Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Freezer

létrehozva: 2005. 09. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 23. 19:38
én voltam aki mindig beszol:brigiezt is én irtam
picilany 2006. 03. 22. 17:47
Semmi baj! :) Csak ezért nem jó, hogy név nélkül irogattok, mert azt hittem, hogy az egyik "kedves" lentebbi hozzászóló volt!

Enikő
Vendég 2006. 03. 21. 20:13
én nemtok nem mondtam azt hogy okos vok csak kérdeztem veled mi van nem roszbol mondtam bocs ha megbántotalak
picilany 2006. 03. 20. 21:09
Nem tudok mindent, mert nem vagyok mindenható! De egyrészt a fiúktól, mint már írtam, másrészt meg vannak forrásaim. Elég jól mozgok zenész körökben!

Enikő
Vendég 2006. 03. 19. 12:23
és te honann tuc mindent??
picilany 2006. 03. 18. 17:53
Nem képzelem azt, hogy az enyém az egész music.hu fóruma. De, ha kérdeznek én válaszolok, nem vagyok bunkó!!!! Amúgy meg, ha újságból akarsz megtudni valamit Róluk, az elég érdekes lesz, mert sajnos nem sokat vagy fogalmazhatnék úgy, hogy egyáltalán nincsenek az újságban. A honlapról meg csak annyit, hogyha annyira olvasod a fórumot, akkor azt is észrevehetted, hogy ott is ott vagyok, hiszen a honlapot én szerkesztem a barátnőmmel, úgyhogy onnan is mindent Tőlem tudsz meg!!!! Ha meg a régit nézed, azon nem találsz semmit, mert több, mint egy éve nem lett frissítve! Azon majd akkor lesznek aktuális dolgok, ha a mi oldalunk átköltözik oda, véglegesítve a helyét! És nekem nem kell egy tanárnő ahhoz, hogy lássam a klippeket, meg nem kell közvetítő, hiszen én közvetlen a fiúkkal beszélek, és általában mindent jóval elöbb látok, hallok és tudok, mint bárki más!!! De, ha nem tetszik, nem kell olvasnod, amit írok!

Enikő
Vendég 2006. 03. 18. 17:43
mindenki tudja a freezer az fagyaszto nagyon hülyének kel ehez lenni aki nem tudja
Vendég 2006. 03. 18. 17:12
picilány azt képzeled tiéd ez a music.hu forum? töled kell mindent kérdezni veszek ujságot vagy felmegyek az ö honlapjukra és megnézem amugy én a freezer 1ö klipjétakkor láttam amikor még nem adtál mert az1ik tanárnöm ismeröse
picilany 2006. 01. 10. 18:38
Szívesen! :-) Bár rossz hír, de a Geg nem lesz a vendég! :-( Mivel én szerkesztem a fiúk honlapját, muszáj tudnom sok mindent! :-)

Enikő
Vendég 2006. 01. 10. 15:58
Enikő!
Köszi az infót!
Tök jó, úgylátom, te nagyon sok mindent tudsz! :)
Jajj, de kiváncsi vagyok mikor lesz! :)

KÖszi mindent! Puszi:
Vivien
picilany 2006. 01. 09. 21:14
Sziasztok!

Még nem tudok pontos időpontot. Igen, tervbe van véve, hogy a Geg is vendég lesz a koncerten, de még az sem biztos. Talán holnap már meg tudom mondani!

Enikő
Vendég 2006. 01. 09. 18:54
Sziasztok!
A miskolci koncerten a geg ott lesz mint sztárvendég? Mert azt is hallottam hogy igen, meg azt is hogy nem. Most akkor mi az igazság?
Vendég 2006. 01. 09. 14:44
Sziasztok!
Mikor lesz ez a miskolci koncert?
Vendég 2006. 01. 09. 11:37
hali! aki akar jöjjön fel a honlapra ok? http://www.freezer-web.atw.hu
hamarosan lesz koncert is:)))))
Vendég 2006. 01. 07. 19:35
Kösz az infót Picilány, bocs hogy klubot írtam koncert helyett. :) Nem tudtam hogy koncert lesz. Ciao
picilany 2006. 01. 07. 14:37
Lesz koncert Miskolcon, nem klub!!!!!! Mikor, még nem tudom. Lesz vendég, Rudi, Kefir, Rokker Zsolti. Bővebb info a http://www.freezer-web.atw.hu oldalon. A fórumban.
Vendég 2006. 01. 06. 20:56
Sziasztok!

Mikor lesz a freezer klub? Akkor biztos, hogy Miskolcon lesz? Lesz sztárvendég? Vagy csak ők lesznek ott?
picilany 2005. 12. 12. 21:22
Freezer=fagyasztó , angolról magyara fordítva! :-)
Vendég 2005. 12. 12. 10:45
Mit jelent a nevük?
Vendég 2005. 11. 24. 19:52
Szia!

Hamarosan felkerül a honlapra, onnan majd le lehet tölteni! Fent lesz mindegyik klip nemsokára! :-)
http://www.freezer-web.atw.hu
Vendég 2005. 11. 24. 15:43
Sziasztok! Nincs meg véletlenül valakinek a freezer új kilpje, a büszke??? annyira tetszik, de sehonnan nem lehet letölteni:((((((
Ha valaki tud segíteni, írjon emailt légyszi
( ez egyben MSN cím is)
Nagyon köszi
Vendég 2005. 10. 10. 20:41
Szia!
A Freezer törzshelye október 22-től a Bertram étterem sörözőjében lesz! Szóval, ha szeretnétek Velük élőben találkozni, hallani Őket zenélni, énekelni, akkor váruk mindenit sok szeretettel október 22-én szombaton a Bertram Étterem sörözőjében 14 h-tól. II.ker. Bimbó u. 2. A 4--es , 6-os villamos Mechwart ligeti megállójánál kell leszállni és onnan 5 perc gyalog a Rózsadomb felé. Minden hónapban klubnap lesz ott. Bővebb felvilágosítást a http://www.freezer.try.hu-n találtok! :-)
Enikő
Vendég 2005. 10. 10. 11:49
Sziasztok! Hol van a freezer törzshelye? Hol lehet velükélőben találkozni, és beszélgetni? És miért nem ír ide senki sem?
Vendég 2005. 09. 26. 18:04
Végre értelemesen is hozzászólta a topichoz!:-) Én sem azért hoztam létre, hogy értelemtlen dolgokról essen szó itt! :-) A lényeg, hogy akiket éredekelnek a fiúk és mgakarnak luk tötbbet tudni, azt a honlapon és élő formában megtehetik. Ha valaki szeretne velük találkozni, az jelentkezzen a és minden infót megkap ezzel kapcsolatban! :-)
Vendég 2005. 09. 26. 8:20
Sziasztok! Most miért kellett ott leragadni, hogy autóval közlekednek-e vagy sem? Nem mind1? Amúgy inkább a zenéjükről kellene írni szerintem, hogy kinek mi hogy tetszik! Kinek mi a kedvenc száma a lemezről stb! + hogy a fellépéseik mennyire tetszenek!
Vendég 2005. 09. 23. 20:43
én autóval is láttam közlekedni őket, de sztem ez teljesen független attól, h vki ismert vagy nem...

náluk ismertebb emberek is közlekednek tömegközlekedéssel...
Vendég 2005. 09. 16. 9:34
Hello! Csak szerintem nem szokványos dolog, hogy egy ismert ember busszal közlekedik! Én nem nagyon ismerek olyan együtteseket, akik tömegközlekedési eszközel járkálnak! De mind1! Csak kíváncsiságból kérdeztem rá a párkapcsolatukra, nem volt semmilyen hátsó szándékom!
Vendég 2005. 09. 15. 22:34
Igen, Miskolcon élnek, mai napig is. nem költöztek fel Pestre. nem tudom miért meglepő, hogy nem kocsival közlekednek? Ők is ugyonolyan emberek, mint a többiek! Nem feltétlen kell a kocsinak a fenekükhöz nőnie.Nem ismerik meg őket, ez csak annak a hiábaj, hogy nem terjedtek el annyira a köztudatban és nem voltak beharangozva annyira! De szerintem nem zavarja őket, mert akik akarják, azok megismerik!
Nem értem! Egy fórumnak csak az lehet a lényeg, hogy kinek, mikor milyen barátnője van és miért azzal van együtt és minek van? Másról nem lehet beszélni?!!!! Amúgy, ha érdekel, mind a háromnak van párkapcsolata.De ezt a fórumot, nem ezért hoztam létre, hanem azért, hogy jelentkezzen az, akit érdekelnek a fiúk és találkozni akar velük! Nem a csajos sztorik miatt!
Vendég 2005. 09. 15. 14:10
Sziasztok! Én szoktam látni a tagokat Miskolcon, nem is tudtam hogy nem Pesten éknek, hanem itt maradtak Miskolcon! Az utcán nem igazán ismerik meg őket, mindenki elmegy mellettük, és ami fura, hogy busszal járnak, nem pedig kocsival! Amúgy nekik van párkapcsolatuk? Ciao
Vendég 2005. 09. 11. 18:39
Nem! Egy zenekarról! A Dragon Ball-nak ehhez semmi köze!
Vendég 2005. 09. 11. 10:42
MIRŐL BESZÉLSZ??? DERMESZTŐRŐL A DRAGON BALL-BÓL????????o_O
Vendég 2005. 09. 10. 23:45
Nem tudom mennyire került be a Freezer a köztudatba, de ha valakit érdekelnke a http://www.freezer.try.hu oldalon minden aktualitást megtalál róluk! Ha valaki szeretne velük személyesen találkozni clubnap formájában, az írjon a címre, jelentkezzen a tagok közé. :)

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop