Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Bársony Attila - A hang

létrehozva: 2002. 06. 19.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 10. 30. 16:16
Szia Attila!

Ha netan olvasod ezeket az oldalakat:
Erdekelne, mi van Veled, hogy elsz, "mirol szol" az uj albumod.
Ha van kedved, orommel vennem, ha irnal Magadrol par sort.

Udvozol egy regi ismerosod: Zita

Ha irni szeretnel, ide megteheted:
Vendég 2008. 10. 30. 16:05
Szia Attila!

Ha netán olvasod ezeket az oldalakat:
Érdekelne, mi van Veled, hogy élsz, "miről szól" a legújabb albumod?
Ha van kedved, örömmel venném, ha írnál Magadról pár sort.

Üdvözöl egy régi ismerősöd: Zita

Ha írni szeretnél, itt megteheted:
Vendég 2008. 09. 28. 11:06
1971.04.25.
Vendég 2008. 09. 28. 8:02
Sziasztok!

Megtudna nekem valaki mondani, hogy mi a Barsony Attila pontos szuletesi datuma?
Vendég 2008. 08. 09. 21:23
Szia Ildó!

Attilának tényleg nagyon jó hangja van. Igyekszem hamarabb kimenni a Demjén koncikra hamarabb, hogy hallhassam, ahogy beénekel. Csodálatos élmény. A Bársony és a Lebegés CDket már nem nagyon lehet kapni sajnos. Ha minden jól megy, akkor a Hamis álmok közt megjelenik idén és akkor talán koncertek is lesznek. Én is nagyon várnám már.

Üdv,
Judit
Vendég 2008. 08. 01. 16:11
Sziasztok!

Az idei Demjén turnéban előtérbe került Bársony Attila is. Nagyon jó hangja van,és ráadásként még jó pasi is.Sajnos nem tudom ,hogy a CD-jét hol lehet megvásárolni! Élőben is meghallgatnám!Lesz valamikor koncertje!
Üdv
Ildó
Vendég 2008. 05. 02. 0:54
Gyuri, te tényleg hatalmas vagy, ó és igen, rajongó is!

Szeva!

R
ibolya 2006. 12. 27. 13:04
Szia Gyuri! Ibolya vagyok, az előtted író. Örülök, hogí végre már írt valaki Attiláról. A zeneszövegben indítottam egy oldalt Attiláról, és szerteném ha oda írnál, mert szeretném tudni, hogy mennyire ismered Őt. A 4. oldalon van a neve. Szia.
Gyuri 2006. 12. 07. 18:55
Sziasztok!

Én is nagyon nagyra becsülöm Bársony Attilát! Hatalmas Demjén-rajongó vagyok és nagyon örülök, amikor Atti izzítja a hangulatot a legenda előtt. Elképesztően gyönyörű hangja van, amikor skálázva énekel a lassú számokban, olyankor mintha egy oratóriumot hallgatnék, lehengerlő! Ezzel a csodával, ami a torkában van, világsztárnak kéne lennie, ehelyett még nem sikerült kiadót találnia a legújabb, "Hamis álmok közt" című lemezéhez, amin olyan művészekkel szerepel együtt, mint Demjén Ferenc, Závodi Gábor, Lerch István, Solti János, stb. A szakmán belül méltán ismerik el és szeretik, de a magyar könnyűzene betegsége, jelesül az igénytelenség pártolása miatt nincs előtérben a munkássága. Reméljük ez változni fog! Aki élőben szeretné látni, hallani, jöjjön el DECEMBER 30-ÁN A SPORTARÉNÁBA, DEMJÉN RÓZSI JUBILEUMI SZUPERKONCERTJÉRE! Üdv Mindenkinek!
ibolya 2006. 09. 07. 20:41
Helló Bársony Attila imádók! Hol vagytok? Január óta nem írt ide senki, pedig Attila azóta is fantasztikus ember, és a hangja talán még angyalibb, mint azelőtt. Nézzétek meg a Bencze showban a klippjét, az új albumáról énekel egy dalt. Azt sajnos nem tudom, hogy megjelent-e ez az új album, még nem találkoztam vele az üzletekben, pedig nagyon szeretném megvenni. Az eddigiek megvannak nekem, és nagyon szeretem minden dalát. Nem egy egyszerű ember, aki ilyen témájú dalokat énekel.
Üdv mindenkinek, de azért jó lenne, ha ide csak az Attilát szeretők írnának.
Vendég 2006. 01. 12. 13:49
buli INGYENES!!!!!!
PÉNZERT UGYSE MENNE SENKI !
Vendég 2005. 03. 01. 19:46
A 2004.09.01.-ei hozzászólónak üzenem a tiedbe is apukám!
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
Lófasz a seggébe ! Egy hang nélkül énekelgető, öregedő pincsikutya. Lebegjen el a francba !
Vendég 2004. 03. 11. 0:00
Imádom Bársony Attilát! Mikor és hol láthatom hallhatom már élőben?
Vendég 2003. 05. 28. 0:00
Minden Bársony Attila rajongónak és érdeklődönek!!!!!!

BÁRSON ATTILA KONCERT LESZ GÖRCSÖNYBEN
2003.június 7-én a városi Művelődési Ház mögötti részen!!!

Mindenkit szeretettel várnak a SZERVEZŐK!!!

A buli INGYENES!!!!!!
Vendég 2003. 03. 13. 0:00
Sziasztok!
Én már hozzászóltam!
Most a március 9-ei üzenetírónak üzennék, hátha elolvassa!!
Szivesen e- maileznék Veled!! :o)
Én is nagy Bársony Attila rajongó vagyok!
Ha olvasod üzenetem és van kedved beszélgetni írj a e- mail címre!!!
Köszi! Szia! BOGYÓ
Vendég 2003. 03. 09. 0:00
Hali. Imádom, szeretem Bársony Attilát. A legtehetségesebb énekesnek tartom Magyarországon. Nem tudtok segíteni, hol lehetne letölteni az albumait?
Vendég 2003. 02. 21. 0:00
A cikk tetszik,de azóta sokminden történt Bársony Attilával!Például megjelen második albuma Lebegés cimmel, mely legalább olyan fantasztikus, mint első albuma! Azóta is rendszeresen vokálozik Demjén Ferenc és Somló Tamás mögött. Sőt 2000. májusában volt egy szerintem páratlan önálló koncertje a Thália Színházban. Tudom Ő nem egy sztár típus,de sokak szerint tehetséges! Jó lenne ha egy kicsit gyakrabban lehetne Róla tudni aktuális híreket, információkat. Így talán többen megismernék! Tudom sokaknak Attila zenéje tulságosan "furcsa", de egy próbát megérne! Persze nem tudom ki ebben az illetékes, talán Ő maga!? Szóval kedves Bársony Attila, szeretnénk többet hallani Rólad!!!!!
Üdv! Bogyó
2002. 06. 19. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek