileg nem a pop (ami ugyebár a POPULÁRIS!!! szóbol jön) kéne lennie, nem pedig egy olyan műfajnál, aminek 80%a underground
Thyrane 2005. 07. 07. 14:21
Szerintem azért mert itt van a legtöbb ember.
Max 2005. 07. 07. 12:25
Ayt keresi, hogy a sok ökör mind ide jön be, és ide kreálja a szar topikjait, ide zúdítja az okosságait, senki sem tudja, miért.
Balu 2005. 07. 07. 8:42
Ez teljesen igaz. Én pl. eddig se tudtam felfogni, hogy Győzike mit keres a rock fórumban, na meg Max szidalmazása.
somnium 2005. 07. 06. 18:16
Most veszem észre, hogy a rock fórumban kb kétszer annyi téma van mint a többiben ÖSSZESEN, ennek ellenére a topicok 50% a kapcsolódik a Rock témakörhöz, és kb ennek is a fele az, amiben vmilyen fórumhoz illő építő jellegű társalgás folyik. Ne értsetek félre, életem a mötál, de ez itt kezdd szánalmassá válni. Elképesztő pl, hogy a black témakörben mennyire el van nyomva bármilyen on-ra történő kisérlet. a Normális topiciok meg idővel kihalnak. No ennyi voltam. Mellesleg 15.én PRIMORDIAL, ORPHANED LAND, SEAR BLISS

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal