Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Best Of Music.hu

létrehozva: 2005. 08. 25.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 08. 26. 22:44
állat jó volt a baszt of music hu jót röhögtem
VeGa 2005. 08. 25. 20:52
Én meg aszittem hogy szarkasztikusan mondod.
orGaSmAdDicT 2005. 08. 25. 20:49
Én úgy értettem, hogy a te örömöd megkettőződött, hogy én dupla névvel is hiába fáradtam, úgy vettem le az az előtti hozzászólásokból.
VeGa 2005. 08. 25. 20:47
Tömören: neked is, meg mindenkinek, aki szeretett örömködni a régi nagy vitákon (köztük nekem) szívás. De hagyjuk, kár erről ennyit beszélni. Most, hogy újra vannak guestek, talán pótlódhat a hiány.
orGaSmAdDicT 2005. 08. 25. 20:44
Ezt nem tudom mire vélni.
VeGa 2005. 08. 25. 20:42
Gondolom a te örömöd is kettőződött.
orGaSmAdDicT 2005. 08. 25. 20:34
Így hát kettőzött az örömöd, mert feleslegesen fáradtam kb 3 hónapig.
VeGa 2005. 08. 25. 20:31
Hab a tortán, hogy amit Karcherként nyomattál, az sincs meg. Szeláví.
orGaSmAdDicT 2005. 08. 25. 20:21
Az akkori munkásságom elveszett, tehát annak mindegy, de tényleg az volt a best.
VeGa 2005. 08. 25. 20:18
Zseniális vagy. De én még akkor is a székely autonómiás topik miatt sírok. Különben druzba kilétéről voltak halvány sejtéseim :)
orGaSmAdDicT 2005. 08. 25. 20:03
De nem teljes még.

***** BEST OF MUSIC.hu *****

** Starring

* Genre: Arguing, Comedy

Max.. as Himself
O.A.. as druzba, guest
And the others

Part One

Max

> Ja, nem kell bemutatkozni, igazad van. Nagy bunkóság végülis.

OA

> SZEMENKÖPÉS ELŐTT MUTATKOZZAK BE? Tehát, heló, xy vagyok, kézfogás, téged hogy hívnak. YX. örülök, hogy megismerhettelek, *****SZEMENCSULA*****

így gondoltad?

Max

> A helyedben ilyen kis óvodás szarként nem nagyon köpnék senkit szemen, mert lehet hogy megöl. Mennyit nyomsz? 40 Kg?

OA

> Kisóvodás? Puszta kezemmel bontalak elemeidre, te vörösszakállú parasz.t!!

Max

> Orgasm Addict. Kíváncsi vagyok, hogyan éred el. Gondolom most is vibrátor van a seggedben.


----

OA

> A füzetbe való írásra gondoltam, te majomvégtermék. Így írni még a billentyűzeten ugráló amőba is tud, 80%-osan eltalálva a betűket. Gecc.

Max

> Jobb így, hogy nincs kezem meg lábam, mintha nem lenne agyam, mint neked.

OA

> MIÁÁÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

Max

> Ez egy nagyon jó hozzászólás volt.

OA

> Az az igazság, hogy reggel óta folyamatosan durrog a pö.csöm, szal most csak ilyenre tellett.

Max

> Tényleg gyorsan mozog a kezed. Kár hogy a fa.szrázáson meg gépelésen kívül nem nagyon veszed hasznát.

OA

> Maradjunk az előbbinél.

Amúgy az a trombitaszájú kóbor bu.zi kényeztessen hátulról, aztán szopjon le egy fehércápa.

Max

> Megint kinyílt a csipád? Pedig már kezdtem örülni, hogy nyugtonmaradsz végre. Udvariasan beszéltem hozzád, te gyökér.

OA

> Jajj, bocsáss meg, egy úriember veszett el benned

Max

> Nem csak. A keresztneved véletlenül nem Levente?

OA

> Nem, miért?

Max

> Ismertem egy fószert, annak is pont ilyen szövegei voltak.

OA

> Vagyis jó szövegei, ugye?

Max

> Fárasztóra gondoltam, de ha neked ez így jobban tetszik....

OA

> Akkor a kurv.a anyá.d.

Max

> Hááát... Nem tudom miért jó az neked, hogy a velem való fikázásfolyamból merül ki a tevékenységed.

OA

> Megyek gyúrni. Nem tésztát. Amúgy mekkora kockák vagyunk, már 3 órája gépezünk.

Na pá, Maxiking.


Maelstrom

> Megy gyúrni. Nem tésztát. Plasztelint ?

OA

> Anyáðat szoktam meggyúrni néha

---------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------

PART TWO


druzba

> De ge.ci unalmas vagy bazmeg a nagy lokálpatrióta szövegeddel. Ezért szopjad le az összes magyart + a koloncge.ciket Erdélyben.

Max

> Mert max. a román kormánynak kolonc, de nem neked.

druzba

> Te székelykö.csög vagy? Erdélyben több román van, mint magyar, úgyhogy ne pofázz!

---

Max

> De van. El lehet húzni, de nem akarsz.

druzba

> Akkor mértnem húzol el erdélyből?

Max

> Mert nekem jó ott, ahol vagyok.

druzba

> Háháhá!! Nem vernek agyon minden nap a román nacionalisták??

Max

> Nem. Még egyszer sem vertek agyon.

druzba

> Mert lefogadom mindig istenítetted romániát mikor elkaptak!

Max

> Nem mistenítek semmit. Nem kapnak el. Nem tudom, te mit képzelsz? Hogy itt háborús övezet van, vagy mi?

druzba

> Csak annyit hogy remélem verik a koloncokat mint szerbiában!

Max

> Te alapból vagy ilyen hülye, vagy leckéket is veszel valakitöl?

druzba

> Kussoljál. Bár szlovénben kevesebb kolonc van de szívesen gyepálnánk őket !


----


Max

> Nem is akarok magyarországon élni, te ná.ci fa.szkalap magyarkolonc. Kolonckodnál a magyarok nyakán, mi?

druzba

> A fa.szom kolonckodik kis híján kettős állampolgár vagyok a jogaimat tekintve. Tudod ki a ná.ci? mert én kurvára nem, te székelyoláhhazátlanbozgorfatty!

Max

> Akkor húzzál ki az országból, ha nem tetszik! Lekoloncozol mindenkit, erre telepedsz befele, kolonckodni a magyarok nyakára. Húzzál haza, fa.szkolonc.

druzba

> Megtenném, szünetben meg is teszem. Sőt egyetemre is slovrenko Slovenska ba megyek. Látod öreg nekem legalább van haza mennem. NEKED? Nincs! Kolonc! Bozgor!

Max

> Van és én ott is lakom, te vérszívó! Nem tudom mi a kur.va anyáðat keresel Magyarországon!

----

druzba

> De ugyanolyan jogom van írni te fa.sz. Annak ellenére hogy szlovén vagyok mert tudok magyarul.

Max

> Mikor hallottál engem románul beszélni? Magyarul beszélek, mert magyar vagyok.
Te miért beszélsz magyarul, amikor büdös szlovéncigány vagy?

druzba

> Mert ez magyar fórum. És szlovénban nincs cigány ELLENTÉTBEN EBBEN A SZAR ORSZÁGBAN MEG A TE BÜDÖSFÖLDÉDEN MENNYI!!!! BELEFUJTALAK A GYILKOS TÓBA EGYÁLTALÁN VAN PÉNZED KAJÁRA?? ISMERIK NÁLATOK A HÚST BOZGOROK???

Max

> Nálatok biztos ismerik, mert birkát baszol a mezön. Jó buli lehet.
Ha nem tetszenek a magyarok, elhúzhatsz.


druzba

> Lehet hogy bunkó leszek de én most éppen eszek a gép előtt. Ti meg a nyers kalászt eszitek jobb híján büdös fatty csóró bozgorok

---

druzba

> TE VAGY A KOLONC TE CSÓRÓ ERDÉLYI OLAJPARASZ.T!

Max

> Ja és most hogy okleveles kur.va, jött MO-ra, mert friss a piac.

druzba

> Szlovéniába pont a magyarok jönnek el kurválkodni mert többet kapnak. Anyá.d nem mesélte?
Thyrane 2005. 08. 25. 19:48
Mehet, kíváncsian várjuk.
viki 2005. 08. 25. 19:48
Eddig ez a legjobb topik! csak így tovább!
Baraka 2005. 08. 25. 16:17
Wow. Akkor mehet a témában szereplő beszólások gyűjteménye?
Vendég 2005. 08. 25. 16:16
ennyi

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal