Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Énekest/énekesnőt keresek!

létrehozva: 2005. 07. 15.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Mike Morgan 2022. 11. 04. 23:43
FINANCIAL PLANNING LOAN COMPANY
DO YOU NEED A FINANCIAL HELP? ARE YOU IN ANY FINANCIAL CRISIS OR DO YOU NEED FUNDS TO START UP YOUR OWN BUSINESS? DO YOU NEED FUNDS TO SETTLE YOUR DEBT OR PAY OFF YOUR BILLS OR START A GOOD BUSINESS? DO YOU HAVE A LOW CREDIT SCORE AND YOU ARE FINDING IT HARD TO OBTAIN CAPITAL SERVICES FROM LOCAL BANKS AND OTHER FINANCIAL INSTITUTES? HERE IS YOUR CHANCE TO OBTAIN FINANCIAL SERVICES FROM OUR COMPANY. WE OFFER THE FOLLOWING FINANCE TO INDIVIDUALS- *COMMERCIAL FINANCE *PERSONAL FINANCE *BUSINESS FINANCE *CONSTRUCTION FINANCE *BUSINESS FINANCE AND MANY MORE: FOR MORE DETAILS.CONTACT ME VIA. EMAIL Email us: All Cash seeker should contact us Whats App +917428831341
Mr shwn 2021. 06. 12. 16:32
Helló

Most már elutasította a bank, az utóbbi időben pedig nincs hol máshol lehetne a hitel van szüksége,lépjen kapcsolatba velünk még ma, lássuk, hogyan tudunk segíteni, Csak őszinte, valódi emberek üdvözölte kell alkalmazni, Néha csak szükségünk van körülöttünk, mi pedig lehet, hogy a végén nem kell, hogy nagyobb adósságot rendezni a pénzügyi problémák, Egy jó tanácsot, megoldást kínálunk önnek, biztos lehetsz benne, hogy keres, hogy abból a szűk sarokban találod magad az adott pillanatban. Mindenki szívesen érdeklődjön szolgáltatásainkról.

Töltse ki az alábbi információkat:

név:
kor:
cím:
állam:
ország:
telefonszám:
szükséges összeg:
hitel futamideje:
a hitel célja:

Kérjük, lépjen kapcsolatba velem ASAP így tudjuk kezdeni a hitel folyamat

E-mail()


Üdvözlettel.
James Ton.
marek 2016. 09. 26. 15:39
van szüksége a hitel, írjon nekünk most:
victoria alberto 2016. 09. 08. 0:15
Helló, a nevem Victoria Alberto, csalás áldozata kezében hamis hitelezők. elvesztettem körülbelül $ 45.000,00 mert szükség van egy nagy tőke a $ 200,000.00. Majdnem meghalt, nem volt hova mennie. közöm elpusztult, és a folyamat során elvesztettem a fiamat. Nem bírtam, hogy ez történik újra. március 2016, találkoztam egy barátom, aki bemutatott egy jó anya, asszony Olivia Daniel, hogy végül segített hitelhez a társaság. jó anya azt akarom, hogy használja ezt a lehetőséget, hogy köszönöm, és Isten is áldja meg. én is szeretném használni ezt a lehetőséget, hogy tanácsot honfitársaival, hogy sokan vannak csalók ott, így ha szüksége van egy kölcsön, és szeretnék, hogy biztosítsák a kölcsön gyorsan, csak regisztráljon asszony Olivia Daniel-mailben: ( ). akkor is forduljon hozzám e-mail: (victoriaalberto78gmail.com). ha bármilyen kétség. Kérjük ő az egyetlen, aki megbízható és szavahihető.
Köszönöm.
Bishop 2016. 07. 11. 9:18
Helló,
Én Bishop t, d Jakes, egy privát kölcsön hitelező, aki életet ad időt lehetőséget hitelek. Szüksége van egy hitel sürgősen ki fizeti az adósságait, vagy szüksége van egy kölcsön, hogy fokozza az üzleti? Meg kellett volna utasítani a bankok és más pénzügyi intézmények? Szüksége van egy konszolidációs hitelt vagy jelzálog? keres többet, mert azért vagyunk itt, hogy minden pénzügyi problémák a múlté. Mi pénzt adnak kölcsön az rászoruló személyek pénzügyi támogatás, hogy van egy rossz hitel, vagy szükségük van a pénz a számlák befizetése, hogy fektessenek be az üzleti egy 2% -os. Szeretném használni ezt a médiumot tájékoztatni arról, hogy mi az a megbízható és a kedvezményezett segítséget, és lesz hajlandó felajánlani a hitel. Így kapcsolatba velünk még ma e-mail címen:
()
cprod 2014. 11. 22. 13:27
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!
Sing Projekt 2013. 04. 29. 11:58
ÉNEKES zenei producert keres. Énekes-gitáros-basszusgitáros-dalszerző vagyok. Közös munkához keresek zenei menedzsmentben, marketingben és dalszerzésben is járatos profi zenei producert. E-mail:
bali 2013. 03. 11. 12:20
Sziasztok!

Énekest keresek zongora ének-duóhoz

Mivel elég kevés tapasztalatom ebben a dologban, egyenlőre csak gyakorlásról, kísérletezésről lenne szó.

Számok tekintetében elsősorban egyszerűbb jazz standardekre, pop-rock számokra gondoltam. Ha felvesszük a kapcsolatot akkor egyeztetjük mik azok a dalok amiket mindketten szívesen játsszanánk.

Amúgy 25 éves vok, Helyileg III. kerületen belül Csillaghegyen lakom. Van zongim, erőstőm,
mikrofonom - itt lehetne nálunk próbálni, de ha van javaslatod másik helyen is próbálhatunk.

Kb ilyesmi számokra gondoltam, de ebből semmi nem lenne kötelező, csak irányvonal:

Louis Armstrong: What a Wonderful World
Beatles: Let it Be
Beatles: Hey Jude
Elvis: Love Me tender
Paul Simon: Fifty Ways to Leave Your Lover
Dream a little Dream of me
Girl from Ipanema
Black Orpheus
Madeleine Peyroux - Don't Wait Too Long
Smokey - Alice
United - Végső Vallomás
Sting - Every Breath You take
Sting - Shape of my Heart

Ha érdekel írj: Balázs

jazzbalko kukac gmail pont com
Sing Projekt 2013. 03. 08. 17:41
ÉNEKES keres profi zenekart. Énekes-gitáros (szükség esetén énekes-basszusgitáros) vagyok. Részt vennék jó háttérrel rendelkező profi produkcióban. Részletek e-mailben:
Énekestkeresek 2013. 02. 26. 18:30
Énekest keresünk

Electro/Rock kombó zenét szeretnénk csinálni, együttest alapítani. Szöveget írunk, alapjaink már vannak, fellépések alakulnak. Ilyesmi hangú sráco(ka)t keresünk:

http://www.youtube.com/watch?v=6Wnl9PpnTXI
http://www.youtube.com/watch?v=h_L4Rixya64
http://www.youtube.com/watch?v=MtxxGnOoctw

Keress meg bátran :)

O6 3O 722 3953
Sing Projekt 2013. 02. 07. 14:40
ÉNEKES keres profi zenekart. Énekes-gitáros vagyok, részt vennék profi produkcióban. Részletek e-mailben:
babyface 2013. 01. 30. 23:36
The pretty reckless, Lana deL Rey, 4 non blondes, Cranberries számokat éneklő énekesnő keresi hű zenekarát, akik ilyen stílusban akarnak játszani. Akit érdekel a dolog hívjon fel a 0620-929-8320-as telefonszámon.
hetfield 2013. 01. 29. 13:04
Veszprémi banda énekest keres,Rock ,rockabily műfajra,cucc van,próbaterem van.Most alakulunk tehát nincs konkrétan lehatárolva a zenekar műfaja.E mail:
Ambrus 2013. 01. 27. 11:31
Énekest keresünk!! Olyan fiú énekest keresünk, aki megbízható, az éneklést komolyan gondolja, tud angolul, kreatív, tud saját dalszövegeket írni(angolul), emellett még jó hangja is van Amit nyújtani tudunk: Fellépések rendes gázsiért, szeretnénk egy cd-t sajátokkal, amihez már a zenei rész nagy része össze van rakva (a saját számok blues-rock-funky egyveleget alkotnak) , néhányra már ének is van. Egy megbízható csapat, akik már egy éve együtt játszanak, és eléggé összeszoktak. Ha jönnél, és küldj egy mailt az , és benne egy youtube linket vagy egy demót amit meg tudunk hallgatni. Fontos:csak akkor jelentkezz, ha heti 2 próbára el tusz jönni Budapesten, van időd erre, illetve száz százalékosan komolyan akarod csinálni. Életkorunk: 20-22 év, de nem zavar, ha idősebb illetve fiatalabb vagy. Facebook oldalunk: http://www.facebook.com/pages/Overnighters-Zenekar/184069328344377?ref=hl
Peterlive71 2013. 01. 14. 13:57
Profi énekes kerestetik
Dél-alföldi fél-profi party zenekar itthoni és külföldi fellépésekkel keresi új férfi énekesét. Csak olyan, kellő színpadi rutinnal rendelkező, komoly gondolkodású, de a színpadon egészségesen laza emberek jelentkezését várjuk, akik úgy érzik, megállják helyüket egy már kész műsorral rendelkező, összeszokott zenekarban.
Ha nem akarsz lemaradni egy komoly lehetőségről és érzel magadban tehetséget, akkor keress minket a címen.
A. 2013. 01. 08. 1:24
17 éves budapesti "énekesnőként" zenekart keresek, főleg rock, klasszikus és pszichedelikus rock, 60-70-80as évek rockzenéi, grunge, punk ÉS indie, brit-pop stílusokban.
Színpadi tapasztalat van, 5 éve énekelek.
Vannak dalszövegeim is, de még kezdetlegesek, magyar és angol nyelvű egyaránt.

Kedvenc zenekarok: Guns N Roses, Led Zeppelin, Nirvana, Rolling Stones, The Doors, Foo Fighters, The Subways, The Beatles, AC/DC, Alice Cooper, Biffy Clyro, The Clash, Sex Pistols, Ramones, The Horrors, Kasabian, Placebo, Radiohead, RHCP, Coldplay, White Stripes.




puszi, A.
zsono 2012. 09. 10. 22:40
Magyarország ismert és elismert világzenei zenekara meghallgatást hirdet leendő énekese számára.

A várhatóan szeptember végi meghallgatásra 18-30 éves énekesek jelentkezését várjuk. Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, valamint egy évnél nem régebbi - portré és egész alakos fotó elküldésével lehet, cím:

Kritériumok: - jó hangi adottságok, jó mozgás
Előnyt jelent: színpadi ének tapasztalat, táncos múlt
A Produkció az előzetesen kiválasztott jelentkezőknek biztosít lehetőséget a bemutatkozásra. A meghallgatás pontos helyszínéről és idejéről az érintetteknek külön értesítést küldünk.

Jelentkezési határidő: 2012. szeptember 20.
fütyi 2012. 09. 07. 16:06
elérhetőség lemaradt:D E mail: Tel 0630 593 54 24
fütyi 2012. 09. 07. 16:05
Szóló gitáros és basszeros (összeszokott tagok)keresnek dobost és énekest próbaterem veszprémben megoldható énekesnek tudunk cuccot biztosítani,Célunk saját számok,Koncertek,akár külföldön is.Koncert tapasztalatunk valamint fellépési lehetőség rengeteg van.
karoly47 2012. 09. 04. 16:30
sziasztok! énekesnőt keresek lehet kezdőcske is,evergren és vendéglátos zenéhez! külföldre szeretnénk kimenni, télen lessz a meghalgatás!! addig kell összejönni!!! a felállás billentyű,szaxafon ,és te!!!! hivj vagy ,irj !!!!! tel 06 305533424
Hbf 2012. 08. 31. 12:53
Sziasztok!

Budapesti britpop/indie zenekar keresi lelkes, kreatív énekesét/énekesnőjét!
Első sorban saját számokat játszunk. Átlagéletkorunk 30 év.

Tehát kedves lelkes, kreatív énekesek, énekesnők jelentkezzetek!:)

Bővebb info:
hbf(kukac)freemail.hu
70/20-ötven-124
Retard1 2012. 08. 28. 21:39
Budapesti banda énekesét keresi. Már lassan két éve zenélünk együtt, eddig főleg feldolgozásokat játszottunk, de már szeretnénk saját számokat is írni. Leginkább az alternatív rock felé húzunk, de nem akarunk csak egy bizonyos stílusnál megragadni. Ha érzel magadban elég tehetséget és affinitást, jelentkezz!

email:
Bad Taste 2012. 08. 28. 10:44
Szegedi több éve létező, rendszeres fellépésekkel rendelkező rock/punk zenekar énekest keres.
demo: http://soundcloud.com/badtasterocks
facebook: http://www.facebook.com/badtasterocks
Jazz 2012. 08. 26. 20:33
Lelkes énekesnő kellemes hangszínnel keres jazz zenét játszó zenekart ill. olyan személyeket, akik (jazz)vocal énekegyüttest alakítanának.

e-mail:
Musical 2012. 08. 26. 20:31
Keresek férfi duettpartnert musical és operett dalokhoz, fellépésekhez.

e-mail:
Alter 2012. 08. 26. 20:28
Alternatív rock zenét kedvelő, éneklő hölgy keres zenekart. Szimfonikus metal is érdekel!

e-mail:
Nosztalgia 2012. 08. 26. 20:24
Lelkes énekesnő kellemes hangszínnel keres party zenekart nosztalgia és populáris stílusban.

e-mail:
Athramien 2012. 08. 23. 20:00
23 éves énekes lány keres zenekart Budapesten.
Opera hangképzést tanulok két éve, mellette 8 éve kórusban éneklek, de együttesben komolyabb szerepem még nem volt. Első sorban gót, folk és egyéb metál stílusokban énekelnék, de rock és punk is belefér.
Elérhetőségem:
Énekesnő csatlakozna 2012. 08. 23. 13:28
Kedves Zenésztársak!

24 éves zeneművészetit végzett énekesnő vagyok. Profi vagy gyakorlott zenekart keresek, élő fellépésekkel, megfelelő anyagi megbecsüléssel. Stílus a metáltól kezdve a jazzen, világzenén, blueson keresztül a klasszikusig bármi lehet, csak kreatív és minőségi legyen.

Szeretettel várom leveleiteket a következő e-mail címre:
onboardproduction 2012. 08. 21. 12:14
Énekeseket, táncosokat keresünk tengerjáró hajókra, könnyűzenei előadásokhoz!
Amit kérünk:
- szakmai előélet
- valamennyi angol vagy német nyelvtudás

Amit ajánlunk:
- hosszú távú külföldi munka
- versenyképes fizetés
- Németországban bejelentett munkaviszony
- útiköltségtérítés

Bővebb infó:
kovecsesa 2012. 08. 15. 9:04
Budapesti komoly múlttal rendelkező, koncertanyaggal, egy és fél EP-vel rendelkező együttes keresi gitárosát. Irányvonal: éneklős, zúzós, elszállós, sampler-es modern nu-metál. Amit elvárunk: legyél 20 év felett, kreatív, saját témákat tudó egyéniség, legyen koncertezésre alkalmas cuccod, 7 húros gitár, vagy min. 6 húros mélyre hangolt gitárod. Próbák saját teremeben, számok saját kútfőből.

Érd.: 06 20 378 92 99
Email:
ubul75 2012. 08. 10. 21:44
Budapesti party-buli zenekar SÜRGŐSEN rutinos, vagány, színpadképes vokálozni is tudó énekesnőt keres. Gyors belépés, már szeptemberi fellépésekkel. Tel: 702190683
Ernő 2012. 08. 07. 12:00
Budapesti zenekar,Tapasztalt, képzett énekest keres korunkbeli(30 év körüli),Progresszív metál,metál, ( a stílus úgy is kialakul) zenekarban.
Feldolgozásokkal, kezdtünk az összeszokás érdekében.
Disturbed,Stone Sour, Static-x,Bullet For Me Valentine,
Egyenlőre 5, számot tanultunk be.HA felkeltettük az érdeklődést, várjuk a jelentkezéseket!
Érdeklődni: e-mail címen.
Üdv: Ernő
-Tomi- 2012. 07. 23. 15:39
Sziasztok!

28 éves de még kezdő énekes vagyok, 1-2 éve tanulok énekelni hobby szinten. Szívesen kipróbálnám magam zenekarban.

Zenei ízlésemet tekintve mindenevő vagyok, de általában poposabb dalokat szoktam énekelni.
Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, akkor a -on várom a leveleket :)
Sátán 2012. 07. 11. 0:21
Sziasztok!

Kellő színpadi tapasztalattal, 3 év zenekarozás után /sajnos feloszlottunk/ énekesi posztra jelentkeznék. Különbözőbb rétegeket tudok énekelni... Nem zárkózok el a visítástól /power, speed, heavy metal/, a normál énektől sem, és a hörgéstől sem. Nem vagyok profi, de a kezdőknél többet tudok. Ha valaki énekest keres Budapesten /XI. kerület/, jöhetnek nyugodtan a levelek : , vagy facebookon /Szilágyi László (kifestett, hosszú hajú egyén lennék én, bár már nem úgy nézek ki) /

Egy kis ízelítő... Régi színpadon töltött időkből.
http://www.youtube.com/watch?v=ZRrcbpBaESI
PP Peti 2012. 07. 10. 23:59
A Phoenix Project zenekar olyan énekest keres, aki kedveli a 80-as évek metál vonalát. Saját számokat játszunk, a dalok magyarul íródtak és egy konceptuális album van éppen születőben, aminek zenei alapja már majdnem 100%-osan rögzítve van. Nagyjából havonta szoktunk koncertezni, a klubbéletben már bejáratottak vagyunk, olyan előadók előzenekarai voltunk, mint az Akela, a Cool Head Klan, a Rubicon, vagy az EGO Project. Amíg be nem csődöl a NEO FM, addig velük is jó barátságban vagyunk, a demóanyagunkat már háromszor lejátszották. Korosztályra kb 30 évesek vagyunk. Honlap: http://phoenixproject.hu
koczka scream 2012. 07. 01. 21:23
Hali tudok screamelni es ugy dontotem a regi bandam feloszlasa utan h keresek egy masikat mivel szemelyesen nem megy es mindenki a neten log ezert ugy gondoltam adok fel en is 1 hirdetest ,miskolc kozeleben lakok angol tudasom elmegy ,nem nagyon szeretek enekelni azt altalabbban lany szokta melletem mint pl.eye set to kill /broken frames, jelentkezz> thx
Nemand1 2012. 06. 30. 17:22
sziasztok 21 éves vagyok Debrecen-ben lakom és pop banda érdekelne több éve énekelek
Érdeklődni: üdv...
Örömzenész 2012. 06. 25. 14:06
Sziasztok! Örömzenekarunkba keresünk olyan énekest, aki kizárólag hobby szinten, fellépések és anyagi juttatás nélkül szívesen gyakorolna egy zenekarban. Célunk csakis a közös zenélés, gyakorlás.
Ha van kedved alkalmanként összeülni és a magunk szórakoztatására zenélni, kérlek, jelentkezz az alábbi elérhetőségen. A műfaj nem kötött, közös megbeszélésen alapul.
Próbaterem és felszerelés a rendelkezésünkre áll.
Érdeklődni:
Blinyo 2012. 06. 21. 19:09
Amatőr punkrock, hardrock zenekar énekest keres. Velvet Revolver, Faith no more, AcDc, de akar még Accept is belefér. Mi 40-es korosztály vagyunk, kelet budapesti probahellyel. Várjuk mielőbb jelentkezésed a cimen.
hhd 2012. 06. 20. 10:23
énekest keresünk! / singer wanted!

http://highheeldogs.bandcamp.com/
Kis_Márkó 2012. 06. 09. 16:05
Helósztok! Budapesti Death Metal, Deathcore zenekart keresek, ahol tudnék "énekelni" (hörögni.) 2007 óta napi rendszerességgel gyakorlok, zenekarban is voltam több mint egy évig, koncertekkel mindennel. Tel.: 0630 834 33 80 msn/e-mail: , facebook-on Kis Márkó (kazincbarcika) u.i. Június hónapban költözök fel pestre
Elbalint86 2012. 05. 22. 22:39
Meglévő tapasztalt budapesti zenekar keresi énekes, gitáros és billentyűs tagját.
Meglévő irányvonal Indie, brit-pop , de elektronikusabb formáció sem kizárt
A zenekarra legnagyobb hatást gyakorolt együttesek: Parov Stelar, , Arctic Monkeys, Alex Clare, Example, Morcheeba,Zagar, Colorstar

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet kérlek jelezd e-mailen:
Emerion 2012. 05. 21. 21:09
Sziasztok!
Scremaert/hörgőst keresünk nagyjából összeállt metalcore zkr-ba, enyhe elektronikus beütéssel. Főleg koncertezéshez keresünk frontembert, így akár ha csak néhány koncert erejéig van kedved beszállni, az is okés, minden megoldás érdekel. Elvárás csak annyi, hogy kiejtés szinten legalább az angolod a helyén legyen, számok és szövegek megvannak, már csak össze kéne gyakorolni őket, hogy mehessünk velük koncertezni. Zenét küldök ha valakit érdekel.
üdv.

email.:
foREVer 2012. 05. 17. 21:39
Sziasztok!
Szigetszentmiklósi zenekar keres budapesti 16-17 (1-2 év plusz-mínusz nem lényeg) fiú énekest, rock/hard rock/metal stílushoz. Olyanok jelentkezését várjuk , akik komolyan veszik a zenélést és az éneklést egyaránt. Előny ha tudsz "screamelni" de ez nem feltétel :)) . Várjuk az érdeklődőket :))
t0mm 2012. 04. 23. 4:53
Hello!

21 éves vagyok(férfiember), amatőr, szeretek énekelni. Keresek vállalkozó szellemű embereket, esetleg valakiket akik már egyébként is együtt zenélnek és énekest keresnek. Szoktam szövegeket írni, angolul és magyarul. (Az más kérdés hogy kb 90 szöveg a gépem idegből újrarakása miatt nemrégiben megszűnt rögzített formában lézetni. Tervezek újra felzárkózni. :D)

Alternatív/punk/rock vagy elektronikus chill zenékben tudnám leginkább elképzelni magam.
Vonz a blues hangzás is.
Igazából nem is a műfaj a lényeg, hanem valamilyen hangulat, érzés kifejezése, egy karakter megjelenítése, vagy akár egy történet elmondása, engem ezek vonzanak igazán. És a tapasztalás is egy fontos tényező szerintem, ezért az sem zavarna ha valamilyen nagyonexperimentális de mégis valamifelé haladó dolgot tudnánk csinálni. Persze ezek csak elképzelések. Sokminden belefér még az erről alkotott képembe. :)

Éppen változások felé próbálom vinni az életemet és ebben előtérbe szeretném hozni az olyan tevékenységeket és dolgokat amiket szeretek/ szeretek csinálni. Ezért írtam ide is, de ez nem valami hirtelen felindulás vagy hasonló, hanem egy régóta érlelt gondolat, úgyhogy arra jutottam hogy ideje leírni, hátha valakiknek ez szimpatikus, hátha kisül belőle valami jó.

Rengeteg előadót szeretek, párat ideírok, csak hogy mindenkinek egyszerűbb legyen: foster the people, the national, the xx, tom waits(!), david bowie, triggerfinger, la roux, roykshopp, the kooks, mgmt, quimby, cohen, hurts, unbending trees, csak pár a teljesség igénye nélkül bár mindig szeretek olyan előadókat megismerni akikről addig nem hallottam.

elérhetőségek:
msn:
e-mail:

üdv, tom
eurodance king 2012. 04. 22. 21:35
Sziasztok!
A 3 Hónapja alakult Eurodance Dancefloor stílusban zenélő !2Dance! együttes keresi ÉNEKES vagy VOKALISTA női tagját!
Jó megjelenésű, képzett hangú és lehetőleg debreceni legyél!
Jelentkezni a címen lehet. Mindenképp küldj egy fényképet vagy legalább egy demo felvételt a hangodról.
Dantes 2012. 04. 21. 11:02
Üdv!
A Dantes zenekar keresi új énekesét, hosszú távra.

A zenekarról röviden:
Stílus klasszikus, dallamos rock/metál
A zenekar 7 éve működik, aktívan koncertezünk.
A műsort saját dalok és feldolgozások vegyesen alkotják, mint pl. Iron Maiden, Judas Priest, Edda, Pokolgép stb... (magas hangoktól nem kell megijedni, többnyire transzponálunk, illetve a régi énekes egy oktávval lejebb énekelte ezeket)

Saját próbatermünk van (nem bérelt)BP-en a III. ker-ben, saját hangtechnikánk koncertekehez, minden technikai háttérrel rendelkezünk, ami szükséges a muzsikáláshoz. (Ezeket saját magunk is rámoljuk )
Az énekes stílusa nem számít, megpróbálunk idomulni, az új hangkarakterhez. Nemtől kortól függetlenül, bárkit szívesen látunk, amennyiben tudunk együtt dolgozni.

Zenéket videókat és bővebb infót itt találsz a zenekarról:
http://www.dantesrock.hu
Készülőben van egy új lemez is, amihez lehet kreatívkodni, ahhoz itt találod meg a zenei alapokat, ha érdekel:
http://dantesrock.hu/enekes/dfaktor.html

A jelentkezőket szeretettel várjuk, a emailcímen, vagy a honlapunkon lévő elérhetőségek bármelyikén.
delay 2012. 04. 16. 22:49
A budapesti Black Tweed együttesünkkel énekest keresünk. A zenekar a U2 tribute Zooropeansből alakult saját projektekre.
Egyik saját dalunk, a The Idol klippje ezen a linken:



Stílusban kicsit alternatív, kicsit prog, de könnyed, dallamos és befogadható, atmoszferikus hangzású pop/rock zenék vannak készülőben, a szövegek nagy arányban angol nyelvűek. Iránymutatásnak a U2, Coldplay és Muse megemlítendő, a zenék nagyon populárisak, lüktetőek és szélsőségektől mentesek. A zenekarnak lehetősége van a bemutatotthoz hasonló, magas színvonalú klipek készítéséhez, fotózáshoz, stb. Célunk 3-4 dal stúdióban felvétele, rádiók ostromolása, további zeneírás és bulik szervezése. A zenekar menedzserrel is rendelkezik, jó kapcsolatrendszerrel. Legutóbbi bulink március 17-én volt, az Akváriumban.

Olyan embert keresünk, aki szépen énekli a magasabb tartományokat is, jó megjelenésű, "modern-figura", rendelkezik némi színpadi rutinnal, valamelyest szuggesztív, és be tud illeszkedni a már kialakult alkotói folyamatokba, felépült zenekari hierarchiába.
Próbák bérpróbateremben, heti egy alkalom (2 óra), fix időpontban.
Írj:
Lehetőség szerint "referenciát" és valami hanganyagot is küldj.
johnny 2012. 04. 10. 15:23
Énekesnőt keresünk Budapesti régóta működő rendezvény zenekarba.Ha úgy érzed tudnál több stílusban szívből énekelni és mindened a zene vagy vendéglátós múlttal rendelkezel ,hívjál bátran és mi meghallgatunk téged.06-20-465-8729.
Pre5 2012. 02. 22. 10:40
Üdv,
Budapesti/Pest megyei énekesnőt keres 30-as srácokból álló banda.
Repertoárunk elég vegyes (pl. Oceana - Cry, Mad world, Highway to hell), fellépési lehetőségek bőven lennének megbízható, lehetőleg 20 év feletti, jó angol kiejtésű lánnyal. Ápolt/szép külső előny, jó hang alapkövetelmény.
Telefon: harminc/három46 ötven9 harminc7
Tóni 2012. 01. 16. 15:29
Kecskeméti Blues banda keresi énekesét/énekesnőjét!


30/337-27-37
Gábor 2012. 01. 11. 10:41
Fiatal (max 30 éves) tenor vagy bariton énekest keresünk egy a közelmúltban alakult budapesti zenekarba progresszív / metál stílus jegyében. A tagok (2 gitáros, basszusgitáros, dobos) legalább 3-4 év zenei tapasztalattal rendelkeznek. Eddig feldolgozásokat próbáltunk ( Pl Iron maiden - Wickerman, Nickleback - Animals ), de már néhány saját számmal is rendelkezünk.
Meghallgatás megbeszélés alapján. Jelentkezni az alábbi számon/címen lehet:
Tel.: +36 20 397 90 91
E-mai.:
Vendég 2011. 11. 21. 21:52
Sziasztok! Én egy 22 éves amatőr, de énekelni szerető csaj vagyok, valamennyire hangom is van. Valamennyire még angolul is megy. :) Szívesen csatlakoznék váci bandához, akik (punk)rockos zenét játszanak. Mondjuk TCs, Junkies, Depi, Zanzibár, Metallica, Stone Sour, REM féle stílus vagy vmi ilyesmi, elég széles a skála. Akit érdekel írjon a . Köszi :)
tommy.morrison 2011. 10. 31. 13:54
Budapesti rockegyüttes vagyunk, huszonéves tagokkal. Decemberben 3 számos demo, ha van ének, ha nincs. Saját dalok vannak, repertoár van, zenei alázat van, gyakorlás van, rendszeres próba van, jó hangulat van. Énekes nincs.
Cél: koncert, még több saját dal, határ a csillagos ég.
Elvárás: jó énekhang, jó angol nyelvi ismeret, zenei alázat, tisztelet egymás iránt, felkészültség, kitartás, szív, lélek.
Jelentkezni itt:
Vendég 2011. 10. 17. 18:00
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ PROFI ZENEKART KERES!!!

Lehetőleg élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes, rendkívül széles körű és változatos. Mindent éneklek ami jó. :))

Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül én sem létezem...!!!

Itt láthatsz/hallhatsz:
http://www.teasztar.hu/index.php?site=viewprofile&uid=31056


Itt keress:
Asd 2011. 10. 08. 11:28
Szép napot!!

Budapesti (Progresszív)Nu-metál zenekar vagyunk! Lehetőleg színpadi/előadói tapasztalatokkal rendelkező énekest keresünk aki tud tisztán és erőteljesen is énkelni!! (nem kell profi szinten, de tudja használni a hangját), és emellett itt-ott az üvöltés is menjen. Kizárólag saját számokat játszunk, saját hangzásvilágunkban. Behatások: KoRn!!, Deftones, egy kis Limp Bizkit, Static-X..

Szeretnénk egy komoly énekest aki, komolyan veszi a zenélést és akar valamit, mert nekünk is komoly szándékaink vannak. Legyen kreatív, kitartó, frontembernek való. Rengeteg kész/részben kész számunk van amik már csak arra várnak, h egy énekessel alőadhassuk. Saját havi díjas és otthonosan berendezett próbatermünk van 10perc sétára Csepel Szent Imre tértől, ami 98%-ban teljesen felszerelt. Ének cuccunk van jelenleg, de ha van az csak előny. Heti egy-két nagyobb próbát tartunk, amik vidáman és jó hangulatban telnek el. Keresett énekesünk személyében természetesn jó barátot is keresünk akivel együtt lehet működni és zenélésen kívül jókat lehet sörözni.:)

Üdv.: Jj

e-mail:
Gábor 2011. 09. 23. 11:55
ACCEPT tribute!!!

Sziasztok!
ACCEPT tribute projecthez keresünk énekest Pécs környékén!
Legyen már egy tökös legény aki bevállalja ezt a jó kis germán metált!
Életkor nem számít, mi 20-40 év közöttiek vagyunk.

Üdv: Gábor

+36-30-6500-725
Vendég 2011. 08. 30. 0:47
Heló!
Énekes nőt keresek!
13-18 éves kor közöttit.:)
Én 17 vagyok lassan.
Nemárt, ha játszik hangszeren de egy jó hanggal is megelégednék.:D
FACEBOOK -> Alexander Forgo (Nádudvar) JELÖLJ :DD
Vendég 2011. 08. 23. 12:23
Bp-i trance metal zkr-ba keresünk dobost és screamert.Felvételek félkész állspotbsn,fellépési lehetőségeink vannak, minél előbb szeretnénk is elkezdeni. koncertezni. Többit emailben. Üdv
Vendég 2011. 08. 16. 0:34
Heló.! :D
Keresek egy 13-17 év éves lányt, akinek jó a hangja. Nem árt,ha nem játszik hangszeren, de ha nem így van akkor sincs tulságosan nagy gond. :)
Én ugyszint éneklem és mellette gitározom is. :D
Youtubon 2011 dec. és 2012 febr. között lesz fent 1. videom klipp beat saját szöveg.. :D
De a legjobban egy duettet szeretnék..FELTÉTLENÜL ÉRDEKLŐDJETEK.!!! :)^^
FACEBOOK -> Alexander Forgo
Dani 2011. 08. 03. 10:34
Üdv!

20 és 30 év közötti fiúkkal, lányokkal zenélnék Budapesten vagy környékén. 10 évig gitároztam amatőr szinten. Profi múlttal nem rendelkezem, éppen ezért gondoltam, hogy az ének -és mellé, ha szükséges, gitár- lenne számomra megfelelő.
Csapásirány? Porcupine Tree, Blackfield, hallgatok Kornt vagy épp Opethet is, de olyan hangokat valószínűleg nem tudnék előállítani :)
Ja, és a depresszív és dühös zene jó :)

Ha valakit érdekel:


Legjobbakat!
Dani
Vendég 2011. 07. 19. 18:22
Sziasztok!

Győri lányt keresünk szóló énekesnek.

Feltétel:
-kis zenei ismeret, kis képzett hang
-16-28 életkor
-gyakorlási vágy
-kitartás
-Fellépések vállalása
-Mulatós, könnyűzene, Pop

- Saját számok írása

két tagú zenekar vagyunk( gitár, szinti)
26 évesek

0670/ 774 98 20
Vendég 2011. 07. 17. 12:05
Bp-i Trance metal zkr-ba keresünk komoly hozzáállású, tisztán is énekelni tudó férfi énekest. Az első Ep már kész van, csak fel kéne énekelni :) Jó angol kiejtés szükséges.
Elérhetőség:
Vendég 2011. 07. 16. 16:29
Sziasztok!
Évek óta gitározom, elég jol megy már.
Most csinálom első számom. :)
Dalszöveg megvan, még kicsit javításra szorul.
Aéap is megvan hozzá stúdióban kerülne sor a felvételre...de kellene hozzá egy 14-17 éves korabeli lány elős sorban hosszú barna hajú...
ha valakit érdekel vegye fel velem a kapcsolatot. :)
Vagy facebook->Alexander Forog néven keress rám.:D
Vendég 2011. 07. 10. 23:39
Szjasztok!
Én egy 18 éves Tatabányai ["énekes"]lány vagyok és bandatagokat keresek illetve olyanokat,akik szívesen "befogadnának" magukhoz avagyis csatlakozhatnék hozzájuk.
8 évig jártam Ének-Zene tagozatos iskolába,valamint 3 évig zongoráztam is.
Szóval nem áll tőlem távol a zene (:
Semelyik műfaj nem áll távol tőlem.
Épp úgy meghallgatok mindent és szeretek,tehát úgy gondolom,hogy Én bármilyen műfajban megállnám a helyemet.
Én leginkább az énekesnői posztot szeretném betölteni valamely bandában.
Szóval,ha bárkinek egy énekesre lenne szüksége és Tatabányai illetve környékbeli,szívesen várom levelét erre az e-mail címre ~>

Vendég 2011. 07. 10. 13:05
Sziasztok!

Budapesti dobos srác keres zenésztársakat "Japán ihletésű" Rockzenéhez.

Irány: Guitarwolf, Yura Yura Teikoku, The Pillows

Bárki akit valamilyen formában érdekel a dolog írjon, köszönöm!

Vendég 2011. 07. 01. 12:46
„Power-pop” stílusú zenekar alapításához keresek tagokat!

A zenei irányvonal Foo Fighters!
Várom a tagok jelentkezését a következő posztokra:
basszusgitár, szólógitár, ritmusgitár és ének!

Jelentkezésedet küld a e-mail címre!
levi 2011. 06. 29. 16:27
A "public smokers" alternatív könnyűrock zenekar budapesti férfi énekest keres (lehetőleg tapasztalattal rendelkező, haladó énekest)! Kérjük csak abban az esetben jelentkezz, ha az alábbi zenéink tetszenek:

http://www.youtube.com/watch?v=5xx9AX5O9Y8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=LtobDz94vMM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=lOAV0InHUJ4&feature=related

Hetente próbálunk a XI. kerületben, a zenekar egy éve alakult, azóta rendszeresen koncertezünk.
Elérhetőség itt:
Levi 0630 527 81 89
Vendég 2011. 06. 27. 13:15
Atya ég, mennyi tehetség van kis hazánkban, jobbnál jobbak a jelentkezők, szívünk szerint mindenki "kellene":)))))

Tamás(djthomkas)
Továbbra is lehet jelentkezni :)
Meme 2011. 06. 21. 15:18
Üdv!

20 éves szegedi egyetemista lány vagyok,zsenge óvodás korom óta a zene/zenélés szerelmese. Énekelek, klarinétozok, fuvolázok, zongorázok...Szegeden és környékén keresnék hasonló lelkes fiatalokat, netán bandát ahova éppen egy női énekes stb kell.
Szólj rám itt:
Vendég 2011. 06. 21. 15:05
ÉNEKESNŐK FIGYELEM!

Egy DJ 3-ik megjelenő lemezéhez keres új énekesnőt.
Életkor nem számít, DE ami mindennél lényegesebb az az, hogy ANGOL kiejtése kiváló legyen. Angol populáris club zenéről van szó.
A hölgy életkora nem számít, csak az, hogy legyen énekhangja és az angol....:)
A dal cd lemezen is megjelenik ill. az internetről ingyenesen is letölthető lesz. (maxi CD)
A dj neve "nem lényeges" ebben a fázisban még.
Itt TI vagytok előtérben jelenleg:)
Aki úgy érzi,hogy megfelelő erre a feladatra, küldjön egy e-mailt a VAGY e-mail címre.
Az e-mail tartalmazza a következőket:
Név,kor,lakhely, énekelt-e már valakinek vagy benne forog-e az énekesi világban(fellépés stb.)
Vendég 2011. 06. 19. 18:07
Metalcore zenekarba keresünk SÜRGŐSEN énekest!
Magunkról: Budapest és környékén lakunk, 20-22 évesek vagyunk. Mindegyik tag 5-7 éve zenél (tagok: 2 gitár, basszer, dob). Komplett, komolyan felszerelt próbateremmel rendelkezünk, tehát csak a hangodat kell magaddal hoznod.
Eddig van 5 kész szám, de folyamatosan készülnek az új nóták. Nem szeretek hasonlítgatni, de ezt az august burns red, as i lay dying szerű stíluságazatot követjük.

Amire szükségünk van: megfelelő hozzállás és énektudás.

A hozzáállás alatt azt értem, hogy heti (min.) egy próbán vegyél részt, legyen rá időd. Szándékaink komolyak, nem hobbizenekarról van szó.
Az énektudásról pedig annyit, hogy hörgés és lehetőleg tiszta ének is menjen, de ha csak hörögni tudsz az sem nagy baj, meglátjuk mit tudunk együtt összehozni. Egy próbát mindenképpen megér
Szeretnénk minél hamarabb eredményeket felmutatni (koncert, studio, stb, ami ezzel jár), ezért csak komoly, elszánt és céltudatos emberek jelentkezését várjuk.
Elérhetőségem:
P 2011. 06. 14. 20:25
Rutinos tagokból álló, újonnan alakuló, kizárólag Running Wild-dalokat játszó budapesti zenekarhoz keresünk zenésztársat a következő posztra: ének. Ha beszállnál, írj a címre!
Vendég 2011. 06. 14. 18:58
Helló!

Induló pesti pszichedelikus rock banda keresi (16-22 ÉV KÖZTI!) énekesét.
Előny ha jazz kedvelő vagy, és minnél rugalmasabb zenei ízléssel rendelkezel.
Billentyűs, gitáros, basszgitáros, dobos már van.
Főbb irányvonalak: Pink Floyd, Doors
Érdeklődni lehet: e-mail címen, és tel.:06706063375
Vendég 2011. 06. 11. 17:30
Csáó!A Szuszpenzor
gyáli pop punk triónkba énekest keresünk.
Egy olyan srácra van szükségünk aki csak az énekkel foglalkozik és megteremti a kapcsolatot a közönséggel a hangszerelést mi teljes mértékben kielégítjük.
Folyamatos koncertezés,stúdió lehetőségek.11 saját számmal.
Fő irányunk:Blink 182,Green Day
A mi stílusunk is a pop punk illetve a punk rock határán mozog.
Főleg 17-18as jelentkezését várjuk.
követelmény:-rátermettség,szorgalom,hangkképzés
Jelentkezz bátran!
Vendég 2011. 06. 09. 18:17
Sziasztok! 21 éves kialföldi lány keres olyan zenekarokat, ahol énekes hiány van. Főként az amerikai punk zene érdekel (pl.: Paramore, Avril, Sum41, stb.), de bizonyos kereten belül szóba jöhet más stílus is ;)
Elérhetőségem:

Ui: Van zenei tapasztalatom, és több hangszert is meg tudok szólaltatni :)
Vendég 2011. 05. 22. 13:45
Sziasztok!
Érdi, frissen megalakult rock (pop-rock,punk-rock,dallamosabb metál,nem zúzda) együttes vagyunk (16-17 évesek).
Ha együttest keresel és érdekel a dolog, akkor jelentkezz és jó volna ha küldenél hanganyagot/videót magadról.
e-mail:
Folker 2011. 05. 20. 14:27
Budapesti zenekar keres férfi hörgős énekest.
Metál zenét játszunk folkos elemekkel. Komoly hozzáállású, lehetőleg 20-30 év közötti tagot keresünk.
Saját próbateremmel rendelkezünk Csepelen. Jelentkezni lehet a on.
Vendég 2011. 05. 16. 10:31
Sziasztok!

19 éves fiu budapestről keres zenésztársakat egy populárisabb hangvételű zenekarba.
1 éve tanulok nagyjából énekelni, és úgy érzem, hogy itt az ideje, hogy kipróbáljam magam olyan fejlődni vágyó és hozzám hasonlóan lelkes fiatalokkal, akik szintén szeretnének előrelépéseket tenni a „zenei karrierjük” építgetését tekintve. Az alapvető elképzelésem a énekes - gitáros-billentyűs-dobos lenne, adott esetben elképzelhetőnek tartom, hogy idővel mégegy gitárosra is szükség lehet, illetve mindenképpen előny lehetne. DE egyenlőre bármilyen hangszeren játszani tudó jelentkezését szívesen fogadnám, mivel mindenféle elindulás a nulláról nagyon hasznos lehet, különösen ebben a tapasztalatszerzésről szóló időszakban. A populárisabb hangvétel alatt azt értem körülbelül, hogy george michael, jamiroquai, sting, stevie wonder, michael buble, számokat lehetne feldolgozni, és idővel bizony akár magunk is megpróbálni saját dalokat szerezni. Erről a populáris hangvételről tulajdonképpen még sokat tudnék bárkivel beszélgetni, ezért nagyon nem is fejtegetném itt tovább. Ha bárkiben is megmozdított valamit eme néhány gondolat, az bővebb információkért dobjon egy emailt az
Címre!
Brigi 2011. 05. 14. 6:32
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ ZENEKART KERES!!!
Élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, vegyes.
Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül halott vagyok én is!!!

Rólam bővebben:
http://www.teasztar.hu/?site=previewsongs&subtask=user&limit=all&uid=31056


Itt keress:
Folker 2011. 05. 09. 18:16
Sziasztok!

Budapesti metál zenekar keresi komoly hozzáállású hörgős vagy tiszta énekesét . Elvárások: 20-30 év, zenekari tapasztalat előny. Jelentkezni lehet a on.
Vendég 2011. 05. 02. 22:07
Deathcore zenekar keres scremert ( 16
-18 év) kb 2-3 hét és felveszük az 1. demónk ugyhogy gyorsan kéne nagyon:D
ha tudsz screamot és growl/grunt ot hörögni akkor itt a hejed
a growl meg a grunt hanyagloható majd megtanulod:D
ha némileg megy pig squeal azis előny:D
ja még valami: Lehetőleg Budapesti legyél vagy Pestmegyei
Jelentkezni a következő cimen lehet:
Főbb stilusadóink a Withechapel, Job For A Cowboy, Here Comes The Kraken
Jelentkezésetek előre is köszönjük:D
Vendég 2011. 04. 24. 13:06
Sziasztok!
Budapesten üzemelő zenekar férfi énekest keres rock/metal vonalon. Kérésre ötlet anyagot tudunk küldeni. Az alapvető müködéshez szükséges felszerelés SZÜKSÉGES (mikrofon,erősítő) mert saját, havidíjjas próbatermünk van a Váci út 40-ben. A jelenlegi felállás trio és az átlag életkor 30+

kontakt:
vagy telefonon a 0670-9477330 számon keresd a Lovagot
Vendég 2011. 03. 16. 13:05
Stoner Rock együttes keresi Énekesét!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, Karma to Burn, Unida, Clutch, Sasquatch, Cowboys & Aliens, (Queens of the Stone Age)!


Székhelyünk Budapest! Itt vannak a próbák is!

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

Vendég 2011. 03. 15. 19:38
Komoly kilátásokkal rendelkező (rádiós sugárzás, fesztiválok), rutinos tagokból álló alakuló zenekar keres énekest hard-rock műfajban, Budapesten. Az érdeklődök a címre írhatnak "énekes" tárggyal.
Vendég 2011. 03. 15. 19:38
Komoly kilátásokkal rendelkező (rádiós sugárzás, fesztiválok), rutinos tagokból álló alakuló zenekar keres énekest hard-rock műfajban, Budapesten. Az érdeklődök a címre írhatnak "énekes" tárggyal.
Szandesz 2011. 03. 12. 17:02
Budapesti, modern amcsi rock'n'roll zenekar alapításához keresek lányokat lehetőleg 20 éven felül, énekes, gitáros, dobos és billentyűs/sampleres pozikra. Porcelain and the Tramps és The Pretty Reckless számokat fogunk játszani, később esetleg sajátot.
Azokat a csajokat keresem, akik komolyan veszik a zenélést és ambíciózusok, akik mentalitásukban nem annyira csajosak, tehát önmagukkal szemben is kritikusak, az ember háta mögött is egyenesek, nem rinyálnak, ha a zenekar érdekei fontosabbak = együtt lehet működni.
Mivel a zenekar stabil koncepcióra épül, a megjelenéshez fontos, hogy bejöjjön és bevállald Kat von D, Alaina Beaton, Audrey Kitching vagy akármelyik Suicide Girl stílusát. Amblokk erről van szó: http://www.youtube.com/watch?v=gO2Mylw5Z60
Elérhetőség: vagy 30/64hét - 7nullanulla5
Vendég 2011. 03. 12. 14:47
Érdi, frissen megalakult rock (pop-rock,punk-rock,dallamosabb metál,nem zúzda) együttes vagyunk (16-17 évesek).Olyan jó hanggal bíró énekest/énekesnőt keresünk,akivel együtt akár nagyobb célokat is elérhetnénk.Ha érdekel,hangfelvétel, videó magadról jó lenne.
e-mail:
Vendég 2011. 02. 26. 22:58
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ NYALOM MEG EZ A RENGETEG METALOS,ROKOS BESZARÁS
mpeti789 2011. 02. 25. 19:32
Hello!ÉNEKES-GITÁROS vagyok. SZEGED és BAJA között/környékén keresek zenekart.
STÍLUSOM leginkább pop-rock, blues, jazz retro műfajban tevékenykedem. De
játszottam pl mulatós zenét is. Attól függ mik az elvárások. Rugalmasan
alkalmazkodom a körülményekhez. :)

Amit nyújtani tudok: - ének/ritmusgitár tudás
- angol szöveg nem probléma
- elektromos gitár cucc
- gyors tanulás
- dalszöveg-dallam írása
- kreatív ötletek
- esetleges fellépési lehetőségek
- zenekari tapasztalat stb...

Amit szeretnék: Egy olyan zenekarral együtt játszani akik szeretik a zenét és
megfelelően értenek is hozzá.
Megfelelő fellépési lehetőségek (lagzik,rendezvények,koncertek stb )
a sikerélmény, ismertség és egy jó cél felé haladás szempontjából.
Megfelelő próbaterem esetleges próbákhoz. stb

A többit ledumálni e-mailben: vagy telón: 06 30 463 90 45
matth 2011. 02. 20. 20:44
Sziasztok

19 éves Budapesti fiú vagyok, egy éve foglalkozom hangképzéssel „komolyabb” szinten. A6 éneklés aránylag jól megy, lassan tanulgatok hangszeren is játszani, ott még abszolút kezdőnek mondanám magam Mivel még nincsen igazán kiforrva a stílusom, szeretném magam olyan társakkal körülvenni, akiktől tanulhatok e-téren. A zenekart, amiben el tudnám magam képzelni, valamilyen könnyebb műfajt játszó alakulatnak tudnám elképzelni, eleinte még inkább feldolgozásokra épülve, így Pop, Swing, Funk műfajú számokat, mint pl. Michael Buble, George Michael, Seal, Jack Johnson, Jamiroquai számait. Nem szeretnék nagyon eleinte elhatárolódni egyik műfaj felé sem, de szeretnék olyan emberekkel dolgozni, akikkel aránylag rendszeresen lehetne próbálni, és sok mindennel kísérletezni.

ha rámdob valaki egy üzit, szívesen küldök referenciát:)
Vendég 2011. 02. 16. 19:07
Sziasztok!

Panni vagyok, 19 éves egyetemista. Imádok énekelni, bár mindezt csak amatőr szintem művelem. koloratur sopran hangom van. Szívesen énekelnék, vagy vokáloznék egy csapatban/bandában. Főként a pop, jazz és a musical világa érdekel, de nyitott vagyok szinte minden zenére.
Íme az e-mail címem, ha felkeltettem az érdeklődéseteket:
Vendég 2011. 02. 16. 19:04
Sziasztok!
Vendég 2011. 02. 13. 3:45
Szintetizátoros keres party duo alakításához megbízható, lehetőleg szoprán énekesnőt elsősorban esküvői rendezvényekre.
Fotoval és lehetőleg demoval csatolt levelekre válaszolok.
Vendég 2011. 02. 08. 17:05
nem tudja valaki hogy mi annak a számnak a címe amibe egy csaj ezt énekli? á veco veco..nemtudom hogy kell leirni meg semmi..ennyire emléxek az egész számbol és kiakaszt hogy nem tudom mi a címe:S segítsetek! előre is köszi!
dávid 2011. 02. 06. 16:03
http://www.youtube.com/watch?v=qA_2VY53iJU

EBBE A ZENEKARBA KÉNE EGY NAGYON KRVA JÓ ÉNEKES (:

tudom hogy itt vagy valahol,úgyis megtalálunk

Dávid
dávid 2011. 02. 06. 16:03
http://www.youtube.com/watch?v=qA_2VY53iJU

EBBE A ZENEKARBA KÉNE EGY NAGYON KRVA JÓ ÉNEKES (:

tudom hogy itt vagy valahol,úgyis megtalálunk

Dávid
dávid 2011. 02. 06. 16:01
Szevasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dávid vagyok és van egy k__rva jó pesti zenekarunk.Indie Rock,Rock,Punk beütésű de nyugi mindentj játszunk amit akarunk szal nincsenek határok se szabályok (:
Az ember akit keresünk legyen fiú ,25 évnél fiatalabb de azért 16 ná több és legyen őrült a fazon.
Tehát ha Anthony Kiedis nek vagy éppen Dave Grohlnak érzed magad akkor nyugodtan jelentkezz.

06 30 715 3113

DÁááááávid
Poti 2011. 01. 31. 0:54
23 éves 7 éve képződő hangú budapesti srác zenekart keres, jazz, blues, swing műfajban. ha érdekel valakit írjon az: e-mail címre.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál