Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Guilty Parties

létrehozva: 2005. 08. 16.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 10. 16. 18:56
Sziasztok!
Aki bármilyen infóval tud nekem szolgálni a Guilty Parties-ról(koncert, album, buli, elérhetőség, akármi), az kérem írjon mailt a !
Köszönöm!

molvik
somnium 2005. 08. 16. 13:34
huhh...télleg naon komoly volt...bár én a felénél elrohantam, hogy elcsípjem a Dying Wish végét, és az utána lévő OPETH-et...1ébként nemtom, sztem Bálint hangja, most nem volt jó...másrészt a bass a koncert első felében rohadtul nem hallatszot...pedg a RATM-nál bazi fontos
CabStar 2005. 08. 16. 13:23
Baszki, mijjen volt már tnap a Guilty Parties! :D Ahhoz képest, h a Szigeten még szörfölni is tilos, érdekes volt, h beújították a yó öreg színpadról ugrálást! Nekem az teccett, amikor már odaáig fajult a dolog, h 1xre 10-en álltak a színpad szélén, a tömeg pedig 2 rétegben ( az állók, és az őket teljesen befedő szörfölők ) hömpölygött. Hihetetlen látvány/érzés volt! A Sziget 2005 1ik gyöngyszeme volt ez a koncert! :)

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal