Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Strapping Young Lad

létrehozva: 2005. 07. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VeGa 2005. 12. 31. 0:56
goodnight!
somnium 2005. 12. 31. 0:55
azám!
no én léptem csucsikálni. goodnight brodar!!!
VeGa 2005. 12. 31. 0:55
okés, megpróbálom! de mondom holnap már valszeg menni fog, ma meg ünnep ugyebár :)
somnium 2005. 12. 31. 0:52
hát figy, alex grey mielött...khm..nos eljutott erre a művész szintre, széttolta a fejét pszichedelikus drogokkal, pl salviával, meg meszkával. "to open the doors.." ;)
lassan lépek el, de majd ha holnapra fel tod nekem linkelni az egészet egy rar fájlban, annak naon örülnék :)
VeGa 2005. 12. 31. 0:50
ez a vuni is qrvajó amúgy
VeGa 2005. 12. 31. 0:49
ja, a Slivalt felrakjam megauploadra? mondjuk nemtom hogy ma menni fog-e de holnap (amint vlamennyire kigyógyulok a több mint valószínű macskajajból) felrakhatom...

amúgy meg nem szívesen beszélek ilyesmiről de a vetítések tényleg emlékeztetnek bizonyos drogok által kiváltott hatásokra
somnium 2005. 12. 31. 0:46
ugye! naon halusok azok a vetítések :D
somnium 2005. 12. 31. 0:45
nemrossz, nemrosz, nálam ez az első: http://www.vuni.net/
VeGa 2005. 12. 31. 0:45
BESZARÁS. igazad volt, én effektíve itt helyben befostam. mondjuk nem tudom, mit kezdenének egy ilyen pecsa-méretű hellyel, ha már errefelé jönnek, remélem az papplacit célozzák meg. bár nem tudom, lehet hogy ahhoz kevés lenne a létszám... végülis a pecsában is jó lenne, csak jöjjenek már
VeGa 2005. 12. 31. 0:40
ja ha már "művészet"
http://www.digitalblasphemy.com
háttérképek. van jó néhány ingyenes, de amúgy sajna fizetős a cucc... én még lusta voltam regelni, de az ingyenesek le vannak mentve
VeGa 2005. 12. 31. 0:38
Alex Grey-t ismerem, naaaagy géniusz.
*rohan megnézni a fotókat*
somnium 2005. 12. 31. 0:36
ehehe, az biztos, hogy Toolra majd csak a brodarral :D
ha akarsz, átkozódni, menj fel a http://www.alexgrey.com-ra ( a pasas, aki a Lateralus borytóját csinálta) és ott az archívumba a tool képek végénl nédd emg a koncertfotókat. magad alá csinálsz
VeGa 2005. 12. 31. 0:33
rohadtul nem jön ide, de álmodtam egy elég érdekeset nem olyan rég :) a Tool koncertről meséltél nekem, nagyon nagyon ngy átéléssel, hogy ilyen zseniális meg olyan elképesztő volt, én meg szidtalak mint a bokrot mert tudtam hogy lenyúltad az én jegyemet és azzal mentél be :) ez tk. azért is hülyeség mert egyrészt tudom hogy nem tennél ilyet, másrészt meg nélküled be nem tenném a lábam Tool koncertre :) nem bírnék a lelkiismeretemmel :)
somnium 2005. 12. 31. 0:28
huhh, a salival az 1etlen album, ami hiányzik :D
VeGa 2005. 12. 31. 0:26
azt még nem nagyon hallgattam, de ha már vegyítem a töménytelen nordic mjuzikot,akkor főleg Syl megy (meg primus, meg rhcp, meg tool-salival, meg néha egy kis oldschool deathmetal), úgyhogy a közeljövőben végighallgatom párszor, viking becsületszavamra :)
somnium 2005. 12. 31. 0:22
nálam az új lemez a legjobb :D talán a sok Devy vokál miatt
VeGa 2005. 12. 31. 0:15
nem tudom, mennyi értelme van felélesztenem a topikot, de szerintem ez egy nagyon jó banda, kíváncsi vagyok, újabban hányan fordulnak meg errefelé, akik ismerik vagy szeretik.
amúgy City über alles
Ihsan 2005. 07. 15. 22:02
Jol tudod.
kevanaar 2005. 07. 15. 21:40
visszatérve a dobosukra, ha jól tudom ő oktatta a 80-as évek elején a világ egyik legjobb dobosát, Dave Lombardo-t (SLAYER)
Faszagyerek 2005. 07. 15. 19:26
NEEE, légyszí csak a hörcsögömet ne!
somnium 2005. 07. 14. 12:08
Hola boyzzz.
Ausztriabol irok, ugyhogy ertekelni.
Ihsan. egyetertek. mellesleg itt a This is metal, es sok minden mas Zimmer szoveg.
http://www.darklyrics.com/lyrics/zimmershole/boundbyfire.html#10

Captain. Bocs, de az elso hozzaszolasod joindulattal sem nevezheto velemenynek. Legkozelebb szamolj el tizig, mikor irni akarsz vmit es nyugodj le es akkor nem lesznek ilyen felreertesek.

F.aszagyerek. Legalabb enged, hogy megprobaljunk itt telleg zenerol beszelni. Ha nem megy bokan terdelem a horcsogd :)))
Faszagyerek 2005. 07. 13. 15:42
Nekem Schillertől az Ármány És Szerelem tetszett! Voltairetől jó volt a Candide avagy az optimizmus!
Max 2005. 07. 13. 15:39
Sok sikert. Bár nem rajongok a kötelező olvasmányokért. Öltönyös kommunista b.zik találták ki, hogy a fiatalságnak ilyet kéne olvasni. Dögunalmas az egész.
Faszagyerek 2005. 07. 13. 15:34
Nincs időm! Van 18 kötelező olvasmányom. El kell olvasnom a helység kalapácsát, az apostolt, toldi 1-2őt, az arany embert, faustot, az arany virágcserepet, a nyomorultakat... Nagyon sokat.
Max 2005. 07. 13. 15:32
Nos, a semminél az is több. Viszont marhára unhatod magadat. Olvass ki egy Dosztojevszkijt, az majd helyretesz.
Faszagyerek 2005. 07. 13. 15:25
Nem dolgozom! Alanyi jogon kapom a jövedelmet.
Max 2005. 07. 13. 15:18
Semmi dolgod nincs, csak itt hervadni? Menj el dolgozni vagy tanuljál, az jobban meglátszana rajtad.
Faszagyerek 2005. 07. 13. 15:16
De más hím embertárs bejön ugye kis b.uzi?
Max 2005. 07. 13. 15:15
Te sem jössz be. Remélem, most örülsz.
Faszagyerek 2005. 07. 13. 15:14
Milyen kecses szzókincsed van nyomorék! "nem jön be", "nem jön be"....
Max 2005. 07. 13. 15:03
Nekem az új nem igazán jön be. Mondjuk a City az kib.szott állat, de ez az új... csak ordít meg darál, nem nagyon jön be.
Captain Benjamin L. Willard 2005. 07. 13. 14:16
Te meg miről beszélsz ? Ki állított ilyet ? Melyik topikot olvasod ?
Jay 2005. 07. 13. 14:08
SYL numetál? Le lehetek maradva, de nagyon ...
Captain Benjamin L. Willard 2005. 07. 13. 11:48
Ez már jóval szimpatikusabb hozzászólás . Ez esetben itt sem vagyok , jó diskurációt kívánok . A kérdésedre válaszolva : nem tudom , de egyszerűen nem jön be . Csak úgy , mint a nu metál műfaj . Régimódi vagyok ...
Ihsan 2005. 07. 13. 11:23
Rendben, elmondtad a velemenyed. Nem rossz az sem amivel "alatamasztottad". A forum viszont nem hiszem hogy azert lenne hogy te meg a hozzad hasonlo (tegyuk hozza, nalad hulyebbek) arcok szidjak a zenekarokat, mufajokat...arra van a "beszota" reszleg. Mivel itt elvben egy bizonyos zenekarrol lenne szo nem hiszem azt sem hogy barkit erdekelne innen az hogy neked nem jon be. De ha megis szeretned folytatni a fikazast akkor nem lenne rossz nehany erv. Miert nem tetszik a modern/ipari metal?
Somnium! Mindenki remekel a bandaban, Devy zsenije vitathatatlan, en megis kiemelnem a dobost, Gene Hoglan-t mint a metal mufaj egyik legegyenibb utoset,tovabba ajanlom mindenki figyelmebe a hivatalos oldalukat ahol az emlitett ur Vodkus Dehydratus neven szerepel,haha! Nem tudod veletlenul megszerezni a This is Metal teljes szoveget?
Captain Benjamin L. Willard 2005. 07. 13. 10:44
Te kicsinyes , ostoba f.asz , nagyon zavar , hogy valaki elmeri mondani a véleményét ? Mert erre lenne ez a topic . Hogyha nem tetszik , hogyha valaki szidja a kedvenceidet , akkor el lehet takarodni innen , mert ugyanis ez fórum . Igen , modern metál , és fos is . Nem érdekel , hány éve zenélnek , ha nekem nem jön be , amit nyomnak .
somnium 2005. 07. 12. 22:26
Lnézést, csak utóbbi időben ritkán jitpk gépközelbe, úgyhogy írok, mikor tudok. Jaja Byron, a basszer átment az ff-be miután ott christian gitárra váltott. Kár h a syl, alig ismeri vki, mer legalább van olyan banda, aki igazán kiröhögi a bőrnacis terpesztős mötááált. Mellesleg ha vki ismeri a Zimmer's Hole nevű banda This Is Metal című számát, érti mire gondolok :))))
Kedves Captain Benjamin L. Willard. Rég láttam ilyen dogmatikus fos állítást, de ismerve ezt a fórumot, már számítottam rá vhogy. Mellesleg a SYL tagjai kb 20-25 éve zenével foglalkoznak, az énekes régebben Steve Vai mester "torka" volt, úgyhogy nem kispályás srácok. Az meg, h a modern metál fos, szóra sem méltatom. Halj meg, ha ilyen vagy :)
VeGa 2005. 07. 12. 20:52
nanáhogy szeretjük! Vmelyikük most átment a Félelemgyárba asszem...
Captain Benjamin L. Willard 2005. 07. 12. 17:53
" Vagy nincs kivel vitazni? Valszeg nincs. " - Miről beszélsz ? Nem értem . Egyébként nem tetszik , meg is indokoltam miért tartom tucatterméknek . A modern metál kategóriát tartom egyértelműen annak .
Ihsan 2005. 07. 12. 17:46
Miert is tucattermek ez?
Vagy nincs kivel vitazni? Valszeg nincs. Remek zenekar szerintem, de oszinten fogalmam sincs van-e egyaltalan ertelme topikot nyitni itt akarkinek is...remelem kedves Somnium majd bebizonyitja az ellenkezojet pl. azzal hogy gyakrabban jon fel, a zenerol csevegni.
Captain Benjamin L. Willard 2005. 07. 12. 17:38
Ez ilyen headbanger - tucattermék modern metál fos .
Ligeia 2005. 07. 12. 15:23
Szeretjük! :)
somnium 2005. 07. 12. 15:08
Persze csak a vki ismeri...

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal