Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Marilyn Manson: Holy Wood

létrehozva: 2002. 06. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 12. 24. 10:26
sziasztok! én ősrégi manson rajongó emberke vagyok.elszomorít hogy sok a divat a mai világban. azt sem tudják hogy létezik mansonnak más albuma is a GAOG-on kívül.én nagyon inteligens és sokmindent átélt embernek tartom.és szerintem még ezek mellett jó pasi is.sokan azért ítélik el amiket a koncerten csinál.Na de emberek....Ő legalább felválalja önmagát
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Manson felakarja hívni a primitív emerek figyelmét,hogy a világ nem olyan jó.Harcol a gyerekekért, hogy ne legyenek olyanok mint a mai felnőttek.Era
Vendég 2003. 11. 20. 0:00
Én nemcsak a zenéét, hanem a többi munkásságát, és Őt magát is szeretem. Állati jó személyiség. Én is nagyon remélem, hogy még rengeteg szuper albumot fog készíteni!!! Ja, és NE törődjetek vele, ha leszólnak titeket, hogy nektek ez tetszik. Szerintem büszkén kell vállalnunk!!! Azok az idiótaák meg bekaphatják
Vendég 2003. 09. 22. 0:00
SZTEM IS NAGYON JÓ FEJ A MANSON.ÉN A ZENÉJÉÉRT VAGYOK ODA ÉS NEM A PASIÉRT.DE MÉGIS NÉHÁNYAN LEHURROGNAK,MERT EZ JÖM BE NEKEM. OLYAN JÓ HANGJA VAN!!!!!!!!!!!UGYE?REMÉLEM MÉG SOK JÓ ALBUMOT FOG KREÁLNI!!!!!!!!
Vendég 2003. 09. 15. 0:00
Amikor először hallottam a Holy Wood-ot, reszkettem a gyönyörűségtől. Tökéletes, letaglózó mestermunka!!!
Vendég 2003. 09. 15. 0:00
Teljesen egyetértek! Manson tényleg rohadt dögös, úgy ahogy van (bár most egy kicsit felpuffadt, na mindegy). Intelligens, fanyar humorral, és ironiával megáldott. Állati jófej! Imádom!
Vendég 2003. 08. 29. 0:00
SZERINTEM MANSON KURVA JÓL NÉZ KI!!
jO A SMINKJE, A KONTAKTLENCSÉI, A HAJA, AZ ORRA, A SZEXI SZAJA, A TESTALKAA NA MEG A HANGJA!
HUMOROS, JOFEJ, ÉS TOK ARI!
AKIK NEM SZERETIK MANSONT MEG MIÉRT JONNEK IDE???? EZEKN EK ÜZENEM: ELMEHETTEK A BUS BUDOS OICSABA, ÉS KINYALHATJÁTOK!
Vendég 2003. 06. 26. 0:00
Teljesen egyetértek! Manson a legjobb!
2003. 06. 16. 0:00
Manson a legtutibb ember mert kimeri mondani amit erez. Es mer lazadni ez ellen a kurva rendszer ellen!! Manson 4ever!!!!!!!
Vendég 2003. 03. 12. 0:00
Ne fikázzátok Mansont, mert nem is tudtok róla semmit! Ő a legkirályabb arc, és szuper személyiség, csak ezt nem látjátok TI, akik csak pofáztok, pedíg inkább bújdosnotok kéne, mert ostobák vagytok, és csak az előitéleteitekre hallgattok!
Vendég 2003. 03. 11. 0:00
Hát ez az! Nem a külsőt kell nézni, hanem a belsőt! Bitchney jól néz ki (na ugye a smink), de belül üres, és végtelenül ostoba, akit a menedzserek ugráltatnak! Manson elég csúf (pedíg nem lenne olyan csúnya, csak hát az a sok cicoma rondítja NÉHA el), de nagyon értelmes!
Vendég 2003. 03. 11. 0:00
Inkább Britney? Te beteg vagy! Az a kis nyomorék ostoba kis szuka Manson helyett? Hánynom kell!
Vendég 2003. 03. 11. 0:00
Ha-ha! Azok a faszfejek, akik el akarják tenne láb alól, azok nem nőnek fel soha a feladathoz, Manson mindegyiket rendesen seggbe rúgja, őt nem lehet megállítani!!!
Na, a boritót pedíg ne fikázd, vagyis, ez pont Manson állítását igazolja!!! Ha-ha-ha-ha!!!
Marilyn Manson Forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 03. 07. 0:00
Szerintem manson egy segg. ez a borító.... hát szerintem ha ezt valaki jónak tarja, hogy ilyennek kell lennie egy borítónak az vagy elmebeteg, vagy gyerekkorában nem tanítottak neki semmit. marylin mansonnak nem kell visszavonulnia el lehetne őt távolítani, igen szükség van rá pl mint rabszolga, hólapátoló munkás stb. Ja ha választani kéne inkább britney. Akármit mondotok erre a borítóra nincs mentség.
2003. 02. 17. 0:00
Kúrva jó fej és kibaszott jó énekes a MANSON ő a kedvencem akik + nem szeretik nyalják ki a seggem ő a jó
nem pedig Britny.......wáááááá hányok tőle........üdv...mindenkit (Betty)
Vendég 2003. 01. 27. 0:00
Nincs igezad Cinti! Eminemnek is vannak jo számai, de mégis Manson a KIRÁLY!!!!!!!! Quicky
Vendég 2002. 12. 21. 0:00
Marilyn Mansonnak csak egy jó száma van , de Eminemnek az összes király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cinti
Vendég 2002. 12. 19. 0:00
A Holy Wood egy fantasztikus album!+Manson a legfaszább ember!
Vendég 2002. 12. 19. 0:00
Marilyn Manson Forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sose vonuljon vissza, mert szügség van rá!!
Vendég 2002. 12. 19. 0:00
IMÁDOM!!!
Vendég 2002. 12. 18. 0:00
Merilyn Manson kurva jó.
Vendég 2002. 10. 26. 0:00
Imádom a Holy Wood-ot és Mansont is!
Vendég 2002. 08. 08. 0:00
A holy Wood egy mestermunka
Vendég 2002. 07. 23. 0:00
Szerintem Manson ällati jo fej.S.T.
2002. 06. 19. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek