Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

"Életfogytig rock and roll"-Jó is volt a Sing Sing

létrehozva: 2005. 07. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 02. 22. 14:09
Na kinek van meg az új dvd????Hát igen,nagyon behaltunk...ezért is írtam má....!!!!
Vendég 2005. 09. 06. 20:51
írjon má valaki please!!!!!!!!!!!!!!!
---Rikigirl--- kissez
Berni6 2005. 08. 25. 13:19
Sziasztok!
na nem! ezt nem hagyhatjuk! ez a topic nem hallhat be, mint a többi! ne mááá! emberek! Rikigirl! Te mindig tudsz vmi új infót!! Régi mesék! vmi!!! naaa! Mindörökké Singsing!!!!
Rikigirl 2005. 08. 11. 20:46
Hell!
Hangya olyasmit mondott h a nemtom milyen lemezkiadó céggel má megvan dumálva és hogy nemsokára!Ennél többet sajna én sem tudok....!
Pusszantás!Most ellépek pár napra,de majd jövök!Addigis írjatok!!!!!!!!!
pancser 2005. 08. 11. 12:41
Bocsi, de nem tudjátok mikor lesz végre újrakiadva az összes Sing-Sing lemez?
Rikigirl 2005. 08. 08. 18:48
Rocka!
Mindegy..bármi jöhet..meg MINDEN!Bulizós,koncertes,Sing Singes élményeid!Ugye azé tudok vmi..:-)))
Bár nem volt vmi nehéz kitalálnom a korodat....
Nah pusszi,írjatok!

Boys,boys,boys,........:-))))
Berni6 2005. 08. 08. 13:34
Sziasztok!
bár én mesélni nem tudok, de remélem jó sok koncert élményt fogtok leírni!! :))
Rocka 2005. 08. 07. 22:58
"Girls,Girls,Girls...." :-D

Milyen élményekre vagy kiváncsi? ;-)
Igen jól határoltad be! kereken XXX múltam márciusban :-)

Berni6 a vhol a 3. oldalon HardRock,AOR,GLAM asszem, de megdöglött!

Easy come,easy Go....... :-D
Rikigirl 2005. 08. 06. 18:48
Huuu megvan !!!!!!!
Wasted time asszem az a Skid Row szám,beugrott a dallam és egyből eszembe jutott
"You and I together...."(nemtom pontosan)
Rikigirl 2005. 08. 06. 18:44
Rocka!!29-30 éveset akartam írni..:-))
Nagyon gáz a billentyűűűmmm
Rikigirl 2005. 08. 06. 18:43
Hi all!
Bernie!Meg mertem volna esküdni,hogy pasi vagy!(Ezt nem tudom honnan szedtem,de én végig abban a hitben voltam...bocsi:-))))!!Akkor Te is csaj oks....:D Annak örülk,h van msn-ed!A címem(ide írhat akármelyikötök,ha gondoljátok.....) (Ez nem az msn címem,azt majd ugyis meglátod Bernie).....most mint mondottam ugye megyek Pestre(remélem...különben pfffffuuuuu),ha gondolod vhol összefuthatunk a nagyvárosban.Bár szombat ha mindenigaz kinnt leszek szigeten!De mindegy...majd írd meg...!
Más:ROCKA!Nem tudom,az álményeidből ítélve én olyan 29-0 évesnek saccolnálak!Ezer bocs ha tévednék.Én is ebbe a korosztályba tartozom,épp pár napja voltam 27:-)).A gimiben Skid Row kazikat másoltattam magamnak,a 18 and life-ot imádtam.Anno itt nálunk a Rock café bulikban-akkor még voltak olyanok,most má sz.r sincs-mindig lejátszották!De volt egy daluk amit mindennél jobban szerettem és most az istenért nem jut eszembe,...mert a régi kazijaim mindegy szálig elvesztek sajna!Na várjLassu szám és nagyon szép.Talán van ló a klippjében..és vmi öngyilkosságrol van benne szó!Segíts!!!!!!!Majd eszembe jut....!Az a szám volt a mindenem!Aztán Bon Jovi színtén,Pearl Jam,Manowar,....ilyesmiket hallgattunk még!Azt tudtam a Sing Singről énis(Magazin)de sajna én azt sosem hallottam!Jah persze meg cafatra hallgattam a Guns n Roses kazikat,a szövegeket a mai napig kívülről fújom:D!A Singes tagok télleg imádni valóak voltak,vannak...mind mai napig.Én pl:Hangyával és Csabival tök jóban vagyok most is!Kzvetlenek,jófejek....pedig most is elmondhatná akármelyikük magáról,hogy ő sztár (v mi)..ismert arcok végülis.Meg ugye most is ugyanugy zenélnek,mégha más formátumban is de akkoris....
Tudod Rocka mi a pojén?Hogy a mai fiatalság-ugy értem a nálam,nálunk 10-1évvel fiatalabbak ugyanugy elkérik tőlem a Sing Sing számokat.Mert hallották általam,és huu ez milyen jó zene..!Szóval ők is hallgatják...holott amikor élt és virult a csapat,hát az má bizony nem most volt!Na ezt jol megmondtam:-)
Na pussz mindenkinekÍrjatokRocka Te is mesélj még az élményeidről...mert ugyérzem bizony elég hasonloak mint az enyémekBernie várom h felvegyél msn-reNa jok legyetek
Berni6 2005. 08. 06. 17:14
Sziasztok!
Szia Rocka! milyen zenét nevezel Te rétegnek?? erre kiváncsi vagyok! milyen topicod van? :))
Rocka 2005. 08. 06. 12:44
Át"ALMOLTAM" máshová :-D !
De olvasgattam itten is ám :-),csak igazándiból, ahhoz szólok hozzá ami érdekel. Az én kis topic-om meg úgy is lecsúszott az x+1. oldalra :-D, sebaj az én zeném itthon mindig is "réteg" music volt!!!
KuLaKlIkK 2005. 08. 06. 10:15
hello Rocka! hol voltál ilyen sokáig?
Rocka 2005. 08. 06. 3:14
Sziasztok

Nahh akkor nosztalgiázzunk :)
Én a Sing-Sing-et még '89 nyarán hallottam először a békásmegyeri strandon, asszem még FIX, meg Kentaur meg mit tudom én még milyen, akkor kezdő rock bandák léptek fel ott. De hát a Sing-Sing, az szerelem lett azonnal ! és szép lassan múlt csak el, de elmúlt. Igazából szépen ellaposodott számomra a későbbi munkásságuk, mert Nekem az "Életfogytig R'n'R" volt,van,és lesz a Sing-Sing, bocsi de ez van. :))) [Ok! meg még a "Törvények nélkül" :D]
Nameghát egy-egy Sing buli sem volt semmi abban az időben, amikor csak a TV-ben láttunk igazi hajbandákat.
Emlékszem mindig alig vártuk a feldolgozás blokk-ot, és akkor jöttek az MTV-s számok, SKID ROW-18 and live,ALICE COOPER-Poison,MÖTLEY-Shout at,Kickstar my Heart,BON JOVI-k :)))) és még sorolhatnám.......
Majdnem minden Bp.-i bulijukon kötelező volt a megjelenés, legyen az Pecsa,E-klub,Riff-Röff,WigWam,Blac Jack[R.I.P. de jó hely volt! :(((]
Aztán vége lett az arany középsulis éveknek,jött 94-95 katonaság, és innentől már csak a buli kedvéért nyomultunk sing bulikon.
Asszem '96-ban voltam Tokajban is egy sing táborban, eszméletlen jó bulik voltak. Ebben az évben még egy-két vidéki koncertre is elmászkáltunk mert a Snake Heart-ot vitték magukkal,akiket már csak családi kötődés miatt is iszonyúan szeretek!(Nameghát a hatalmas BonJovi utánérzés miatt :D)
Tényleg SnakeHeart-ékkal,hogy álltok? ismeritek egyántalán?
Na de vissza sing-re, kb. ekkor 96-97-ben kezdett elüzletesedni a dolog majd befulladt... Pffff
De egy biztos, a sing tagoknál igazándiból soha nem lehetett azt a lenéző "Na én vagyok a zenész" hozzáállást érezni, bárki-bármikor odamehetett hozzájuk és ők leálltak az emberrel beszélgetni! :)
ÓÓÓ igen és a nyári Sing sörkertek a pecsában :))), szerdánként, tuti bulinap volt!!![igaz a hét közepén :(, gondolhatjátok milyen volt utána egy csüt,meg a péntek:))))]

Na ennyit így hirtelen.

Más

azt nem tom,hogy tudjátok-e, a Sing-Sing-nek volt egy elődzenekara Magazin néven!
Namármost volt egy agyon-össze-vissza másolt kazim amin Magazin volt,de természetesen ez már használhatatlan, amennyiben valamelyőtöknek van valamilye Magazin néven az azonnal jelentkezzen Nálam!!! :))))
Berni6 2005. 08. 05. 22:15
Szia mkinek! szia Rikigirl!
:)))) nem vagyok pasiiiiii!!! kikérem magamnak! :) na mind1!
van msn-em! ha adsz egy e-mail címet akkor elküldöm az msn címet! ok?:)
örülök h jobban vagy!! :)
amúgy pesti vagyok! :) és Te? mert azt nem írtad! ffú....hát a Ramonest mmég nem hallottam! gááz! de tényleg nem! :)na de utána nézek! :) hhhűűűűhhűű! basszus! a kazi! ezt is mindig elfelejtem! :(((
na ....elég gááz ez így! megyek is! :)
puszi és legyetek rosszak!
KuLaKlIkK 2005. 08. 05. 15:27
és milyen volt?
bocs a kérdésért
Rikigirl 2005. 08. 05. 13:51
Szia Bernie!Meg mindenki....
Pihentem...:-)) Most már azért jobb egy picit.Csak ne emésztene fel a szerelem......:-))))))!!!!!!!
Ráadásul reménytelen....Na de hagyjuk!Amugy Neked van csajod Bernie?Vagy szerelmes vagy e?Vagy ilyenek?Csak kíváncsi vagyok!Ma este kicsit kimozdulok végre!Nincs egyébként msn-ed?Néha ott is dumálhatnánk ha lenne!Jövő 7végén megyek Pestre,már alig várom...!Télleg!Te hol lax?Csupa kérdés mi?Ki akarok menni Szigetre szombaton.Aztán bnőmnek van Pesten kérója és felmegyünk 3 napra!Sajnos Sing Sing koncert nem lesz...:-)),de azért remélem jol érezzük majd magunkat!Juniest,Disco Expresst szeretném megnézni!(Bár Junkiest láttam má eleget:-)).Még a Ramones mania-ra lettem volna kíváncsi,de ők sajna asszem vasárnap játszanak!Őket ismered?Tudod a Hangya is benne van.Meg a Riki Church(:P),ő az énekesük.Télleg felkéne raknom a Halál a májra-t a gépre hogy eltuggyam küldeni a csajnak.Megígértem ugye....de olyan lusta vagyok!Na sok pussz!Aztán írj ám!Jó légy!Te nem mész Szigetre?
Berni6 2005. 08. 04. 17:53
Szia Riki!
pihenj csak!!! :( jót tesz
Rikigirl 2005. 08. 04. 16:43
Sziasztok!
Na megvolt a temetés......:-(( Jó sokan voltak!Nincs is kedvem most semmihez!
Megpróbálom majd tömöríteni a cuccost aztán elküldeni Krisztinek!Jók legyetek mindannyian!Később visszanézek..!Puszi
Nikolai Ceausescu 2005. 08. 03. 17:08
hááát én is depis lennék
Shalom
Berni6 2005. 08. 03. 16:35
Sziasztok!
én is azt tudom ajánlani mint Nikol!
Riki nagyon sajnálom!!! tényleg és őszinte részvétem! meg is értem h depis vagy! :(
Nikolai Ceausescu 2005. 08. 03. 15:27
tömörítsd össze winrarral és küldd el msn-be!
Shalom
Rikigirl 2005. 08. 03. 14:38
Köszi Nikolai!

Hát télleg elég gáz..de sajnos ennyi az élet látod!....Sosem tudhatjuk.....!Kriszty!Nekem természetesen megvan vagy 6 féle verzióban,de nincs fennt a gépen hanem lemezen!Majd vmikor felrakom és akkor megpróbálom elküldeni ok?Csak elég nagy terjedelmű egy dal is,nemhogy több,kb:4-5MB(ha jol tudom)és azt tuti nem tudom átküldeni a freemailes címedre.Gondolom vhogy meg kell kombinálni!Ebben viszont segítsetek,mert nem vok vmi számitogép-agy!Oks?Na cupp mindenkinek!Írjatok!
Nikolai Ceausescu 2005. 08. 02. 19:55
húúú hallod ez gáz! RÉSZVÉTEM
Kriszty 2005. 08. 02. 19:50
Hali! Ha vkinek megvan a Sing Sing-től a Halál a májra! az légyszi küldje el nekem a -ra
elöre is kösz
Rikigirl 2005. 08. 02. 18:55
Szio!
Hát Bernie tudod azé van depis 7em.....na elmesélem nagyvonalakban!Tudod,van egy srác-akit már kb.2 éve nagyon szeretek és télleg nagyon fontos nekem!Régebben együtt voltunk,azóta neki van már bnője,és engem már nem kedvel igazán...de nekem azóta is ugyanolyan FONTOS ő..!Na mindegy,nem is ez a lényeg!Hanem én egy boltban dolgozom.Hétfő délután is épp dolgoztam,amikor a srác apukája bejött hozzánk vásárolni.Pár perc mulva elájult,kihivtuk a mentőket...több mint fél órán át próbálták újraéleszteni de hiába!!!!!!!Ott halt meg nálunk a boltban!:-(((( Én közben telefonáltam a srácnak,aki végignézte az édesapja halálát,velem együtt...miközben én öleltem..és próbáltam tartani benn a lelket,de képzelheted......!!!Vele együtt zokogtam!Borzalmas volt!Ezt soha nem fogom feldolgozni ugy érzem!Holnapután lesz a temetés.....................
Na hát így már érthető azt hiszem!Na majd írok még addig is PUSSZZZZZZZZZZZZ
Nikolai Ceausescu 2005. 08. 02. 18:40
jaj rokkendroll
Berni6 2005. 08. 02. 18:25
Sziasztok
fúúúú, basszus, azt még elfelejtettem! na de ha következőre jövök, már többet fogok erről mondani! :)
neked még vannak belépőid? :) tök jóó! amúgy elég cikisen sülhetett el az a "konci"! de a lényeg tényleg megvan! ott voltál! :D
mért van depis heted?
Rikigirl 2005. 07. 28. 20:55
Szia mindenki!
Én a Váry-rol csak annyit tudok,hogy most vmi uj bandában nyomja!Uccse jut eszembe a neve,pedig tudtam....!:-)) Na mindegy.Az Antiról semmit!A Zoli még mindig hitgyülekezetes úgy tudom.Azt hiszem,ők a Csabival már ezmiatt nem is igazán tartják a kapcsolatot!Én megmondom őszíntén,hogy Zero G-t sosem kísértem figyelemmel.Nem tudom miért alakult ez így,de ez van!Amúgy Linda hangja tényleg jó,mert énekelni azért hallottam.Meg egyszer ugye volt a Megasztárban is!
Bernie tényleg!Utánanéztél a videóanyagnak?...Egyik nap nézegettem a régi cuccaim és mit találtam??A Sing Sing táboros kis belépőmet.Zöld papírka,rajta a nevemmel!(Huu de szar a billentyűzetem...:-))) Meg van egy csomó táboros képem is....!Jó őket néha-néha visszanézni!Egyszer játszottak nálunk,még talán hűha,asszem 95-96ban.Nem tudom pontosan de vhogy igy!Csabival egyszer felelevenítettük ezt a "jo kis"bulit,ahol sajnos voltak vagy 5-en!De én azért ott voltam.Tény ami tény,hogy valoban nem sikerűlt vmi jora,de legalább itt voltak!Azóta sem sajnos.....és többé sohasem talán!Na nagyon depis hetem van,inkább nem is lelkizem tovább!Jok legyetek írjatok sokat!Berni pussszzzzzzzzz!Meg mindenki!
Berni6 2005. 07. 27. 18:51
Szia Joni!
most számoltam össze, és összesen 10 albumuk van! ezek cím szerint, meg asszem sorrendben is: Életfogytig Rock 'n' roll; Törvények nélkül; Élve vagy halva; Bűn az élet; Best of 89-94; Tábor '96; Tettes vagy áldozat; Sztrájk; Best of és Singsing + ! a Singsing + egy angol nyelvű, a tagok kedvenc számait feldolgozó lemez! sztem iszonyú jól sikerült! ez az anyag vhol a best of 89-94 előtt jelent meg! nem tudom pontosan! de érdemes megszerezni!
Joni 2005. 07. 27. 18:09
Imádom a Sing singet de alig van meg pár album :( Most ezt pótolom folyamatosan de nem tuom hány albumuk van. Tudtok segíteni?
Berni6 2005. 07. 27. 14:42
Szia!
huh, most kerültem újra gép közelébe! most tudok írni!
jól sejtetted a koromat! :))
témát így konkrétan nem tudok! arra lennék kíváncsi h pl Abaházi Zoli még mindig a Hit (gyülekezetben)-ben zenél!?? vagy tudsz-e vmit CSarnoki Antiról? vagy Váry Zoliról? róluk nem hallani!de Váry volt a Zero-g-ben, ami feloszlott! én bírtam azt a zenekart! bár a Linda hangja miatt! de azért Hangyaék is közrejátszottak! ;)
na puszi
Rikigirl 2005. 07. 20. 20:03
Hella!
Hát én pontosan 10 évvel vagyok több,mint Te Bernie!..:D:D Egyébként pont ennyire(17)gondoltam.Nagyon hulla vagyok,egész nap strandoltam.....holnap írok majd ,de most nem megy!Addig is puszi!Dobj fel vmi témát Sing Singen belül,ha gondolod!Várom!Jó légy!
Berni6 2005. 07. 20. 12:02
Szió!
háát Rikigirl én 17 vagyok! úgyhogy sajnos nem ismerem a tagokat! Zorallra néha ki szoktunk menni, bár én annyira nem szeretem, mert feldolgozásokból él! jól csinálják, meg minden csak én nem vagyok híve a dolgozzunk fel mindent! na mind1! azért én elismerem azokat akik a Zorallban vannak! :))
na puszi! ja, és Te mennyi vagy? :)
Rikigirl 2005. 07. 19. 13:47
Csá!
Hát toborozzunk..:D!!!!Előbb-utóbb úgyis ír ide valaki rajtunk kívül....bízzunk benne!Amúgy Berni megkérdezhtem,hogy Te mennyi idős vagy?És ismersz valakit a sing singesek közül?Én Hangya bulijaira(tudod Zorall)járok a mai napig!Azok is nagyon jók!A Zorallt is imádom!.....
Na pussy (:D)!!!!!!!
Rikigirl...
Berni6 2005. 07. 18. 16:19
Szia!
hát neked akkor az az album is kedvenced! :) nekem a régebbiek, a zúzósabb singsing jön be! de azért a lágyabb számok a kedvenceim! pl: soha ne engedj, összetört szívvel, de a "keményebbekből" : Ártatlanul, Ez az hely, Szétszakad az agyam!
ennyi! most mást nem tudok írni! :( toborozzunk ide embereket! :))
Rikigirl 2005. 07. 18. 9:51
Huuu!
Ez jó kérdés!Mivel rengeteg van...!De talán ha mondjuk 3-at ki kéne emelnem,akkor:SZÁRNYALOK,TETTES VAGY ÁLDOZAT,MINDIG....!Bár szeríntem ezt így nem lehet,mivel mondom szinte mindegyik a kedvenc!:D És Neked,ha már megkérdezted?:D Köszi,hogy a videónak utánajársz!Puszi érte!
Még emléxem amikor anno a tv-ben először láttam a halál a májra videóklippjét...!Azt hiszem fekete-fehér klipp volt,de erre most nem esküszöm meg!...
Na pusza!Majd írok,csak most rohanás melóba!-Shit!:-(( Szia mindenki!
Berni6 2005. 07. 17. 20:20
Szia!
Rikigirl: hát sajnos igen! nem elég csak a rajongó tábor! sajnos! :( a klippeknek utánanézek! bár nővéremnek videón volt vmi anyag! megkérdezem! aztán ha tudom átíratom dvdre! de NEM garantálom! :)) most ennyit tudok! kinek mi a kedvenc száma a Singsingtől??
Rikigirl 2005. 07. 16. 18:10
Hi!
Berni!Sajna az nekem sincs,de utána nézek a dolognak...talán beszerezhető,ok?Ahhoz,hogy újra legyen Sing Sing,szeríntem sajnos nem elég a sok ember aki szeretné!:-((
Mivel mindegyiküknek megvan ugye a maga kis élete,"Kárrierje":D:D,ugye Csabi rádió(bár énekelni hál isten azért most is hallhatjuk a Best of-ban).....,Hangya Zorall,+ a Junkies útjának egyengetése..:D,....meg hát itt most sorolhatnánk!De persze a remény soha nem hal meg!!!!!!!!!!Tudod én mit szeretnék beszerezni?Régi Sing Sing klippeket,vagy ilyesmi....!De sajnos sehol,semmilyen körülmények közt nem lelek rá!:-((
Ha esetleg valakinek lenne ilyesmi az szóljon!PLEASE!!!!!!!Na puszi!Írjatok! "Halál a májra!"
Berni6 2005. 07. 15. 17:03
Sziasztok!
fúúú, nagyon örülök, h ilyen fórum indult! engem a nővérem szoktatott rá a Sing-singre és hál istennek azóta is imádom! csatlakozom Rikigirlhöz, mert tényleg jó lenne h aújra összeállnának! ne adjuk fel a reményt!! a Sex action is összeállt! nem? :) hátha ők is! :) csak kérni kéne, sok embernek! sztem! sajnos én nem vagyok az a korosztály aki táborba lehetett volna!! :( mire észt is kaptam, feloszlottak! :((
amúgy Rikigirl a Singsing+ is megvan? ami angol nyelvű feldolgozás? mert nekem már csak az kéne mp3-ban! kazin megvan!
na várom a választ! sziasztok
Rikigirl 2005. 07. 13. 20:28
Hát igen!
Az a gáz,hogy valamikor '98-ban(ha jól emléxem),fel is oszlottak....SAJNOS!!!!Ekkor volt az utolsó Sing Sing tábor is Tokajban!Én anno a gimis éveimben még rájuk buliztam...!De egyszer ugye minden elmúlik!Múltkor valami másik fórumon olvastam,hogy hál isten elég sokan emlékeznek még rájuk és hallgatják őket!És mindenki azt szeretné,ha lenne újra Sing Sing,vagy legalább egy koncert erejéig összeállnának,csak sajnos erre igencsak kevés az esély!De azért beszélni jó róluk,meg a dalaikról!Nekem az összes album megvan,most már szerencsére mp3-ban.....így könnyebb nem elfelejteni a zenéjüket!
Na jók legyetek!És írjatok,írjatok!!!!!!!!!!I'm waiting for...........
Dee\' Cool 2005. 07. 13. 19:14
helló! én sajnos nem ismerem a sing sing - et, de imádom a rock and rollt
Rikigirl 2005. 07. 12. 21:47
Sziasztok!
Én bízom benne-hisz tudom:D:D-hogy vannak még olyan fiatalok,akik imádták,s imádják a Sing Singet a mai napig!-Velem együtt!!!!!!!!!!!!!
Nos hát ezért jöjjön létre ez a téma és írjatok!!!!!!!!!!!!Sok sok mindent!
"A börtönöm a Sing Sing......"

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal