Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Reggae

Zenekarokat keresek!!!

létrehozva: 2005. 07. 31.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

cprod 2014. 11. 26. 12:18
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : email címen!
Vendég 2011. 06. 14. 11:26
Hello!
Budapesti rockbanda keresi dobosát. Stílus: Guns N' Roses, AC/DC, Metallica. Egyelőre még feldolgozásokat játszunk, de van már egy-két saját szám is.
Korhatár: 15-16 év
Érdeklődni lehet:
Vendég 2010. 10. 26. 9:06
Halihó
Dombóvár reggae zenekarba kongást, vagy dobost keresünk =)

ide írjatok :)
Vendég 2010. 10. 16. 15:38
Sziasztok.
Dombóvár és környékén egy reggae zenekarba énekest keresünk. Írjatok
Timcso 2010. 08. 14. 22:13
Ha Te is úgy érzed, hogy megtaláltad az életerőt és a boldogságot a zenében, éneklésben, csak úgy érzed, hogy megakadtál, ne habozz és irj nekem! Énekoktatást vállalok a könnyűzenén belül különböző stilusokban (soul, blues, rnb, rock, stb...) De a legfontosabb a megfelelő hangképzés és utánna következik a stilus elsajátitása. Várom mindenki jelentkezését (korhatár nélkül) a következő email cimen :
A részleteket emailben közlöm mindenkivel és hanganyagot is küldhetek magamról .
Rencsi Pappa 2010. 08. 10. 2:19
Produceri referencia munkáimhoz keresek TEHETSÉGES, NEM KEZDŐ zenekarokat! Stúdióköltségek 40 %-át a kiadó állja. Demókat, próbatermi felvételeket elbírálásra, a címre küldhetitek biográfiával és zenekari fotóval, valamint telefonon érdeklődhettek a részletekről.
Koncertmeghívás, próbaprezentáció is szóba jöhet.
Saját zenekarom:
http://www.youtube.com/watch?v=lpYMX3SnjrA&feature=channel

Köszönöm,

Renátó
06 30 420 87 27
http://vorosrenato.com/
slow 2009. 06. 24. 12:45
Helló!

Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
MŰFAJ NEM SZÁMÍT! Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat,
akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
technikával és több éves tapasztalattal
állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
E-mali:
Vendég 2008. 07. 06. 15:11
http://www.youtube.com/watch?v=B0ZozZk49-g http://www.youtube.com/watch?v
=OqLYr_tsghI&feature=related http://www.youtube.com/watch?v
=UBtrFGUf0gA&feature=related http://www.hotdog.hu/band_prof.hot?user_id=
716289 Billy-Zone zenekart keres. Ha készen álltok jókat zúzni, akkor ide üzenjetek:
Dóri 2006. 12. 04. 0:00
Sziasztok!
Zenekarok jelentkezését várom,fellépési lehetőség céljából,jó feltételekkel.
Helyszín egy állóhajó,pub az Erzsébet híd pesti hídfőjénél.
Bővebb információért írj nyugodtan a .

Üdv,

Dóri
Shieldy 2006. 10. 19. 21:14
peace! hát...figy! ha hétfön nincs melóm akkor simán meg lehetne csinálni ezt az egész szülinapi pipázást:D de csak ha nem vagyok felesleges ott! nah ennyi! majd megpróbállak elérni a telódon.....habár tom, hogy szar, és csak néha tudsz hivást fogadni...megdumáljuk valahogy! respect:)
WildMan 2006. 10. 19. 17:12
Hallod miért nem beszélitek meg , amúgy meg igazad van tényleg nem itt kéne csak elbújtam a Telep elől :D

Na de azé még gyere le a parkba me akarok valami bulit nyomatni,most van a szülnapom és kéne 1ütt szippantani :D
Van is rá money,szóval aham:D
Neked is PEACE!!!!!!!!!!!!!!!
Shieldy 2006. 10. 17. 21:33
egyébként miért téged külld ide, hogy ezt elmonnd...miért nem ö jön ide erröl beszélgetni? lehet, hogy jobban megérteném az egész okát...
Shieldy 2006. 10. 15. 20:15
...ha ennyit ér a barátság...
Shieldy 2006. 10. 15. 20:15
nah jó...parkban többet nem láttok! bály!
Shieldy 2006. 10. 15. 20:12
1ébként nem ebben a témában kéne megdumálni
Shieldy 2006. 10. 15. 20:10
telepest énse értem! én nem baszogattam, hanem elmondtam öszintén, hogy miaz amit elbasz! nem bántásként mondom neki! forumba meg direkt nem irok semmit mivel megbántanám! a parkban meg egyébként qrvára nem hallgatott végig, és sztem qrvára mellé is értett mindent...mindez azért, mert 1-2 részletet vett ki a dumámból! nem baxogattam, csak tanácsot adtam...ha ennyire nem akar velem barátkozni akkor ne tegye! ha ennyire bántásnak veszi az öszinteséget akkor hajrá! erre most nemtudok mit mondani! sztem nincs oka besértödni! forumra 1 qrva szót nem ejtettem meg róla! egsyszer talán válaszoltam neki arra, hogy nemkell azt basztatni aki lassan irja meg a szövegeit...kábé ennyi! ha ennyire nembir akkor nyugottan sértödjön meg 1 kibaxott forumba irt szarokon, és azon, hogy próbálok neki valamit elmagyarázni arról, hogy mi az amit elbasz! ez tanács! nemkell magára vennie, nem kell változtatni a dolgokon, csak akkor nem kap a forumon mást, mint szidást...mind1! nem irok többet! ha igy döntött akkor döntsaön igy! nyugottan mennyen le a parkba! ö többet van lenn mint én! söt! sztem még jobban el is vagytok vele! inkább lépek én onnan, ha ennyire zavaró a jelenlétem számára! ennyi! ha akarja a forumból is lépek!
peace
WildMan 2006. 10. 14. 20:30
Shildy Divix vok. Telep azt mondta hogy kilép a csapatból,nem tom hogy
mikor olvasod ezt az üzit de jó lenne megbeszélni hogy mi van mert szerinte nem álsz ki mellette a fórumon meg a sok basztatásod miatt amit a parkban zúdítasz rá törölni akar MyVip-ről meg nem akar
barátkozni veled.

Én má nem értem őt , de te biztos vagy legalább
sejted hogy mi van PLS. beszélj vele me megőrült :D
Shieldy 2006. 09. 26. 21:12
ha 1-1.5 év mulva még mindig keresed akkor 2 embert is tudok szerezni!(egyik én lennék:P) mostmég fejlödni kell...meg valami felvételt kéne összehozni!(amik már készülöben vannak)
Vendég 2006. 03. 30. 13:51
mit akarok még zenekart akarnak keresni csicskák
Vendég 2005. 11. 07. 14:26
hát nekem jó hangom van(állítolag) és a zenekaromat keresem!!(szervezem)
Hawaii-boy 2005. 07. 31. 12:00
Olyan zenekarokat keresek akik valamit konyitanak a muzsikához és szivesen fellépnének Pesten és környékén..Elöször ingyen majd pénzért..KONTÁROK NE jelentkezzenek..jelentkezni lehet: v. 06204936040 (Steve),v. ITT!
Max 2005. 07. 31. 12:00
A témakör színültig van zenekarokkal, csak észre kell venni. Fantasztikus, nem?
Hawaii-boy 2005. 07. 31. 11:58
A siker ott van a kezetekben,csak ÉLNI KELL VELE!!!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Reggae