Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Mortal Kombat 4 life

létrehozva: 2005. 07. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

DHM 2012. 08. 31. 18:21
Új zenénk arról az emberről aki sosem fürdik és körülmetélt :D
Poénos szöveggel :)
http://www.youtube.com/watch?v=r5iqY9AKjBk&feature=youtu.be
Vendég 2010. 05. 26. 21:23
hello!
Nem tudja valaki hogy hogyan kell felrakni a Mortal kombat 4-et mert nem engedi telepíteni mithttp://www.music.hu/img/btn_ok.gif csináljak?
Vendég 2009. 10. 16. 18:41
reiko a király
Vendég 2009. 04. 12. 17:36
az MK 4 kur... király
Vendég 2009. 03. 19. 10:50
Ja bocsánat ez a Mortal Kombat Shaolin Monks-ho tarrozik ez a 2 kérdés
Vendég 2009. 03. 19. 10:49
Aki tudja hogy lehet secret characterekkel menni vagy az mk2 modban játszani
az légyszives szoljon.
Előlre is köszönöm.
synko 2009. 03. 14. 11:24
hello!

EZt nézzétek meg légyszi, zene!:D


htt
p://www.hallgass.hu/zenekarok/asgard
mixi 2009. 03. 07. 23:10
Akinek meg van a mortal kombat shaolin monks,és nemtudja Hogy lehet surivalba módba menni a yutubon megnézheti,ezzel a cimmel van fenn:Mortal Kombat: Shaolin Monks secret
Vendég 2008. 08. 25. 22:36
Szevasz! Na itt vagyok megint. Látom nálad 4. helyen van Shinnok. Érdekes történet ez, de nálam azért "csak" 10., mert sajnos egyik játékban se mutatták meg az igazi erejét. Jó, tudom kell a balansz, de azért túlzás hogy az Armageddonban is csak kb. Quan Chival megegyező erőt képvisel, pedig sokkal magasabb szintet kéne lennie, mivel volt idősebb isten. Egy ilyen karakter sztori szerint Kahnt übereli, a játékban sajnos nem látszik hogy kiről is van szó valójában. Ui:Legközelebb már tényleg regisztrálok, aztán beszélhetünk itt ha neked megfelel 1 fanatikus MK rajongó beszélgetőpartnernek.:)
Flugi 2008. 08. 15. 14:11
Hali
Már egy ideje nagyon kihalta a fórum az előző 2 srác akivel itt nyomtuk a témát egyszerűen felszívodott, egy darabig még vissza jártam de nem volt eredménye túlságosan.

A 10 legkedvencebb karakterem, hát ez fogós kérdés most leírom ahogy eszembe jut aztán majd korrigálok:
10, Quan Chi
9, Stryker
8, Jade
7, Reiko
6, Sub-Zero
5, Scorpion
4, Shinnok
3, Shao Kahn
2, Ermac
1, Kabal
Vendég 2008. 08. 13. 19:20
Ti meg itt mit csináltok?Embereket kicsináltok?(FENTE LEVENTE)
Vendég 2008. 06. 11. 20:35
Megint én vagyok (az előző hozzászóló). Lusta vagyok regizni, de valamikor megcsinálom.:D Hogyhogy ilyen kihalt a fórum? Na, visszatérve az MK hírekre, nem tudom milyen lesz ez a 8. rész. Bár nagy rajongó vagyok, de azért megvárom milyen is lett a játék. Nem fogok ps3at vagy x360at venni csak azért hogy tolhassam, de ha jó, akkor meggondolom a beruházást.
Vendég 2008. 06. 02. 14:22
Nos, nekem a Deception kivételével volt szerencsém az összes részhez. A 2 és az Armageddon a kedvencek. Sokan fikázzák az Armageddont, de szerintem nagyon jó lett. Ez a legújabb Mortal vs DC viszont "kicsit" sokkolt. Kiváncsi leszek hogy oldják meg az erőegyensúlyt. Pl. Superman vs Stryker, vajon ki lehet a győztes?:D
Egyébként neked melyek a top 10 kedvenc karaktereid Flugi? Az én listám valahogy így néz ki:
10.Shinnok
9.Reiko
8.Tanya
7.Scorpion
6.Shao Kahn
5.Sub-Zero
4.Onaga
3.Quan Chi
2.Noob
1.Kung Lao
Flugi 2008. 03. 18. 14:13
..
Desiderata 2008. 02. 08. 13:33
utoljára a második résszel játszottam, a műfaj eléggé kikopott
Flugi 2008. 02. 06. 10:29
Magyar Mortal-osok ÉBRESZTŐ!!!!!
Kissé behalt a fórum de én még itt vagyok és itt is leszek még egy jó darabig!
Vendég 2007. 11. 10. 15:05
nézétek nekem tök mindegy hogy írják a lényeg hogy az motal kombat 1-től az armageddonig is kiráj az öszes rész
Vendég 2007. 10. 13. 16:30
én azt hittem elősször, h ez vmi vicc. és nem!
...de csak h meglegyen örömötök: aláírtam:))
st.
Flugi 2007. 10. 12. 11:48
Egy amcsi srác elindított egy peticiót ami arról szól, hogy a Midway adja már ki végre az összes MKA biot. A http://www.petitiononline.com/mkabios/ oldalon lehet megtekinteni ezt. Aki Mortal-os ugyhiszem alá kell írnia. Én megtettem!
Vendég 2007. 09. 20. 13:59
MK 4ever ... főleg az 1. XD
Vendég 2007. 09. 19. 2:20
mk
Flugi 2007. 06. 30. 13:51
Srácok merre jártok!!!!
Flugi 2007. 05. 12. 10:28
Nem értem, hogy miért mondja mindenki, hogy a Motor Kombat nem jó!? Az egész játékmód csak egy nagy pojén, nem azért készült, hogy bárkinek is komolyan kellene vennie pusztán a szórakozás kedvéért. Én a magam részéről havernál szétröhögtem magam amikor megláttam ezeket a kis, nagyfejű Mortal karaktereket a kis autókájikban és első perctől jó ötletnek tartottam az egészet. Amikor a Deception-nal játszok és már megunom az Arcade harcot felüdülést nyujt és Chess Kombat vagy egy Puzzle Kombat menet. Ha majd (végre valahára) meglesz az Armageddon és már töviröl-hegyire fogom ismerni az összes karakter minden mozdulatát Arcade-ban és legalább 3-szor végigjátszodtam a Konquest-ot akkor jó lesz majd egy könnyedebb egészen más írányítást használó és játékstílust követelő játékkal szórakozni! Szerintem!!
Scorpion 2007. 04. 23. 10:04
Ne halt be...működik...csak senki sibcs itt :D Amúgy jelenleg egyetemen vagyok. És a Motor Kombat nem tetszik:S
Flugi 2007. 04. 21. 10:11
Na mi a helyzet gyerekek merre jártok, kissé behalt a fórum!!!
Flugi 2007. 02. 28. 16:52
Kössz az infót!!!
Scorpion 2007. 02. 26. 11:01
Sőt...MyVip Callback: A Klub jelenleg nem aktív! :(
Scorpion 2007. 02. 26. 10:57
MyVipen nem tűnnek aktívnak az embörök.
Scorpion 2007. 02. 26. 10:57
Én fogtam az MKT-t (A patcheltet), majd prnt screeneltem. Utánna paintbe beillesztettem, majd kivágtam..és beraktam 1 bmpbe. Másik lehetőség: Google. VAGY
van egy nagyon jó oldal: http://www.mortalkombatonline.com. Ot Kiválasztsz 1 GAME-et. és ot lesz sok-sok fejecske.;)
Flugi 2007. 02. 24. 11:54
Lenne egy kérdésem lehet, hogy ez most kissé gáz lesz de mondja már el nekem valaki, hogy hogy tehetek be olyan képet magamnak ikonba amilyet mondjuk te Scorpion, hogy beteted magadnak Scorpion Ultimate Mortal Kombat 3-as karakter kiválasztási képét?????
Flugi 2007. 02. 24. 11:50
Ja érdekel csak még nem vagyok a MyVip-en! Nem szólnál nekik, hogy jöjjenel át addig ide?
Scorpion 2007. 02. 20. 11:42
Van MyVipen Mortal Kombat Klub...ha érdekel valakit ;)
Scorpion 2007. 02. 20. 11:41
Kéne egy kis speed xD
Flugi 2007. 02. 17. 10:29
Kissé belassult a fórum! Utys merre vagy?!
Scorpion 2007. 02. 05. 0:34
A régi mortáloknál :) MK1...MKT, meg 1 kis MK4 :)
Flugi 2007. 02. 02. 14:26
Ezt hogy érted?
Scorpion 2007. 01. 31. 9:53
Vagyok...csak ritkán xD. Amúgy én maradok a klasszikusoknál :)
Flugi 2007. 01. 17. 17:29
Mi a helyzet emberek hol vagytok??!!
Utys 2006. 12. 31. 14:46
Nektek is!

Havernak van PS2-je, csak nem chippelt, így meg azért nem veszem meg, hogy nincs gépem otthon. Hüpp. Pedig de kipróbálnám már!
Flugi 2006. 12. 30. 9:50
Igen azt én is elfelejettem, szóval megkésve de Boldog Karácsonyt és minden jóban de főleg Mortal-ozásban gazdag újévet kívánok!!!!!!!!!!
Scorpion 2006. 12. 29. 16:49
Nah, visszatértem disznóvágásról :)
Utys: Játszottam már a Deadly Allianceval, ám csak havernál. Majd bevásárlom valahonnan használtan. Tudom, h van Training, ám hogy az 1 Konquestbe van beleépítve, arról fogalmm sem volt. xD A Deadly kimaradt az életemből. Igyekszem pótolni ezt a hiányosságot. :D
Mért is jobb? (Én Oni rajongó vok, szal mászkálós verekedősben maradnék a 3D-s térben xD)
Utys: Van emum, és asszem olyan lassú mnit neked. És mint említettem PS2-ője van öcsémnek, szal nekem nincs szükségem emura.
És (igaz késve írom) Boldog Karácsonyt! :)
Utys 2006. 12. 24. 21:44
Nagyszerű és érdekes beszámolót adtál arról mégis mi az, amit belinkeltél babyfan. Gratulálok.

Scorpion: Neked hogyan fut a Deception PCSX2-vel?
babyfan 2006. 12. 23. 11:36
http://www.babylonmusic.hu

http://http://www.babylonmusic.hu/download/egyebmp3/elindulok.mp3
Utys 2006. 12. 22. 12:25
Naja.

És igen, ma 2 percel növekedett a Deceptionel eltöltött időm. Megrúgtam kétszer Barakkát és annyi. 1-5 FPS-el, teljesen hibás textúrákkal indul csak el. Kéne jobb proci.
Flugi 2006. 12. 22. 10:44
Utys: mint már Scorpion-nak is mondtam egy másik témában izlések és pofonok! De szerintem nem kell Mocap-nak túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Egyszerűen egy full poén karakternek szánták ami vagy bejön vagy nem, de egyépként pedig teljesen mellékes!
Utys 2006. 12. 19. 22:09
Kicsit széthaldoklott a net. Aztán elindult az egyetem és mint oly sok minden ez is kiment fejből és csak múltkor jutott eszembe, hogy elfelejtettem ide nézni. Hoppá :P

Mocap: hát ami láttam róla, annyira, de annyira rossz poénnak találom. Miért kellett ez? De gagyi.
Flugi 2006. 12. 16. 10:27
Utys: Örülök, hogy hallok felőbed hol voltál ezidáig. Igen nyomjuk a dolgokat én még csak havernál de hamarosan meglesz otthonra is. A Special Forces-al én még sohasem játszodtam csak láttam az intró-ját és pár képet a játékról, és ahogy megnéztem két gameplay videót és képeket a Scorpion által említett Oni-ról nekem is Oni elődnek tűnik de nem tudom milyen lehet játszani vele. De ezeket elnézvel Scorpion-al vitába szálnék azt illetően, hogy jobb volna mint a MKM:SZ!
Flugi 2006. 12. 16. 10:17
Scorpion: Játszodtál a Deadly Alliance-el, nem?! Már a főmenűben ott van a Konquest menűpont. Ami itt nem a Deception mászkálos, Training-elős játékmódját jelenti hanem csak Training-ekek! Először mikor belépsz 8 alap training-en kell végigmenni úgy mint a Deception elején a Village-ben, a Bo' Rai Cho-s Dojo-knál. Ezekben el lehet sajátítani a mozgást, védekezést alap ütéseket stb., Sub-Zero-t irányítva és Scorpion-t ütlegelve. Majd ha ez megvan bejön a karakter kiválasztási képernyő és bárki kiválasztásával azon karakter személyére szabott 10 mission-ből álló training-jét csinálhatjuk végig úgy mint a Deception-ban csak itt nem 5 percig tart egy training hanem 15-ig(na persze ha mindent sikerül elsőre megcsinálni). A missionok-közben van átvezető animáció és a kiválasztott kari alap történetének részletesebb kidolgozását is olvashatjuk, és ezek által olyan infókhoz is juthatunk melyeket máshol még nem olvashadtunk. Pl.:egy ilyen jó kis infó az amikor a Kenshi training-jében megtudhatjuk, hogy a Telekinetic Slam nevű képességét(csak a képességet nem a telekinézist magát) Ermac tanítodta meg neki amiért kiszabadítodta őt Shao Kahn börtönéből. És ha mind a 21 karakternek megcsináljuk az ősszes mission-jét akkor megkapjuk Blaze-et és Mokap-et! Szóval ha eddig még tényleg nem halodtál erről a dologról javaslom, hogy próbálkozz meg vele mert eléggé jó dolokat tartalmaz!!!
Utys 2006. 12. 15. 21:45
Naja. Nincs SSE2 támogatá, pedig erősen kéne. Más helyen nincs gond. Csak a VUREC-eket kikapcsolva megy be játékba grafikai hibák nélkül, de akkor meg játszhatatlanul kicsit FPS-el.
Scorpion 2006. 12. 14. 11:42
Szerintem a Special Force jobb lett, mint a Mithology: Olyan mint 1 Oni előd :) Remélem mond nektek valamit az Oni. Viszont egyikben sem tetszik a játékmetés módja....el lett rontva.
Scorpion 2006. 12. 14. 11:38
Flugi....nem Deception? Deadly Alliancbe hol van Conquest? :D Csak mert nem eméxek rá:) Utys, milyen a PC-d? Mert nekem van 1 emum, amin egész jó megy, csak néha belassít (Bullet time rulz xD)
Utys 2006. 12. 13. 19:49
Szevaztok srácok! Látom rendesen toljátok már az ujabb mortalokat. Milyenek? Megvan Deception PS2-re csak emu nem viszi :(. Mortal Gold meg még mindig rossz mert nem fejlesztik a DC emut.

Spec Forces-ről azt olvastam naggyon rossz. Tényleg?
Flugi 2006. 12. 09. 10:23
Meg tudod mi hiányzik még nekem, az hogy ebben az új Konquest-ben nincs benne az amiért a Konquest-et a Deadly Alliance-ben kitalálták, nevezetesen a Training-ek! Pont most lenne a legkirályabb benyomni, mivel most itt van az összes karakter. Mekkora nagy lenne mondjuk egy Shinnok, Fujin, Stryker vagy mondjuk egy Sheeva tranining! Bár igazság szerint az sem lett volna jó ha úgyanúgy megoldották volna ezt mint ahogyan azt a Deception-ban tedték, mert akkor meg azt mondtuk volna, hogy itt már nem jó ez a megoldás!!
Scorpion 2006. 12. 03. 23:19
Igen, azok hiányoznak néhol nekem is, csak sajnos Amerikában az először lőni aztán kérdezni elv működik. És néhol fárasztó nekik az örökös csevegés :) Szerintem ezért lett egy kicsit más irányból megközelítve a dolog xD
Flugi 2006. 12. 03. 16:35
Izlések és pofonok! De abban úgylátom egyetértünk, hogy a Konquest jobb lett bár én azért hiányolom azokat a jó ki side mission-öket, meg azt, hogy itt mindenkit össze kell verni és nem lehet csak úgy kedélyesen elbeszélgetni valakivel.
Scorpion 2006. 11. 20. 22:30
Nem emuzok. Öcsémnek van PS2-je, és volt alkalmam kipróbálni. Hát mit mondjak...nem lett nagy szám. Első látásra nem nyerte el tetszésemet. Jó, hogy benne van az összes kari, de az Air kombat nem tetszik. Szerintem szar. A motor kobattal is így állok. Viszont a Konquest grafikája és irányítása jobb lett. És nem nehéz minden szart összegyűjteni. Mert pl MKD-ben Liu Kanget csak egy napon, egy megadott napszakban lehetett megszerezni. Amúgy....elmegy :D
Flugi 2006. 11. 15. 15:42
Már értem, te ha jól emlékszem emu-zol, szóva most is emu-n van már meg vagy hogy?
Flugi 2006. 11. 09. 12:12
Mi van meg és, hogy lennél beteg????
Scorpion 2006. 11. 06. 22:04
Vazz...kb 4 napja megvan...de még meg se néztem...beteg lennék? xD
Flugi 2006. 10. 25. 10:55
Haver X-box-án tegnap játszodtunk az Armageddon-nal, de még elég sz@r verzió volt mert csak a Motor Kombat-ba tudtunk belépni mert a többi módban lefagyott a dolog még a loading-nál! Egyépként a Motor Kombat elég szórakoztató játékmód főleg többen játszva. Jók benne a szuper képességek, talán az egyik legjobb (de nem feltétlenül a leghatásosabb) Bo' Rai Cho-é, aki a kocsija mögé hány egy keveset és azon elcsúsznak a delikvensek akik véletlenűl rámennek (egyépként a kocsija egy kiszuperált boros hordó)!
Scorpion 2006. 10. 18. 22:22
Tudom, h nem mortalos dolog, de vannak benne fegyverek. És könnyebb irányítani, mint az SMet
Viszont, ebben elég érdekes az MI
Ha 2 fószer ellen boxolok, és a felállás pont úgy néz ki, hogy Opponent Opponent Jax akkor a hátsó ott toporog a másik mögött :D
Crazyboy 2006. 10. 16. 15:00
nekem vót szegára ilyen játékooom!! má nem nagyon emlékszem
Flugi 2006. 10. 16. 10:40
Mitől jobb mint az MKM:SZ?
Scorpion 2006. 10. 11. 13:54
Jaja....csak még nem nagyon toltam :D Szerintem jobb mint a Mythologi.
Flugi 2006. 10. 10. 16:03
Már megszerezted a Special Forces-t?!
Scorpion 2006. 10. 09. 22:50
Vágom én mit mondasz és azt is tudom hogy ez nem repkedés :D Asszem te írtad, h Kung Lao és Baraka barátunk repked.

Special Forces egész jónak tűnik..:)
Flugi 2006. 10. 09. 11:18
Te láttál már game play videot? Lesz a játékban egy újnevezett air kombat nevű dolog, ami azt jelenti, hogy régi mortal szerűen megint nagyokat lehetlesz ugrani és ezt megfejelték még azzal is, hogy kombózni is lehet a levegőben lévő ellenfeleket úgy, hogy a karakter amelyik csinálja a kombót is a levegőben van, namost ez úgy néz ki a game play videokban mintha mindkét fél a kombó közben a levegőben lebegne ezt vehetjük akár repülésnek is, azonban mégsem teljesen olyan mivel konkrétan nem látjuk őket repülni és nemis maradnak olyan sokáig a levegőben. Amit pedig az opening movie-ben csinálnak azt harc a levegőben, midkettőjüket repülni látjuk hiszen igencsak hosszú ideig maradnak egyhelyben a levegőben.
Scorpion 2006. 10. 05. 11:00
A Játék előzetesében láttad, vagy a game playben? Mert a videó kicsit más. Szerintem ne lehet majd repkedni, és ha lehet, akkor erre is majd Sindel lesz képes
Flugi 2006. 10. 04. 10:22
Igen természetesen tudok róla és folyamatosan bővül!! Egyépként az amikor Kung Lao és Baraka felugrik a levegőbe és ott harcikálnak az nekem kifejezetten nem tedszik. Láttam egy csomó game play videót és az air kombat a játékban nem egészen ilyen, mert ott egyszerűen arról van szó, hogy kombózik az ember a levegőben nem pedig harcol! És amúgyis mióta tud Kung Lao és Baraka barátunk repülni (főleg ilyen hosszú ideig)??!!
Scorpion 2006. 10. 04. 9:39
http://www.mortalkombatarmageddon.com
Érdemes ide is benézni ;)
Scorpion 2006. 10. 03. 14:55
A linked nem jó, de már láttam a gaemtrailersen...nekem nagyon bejön. Úgy tűnik lesz benne Monkos repkedés is :D
Flugi 2006. 10. 03. 12:52
Hú, láttátok már az Armageddon opening movie-ját? A http://media.xbox.ign.com/media/794/794353/vids_2.html oldalról le lehet tölteni. PISZOK NAGY!!!!
Scorpion 2006. 09. 29. 20:29
Van PSxem :) a Mythologi is azon fut...eh...mindjárt megyek is gameelni
Viszont kicsit nehéz, de ha ismered a pályákat, akkor már nem :D

Üdv

Scorpion
Flugi 2006. 09. 27. 11:57
Hi Scorpion, ugye azt tudod, hogy a Special Forces-t csak PSX-re adták ki! Szóval csak PSX-en vagy Emu-n fog menni. Azt tudom, hogy emu-t pl.a http://www.mksecrets.net/-rő is le lehet tölteni de, hogy magát a játékot honnan lehetne megszerezni azt nem tudom. Egyépként még élőben én sem láttam soha. Majd aztért még utánna nézek de nem igérek semmit.

Ja és Utys én is szeretném tudni mi van a Mortal fórummal?
Scorpion 2006. 09. 25. 11:45
Utys....mikor lesz kész a te fórumod? :)
Scorpion 2006. 09. 25. 11:45
Látom...behalt a fórum...
Scorpion 2006. 09. 23. 0:32
Eh...mégse kell a MKM....megvan :)
Ha tud valaki, adjon linket a Special Forceról. Nem tudom elhinni, hoogy csak 16 Mega az egész!
Scorpion 2006. 09. 21. 23:49
Először is....üdv Flugi

Másodszor...valaki mostmár segítsen rajtam!

Meg akarom szerezni a Mortal Kombat Mithology-t és Special Forceot. Ha valakinem megvan, feltölthetné hogy leszedjem
Régi játék, tömörítve max 300 megát foglalna. MSN-en is áttöltöm szívesen
Kell nekem! :D
Flugi 2006. 09. 12. 13:00
Végre megnyílt az armageddon főoldala az http://mkarmageddon.com/!Eddig még nem látott képeket és egy új Kintaro bio videót tartalmaz de vannak még részei melyek csak később lesznek elérhetők.
Flugi 2006. 09. 07. 13:21
Mi a helyzet? Láttátok a legújabb bio videókat? Eddig 3 került napvilágra: Liu Kang-é, Li Mei-é és Havik-é!
Scorpion 2006. 09. 04. 12:21
Nah...végre megcsinálták (ezt) a fórumot. A felhasználónevem 13 betűs, és eddig nem lehetett annyit beírni. :D
ELTE-IKs lettem! :)
Utys 2006. 08. 10. 15:16
Mivel rohadtul unatkozom megcsinálok egy MK-s fórumot magyaroknak. Max a kutya se ír bele. Ha fenn lesz azért elmondom a címét :D
Utys 2006. 08. 09. 19:41
Tudom kiről beszélsz. Lehet elfelejtették :P
Flugi 2006. 08. 07. 12:02
Én is láttam a frissített csoport képet és egyvalaki, Khameleon még mindíg hiányzik róla! A Trilogy Nintendo 64-es verziójában ő egy átlátszó szűrke ninja nő volt, aki Mileena, Kitana és Jade képességeivel rendelkezett. És ami elválasztja Chameleon-tól az az, hogy hozzá írtak történetet is, ezért nem értem, hogy miért nem őt rakták rá a csoport képre! Lehet, hogy végül ő lesz az egyetlen vissza nem hozott karakter?
Utys 2006. 08. 05. 20:43
Kijött az MK Armageddon csoport kép frissített változata. Rajta van mostmár Motaro, Meat és Chameleon. Meg egy két emberke kicsit máshogy néz ki. Huhh nemsemmi, mostmár tényleg mindenki benne van azt hiszem.
Utys 2006. 08. 03. 0:51
Nah, lesz MK: Armageddon Wii-re. Ami jó hír nekem, mivel olyat meg akarok venni. De jó! Meg amúgy is Wii mellett voksolok.
Utys 2006. 08. 02. 20:00
Hűde beujjult :D
Most akkor jöhet pécére a Mortal Kombat, bár a kettőnek semmi köze egymáshoz.
Scorpion 2006. 08. 01. 11:20
Háááát...igen. Nem lesz elég idő augusztusban. Flugi: Mkzni a 2 bratyómmal szoktam és kb 4 éve kezdtük el, De az már nagyon régen volt. Általában a 4-ben mindig én nyertem, de a Trilogy, ami jobban tetszett, abban kevesebbszer. De ahogy olvasgattam idáig a fórumot, számomra világossá vált, hogy te nagyon jól űzheted az ipart. Nem lennék méltó ellenfeled :) (szerintem). De mondjuk 2 ismerősöm is mondogatta hogy "Kereszti, gyere, megverlek mortalban". Alaposan tévedtek :D
Mind1...nem egózok tovább. Királyabb vagy mint én...szerintem. Utys.....Áh...mindketten azok vagytok...mesterek! :DD

Nah...remélem nem csöpögős....ez csak egy szerényke vélemény. Hogy mért írtam? Hááát....nemtom. Csak úgy.
Csőváz
Frag
Utys 2006. 08. 01. 9:05
Nincs kedvetek esetleg segíteni? (vagy időtők nincs?)
Scorpion 2006. 08. 01. 7:01
Háát...akkor gyerünk. Ess neki :) Felrakatod a fórum linkét különöző helyekre, hátha lesznek rá vevő emberek. Ha igen, akkor a 60-70%-ak MKDA, MKD, MKSM után fog érdeklődni, és cheateket kérni. De lesznek olyan ritka "példányok", akik a régiekkel is megismerkednének az újak mellett....szerintem :)

Frag
Utys 2006. 07. 31. 15:00
Na mégegyet :P
Most vettem észre, hogy mostmár reghez kötött. Mostmár csak jópár moderátor kéne, bár lehet mostmár az is van? :D
Azért egy két napja a fórumon látottak után erősen gondolkoztam a saját Mortal fórum megcsinálásán, csak hát lehet igazatok van és max mi irogatnánk bele. Pedig minden megvan, csak egy két grafikát rajzolok még és kész xD
Utys 2006. 07. 31. 14:55
Meg szerkesztés is kéne bele :D
Szóval SNES verzióval tudjátok neten tolni, mert abba ugye van kétjátékos mód és a ZSNES képes két játékos módot üzemeltetni neten. Bár SNES verzió nem az igazi, de azért jobb mint a semmi. De ellenem ne akarjatok, mert én már nagyon gáz vagyok xD
Az én mortál kötődésem a rajongásik laposult, persze gémelek vele, csak nem vagyok túl jó. Ehh, ez van
Utys 2006. 07. 31. 14:53
Ja és. Ez a fórum....pff.....mit mondjak, elég gáz szvsz. Én csak ezt a MK topicot látogatom. Erősen kéne ide egypár moderátor, meg regisztrációhoz kéne kötni, hogy csak az írhasson aki reggelt.
Utys 2006. 07. 31. 14:52
Engem majdnem ELTE-re. Pécset jelöltem első helyen. Oda csak 100 volt a pont határ, de nekem meg 127 pontom lett :P
Akkor nem lesz fórum ezekszerint. Találtam rá rajtatok kívül olyan 2 érdeklődőt. Kár.
Scorpion 2006. 07. 31. 13:24
Így mindenben. De megjegyzem, régen játszotam. Szívesen átzanék de ez szerintem nehezen lehetne megoldani. De ha ELTE-IK-s vagy :D

Cső....majd még feljövök
Flugi 2006. 07. 31. 10:04
Egyetértek Scorpion-nal, nálunk sok Mortal-os face volt de azóta már másfelé mentek el csak páran maradtunk akik még most is szeretjük! Ja és Scorpion szívesen harcolnék ellened Mortal-t, melyik Mortal(ok) az(ok) melyekben nem találsz legyőzőre?
Scorpion 2006. 07. 31. 8:47
Hááát...ezt a fórumot sem látogatják sokan :( Nincs sok Mortalos. Akiket ismertem, miattam kezdet el játszanni. ELjutottak egy egész jó szintig, de megverni még mindig nem tudtak

Igen...az a 2-ő Az SM is tetszik, mivel a 2 történetét dolgozza fel, meg olyan rpg-s is. Ez néhol nekem bejön. Az Oni is tetszik, mert ott is feladatokat kell teljesiteni...apropó...ismeritek? És egy ilyen jó játékhoz nincs multiplayer mod....ez is 1 nagy kibaszás.
Eddig nem voltam netközelben....amikor voltam, akkor meg csak benéztem, de nem írtam. Olvastam az6 új modról is a fórumban....majd meglátjuk milyen lesz.
És örülök...mert...ELTE-s leszek :D Alacsony volt a ponthatár....106. 20-szal több pontom van :D
Na....ennyi
Utys 2006. 07. 29. 18:25
Scorpion, Flugi! Szerintetek lenne elég érdeklődő egy magyar Mortal Kombat fórumra?
Flugi 2006. 07. 29. 10:10
Üdvözlet Scorpion! Szóval néked a kedvenc Mortal-jaid a Trilogy és a 4? Na, és hol jártál mostanáig?
Utys 2006. 07. 29. 8:40
Hát ez nagyon lol :D.
Kár hogy nintendora nem adnak ki Mortalokat, mert Revot viszont szeretnék szerezni majd. Na mindegy. Remélem a PS2 emu egyszer viszi majd :D

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal