Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák

Miért léteznek olyan emberek akik értetlenek !!???!!

létrehozva: 2005. 07. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 05. 16. 16:40
:D:D
juzd 2006. 06. 24. 2:17
há mer ilyennek is kell lenni. nem? :D
Vendég 2006. 06. 01. 7:26
Kedves E*S*T én egyetértek veled mégha nem is ismerlek se téged se az életszemléletedet, de nekem is van olyan kollegám aki megkérdezi hogy ha 60 -ból kivonok 10- et akkor miért 50 marad ,és elökapja még a számológépet is, na ez a kemény , és ez ugy teljesen galyra vág engem, szóval ez az illető értetlen is, bunkó is, és az IQ- szintja az minuszban van , szóval siralmas. és ilyen és ehez hasonló emberekkel vaok körülvéve, már sokszor Dunának mennék , és a minap megkérdezték tölem (szintén egy agyhalott ) hogy milyen zenék vannak az interneten, és irjam le neki , hát most normális, az egész hetet itt tölthtném a gépem elött, és mikor mondtam neki hogy naon sok féle , rávágta hogy mindent töltsek le neki. és kész voltam totál . áááááááááááááááá inkább megyek dvd-zni mert én is felb*szom magam agyilag ...csá
Vendég 2006. 02. 19. 11:57
Az értetlen ember tulajdonképpen megakad, főleg szellemileg, onnan se kép se hang mit várjunk tőlük semmit. Vannak akiknek ha értelmesen elmagyaráznak valamit megértik. Nwe várjunk Tőlük semmit akkor nem csalodunk. Keresni kell az értelmes emberek közelségét. az segít, mivel társas lények vagyunk. Nem kell vitatkozni rábeszélni, mert csaak sérül az ember idege. És megéri? Nem.
Vendég 2006. 02. 19. 11:57
Az értetlen ember tulajdonképpen megakad, főleg szellemileg, onnan se kép se hang mit várjunk tőlük semmit. Vannak akiknek ha értelmesen elmagyaráznak valamit megértik. Nwe várjunk Tőlük semmit akkor nem csalodunk. Keresni kell az értelmes emberek közelségét. az segít, mivel társas lények vagyunk. Nem kell vitatkozni rábeszélni, mert csaak sérül az ember idege. És megéri? Nem.
Vendég 2005. 10. 05. 15:23
Értetlen ember ha vki értetetlen még lehet értelmes, csak az értelmetlen ember nem lehet értelmes .
mert nincs értelme létezni, csak a mások basztatásában lelik örömüket és pénzéhes vadállatok azt nézzik hogy mi a kövi dívat
E*S*T 2005. 07. 28. 9:46
Igazából azért írtam ezt a témát mert bele futottam már olyan emberekbe akik már amikor megszólalnak merő felindulásból úgy kiakasztanak, hogy szétborulok. De nem vész ezt még túlélem, és akkor jön az a dolog, hogy egyre hülyébb és egyre idegesítőbb lesz. Ha ezt még túlélem akkor egy szerencsés ember vagyok, és utána jön az, hogy rá tesznek egy-több lapáttal, és idegileg összeropanok. Végül is biztos van olyan ember akinek nem vagyok szimpatikus vagy elviselhető, de érzem azt még, hogy nem vagyok deformált szellemileg.
Végül is kiborító emberek vannak és lesznek is a világon.
Max 2005. 07. 27. 15:46
Ja, csak vannak, akik ahelyett hogy elhúznának a halálba, lökik tovább a szar rizsájukat, ugyanúgy b*szogatnak, akármit csinálsz. Nem lehet előlük elbújni, ismerek olyanokat, akik jönnek utánad, ha elmeséled nekik, hogy az idegeidre mennek, akkor sem bírják felfogni, stb, stb.
Babyboy 2005. 07. 22. 18:44
D, viszont, nem biztos, hogy mindig neked van igazad...
mármint, kettőn áll a vásár egy félreértéskor...
Szóval, lehet, hogy valaki másnak meg te vagy az értetlen...
Sajna, nem tudom én se a világat magam alá rendelni...
E*S*T 2005. 07. 22. 13:47
Sajnos léteznek és élnek ilyen deformált emberek akik teljesen kiidegelik az embereket.
Ahogy írod ez teljesen igaz csak ezek e lehetséges modók léteznek, fejlövés, vagy 10 év villamosszék, meg ilyenek.
Max 2005. 07. 22. 11:29
Az ilyenek azélt vegetálnak ezen a sárgolyón, mert a suliba aludni jártak, az apjuk-anyjuk rájuk sem b*szott, és nem fejlödött ki az idegrendszerük. Szomorú, de ez van. Nem lehet ellenük tenni semmit, hacsak nem lövöd szét a fejüket, bár akkor sittre kerülsz, és b*szhatod.
Amit én nem értek, az az, hogy a civilizáció miért nem tesz semmit az ilyen agyhalottak kirekesztésének érdekében.
E*S*T 2005. 07. 22. 8:54
Nekem az az értetlen ember aki pl. nem képes felfogni amit mondok neki. Vagy esetleg nem képes abbahagyni valamit amit tudtára adsz neki. Vagy esetleg bunkó a stílusa.
JasonBálint 2005. 07. 21. 22:13
Te is értetlen ember vagy, ha ezt nem érted meg :)
Babyboy 2005. 07. 21. 20:14
te neked milyen az "értetlen ember"??
E*S*T 2005. 07. 21. 17:38
Ha egyet értetek velem, írjatok.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Komoly témák