Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Depeche Mode: World Tour 2005/06

létrehozva: 2005. 08. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 20. 21:08
szeva DM parti után lesz DM levezetö buli irj;()
jucc 2006. 02. 03. 13:33
Sziasztok!
A fújjogós alak jelenléte valóban furcsa picit (!!!!). de az a lényeg, hogy a D.M. az a zenekar, amely kiállta az idő próbáját.És nem csak a rajongói elismerés óriási, hanem a szakmai is!!! Rajtuk nőttem fel (18 éve a kedvenceim), és velük is fogok meghalni. :0)))
A fújjógos alaknak üzenem, hogy nyugodtan utálhat egy olyan zenekart, amelyiknek az összes koncertjére, különösebb reklám nélkül hetek alatt több 10ezer jegy kel el! Sőt!!! Még dupláznak is! Na ezt kapd ki! kivi lennék még egy ilyen zenekarra????
Gyertek ela koncentre!!!!!!!! Én ott leszek!!!

Puszi minden módosnak !:0)))))))))))))
Vendég 2006. 01. 25. 19:13
FÚJ MI?DE AZÉRT TE IS EZT AZ OLDALT NÉZED!!!!!!
TUTI CSAPAT
Vendég 2005. 12. 04. 23:07
Sziasztok! Ha valakinek van 1db eladó jegye a koncertre, érdekelne a dolog!! köszi. ()
Vendég 2005. 12. 04. 23:07
Sziasztok! Ha valakinek van 1db eladó jegye a koncertre, érdekelne a dolog!! köszi. ()
Vendég 2005. 11. 08. 20:51
Így igaz!
Vendég 2005. 11. 02. 16:26
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMFÚJ!
SZERINTEM TÖK JÓK,ÉS NEM CSAK VOLTAK, HANEM MÉG MINDIG!!!
Vendég 2005. 10. 29. 10:09
Az egy jó együttes...persze nem jó beszükülni rá...hogy csak Depeche...de azért jó csapat...volt.
Vendég 2005. 10. 27. 10:59
Egyetértek az előttem szólóval!

A Mode nem fúj!
Vendég 2005. 10. 26. 15:38
Kedves fúj!Ezzel szerintem magadat méltatod, mert mi a fenét keresel a Mode-osok oldalán ,ha az a -roppant igényes és intelligens -véleményed, hogy fúj?
Üdvözletem
Vendég 2005. 10. 22. 18:47
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Vendég 2005. 10. 20. 15:34
Én ott leszek a koncerten . Király lesz gyertek ti is.
Vendég 2005. 09. 10. 20:03
depeche-király csapat imádom öket
Gab 2005. 08. 21. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek