Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Borknagar-Arcturus-Vintersorg

létrehozva: 2005. 08. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

orGaSmAdDicT 2005. 08. 31. 17:02
Megtörtént, olvassatok a fényképek a fórumozók topikba.
Ropcsisrác 2005. 08. 31. 16:39
De próbaként létrehozhatok egyet, várjatok csak.
Ropcsisrác 2005. 08. 31. 16:36
Á, kevesen lennénk, akkor meg az lenne a baj.
somnium 2005. 08. 31. 16:32
Ezzel teljesen egyet értek thyr, legfeljebb egy olyan alternatívát tudok javasolni, h vki csinál ennnek a társaságnak egy télleg normális fórumot, és nem music.hu-st (ez nem az oldal elleni kampány volt :P) mondjuk egy sg.hu-st, és ott csak regelt felhasználók tudnának beírni.
Thyrane 2005. 08. 31. 13:29
Túl jó társaság jött össze itt az utóbbi guestmentes idökben, nehogy már eltünjön mindenki.
Ligeia 2005. 08. 31. 10:40
Ha elmegyünk, már nem lesz kit idegesítsenek.
nevermind 2005. 08. 30. 22:47
Ne vedd komolyan őket, elvégre direkt azért csinálják, hogy idegesítsenek. Ha elmész, elégtételt nyernek, és nem adják fel. Nem kell venni a lapot, nem kell elolvasni, cheer up!
VeGa 2005. 08. 30. 22:43
Talán kotródnak, de mindig pótlódik az állomány, sőt. Meg hát én amúgy egy ilyen igényes kis asshole vagyok, valahogy elmegy a kedvem az egésztől, mikor meglátom a 99999999999edik "tényleg bu.zi max?" topikot, vagy mikor beszélgetnék valakivel, de minden hozzászólásunk között van 60 guest beszólás, 0.3-mas IQ-val. Ez engem, bocs, de zavar. Kicsit túl jó volt a guestmentes időszak ahhoz, hogy most hirtelen visszaejtsék a fórumot a sz_rba. Ha nem is az egész rock fórumot, de legalább néhány topikot le kéne zárni a gesztek előtt, már az nagyságrendekkel jobb lenne.
nevermind 2005. 08. 30. 22:19
Nem értem a problémátokat, ha nem tetszik, ne olvassátok el a Guestek hozzászólását. Ne reagáljátok nekik, idővel takarodnak. Baromi nagy közhely, de mégis...
VeGa 2005. 08. 30. 22:17
Nem sztrájkol, csak hát (Lig már leírta a nevében is) nincs túl sok kedve idejönni mostanság. Meg amúgy is sok a gondja-baja, elfoglalt, a szabadidejét kitöltik az olyan dolgok mint a helyes(!) gyermeknevelés, a főzés (ami egyébként szenvedélye), valamint a jó zenék, cseh sörök, haverok, stb. Na majd talán egy szebb korban.
Ligeia 2005. 08. 30. 22:00
Nincs vele egyedül. Thyr tudja a skype-os nickemet, meg az emailcímem is publikus (az Ihsané is), nyugodtan lehet nekünk írni, csakhát ide már nem nagyon jövünk, amíg ez így megy.
somnium 2005. 08. 30. 21:20
milyh nemes cél
Thyrane 2005. 08. 30. 21:01
VeGa sztrájkol a Guestek miatt, ha jól tudom.
Vendég 2005. 08. 30. 19:59
Lukáccsal ne foglalkozz, értelmi fogyatékos a sárgaházból internetezik, komolyan
somnium 2005. 08. 30. 19:58
télleg...rég láttam it Ihsahn és VeGa mestert...hovár üntek?:( vagy lehet, h elvesztek ebben az egészségtelen Guest áradatban :/
somnium 2005. 08. 30. 19:05
Lukács, halj meg...
Vendég 2005. 08. 30. 9:26
én ase tom h ezek mik
de biztos szrok
Lukács
Vendég 2005. 08. 29. 18:44
Nemtudja valaki h Carmen 666 hol van? Tényleg fontos lenne! Noémi
Thyrane 2005. 08. 26. 21:10
Ezek közül az Arcturus az abszolút kedvenc, minden albumuk abszolút kedvenc :)
somnium 2005. 08. 26. 21:06
Hátigen, nálam Borknagar szintén a kedvenc, bár én szeretem Vintersorg mester hangját (pl az Otygben is naon csúnya dolgokat művel) de igaz, h a szolólemezei közül az első pár az etalon. Viszont most ódákat zenghetnék kedvenc énekesemről (viccen kívül kedvenc) SIMEN (aka I.C.S. Vortex) nagymesterről, és csodás hangjáról, és kevésbé csodás basszusjátékáról (azér Borknagarban Tyr volt az űberbasszer, érdekes, hogy az új lemezt nem Vintersorg, hanem a dobos, kinek mindíg elfelejtem a nevét nyomta föl)....de nem teszem, mer csak egy értelmetlen magasztalásáradtat lenne :P

Mellesleg az tudják az urak, hogy az új Arcturuson szintén Simen ki fog éneklni?

najó énis abbahagyom:D
VeGa 2005. 08. 26. 20:07
Ezek közül nálam a Borknagar a favorit, de a másik kettőt is nagyon szeretjük (remélem értitek a többes számot, haha). De Ihsanéhoz hasonló okból most én is abbahagyom. Végre egy értelmes új topik.
Ihsan 2005. 08. 26. 15:27
Nani! Asszem en ismerem oket...haha! Mondjuk en meg Arcturus-Borknagar-Ulver topikot nyitottam volna, Garm miatt, de ez se rossz.
Igazsag szerint nalam az elso negy Borknagar az igazi, nem mintha barmi bajom lenne Vintersorg-al(sot!!) csakhat azok koze tartozom akiknek a Garm-Simen paros (egyutt vagy kulon, edesmindegy) a favorit. A sajat zenekara viszont nekem kicsit kezd elmenni abszurdba, foleg az utolso Vintersorg sikerult kegyetlen komplex/progressziv-re, ami jo csak mintha a sok sav kozt nemileg elveszne a gitarok sulya...Abbahagyom mert ha belemerulok az Arcturus/Borknagar temaba akkor estig egetem a szemem a monitor elott, haha!
Ligeia 2005. 08. 26. 14:59
Na majd Ihsannal beszélhetsz, csak járjon errefele. Nagyon fog szeretni :)
Vendég 2005. 08. 26. 14:52
azt hiszed csak te olvasol hammert és csak te ismerheted őket ugyanmáár
somnium 2005. 08. 26. 14:50
Utóbbi időben naon megszerettem ezt a három bandát, s gondoltam mivel a kapocs elég erős közöttünk nyitok egy vmit ebben a topicerdőben. persze csak ha vki ismeri őket

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal