Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Elhunyt Sebők Anikó

létrehozva: 2005. 07. 25.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 08. 25. 13:03
Hianyzol nekunk...
melissa 2005. 08. 05. 11:09
Előző este mosolyogva búcsúzott tőlünk a másnapi viszontlátásig...hiába vártuk.
Szeretünk Anikó
M+V
Rit 2005. 08. 01. 8:36
Még mindig nem fogtam fel, hogy már nincsen... ;-( Ő volt a C'est La Vie nagy esélyese. Neki lett volna esélye befutni! Fantasztikus hang és egyéniség! Minden évben azt lestem, hogy mikor fog előrukkolni valami hatalmassal. És akkor most, mikor végre eljött volna az Ő ideje... ;-( Ilyen hogy történhet meg?!? ;-(

R
Trombi 2005. 07. 27. 14:04
A cikked teljesen rendeben van - már ha lehet így, ilyen szóval értékelni. Sajnos egy a nagy baj, hogy igaz és visszafordíthatatlan.
Én Anikot a Komlósi Oktatási Studióból ismertem, együtt jártunk oda. Mivel én is zenélek (Rémrendesek) így volt közös témánk - nem kevés. Megdöbbenve értesültem a hírről tegnap. Tényleg egy életerős, pörgős, kitartó és nem utolsó sorban csinos lány volt, aki úgy állt a feladatok elé, hogy azokat nem kikerülni, hanem megoldani kell. Szomorú, hogy ez megtörténhetett; és ezzel egy megszületendő álom és tehetség vált köddé.

Trombi
fkriszta 2005. 07. 25. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek