Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!

Tűzraktár – Új központ a város szívében

létrehozva: 2005. 08. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 11. 18. 19:00
Többször voltam már a Tűzraktárban, és tényleg nagyon jó, nagyon hangulatos hely. Az egyetlen hibája tényleg az, hogy a kocsma drága. Így mi is mint sokan mások elmegyünk partyzás közben a közeli éjjel-nappaliba venni pár üveg söröcskét, útközben előfordulhat, hogy hangoskodunk. Szerintem ezek a dolgok is megoldódnának egy normális kocsmával, hiszen ki lesz az a hülye aki elmegy, főleg télen, a tűz mellől egy boltba. Szóval remélem sikerül majd megoldanotok ezt a problémát is, egyébként meg nagyon klassz minden és csak így tovább!
Vendég 2005. 09. 29. 8:42
ja mind szép és jó, de akkor miért szedtek koncertbelépőt egy most nem említett zenekar koncertjére??
Vendég 2005. 09. 15. 7:26
Nagyon dicséretes ez az új kezdeményezés. Módot adhatna a kezdő művészeknek is a bemutatkozásra.

Sajnos én azon az utvonalon lakom, ahol a fiatalok vonulnak késő este a Tűzoltó utcában. Kiabálnak, zajonganak, sokuk kezében ott az italos üveg. Az ablakommal szemben lévő épitkezésre járnak a dolgukat végezni. Ez méltatlan ehhez a művészeti kezdeményezéshez. Kérem a szervezőket, a fellépő művészeket, hassanak oda, hogy a közönségük kulturáltabban viselkedjen és legyenek tekintettel az ott lakókra is, akik éjjel aludni szeretnének.

Munkájukhoz sok sikert, pénzt kívánok. Tisztelettel O. Magdolna
Vendég 2005. 09. 12. 13:54
Szomorú, hogy mindig minden kezdeményezésnek ilyen anyagi problémákkal kell szembesülnie. Viszont szerintem ez egy iszonyú klassz kezdeményezés, szeretném én is látni, átélni és remélem túléli a nehézségeket.
Ferenczi Attila 2005. 08. 18. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!